Patundshmeri
Berat
Posto shpallje
 • Shtepi ne Berat

  Shtepi ne Berat

  Shitet ose jepen me qera shtepi 1+1 jan 3 pal te ndryshme mundesi zgjedhje lagja donika kastrioti , cmimi i diskutushem ose dhe mundesi me 2+1 ose 3+1 plus diferencen cel.0696902111

  Me Marrveshje
  Berat
  12 nëntor 11:02
 •  Laparlla

  Laparlla

  Shese 1 dylyme tok ne hyrje te laparllase anese rrugese te interesuarit. Te kontaktojn. Ne tel. 0692473006.

  2.000 €
  Berat
  25 tetor 19:02
 • Okazion ne Berat Shitet Shtepi !

  Okazion ne Berat Shitet Shtepi !

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  25 tetor 13:22
 • Shitet Vile 2-Kateshe ne Berat

  Shitet Vile 2-Kateshe ne Berat

  Shitet Vile 2-Kateshe ne Berat me siperfaqe trualli 260m2 dhe siperfaqe ndertese 119m2 secili kat dhe pjesa tjeter oborr dhe magazine. Vila eshte e organizuar me 4 dhoma me sip 4x4m2, 2 tualete, 2 kor

  90.000 €
  Berat
  14 tetor 16:02
 • Shtepi muzeale ne Berati

  Shtepi muzeale ne Berati

  Shtepia eshte 2 kateshe plus papafingo me podrum te madh i punuar me hark ,me hajat me harqe.Veranda eshte 25m2 me pamje nga Kalaja.Siperfaqja e nderteses eshte 150m2. Ndersa siperfaqja e territorrit

  250.000 €
  Berat
  12 tetor 21:23
 • Shitet shtepi

  Shitet shtepi

  Shitet shtepi kati i 1 pallat ekzistues 1+1 50 m2 me hipoteke lagja 30 vjetori ngjitur me stadiumin

  35.000.000 Lek
  Berat
  5 shtator 22:02
 • shitet shtepi 1

  shitet shtepi 1

  shitet shtepi 1kateshe me bace.700m2.truall.Shtepia eshte 100m2.Ka 3 dhoma gjumi,sallon,guzhine me dollape te reja,banjo te madhe me pllaka,banjere.Ka edhe 1 banjo ne bace.Ne bace ka shume peme,rrushe

  60.000 €
  Berat
  4 shtator 14:02
 • Shtepi ne Berat

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepi dy kateshe.Ne Lagjen muzeale Mangalem.Me pamje fantastike. Me bace .Vend Ideal per Hotel. Vend i preferuar nga turistet.

  Me Marrveshje
  Berat
  30 gusht 01:02
 • Shtepi në lagje muzeale

  Shtepi në lagje muzeale

  Shtepia e restauruar e banushme,me pamje fantastike në lagjen mangalem dhe vend i preferuar nga turistët me hapsira për taverne shtëpi ideale për hotel..

  Me Marrveshje
  Berat
  30 gusht 00:12
 • Shtepi private Kati 2 dyt okazion

  Shtepi private Kati 2 dyt okazion

  Shitet nje shtepi private Kati 2dyt 2 dhoma + guzhin + banjo veranda+ 450 meter katror bace e mbjell me pem frutor ne prollim

  45.000.000 Lek
  Berat
  27 gusht 22:12
 • Shtëpia ne Berat ! Okazion

  Shtëpia ne Berat ! Okazion

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  27 gusht 18:02
 • Shitet shtepi

  Shitet shtepi

  Shtepi 2-kateshe+ papfingo

  Me Marrveshje
  Berat
  21 gusht 18:02
 • Shitet Shtepi ne Berat OKAZION !!

  Shitet Shtepi ne Berat OKAZION !!

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  17 gusht 18:02
 • Shitet shtepi 2+1 Berat

  Shitet shtepi 2+1 Berat

  Shiten shtepi private ne berat 2+1 262m2 me gjith tok ndersa vetem shpia 80m2, 262 M2, totali i kateve 1, 1 banjo, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire

  4.500.000 Lek
  Berat
  16 gusht 18:22
 • Shitet Shtëpia ne Berat Okazion !!

  Shitet Shtëpia ne Berat Okazion !!

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  23.000 €
  Berat
  10 gusht 19:02
 • Shtepi ne Berat

  Shtepi ne Berat

  shitet shtepi ne uznove 140m2 dhe 360 m2 truall e gjitha 500m2 cmimi 80 mij euro ka dhe tolerime

  80.000 €
  Berat
  29 korrik 16:22
 • Shitet Shtepia ne Berat !

  Shitet Shtepia ne Berat !

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  19 korrik 16:22
 • Shitet Shtepia ne Berat !

  Shitet Shtepia ne Berat !

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  15 korrik 14:02
 • Shitet Shtepia ne Berat !!

  Shitet Shtepia ne Berat !!

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  11 korrik 12:12
 • Shitet vila 2 katëshe e mobiluar

  Shitet vila 2 katëshe e mobiluar

  Shitet shtepia vile 2 katëshe,siperfaqe e gjithe 500m2 .e mobiluar, uje 24 ore.ndertesa eshte e re ,me të gjitha dokumentat e rregullta, të ipotekuara.godina është 330m2. Kati 2 është 220m2. Kati par

  200.000 €
  Berat
  4 korrik 22:22
 • Okazion shtepi ne Berat

  Okazion shtepi ne Berat

  Shitet shtepia ne lagja Muzaka pran shkolles Ajet Xhindole. 120 M2 ndertim dhe 200 oborr ( bace) shitet per arsye emigrimi 35000 euro i diskutushem.per cdo info Telefon 0694751501 Geni

  3.500 €
  Berat
  2 korrik 14:02
 • Shitet Shtepi ne Berat Okazion!!!!

  Shitet Shtepi ne Berat Okazion!!!!

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  30 qershor 18:02
 • Shtepia ne Berat ! Okazion!!

  Shtepia ne Berat ! Okazion!!

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  25 qershor 17:02
 • Shtepi private Kati 2 dyt

  Shtepi private Kati 2 dyt

  Shitet nje shtepi private Kati 2dyt 2 dhoma + guzhin + banjo veranda+ 450 meter katror bace e mbjell me pem frutor ne prollim

  540.000 Lek
  Berat
  24 qershor 20:12
 • Shtëpi ne Berat Okazion! Shitet ose Ndërrohet !!

  Shtëpi ne Berat Okazion! Shitet ose Ndërrohet !!

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  30 maj 19:02
 • shitet shtepi 1 kateshe.

  shitet shtepi 1 kateshe.

  shtepi 1 kateshe me bahce.trrualli eshte 700m2.shtrpia eshte 100m2.Ka 3 dhoma gjumi,guzhine,banjo dhe nje sallon te madhe.dritare alumini,e shtruar me pllaka e gjithe shtepia.Guzhina ka dollape te rej

  60.000 €
  Berat
  27 maj 20:02
 • Shtepi Okazion ne Berat

  Shtepi Okazion ne Berat

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  27 maj 16:12
 • Shtepi ne Berat

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepi ne Berat 2+1 e rikonstruktuar kati i 3 70m2 ne lagjen barikad perball karburant alpet tek bar kafe lulishtja "ti je engjell". Cmimi:31000 euro i diskutushem. Tel:0694574417

  31.000 €
  Berat
  21 maj 21:03
 • Okazion ne Berat !

  Okazion ne Berat !

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  19 maj 17:02
 • okazion ne Berat !

  okazion ne Berat !

  Shitet shtepia kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit. Mund te funksionoje edhe si nje Dyqan apo Lokal ! Pasi ka edhe nje lulishte perpara ! Shtepia shitet per ar

  Me Marrveshje
  Berat
  17 maj 20:02
 • OKAZION Shitet Shtepia.

  OKAZION Shitet Shtepia.

  Shitet shtepia 2 kateshe me avëlli dhe me baçë, KATI parë:1 dhomë gjumi + guzhinë + sallon +1 banjo. KATI dyte: 2 dhoma + guzhinë + sallon + banjo. Shtëpia ka të gjitha dokumentat përkatëse me çerti

  45.000 €
  Berat
  27 prill 18:22
 • Shtepi private me hipotek 125 m/k afer qendres

  Shtepi private me hipotek 125 m/k afer qendres

  shtepi private Lagja Jani Vruo.Te Abulanca e vjeter .10 Minuta nga qendra e qytetit ne kembe .Ka vende per makine .jane 3 dhoma e nje guzhine me verande , dy banjo. 125 m/kshtepia e 250 m/k kopeshti.

  5.000.000 Lek
  Berat
  27 prill 15:02
 • Shitet shtepi ne qender berat

  Shitet shtepi ne qender berat

  Shitet 100 shpi ne 700 m truall

  80.000 €
  Berat
  17 prill 19:12
 • Shtepi ne Berat

  Shtepi ne Berat

  Kati i pare servis 82m2,kati i dyte vend banimi 2+1 90m2. 2 dylym toke ne bllok,20 rrenje fiq.

  12.000.000 Lek
  Berat
  16 prill 20:12
 • shitet shtepi 2+1

  shitet shtepi 2+1

  BERAT, Rr. "Agron Elezi", shitet Shtepi private, 80m2, kuzhine e kompletuar, 2 dhoma, 1 banjo, tarracë, ballkon, oborr, baçe, parking, 270 m², 45000 Lekë I diskutueshem.

  45.000 Lek
  Berat
  13 prill 19:02
 • shitete

  shitete

  Shtepi 1 kateshe 100m2, Me trruall 700m2.Dy dhoma gjumi,sallon,guzhine me dollape te reja,banjo me banjier te madhe,me pllaka te reja e shtruar. ne bace ka rrush qe behet raki,ka peme,portokalle, lemo

  Me Marrveshje
  Berat
  13 prill 18:22
 • Shtepi 2-kateshe ne BERAT - OKAZION!!!

  Shtepi 2-kateshe ne BERAT - OKAZION!!!

  Shitet shtepi private. Shtepia ka nje siperfaqe prej 300 m2 truall, 200m2 ndertim dhe 100 m2 oborr. Shtepia eshte e perbere prej 5 dhomash dhe nje guzhine por ka nevoje per rikonstruksion total. Munde

  Me Marrveshje
  Berat
  25 mars 10:02
 • Shitet shtepi private ne BERAT (Lapardha)

  Shitet shtepi private ne BERAT (Lapardha)

  Shitet shtepia bashke me toke. Ne objekt ndodhen dhe dy lloj biznesesh 1)materiale ndertimi elektrike hidraulike e tjer. 2) Farmaci bujqesore. Shitet edhe toka qe eshte pemtore objekti eshte me Hipot

  200 €
  Berat
  22 mars 19:02
 • Super Okazion! Berat shitet shtepi afer gjykates

  Super Okazion! Berat shitet shtepi afer gjykates

  Super okazion! Shes shtepi private 100 m2 e rregulluar, e mobiluar me garazh plus 100 m2 toke. Cmimi 25000 (njezete e pes mije ) euro i padiskutueshem. Objekti eshte i hipotekuar (certifikat pron

  25.000 €
  Berat
  24 shkurt 21:33
 • Shtepi ne Berat

  Shtepi ne Berat

  shitet shtepi gjithsej 215 m. 65 metra shtepia1+1 dhe 150 metra bace me porte te madhe per futjen e makines ,mundesi dhe ndertim per kat te dyte.me hipotek {certifikat pronesie} 42 milion ose 31500 eu

  4.200.000 Lek
  Berat
  16 shkurt 17:02
 • Hotel muzeal +Dyqan Bank+Restoranti Nr1 me i Mire

  Hotel muzeal +Dyqan Bank+Restoranti Nr1 me i Mire

  Berat Qender zone Muzeale Turistike. Shitet Restoranti nr.1 me i mire ne Berat + ngjitur me Restorantin jane 2 Shtepi muze Monument Kulture gati per tu bere Hotele.+ Nje Dyqan aktualisht Banke qe orej

  Me Marrveshje
  Berat
  16 shkurt 14:02
 • Hyrje 1+1, Kati Pare. Pallat

  Hyrje 1+1, Kati Pare. Pallat

  Shtepija eshte ne gjendje shume te mire dhe e rregulluar sipas kohes. Pozicioni qe ka te lejon ta shfrytezosh si dyqan.

  25.000 €
  Berat
  16 shkurt 09:03
 • Ndihma dhe financimi

  Ndihma dhe financimi

  Dhe kapitali që do të përdoren për të siguruar afatshkurtra dhe kredi afatgjata individuale duke filluar nga 5000 € për 1.000.000 € për këdo që dëshiron seriozisht një kredi. Interesi 3% vjetore në ba

  Me Marrveshje
  Berat
  8 shkurt 21:02
 • Shtepi 3+1 120m2 ne Berat

  Shtepi 3+1 120m2 ne Berat

  Shitet nje shtepi ne lagjen mangalem .ka dy dhoma gjumi guzhin sallon .koridore pak bace dhe verand .ka fushpamje te mbrekullushme .nje nga dhomat eshte e punuare me dru e cila e cileson nje nder shpi

  70.000 €
  Berat
  6 shkurt 15:02
 • Okazion !!! Shitet shtepi lagjia mangalem

  Okazion !!! Shitet shtepi lagjia mangalem

  Shitet nje shtepi ne lagjen mangalem .ka dy dhoma gjumi guzhin sallon .koridore pak bace dhe verand .ka fushpamje te mbrekullushme .nje nga dhomat eshte e punuare me dru e cila e cileson nje nder shpi

  55.000 €
  Berat
  6 shkurt 13:02
 • tok-ullishte

  tok-ullishte

  shes toke ullishte ne zonen e quajtur Bifk-Berat cmimi i arsyshem Toka eshte me tapi. 2400 metra.

  Me Marrveshje
  Berat
  14 korrik 13:12
 • ***OKAZION 1 HEKTAR ULLISHTE***

  ***OKAZION 1 HEKTAR ULLISHTE***

  BERAT LAPARDHA 1 ISH KRYESIA , SHITET 1 HEKTAR TOKE BUZE RRUGE E MBJELLUR ME 365 RRENJ ULLINJ FRANTOJ (VAJS) KOKERR MADH, TOKA KU JANE MBJELLUR ULLINJTE ESHTE FUSHE, KA KANALIN VADITES AFER, ULLINJ

  200.000 €
  Berat
  26 maj 20:32