Patundshmeri në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 70.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 70.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 70.9m2 ne Lagjën Arbëria (Dragodan) përball Ambasadës Amerikane⭕ Banesa posedon :

  Prishtinë Sot, 22:10
  950 €
 • 6 foto
  Lina-Shitet banesa 133.3m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  Lina-Shitet banesa 133.3m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 133.3 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes

  Ferizaj Sot, 22:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë. Banesa gjendet në lagjën Apolonia 7 pas Kolegjit AAB dhe ësh

  Prishtinë Sot, 22:10
  85.000 €
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 90.98m2 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.98m2 ne Ferizaj

  Shitet; Banesa Kuadraturë; 90.98 m2 Kati; -V- Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dho

  Ferizaj Sot, 22:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA Shitet Shtëpa me 4 ari Rr.H.Prishtina177/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA Shitet Shtëpa me 4 ari Rr.H.Prishtina177/17SH

  Shitet: Shtepia 320m2 +4ari toke 3 Kat Banimi ;Organimi Mbrendshem Sallon me kuzhine,7 dhoma gjumi D

  Ferizaj Sot, 22:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 94.45m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 94.45m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 94.45 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Sot, 22:10
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet banesa 96.5m2 Ferizaj 275/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.5m2 Ferizaj 275/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 96.5 m2 Kati;III Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Ferizaj Sot, 22:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 3katshe+7.5ari ne Llojza232/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 3katshe+7.5ari ne Llojza232/17

  Shitet Shtëpia 3Katshe 226m2 me 7.5ari toke kati I:sallon me kuzhine,nje banjo kati II;3dhoma gjumi

  Ferizaj Sot, 22:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA banesa 86.8m2 K VI Lagje te Re 104 16
  Apartment / Banesa

  LINA banesa 86.8m2 K VI Lagje te Re 104 16

  Shitet;Banesa Kuadratura:86.8m2 Kati; VI-të Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Sot, 22:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19 Shitet Banesa me 80 m2 Kati/1. Te Shkolla Gjimnazit \"Sha

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 66m2 në qendër të Prishtinës ⭕

  ⭕Shitet Banesa 66m2 kati 4 në qendër të Prishtinës përball Hotel Grnad ⭕Banesa posedon : ⭕Sal

  Prishtinë Sot, 22:09
  1.950 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 në Fushëkosovë⭕️
  Shtepi / Vila

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 në Fushëkosovë⭕️

  ⭕Shitet shtëpia 168 m2 me 2.7 ari oborr në Fushëkosovë ⭕ ⭕Shtëpia posedon: ⭕Salon ⭕Kuzh

  Fushë Kosovë Sot, 22:09
  65.000 €
 • 6 foto
  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Mati I
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Mati I

  Filloj Shitja e Banesave në Lagjën Mati I, Rruga Muharrem Fejza Banesat janë në fillimet e tyre, dhe

  Prishtinë Sot, 22:09
  800 €
 • 0 foto
  Shitet Penthouse 200m2 ne Dragodan te fivestar!DEL
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse 200m2 ne Dragodan te fivestar!DEL

  Ne lagjjen\"Arberia\"perballe fitnesit \"Fivestar\" ofrohen per shitje 3 banesa te madhesive: ■87m

  Prishtinë Sot, 22:09
  750 €
 • 8 foto
  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.VELLEZRIT GERVALLA)352
  Apartment / Banesa

  RINGA(SHITEN BANESAT NE RR.VELLEZRIT GERVALLA)352

  Shiten banesat dhe lokalet ne Rr.Vellezrit Gervalla-FIN INVEST. Banesat gjinden afer Fin Center. Ban

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 119.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 119.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 119.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes n

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 90.90m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.90m2 ne kate te ndryshme

  Shiten: Banesat Kuadratura: 90.90m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 107m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 107m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 107 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organiz

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITET BANESA 124.60m2 RR.EMIN DURAKU 268/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 124.60m2 RR.EMIN DURAKU 268/17

  Shitet; Banesa Kuadrature; 124.60m2 Kati: IV Organizimi i mbrendshem;Qendrimi ditor+kuzhine,3 dhoma

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet banesa 89m2 kat VII Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 89m2 kat VII Ferizaj

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 89m2 Kati: -VIII- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dh

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 75m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75m2 në shitje në Aktash.

  Banesa gjendet në Aktash në rrugën Rexhep Mala afër Smart Center. Banesa ndodhet në katin e 4-të (ka

  Prishtinë Sot, 22:09
  87.000 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 110m2 TE EURO INVEST5 237/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 110m2 TE EURO INVEST5 237/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 110m2 Kati;X Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma g

  Ferizaj Sot, 22:09
  55.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 2katshe Radivojc-Viti 226/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 2katshe Radivojc-Viti 226/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe me 10ari toke Kati I:Sallo,kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,terase Kati II:dy dh

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-SHITEN DY SHTEPI+7ARI TOKE RR.E.HADRI 216/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN DY SHTEPI+7ARI TOKE RR.E.HADRI 216/17

  Shiten dy Shtepi: 270m2 - Dy kateshe e gjysme Kati i par - Sallon ,kuzhine, wc dhe banjo. Kati i dyt

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA banesat 79 m2 në qendër të qytetit Fer
  Apartment / Banesa

  LINA banesat 79 m2 në qendër të qytetit Fer

  Shiten:Banesat ekskluzive Hapësirë:79.15 m2 Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhomë

  Ferizaj Sot, 22:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 86m2 në shitje në Ulpianë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 86m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesa ka 86m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 96.4m2. Banesa gjendet në Ulpianë në rrugën Zija She

  Prishtinë Sot, 22:09
  140.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop

  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne katin 1 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop ⭕ ⭕Banesa posedon ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 22:08
  750 €
 • 7 foto
  Banesë 50m2 në shitje në Dardani.
  Apartment / Banesa

  Banesë 50m2 në shitje në Dardani.

  Banesa gjendet në Dardani afër Bas – Trade. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe është tërësisht e m

  Prishtinë Sot, 22:08
  68.000 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 96m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallo

  Prishtinë Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia

  ⭕️Shitet banesa 98.5m2 katik 3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 91m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E S
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 91m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E S

  ⭕️Shitet banesa 91m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️K

  Prishtinë Sot, 22:08
  700 €
 • 6 foto
  Banese 89m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banese 89m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1, te banesat e Standardit në objektin e ndërtuar nga “Miri Construction”

  Prishtinë Sot, 22:08
  71.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 96.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 96.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes ne

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 133m2 kate ndrysh. Rr.A.Kaqiku
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 133m2 kate ndrysh. Rr.A.Kaqiku

  Shitet: Banesa Kuadratura: 133.80m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet shtëpia ekskluzive me 4.14 ari179/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia ekskluzive me 4.14 ari179/17SH

  Shitet: shtëpia dy kateshe Ekzkluzive e mobiluar Kuadratur:220m2 4.14 Ari Toke se bashku me shtepi.

  Ferizaj Sot, 22:08
  250.000 €
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 95m2 kate te ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 95m2 kate te ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku B1 Kuadratura: 95m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 76.50m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 76.50m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku B1 Kuadratura: 76.50m2 Kati:Perdhese Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 98.3m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 98.3m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 98.3 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. 12 Qershori ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 84m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 84 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 64.60m2 kate ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 64.60m2 kate ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 64,60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 80m2 ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 80m2 ne Ferizaj

  Shitet: Banesa Kuadratur:80 m2 Kati: VII Gjendja: E Gatshme Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr Rr.Sherif Frangu
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr Rr.Sherif Frangu

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 200m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem: K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,

  Ferizaj Sot, 22:08
  145.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet banesa 78 m2 me terase 55 m2 ne qytet
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 78 m2 me terase 55 m2 ne qytet

  Shitet: Banesa e mobiluare Kuadraturë: 78 m2 plus terasa 55 m2 Kati:-I-rë Organizimi i mbrendshëm:

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA me Lokale në qender te qytetit
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA me Lokale në qender te qytetit

  Shitet: Shtepia me Lokale me 2.4 ari vend,në qender te qyteteti në Rr:Deshmoret e Kombit-Ferizaj Kua

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 110 m2 te E.Invest Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 110 m2 te E.Invest Ferizaj

  Shitet:Banesa Kuadraturë: 110.04 m2 Kati: I,VII dhe IX Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimi ditorë b)

  Ferizaj Sot, 22:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  banes me qera tek shkolla teknike
  Apartment / Banesa

  banes me qera tek shkolla teknike

  leshohet banesa me qera ne qender,te shkolla mesme teknike,gjamia madhe Posedon: 🔸 Sallon me kuzh

  Prishtinë Sot, 22:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 94m2 ne katin e 7-te ne lagjen e M
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 94m2 ne katin e 7-te ne lagjen e M

  ⭕️Shitet banesa 94m2 ne katin e 7-te ne lagjen e Muhaxherve Banesa posedon: ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 22:07
  700 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 112.5m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 112.5m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 112.5m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 22:07
  950 €
 • 11 foto
  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4-të në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4-të në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4 ne Fushekosove afër shkolles Mihal Banesa posedon: ⭕️Sallon â­

  Prishtinë Sot, 22:07
  500 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 64m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 64m2 Ferizaj

  Shitet:Banesa Kuadraturë:64 m2 Kati:-II- Organizimi: Nje dhomë gjumi,sallon+kuzhinë,wc+b dhe terasë

  Ferizaj Sot, 22:07
  Me Marrveshje