Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 7 foto
  AD-156 Shitet Banesa 95m² kati 9 Lin Projekt
  Apartment / Banesa

  AD-156 Shitet Banesa 95m² kati 9 Lin Projekt

  Shitet Banesa e re 3 dhomshe 95.61m², kati 9-te, ndertim i Lin Projektit mbrapa Kompleksit Standardi

  Prishtinë 2 prill 12:27
  750 €
 • 8 foto
  ?OFERTË banesa 67,50m Kati 1 e Gatshme supër Çmim
  Apartment / Banesa

  ?OFERTË banesa 67,50m Kati 1 e Gatshme supër Çmim

  RIADI SH.P.K

  Lipjan 2 prill 12:27
  26.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 4 dhomsh 112m² kati 1 deri 6 Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 4 dhomsh 112m² kati 1 deri 6 Kalabri

  Agjensioni Dion

  Prishtinë 2 prill 12:27
  800 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 3 dhomshe 97m² kati 7-të në Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomshe 97m² kati 7-të në Kalabri

  Agjensioni Dion

  Prishtinë 2 prill 12:27
  800 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 3 dhomshe 86m² kati 2-të në Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomshe 86m² kati 2-të në Kalabri

  Agjensioni Dion

  Prishtinë 2 prill 12:27
  800 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 3 dhomshe 86m² kati 7-të në Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomshe 86m² kati 7-të në Kalabri

  Agjensioni Dion

  Prishtinë 2 prill 12:27
  800 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 4 dhomsh 89m2 kati 3 Bregun e Dilit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 4 dhomsh 89m2 kati 3 Bregun e Dilit

  Shitet banesa 4 dhomshe 89m2, në katin e 3-të, ndërtim i ri ndertesa 4 kateshe, në lagjen Bregu i Di

  Prishtinë 2 prill 12:26
  800 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 3 dhomshe 97m² kati 8-të në Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomshe 97m² kati 8-të në Kalabri

  Agjensioni Dion

  Prishtinë 2 prill 12:26
  800 €
 • 7 foto
  Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari truall ne Arberi
  Shtepi / Vila

  Shitet objekti 1200m2 ne 7 ari truall ne Arberi

  Shitet shtepia 1200m2 ne 7 ari truall ne lagjen Arberia. Objekti eshte shume i pershtatshem per Amb

  Prishtinë 2 prill 12:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në Arbëria
  Shtepi / Vila

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 në Arbëria

  ⭕️Shitet Shtëpia 103m2 me 3.18 ari oborr në lagjën Arbëria (Dragodan) afër MiniMax ⭕️ Shtëpi

  Prishtinë 2 prill 12:24
  120.000 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 44m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 44m2 kati 1 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë 2 prill 12:24
  800 €
 • 11 foto
  AD-114 Shtëpia 390 m2 në 5 ari truall afër Gërmisë
  Shtepi / Vila

  AD-114 Shtëpia 390 m2 në 5 ari truall afër Gërmisë

  Shitet shtëpia 3 katëshe 390m2 në 5ari truall mbrapa Shkolles Normale dhe AUK-ut, rrugës për Gërmi,

  Prishtinë 2 prill 12:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  AD-138 Shitet Shtëpia 285m² afër Tregut
  Shtepi / Vila

  AD-138 Shitet Shtëpia 285m² afër Tregut

  Shitet Shtëpia 285m² në 1.4 ari truall afër Tregut të Gjelbërt dhe shkollës Pjetër Bogdani. Shtëpia

  Prishtinë 2 prill 12:24
  136.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtëpia 3 kateshe 300m² në lagjen Emshir
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 3 kateshe 300m² në lagjen Emshir

  Shitet shtëpia 3 katëshe 300m² në 3 ari truall në lagjen Emshir ( Kalabria) afër FSK-së. Shtëpia ësh

  Prishtinë 2 prill 12:24
  200.000 €
 • 8 foto
  Shitet shtepia 450m2 ne 4.60 ari truall ne Kalabri
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 450m2 ne 4.60 ari truall ne Kalabri

  Shitet shtepia 450m2 ne 4.60 ari truall, lagje Kalabria ish Emshiri. Gjindet afer shkolles 7 Marsi,

  Prishtinë 2 prill 12:24
  250.000 €
 • 7 foto
  Shitet shtepia 200m2, 3ari trual ne lagjen Arbëria
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 200m2, 3ari trual ne lagjen Arbëria

  Shitet Shtepia 200m², ne 3 ari truall, te Minimaxi, ne lagjen Arberia (ish Dragodani). Shtepia eshte

  Prishtinë 2 prill 12:24
  155.000 €
 • 8 foto
  AD-158 Shitet banesa 61m2 në lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  AD-158 Shitet banesa 61m2 në lagjen e Spitalit

  Shitet banesa 61m² në katin e 9-të, në lagjen e Spitalit, rruga Muharrem Fejza afër shkollës fillore

  Prishtinë 2 prill 12:24
  40.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives

  Shitet banesa mat 1 mbrapa super vives Banesa gjindet ne katin e dytë dhe posedon. *sallon me kuzhin

  Prishtinë 2 prill 12:24
  56.000 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 në Lagjen Mat 1 ⭕

  ⭕Shitet banesa 86.7m2 kati 4-të në Lagjen Mat 1 Baturi Gropu ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon â­

  Prishtinë 2 prill 12:23
  700 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 në FushëKosovë ⭕

  ⭕Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKosovë Banesa posedon: ⭕Sallon ⭕Kuzhin ⭕2 dhom

  Fushë Kosovë 2 prill 12:23
  550 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 70.62m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 70.62 m2 ne katin e 2-të dhe 8-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Ban

  Prishtinë 2 prill 12:23
  1.150 €
 • 11 foto
  AD-144 Shitet shtëpia 318 m2 në Sofali
  Shtepi / Vila

  AD-144 Shitet shtëpia 318 m2 në Sofali

  Shitet shtëpia 2 katëshe 318 m2, në 5.50 ari truall, përballë AUK-ut, rrugës për Gërmi, në hyrje të

  Prishtinë 2 prill 12:23
  320.000 €
 • 7 foto
  AD-181 Shitet Shtepia 250m2 në Bardhosh
  Shtepi / Vila

  AD-181 Shitet Shtepia 250m2 në Bardhosh

  Shitet shtëpia dy katëshe 250m2 në 5 ari truall në Bardhosh, 1 km nga Albi. Shtëpia është e re, ka p

  Prishtinë 2 prill 12:23
  85.000 €
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 112.1m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno Banesa posedon: ⭕️Sallon

  Prishtinë 2 prill 12:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AD-117 Shitet banesa 3 dhomshe 99m² te Narteli
  Apartment / Banesa

  AD-117 Shitet banesa 3 dhomshe 99m² te Narteli

  Shitet banesa 3 dhomëshe 99.44m² kati 2-të, Blloku A4, ndërtim i Nartelit ex-in në rrugën Rexhep Kra

  Prishtinë 2 prill 12:22
  780 €
 • 2 foto
  AD-109 Shitet banesa 61m2, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  AD-109 Shitet banesa 61m2, në Fushë Kosovë

  Shitet banesa 2 dhomshe 61m2, kati i 2-të ndërtim i Cima Construction ne Fushe Kosove. Banesa eshte

  Fushë Kosovë 2 prill 12:22
  550 €
 • 0 foto
  banesa ne eliza
  Apartment / Banesa

  banesa ne eliza

  shitet banesa ne kompleksin eliza ne siperfaqe 116.35 dhe posedon tri dhoma te xhumit ,sallon me kuz

  Fushë Kosovë 2 prill 12:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  AD-164 Shiten 2 shtëpi në 8 ari truall në Sofali
  Shtepi / Vila

  AD-164 Shiten 2 shtëpi në 8 ari truall në Sofali

  Shiten 2 shtëpi 2 katëshe të dyjat 450m2, në 8 ari truall, në hyrje të lagjes Sofalia. Me pamje nga

  Prishtinë 2 prill 12:22
  595.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 4 dhomshe 95m2 kati i 2-te ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 4 dhomshe 95m2 kati i 2-te ne Aktash

  Shitet banesa 4 dhomshe 95m2, ne katin e 2-te, ne lagjen Aktash ndertim i ri. Banesa eshte komplet e

  Prishtinë 2 prill 12:22
  95.000 €
 • 4 foto
  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete
  Garazh

  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete

  Shes tavolina fintak tr reja

  Prizren 2 prill 12:22
  110 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 90m2, kati i 4-te, ne lagjen Tophane
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2, kati i 4-te, ne lagjen Tophane

  Shitet banesa 90m2, ne katin e 4-te, ne lagjen Tophane. Banesa eshte ndertim i ri, komplet e mobilua

  Prishtinë 2 prill 12:21
  79.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 109m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sall

  Prishtinë 2 prill 12:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalis
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia 250m2 në 3 ari në hyrje të Hajvalis

  Shitet shtëpia e re 2 katëshe 250m2 në 3 ari vend afër rrugës kryesore për Gjilan në hyrje të Hajval

  Prishtinë 2 prill 12:21
  160.000 €
 • 1 foto
  Banesa te Eliza
  Apartment / Banesa

  Banesa te Eliza

  Shitetn banesat kati dyt dhe kati kater me pamje ka parku dhe fontana. Banesa ka tri dhoma gjumi dhe

  Fushë Kosovë 2 prill 12:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AD-107 Shitet banesa 3 dhomshe 83m² rruga B
  Apartment / Banesa

  AD-107 Shitet banesa 3 dhomshe 83m² rruga B

  Shitet Banesa 3 dhomshe 83m² kati i 3-te, ndertim i Royalit ne Rrugen B. E gjithe pamja e baneses es

  Prishtinë 2 prill 12:21
  88.000 €
 • 7 foto
  AD-182 Shitet shtëpia në 10 ari në Çagllavicë
  Shtepi / Vila

  AD-182 Shitet shtëpia në 10 ari në Çagllavicë

  Shitet shtëpija e vjetër në 10 ari truall në qendër të Çagllavicës 100 metra prej rrethit në Qagllav

  Prishtinë 2 prill 12:21
  300.000 €
 • 9 foto
  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në në Kalabri ⭕

  ⭕Shitet banesa (e mobiluar) 75m2 në katin e 6-të në Kalabri (te Arditi Construction) ⭕ ⭕Banesa

  Prishtinë 2 prill 12:20
  60.000 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️3 d

  Prishtinë 2 prill 12:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Garsonjerk Moderne me Qira ne Tokbashqe
  Apartment / Banesa

  Garsonjerk Moderne me Qira ne Tokbashqe

  Garsonjerk Moderne me Qira ne Tokbashqe - Kodi 1533 Lokacioni: Te Shk.F Gjergj Fishta Siperfaq

  Prishtinë 2 prill 12:19
  200 €
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 86.74m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 86.74m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 86.74m2 ne katin 1 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë 2 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë 2 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes TAVOLINA per dasma po jap edhe me qera
  Garazh

  Shes TAVOLINA per dasma po jap edhe me qera

  Shes tavolina fintak te reja 15 vopa komplete

  Dragash 2 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ⭕Shitet banesa 88.8m2 ne Lagjen Prishtina e Re ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 88.8m2 ne Lagjen Prishtina e Re ⭕

  ⭕Shitet banesa 88.8m2 ne katin 2 ne Lagjen Prishtina e Re ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuz

  Prishtinë 2 prill 12:18
  750 €
 • 10 foto
  ⭕️Shitet banesa 82m2 ne Fushekosove ⭕️
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 82m2 ne Fushekosove ⭕️

  ⭕Shitet Banesa 82m2 kati 3-të në Fushëkosove⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine ⭕2 d

  Fushë Kosovë 2 prill 12:18
  480 €
 • 5 foto
  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender
  Apartment / Banesa

  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender

  Garsoniere.. 1 dhome plus 1 dhome.. E renovuar komplet ... Afer AAK ne Ulpiane.... Kati i pare.. Poz

  Prishtinë 2 prill 12:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 69.9m2 në Lagjën Arbëria (Dragodan) përball Ambasadës Amerikane⭕ Banesa posedon :

  Prishtinë 2 prill 12:17
  950 €
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina

  ⭕Shitet banesa 65m2 në katin e 9-të te ⭕Prishtina e Re Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzhine (ku

  Prishtinë 2 prill 12:16
  745 €
 • 3 foto
  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria

  ⭕️Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️K

  Prishtinë 2 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes/ndrroj Shtepin 300m2 ne Prishtin,Vranjefc
  Shtepi / Vila

  Shes/ndrroj Shtepin 300m2 ne Prishtin,Vranjefc

  Shes ose nderroj shtepin ne Prishtin,Vranjefc ka 300m2,Sallon,6Dhoma,2Banjo,3Ballkona dhe nxemjen ek

  Prishtinë 2 prill 12:16
  150.000 €
 • 4 foto
  Banesë 64.2m2 në shitje në Emshir.
  Apartment / Banesa

  Banesë 64.2m2 në shitje në Emshir.

  Agjensioni PRO REAL ESTATE

  Prishtinë 2 prill 12:16
  52.000 €