Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  MY HOEME Banesa 121.68m2 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  MY HOEME Banesa 121.68m2 ne Ferizaj

  Shitet Banesa në Katin e 9 Prapa Stacioni Policor Ferizaj Banesa ka 121m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,K

  Ferizaj Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë 87m2 në shitje në lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesë 87m2 në shitje në lagjen Mati 1

  Banesë 87m2 në shitje në lagjen Mati 1 Banesa gjendet në lagjen Mati 1 afër shkollës Pavarsia. Banes

  Prishtinë Sot, 08:48
  71.000 €
 • 4 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME 4 ARI OBORR NE LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME 4 ARI OBORR NE LIPJAN

  Shitet shtepia me 4ari oborr komplet vend shum i mir per banim Per shitje eshte autorizuar agjensi

  Lipjan Sot, 08:48
  45.000 €
 • 0 foto
  MY HOME/Shitet Banesa 123m2-Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOME/Shitet Banesa 123m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 123m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzh

  Ferizaj Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  SHITEN DY BANESA TE PARKU I QYTETIT NJERA BANES ESHTE NE KATIN 6 KA 55 METRA KATROR PAMJE NGA PARKU

  Prishtinë Sot, 08:48
  45.000 €
 • 4 foto
  MY HOME- Shitet Bnaesa / 121.68m2
  Apartment / Banesa

  MY HOME- Shitet Bnaesa / 121.68m2

  Shitet Banesa në Katin e 6 Prapa Stacionit Policor Ferizaj Banesa ka 121.68m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sall

  Ferizaj Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banese ne shitje dhe qera
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje dhe qera

  Shitet banesa dhe leshohet me qera ne Qender, rruga "Garibaldi" , posedon 61.5m2- me tri dhoma gjumi

  Prishtinë Sot, 08:48
  250.000 €
 • 6 foto
  MY HOME-Shitet Shtëpia /172m2
  Shtepi / Vila

  MY HOME-Shitet Shtëpia /172m2

  Tipi S Shtëpit e tipit S, janë të këndshme me hapsira të bollshme, ofrojnë rehati komoditet, me një

  Ferizaj Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-Shitet Banesa 83.86m2 -LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet Banesa 83.86m2 -LIPJAN

  Shitet banesa 83.86m2 - K5- afer Abulantes tregut rr.TAHIR SINANI Banesa perbehet prej : * 2 Dhoma

  Lipjan Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 3 Ari ne Lagjen Qendresa mbrapa Grandstores
  Apartment / Banesa

  Shiten 3 Ari ne Lagjen Qendresa mbrapa Grandstores

  Shiten 3 Ari ne Lagjen Qendresa mbrapa Grandstores. Me gjith infrastrokturen e gatshme per ndertim S

  Prishtinë Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 82m2-Kati 2
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 82m2-Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Lgjja e Re në Ferizaj Banesa ka 82m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë,

  Ferizaj Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MY HOM-Shitet Banesa / 80m2 Kati 6
  Apartment / Banesa

  MY HOM-Shitet Banesa / 80m2 Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 80m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhin

  Ferizaj Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa në Dukagjini Residence
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Dukagjini Residence

  Shitet Banesa në Kompleksin Dukagjini Residenc, në hyrje të Prishtinës tek rrethi kryesor. Banesa k

  Prishtinë Sot, 08:47
  113.000 €
 • 6 foto
  S177 Shitet banesa në Gërrmi
  Apartment / Banesa

  S177 Shitet banesa në Gërrmi

  Shitet banesa në Gërrmi, tek banesat e batushes. Gjendet në katin e dytë pa lift dhe me sipërfaqe pr

  Prishtinë Sot, 08:47
  32.000 €
 • 4 foto
  S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri
  Apartment / Banesa

  S180 Shitet banesa në Emshir-Kalabri

  Shitet banesa në Emshir-Kalabri, ndërtim i Central Constuction, afër xhamisë. Një kompleks shumë i p

  Prishtinë Sot, 08:47
  75.000 €
 • 5 foto
  Banesë-me Qira  -prishtine - lgj. dardania 250e
  Apartment / Banesa

  Banesë-me Qira -prishtine - lgj. dardania 250e

  Banesë-me Qira -prishtine - lgj. dardania -1 dhome dite me kuzhine -2 dhoma gjumi - kati-1 Cmimi

  Prishtinë Sot, 08:47
  250 €
 • 0 foto
  Banesa 66m2 kati 5 te shkolla PAVARSIA MATI 1
  Apartment / Banesa

  Banesa 66m2 kati 5 te shkolla PAVARSIA MATI 1

  Banesa gjindet ne katin e 5. Pamjen perendim. Posedon 1 dhome gjumi. Banjo. Ballkon. Qendrimin

  Prishtinë Sot, 08:47
  730 €
 • 10 foto
  Shitet banesa 4 dhomshe 110m2 kati8 Lagja Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 4 dhomshe 110m2 kati8 Lagja Spitalit

  Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Rrethit, afër Furres Blendi), me sipërfaqe 110m2

  Prishtinë Sot, 08:47
  77.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 3 dhomëshe 66m2 kati 2 Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomëshe 66m2 kati 2 Fushë Kosovë

  Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, të BB Home), me sipërfaqe 66m2,

  Fushë Kosovë Sot, 08:47
  39.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 2 dhomëshe 53m2 kati 2 Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2 dhomëshe 53m2 kati 2 Fushë Kosovë

  Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Komunes së re, në Bresje), me sipërfaqe 53m2, kati i

  Fushë Kosovë Sot, 08:47
  26.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 2 dhomëshe 63m2 kati 1 Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2 dhomëshe 63m2 kati 1 Fushë Kosovë

  Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Komunes se Re, në Bresje), me sipërfaqe 63m2, kati

  Fushë Kosovë Sot, 08:47
  32.000 €
 • 5 foto
  Banesa ne shitje ne lagjen Ulpiana, Prishtine.
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne lagjen Ulpiana, Prishtine.

  Shitet banesa ne lagjen Ulpiana, banesa gjendet afer shkolles \" Hasan Prishtina \" ne katin e 3-te,

  Prishtinë Sot, 08:47
  37.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Qender ne rrugen kyresore
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Qender ne rrugen kyresore

  Shitet Banesa ne Qender ne rrugen kryesore persiper NLB.Bank e pershtatshme per zyre me sip prej 80m

  Prishtinë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi
  Apartment / Banesa

  S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi

  Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi. Ndërtim i Zariqi Construction, gjendet në katin e 5-t

  Prishtinë Sot, 08:47
  60.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet banesa ne shitje ne Rrugen B !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa ne shitje ne Rrugen B !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa komplet me mobile e gatshme per banim ne Prishtine . Ndertuesi BS GROUP Lo

  Prishtinë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes moderne 2+1 te ubt 250 euro
  Apartment / Banesa

  Banes moderne 2+1 te ubt 250 euro

  leshohet banesa moderne te ubt 85m2 gjendet ne katin e 8 e mobiluar komplet, ofron nje jetes mjafte

  Prishtinë Sot, 08:47
  250 €
 • 5 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA NE PRISHTIN LAGJJA E SPITALIT
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA NE PRISHTIN LAGJJA E SPITALIT

  #SHTËPI NË SHITJE PRISHTINË Shitet shtëpia ne afër Spitalit Amerikan në Lagjen e spitalit ,shtëpia

  Prishtinë Sot, 08:47
  170.000 €
 • 5 foto
  banes me qera bregun e diellit
  Apartment / Banesa

  banes me qera bregun e diellit

  leshohet banesa me qera bregun e diellit te perball permendores rugova, banesa ka 60 m2 dhe eshte e

  Prishtinë Sot, 08:47
  240 €
 • 9 foto
  Lëshohet banesa me qira në lagjen Veternik
  Apartment / Banesa

  Lëshohet banesa me qira në lagjen Veternik

  Lëshohet banesa me qira në lagjen Veternik rruga e Shkupit 500m mbi spitalin Amerikan. Posedon: ⊵S

  Prishtinë Sot, 08:47
  280 €
 • 11 foto
  Lëshohet Banesa me qira në kompleksin Dardha
  Apartment / Banesa

  Lëshohet Banesa me qira në kompleksin Dardha

  Lëshohet Banesa me qira në kompleksin Dardha, gjendet në katin e 5 posedon ashensor dhe ngrohje nga

  Prishtinë Sot, 08:47
  300 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne mati 1

  Shitet banesa ne mati 1 ne rrugen muharrem fejza te super viva, banesa gjendet ne katin e 2 dhe ka 8

  Prishtinë Sot, 08:47
  65.000 €
 • 3 foto
  Banes ne shitje ne Arberi
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje ne Arberi

  Shitet banesa ne Arberi afer stadiumit ►Kodi:A10 ►Perberja:Sallon kuzhin 2 dhoma gjumi 2 banjo

  Prishtinë Sot, 08:47
  950 €
 • 0 foto
  Banesa 118m2 kati 2 te ELIZA A
  Apartment / Banesa

  Banesa 118m2 kati 2 te ELIZA A

  Banesa gjindet ne katin e 2. Posedon 3 dhoma gjumi. Banjo. Ballkon. Depo. Wc. Qendrimin ditor

  Fushë Kosovë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19

  Banesa Ka:65 m2 dhe ka kete permbajtje: Sallon,Kuzhine te Gatshme,1 Dhomë Gjumi, 1 Terase,1 Depo,1 B

  Ferizaj Sot, 08:47
  27.000 €
 • 1 foto
  S146 Shitet banesa në Fushë Kosove, te AL TRADE
  Apartment / Banesa

  S146 Shitet banesa në Fushë Kosove, te AL TRADE

  Shitet banesa në Fushë Kosovë, afër AL-TRADE. Banesa është ndërtim e sipër nga Trasing Group me pamj

  Prishtinë Sot, 08:47
  450 €
 • 0 foto
  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17
  Apartment / Banesa

  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17

  Shiten 3 banesa mbrapa gjykates te Unioni Invest. Banesat kan m2 si :54.46m2 ,81.70m2 dhe 92.09m2 dh

  Ferizaj Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)390/18

  Shitet Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu te Idea Invest: Banesa ka 85 m2 dhe eshte ne K.2.. Banesa Behet e

  Ferizaj Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AGJENSIONI I PATUNDSHMERIS RINGA
  Shtepi / Vila

  AGJENSIONI I PATUNDSHMERIS RINGA

  http://ringaks.com/ AGJENSIONI I PATUNDSHMERIS RINGA është një kompani e themeluar 14/12/2009 si ko

  Ferizaj Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

  Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria): Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari o

  Prishtinë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S139 Shitet banesa në Taukbashqe
  Apartment / Banesa

  S139 Shitet banesa në Taukbashqe

  Shitet banesa në Taukbashqe, 100 m larg nga parku. Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional

  Prishtinë Sot, 08:47
  34.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 4 dhomëshe 116m2 kati 8 L. Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 4 dhomëshe 116m2 kati 8 L. Spitalit

  Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Rr. Muharrem Fejza, Përball Tregu Grup), me sipë

  Prishtinë Sot, 08:47
  76.500 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Dragodan
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Dragodan

  ⭕️Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Lagjën Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane

  Prishtinë Sot, 08:47
  780 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Breg te Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Breg te Diellit

  Shitet Banesa ne Breg te Diellit ne objektin e Famisit. Gjendet ne katin e 5. Siperfaqe: 94 m2 Ka ke

  Prishtinë Sot, 08:47
  70.000 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa Lakrishte (Dukagjini Residence) 96m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Lakrishte (Dukagjini Residence) 96m2

  Shitet banesa ne Lakrishte (Dukagjini Residence). Banesa ka siperfaqe prej 96.19 m2 dhe posedon: -2

  Prishtinë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 95 m2 në Shitje Bregu i Diellit 23000 €
  Apartment / Banesa

  Banesë 95 m2 në Shitje Bregu i Diellit 23000 €

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa posedon: -2 dhoma gjumi -Dhome dite -Kuzhinë -Banjo

  Prishtinë Sot, 08:47
  30.000 €
 • 6 foto
  Banesë në Shitje në Kalabri/Emshir 54 m2
  Apartment / Banesa

  Banesë në Shitje në Kalabri/Emshir 54 m2

  Shitet banesa me në Emshir te Kullat e Arabve. Banesa posedon: -Një dhomë gjumi -Dhomë dite -Kuzhinë

  Prishtinë Sot, 08:47
  40.000 €
 • 10 foto
  Banes ne Shitje 56m2 ne Lagjen e Muhaxhereve
  Apartment / Banesa

  Banes ne Shitje 56m2 ne Lagjen e Muhaxhereve

  Banesa ne shitje ne Lagjen e Muhaxherëve. Banesa posedon: -2 dhoma gjumi -Dhome dite me kuzhine -B

  Prishtinë Sot, 08:47
  34.000 €
 • 5 foto
  Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Royal CIT
  Apartment / Banesa

  Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Royal CIT

  Banesë 58m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Royal CITY Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në Rr. Muharr

  Prishtinë Sot, 08:47
  49.300 €
 • 7 foto
  SHITET BANESA NE Mat 1 ¦- LISI -¦
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE Mat 1 ¦- LISI -¦

  Shitet banesa në lagjen Mati 1, rendi i dytë nga rruga B. Banesa i ka 57m2, është në katin e 1-rë d

  Prishtinë Sot, 08:47
  50.000 €
 • 1 foto
  Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA

  Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA kati ||| me sip 135m2 . Banesa esht ndertim cilsor dhe ka qasj

  Prishtinë Sot, 08:47
  Me Marrveshje