Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 11 foto
  Shitet shtepija exlusive ne qagllavice
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija exlusive ne qagllavice

  Shitet shtepija exlusive ne laplasele me 4 ari oborr , 300 m2 , cmimi 250000 euro. Shtepija perbehe

  Prishtinë Sot, 13:18
  250.000 €
 • 0 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 118 m2 / Rr.Enver Topalli
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 118 m2 / Rr.Enver Topalli

  • Shitet Banesa 118 m2 ( kati i gjashtë ) Rruga Enver Topalli ( Rr. Gremës ) afër Viva Fresh St

  Ferizaj Sot, 13:18
  53.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2

  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2 Shitet banesa ne lagjen Emshir, perkatesisht banesa e

  Prishtinë Sot, 13:18
  45.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Dardani afer Postes Madhe
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani afer Postes Madhe

  Shitet Banesa ne Dardani afer Postes Madhe ne katin e 1-re te banimi me sip.55m2 ka ngrohje qendrore

  Prishtinë Sot, 13:18
  80.000 €
 • 1 foto
  Ofrohet per shitje shtepia 137m2 Marigona !DELTA
  Shtepi / Vila

  Ofrohet per shitje shtepia 137m2 Marigona !DELTA

  Ofrohet per shitje shtepia 137m2 ne Marigona Residence Banesa ka sallon me kuzhine,banjo,wc ,2 dhoma

  Prishtinë Sot, 13:18
  190.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 88m2 te Rruga B
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88m2 te Rruga B

  Shitet banesa 88m2 te Rruga B (te Royall Mall) Posedon: Dhome dite Kuzhine Dy dhoma gjumi Banjo

  Prishtinë Sot, 13:18
  135.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 80m2 ne lagjën Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80m2 ne lagjën Ulpiana

  Shitet banesa 80m2 ne lagjën Ulpiana Posedon: Dhome dite Kuzhine Trepezari Dy dhoma gjumi Ban

  Prishtinë Sot, 13:18
  140.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 69m2 ne Mati1 te Rruga C
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 69m2 ne Mati1 te Rruga C

  Shitet banesa 69m2 ne Mati1 te Rruga C çmimi per m2 :800Euro çmimi total:55.200Euro Nr.kontaktue

  Prishtinë Sot, 13:18
  55.200 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 87m2 ne Mati1 te Rruga C
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87m2 ne Mati1 te Rruga C

  Shitet banesa 87m2 ne Mati1 te Rruga C çmimi per m2 :850Euro çmimi total:73.950Euro Nr.kontaktue

  Prishtinë Sot, 13:18
  73.950 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 70m2 ne Mati1 te Rruga C
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 70m2 ne Mati1 te Rruga C

  Shitet banesa 70m2 ne Mati1 te Rruga C çmimi per m2 :800Euro çmimi total:56.000Euro Nr.kontakt

  Prishtinë Sot, 13:18
  56.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 45m2 ne Ulpian
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 45m2 ne Ulpian

  Shitet banesa 45m2 ne Ulpian afer restaurant Simfonia Posedon: Dhome dite Kuzhine Dhome gjumi B

  Prishtinë Sot, 13:18
  63.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos

  Shitet banesa ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos Shitet banesa ne lagjen Dardani perkatesisht afer PT

  Prishtinë Sot, 13:18
  105.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 67m2 ne Aktash te Restaurant Rugova
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 67m2 ne Aktash te Restaurant Rugova

  Shitet banesa 67m2 ne Aktash te Restaurant Rugova Posedon: Dhome dite Kuzhine Trepezari Dhome g

  Prishtinë Sot, 13:18
  110.000 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepia me 4.5Ari truall ne lagjen Marigona
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me 4.5Ari truall ne lagjen Marigona

  Shitet Shtepia me 4.5Ari truall ne lagjen Marigona II. Shtepia eshte ndertim e siper çmimi:270.000

  Prishtinë Sot, 13:18
  270.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 58m2 ne Mati 1 te Rruga B
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 58m2 ne Mati 1 te Rruga B

  Shitet banesa 58m2 ne Mati 1 te Rruga B , Posedon: Dhome dite Kuzhine Dhome gjumi Banjo Ballko

  Prishtinë Sot, 13:18
  40.600 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepia 450m2 me 4,41Ari Bregu i dielli
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 450m2 me 4,41Ari Bregu i dielli

  Shitet Shtepia 3 katëshe me 450m2 me 4,41Ari truall ne Bregu i diellit . Shtepia posedon 200m2 lokal

  Prishtinë Sot, 13:18
  750.000 €
 • 1 foto
  Shes Shtepine ne Veternik ne Lagjen Qendresa.
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepine ne Veternik ne Lagjen Qendresa.

  Shes Shtepine ne Veternik ne Lagjen Qendresa me sipe prei 3 Ari me Flet Poseduse. NR 044-261-915 O

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 100.66 m2 në Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 100.66 m2 në Ferizaj

  Banesa B3 ka hapësirë 100.66 m2, janë ndërtim i ri dhe shumë cilësor gjindet në Rr. Tirana mbrapa NL

  Ferizaj Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi ne Tasligje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Tasligje

  Shtepia posedon 360m2- perdhese me 3 kate. Shtepia posedon 3 ari truall.,komplet e mobiluar. cmimi

  Prishtinë Sot, 13:18
  280.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 96m2, në lagjen e Spitalit, Prishtin
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 96m2, në lagjen e Spitalit, Prishtin

  Kodi 0279 Shitet banesa 96m2, në lagjen e Spitalit, Prishtinë, prapa QKUK-së. Banesa ndodhet në kat

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lëshohet me qira banesa 4 dhomëshe
  Apartment / Banesa

  Lëshohet me qira banesa 4 dhomëshe

  Kodi 0271 Lëshohet me qira banesa 4 dhomëshe e pa mobiluara në Fushë Kosovë, rruga Pejë-Prishtinë,

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe 10
  Shtepi / Vila

  Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe 10

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0354 Shiten banesat 117m2, katet 1,3,4,5,6,7,8,9 dhe

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 188m2+terasë 238.4m2, kati i 12
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 188m2+terasë 238.4m2, kati i 12

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0367 Shitet banesa 188m2+terasë 238.4m2, kati i 12. B

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE NE VETERNIK PRISHTIN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA ME LOKALE NE VETERNIK PRISHTIN

  Shitet shtepia ne veternik shtepia ka 3 kate kati par lokale plus garazh per dy vetura ka 4 dhoma gj

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 121m2+terasë 20.1m2, kati i 13
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 121m2+terasë 20.1m2, kati i 13

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0368 Shitet banesa 121m2+terasë 20.1m2, kati i 13. Ba

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 86.9m2, kati i 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86.9m2, kati i 2

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0362 Shiten banesat 86.9m2, kati i 2. Banesa gjendët

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 55m2 në Ulpianë të fontana
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 55m2 në Ulpianë të fontana

  Kodi 0325 Shitet banesa 55m2 në Ulpianë të fontana në katin përdhesë tek Soliterat, e përshtatshme

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten banesat 2 dhomëshe nga 72 deri 94m2
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 2 dhomëshe nga 72 deri 94m2

  Kodi 0386 Shitetn banesat 2 dhomëshe në Fushë Kosovë: * 85.14m2, Kati 3, tek mobileria Albed * 81.

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET BANESA TE SANTEA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE SANTEA

  Shitet banesa te Santea banesa gjindet ne katin e 5 dhe posedon: -Dhome dite -kuzhine -dhome gjumi

  Prishtinë Sot, 13:18
  92.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA TE SANTEA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE SANTEA

  Shitet banesa te Santea banesa gjindet ne katin e 10 dhe posedon: -Sallon kuzhine -dy dhoma gjumi

  Prishtinë Sot, 13:18
  92.000 €
 • 8 foto
  SHITET SHTEPIA NE TASLIXHE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE TASLIXHE

  Shitet shtepia ne Taslixhe ,trualli 4ari,60metra,shtepia ka 210 m2,eshte dy kateshe dhe posedon: -k

  Prishtinë Sot, 13:18
  230 €
 • 0 foto
  Banesa 89m2 kati 4 te shkolla MIHAIL GRAMENO
  Apartment / Banesa

  Banesa 89m2 kati 4 te shkolla MIHAIL GRAMENO

  Gjindet ne katin e 4. Bohet e gatshme ne mars-prill 2020. Marrveshja behet te noteri. Posedon 2 d

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  450 €
 • 3 foto
  Shitet banesa në lagjen Apollonia në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në lagjen Apollonia në Fushë Kosovë

  Kodi 0055 Shitet banesa në lagjen Apollonia në Fushë Kosovë, e mobiluar, kati i 4. Banesa ka leje n

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa 55m2 ne Bregu i diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 55m2 ne Bregu i diellit

  Shitet banesa 55m2 ne Bregu i diellit te Busti i Enver Malokut Posedon: Dhome dite Kuzhine Trepez

  Prishtinë Sot, 13:18
  70.000 €
 • 6 foto
  Banese ne shitje ne Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Fushe Kosove

  Shitet banesa ne Fushe Kosove, lagjia Apollonia, posedon 68.5m2- sallon me kuzhine dhe dy dhoma gjum

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  55.000 €
 • 3 foto
  RINI-SHITET BANESA 96.90M2 NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 96.90M2 NE FERIZAJ

  Shiten banesa 96.90M2 KATI 1.2.3.4.5.6.7.8 BANIM Banesat perbehet prej: *3 Dhoma te fjetjes *Qendrim

  Ferizaj Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-Shiten (1) Shtepi afer sh. Ganimete Terbeshi
  Shtepi / Vila

  RINI-Shiten (1) Shtepi afer sh. Ganimete Terbeshi

  Shitet shtepia e posa ndertuar me nje plan modern dhe te shfrytzuesheme ne qdo centimeter shtepia e

  Ferizaj Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 78.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 78.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura:78.60 m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 84.30m2 Rr.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 84.30m2 Rr.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 84.30m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 90.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 90.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 90.60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne Ulpiane !DELTA

  Ofrohet banesa 55m2 ne shitje ne lagjen "Ulpiana" ne nje pozite te favorshme per banim familjar Ndod

  Prishtinë Sot, 13:18
  85.000 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA NE MATI 1 -TE VIVA FRESH
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE MATI 1 -TE VIVA FRESH

  Shitet banesa ne Lagje te spitalit-Mati1,te Viva Fresh Store banesa gjindet ne katin e 9 dhe posedon

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesa 113.20m2, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa 113.20m2, në Fushë Kosovë

  Kodi 0087 Shiten banesa 113.20m2, në Fushë Kosovë, kate të ndryshme, 100m nga Mihal Grameno Banesat

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtëpia ne shitje 580m2 me 6 ari truall Veternik
  Shtepi / Vila

  Shtëpia ne shitje 580m2 me 6 ari truall Veternik

  Ofrohet Shtëpia për shitje afër FK.Rezonanca Vetërrnik 580 m2 Shtëpija posedon dokumentacion te rre

  Prishtinë Sot, 13:18
  220.000 €
 • 0 foto
  Shiten banesat 111.60m2, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 111.60m2, në Fushë Kosovë

  Kodi 0088 Shiten banesat 111.60m2, në Fushë Kosovë, kate të ndryshme, 100m nga Mihal Grameno. Banes

  Fushë Kosovë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHitet banesa ne rrugen Bajram Kelmendi 96m2
  Apartment / Banesa

  SHitet banesa ne rrugen Bajram Kelmendi 96m2

  Shitet Banese ne Qender te Prishtines ne Rrugen Bajram Kelmendi prapa Teatrit Kombetar te Kosoves. S

  Prishtinë Sot, 13:18
  90.000 €
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 96m2 ne shitje te 4 llullat !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 96m2 ne shitje te 4 llullat !DELTA

  Ofrohet banesa 96m2 ne shitje ne lagjen "4 llullat" ne nje pjese mjaft te favorshme te Prishtines ku

  Prishtinë Sot, 13:18
  90.000 €
 • 8 foto
  LINA-URGJENT shitet banesa 103 m2 Rr A.Kaqiku Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-URGJENT shitet banesa 103 m2 Rr A.Kaqiku Fr

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 103m2 Kati:I-rë i banimit Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA 170m2 ME10ARI TOKE VITI 223/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA 170m2 ME10ARI TOKE VITI 223/17

  Shitet:Shtëpia e re 170m2 Oborrë:10 ari Organizimi:qendrimi ditorë+kuzhina,katër dhoma gjumi,dy wc+b

  Ferizaj Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa te Rruga. B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Rruga. B

  Shitet Branesa te Rruga. B. Banesa gjindet te FiveStar,dhe posedon -sallon kuzhinë -3 dhoma gjumi -

  Prishtinë Sot, 13:18
  850 €