Patundshmeri
Berat

Patundshmeri në shitje në Berat

 • 0 foto
  Shitet shtepi 1 + 1 ,Berat
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 1 + 1 ,Berat

  Shitet Apartament. Apartamenti ndodhet ne Berat , Ne lagjien Deshmoret e Kombit , Prane Xhamise Apar

  Berat 21 maj 11:41
  20.000 €
 • 4 foto
  Okazion Apartamenti 68m mobilim lluks tek shetitor
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartamenti 68m mobilim lluks tek shetitor

  Shitet apartamenti i sapo ndertuar. Shpia eshte ne katin e 4 te nje pallati dhe eshte e pozicionuar

  Berat 20 maj 21:09
  32.000 €
 • 5 foto
  SHITET SHTEPI
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI

  Shitet shtepi 1+1 1 kuzhine, 1 dhome gjumi, korridor,1 banje, 1 ballkon, te Konuda \"30 vjetori\" pr

  Berat 20 maj 13:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)
  Shtepi / Vila

  HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)

  HYRJA BERBEHET NGA 2 DHOMA, SALLON, GUZHINE ME DOLLAPE, 2 KORRIDORA, BALLKON DHE WC. ESHTE E RINOVUA

  Berat 20 maj 12:17
  36.000.000 Lek
 • 6 foto
  Shpia kati 5 ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shpia kati 5 ne Berat

  shes shtepi kati 5 te regulluara .shitet me gjthe plack te re,me diellor ne tarac .shpia eshte 1+1,m

  Berat 17 maj 19:27
  35.000 €
 • 9 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  shitet shtepi gjithsej 215 m. 65 metra shtepia1+1 dhe 150 metra bace me porte te madhe per futjen e

  Berat 17 maj 01:05
  37.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET SHTEPI OKAZION!
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI OKAZION!

  Shitet shtepi private me 8 dhoma 2 banjo dhe 1 dynym siperfaqe toke.Shtepia ndodhet prane tregut te

  Berat 16 maj 06:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!
  Shtepi / Vila

  0bjekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!

  Shitet objekt me vendndodhje në një nga vendet më të mira në Berat . Objekti përbëhet nga një shtëpi

  Berat 14 maj 18:11
  1 €
 • 4 foto
  Shitet shtepi private & truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private & truall

  Shitet shtepi perdhese me truall 500 metro katror ne rrugen Staver Naco & Telegrami ne lagjen \'

  Berat 14 maj 12:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 E KOPLETUAR DY DHOMA E NJE GUZHIN GORIDOR BANJO BALLKON YRJE SHTEPIJA ESHT

  Berat 13 maj 23:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2

  Okazion ! Shitet per arsye emigrimi shpi me 3 dhoma sp 100m2 si dhe me bahce sp 150 m2 dhe bahce ko

  Berat 13 maj 12:43
  55 €
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI NE BERAT

  SHITE JE PAL SHTEPI 2+1 EKOPLETUAR BANJO KORIDOR BALLKON GUZHIN YRJE SHTEPIJA ESHT E SHTRUAR ME PLL

  Berat 13 maj 00:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepi+2 garazhe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi+2 garazhe

  Shetepia ndodhet ne qender te beratit ,prapa shkolles 22 tetori. Shtepia esht 2 kateshe 1 kat i rreg

  Berat 12 maj 16:34
  1 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia me 2 dhoma gjumi,sallon(parket)kuzhine para kuzhine,2 banja,2 bllkone,oborr me parkim

  Berat 12 maj 12:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepi private 3+1
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private 3+1

  Shitet shtepi private e ndodhur ne lagjen \"Barrikade \" pas Bar Ypsiloni. Shtepia perfshin 2 dhom

  Berat 11 maj 11:23
  7.500.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET
  Shtepi / Vila

  SHITET

  SHITET SHTEPIA 234 M2 ÇMIMI 60000 EURO I DISKUTUSHEM

  Berat 6 maj 09:23
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet apartamenti ne lagjen \"Celepias\" prane ambulances. 2+1 90m² Me hipotek . Cmimi i diskutues

  Berat 29 prill 17:57
  300.000 Lek
 • 5 foto
  Super okazion Shitet Apartament 68m Berat
  Apartment / Banesa

  Super okazion Shitet Apartament 68m Berat

  Shitet apartamenti i sapo ndertuar. Shpia eshte ne katin e 4 te nje pallati dhe eshte e pozicionuar

  Berat 29 prill 17:41
  32.000 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepi Okazion 145 m/2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Okazion 145 m/2

  Shtepi e mobiluar,pallat i ri,me kushte bashkekohore,kati 4,dy ballkone nje prej te cileve ka pamje

  Berat 19 prill 20:26
  50.000 €
 • 0 foto
  shtepi ne berat
  Shtepi / Vila

  shtepi ne berat

  shitet shtepi 160 m2 objekt me nje siperfaqe 1000 m2 ne ante te ruges kryesore.. shtepia eshte e re

  Berat 19 prill 20:23
  90.000 €
 • 5 foto
  Okazion , Shes 100m2 !
  Garazh

  Okazion , Shes 100m2 !

  Okazion , shes truall 100m2 me dokumentacion dhe hipoteke te rregullt. Trualli eshte garazhd por me

  Berat 19 prill 19:12
  1 €
 • 0 foto
  SHITE NJE PAL SHTEPI NE BERAT.2+1
  Shtepi / Vila

  SHITE NJE PAL SHTEPI NE BERAT.2+1

  SHITEN NJE PAL SHTEPI.2+1.NE BERAT KOPLETUAR BALLKON BANJO .YRJE SHTEPIJA ESHT E SHTRUAR ME PLLAKA

  Berat 12 prill 04:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN SHTEPI NE BERAT.2+1
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPI NE BERAT.2+1

  SHITEN NJE PEL SHTEPI.2+1 DY DHOMA E NJE GUZIN EKOPLETUAR BALLKON BANJO KORIDOR YRJE SHTEPIJA ESHT E

  Berat 11 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT EKOPLETUAR DY DHOMA E NJE GUZHIN KORIDOR YRJE BALLKON SHTE PIJA

  Berat 11 prill 01:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 EKOPLETUAR BASHK ME PLLAKA BALLKON BANJO YRJE DY DHOMA E NJE GUZHIN KATI

  Berat 9 prill 01:46
  43.000 €
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI2 +1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI2 +1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 EKOPLETUAR KA KORIDOR YRJE BANJO BALLKON VERAND SHITET KATER QIND E DYZET

  Berat 8 prill 00:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepi ose nderohet me shtepi tj . shtepia eshte 1 +1 kati pare ne pallat lagja Vullkan Prif

  Berat 4 prill 07:40
  33.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION: SHITET APARTAMENTI 1+1, 60 m2, BERAT
  Apartment / Banesa

  OKAZION: SHITET APARTAMENTI 1+1, 60 m2, BERAT

  Shitet apartamenti 1+1 me Sip. 60 m2, ne qytetin e Beratit, lagja \"Donika Kastrioti\". Apartamenti

  Berat 4 prill 07:13
  5.000.000 Lek
 • 9 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepi 3+1 , dy tualet , nje depo edhe ballkon . Shtepia ka 2 dhoma gjumi nje kuzhine edhe nj

  Berat 4 prill 03:48
  4.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepia 3+1 Cmimi i duskutueshem .

  Berat 4 prill 02:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepi + 500 m2 Toke
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi + 500 m2 Toke

  Shitet Shtepi siperfaqe totale 144.4m2 me dokumenta te rregullta çertifikat pronesie harta treguse e

  Berat 4 prill 02:18
  5.500.000 Lek
 • 1 foto
  shes ose me qera
  Shtepi / Vila

  shes ose me qera

  Shes ose jap me qera shtepi 1+1 te regulluara shtepia eshte dy pallate poshte karburantit MERKO tek

  Berat 4 prill 02:04
  33 Lek
 • 2 foto
  Okazion Dyqan ose Shtepi
  Apartment / Banesa

  Okazion Dyqan ose Shtepi

  Shitet ne Qytetin e Beratit Apartament me dy funksione Shtepi ose Dyqan (Bar Cafe etj ) Ndodhet ne l

  Berat 3 prill 23:33
  19.500 €
 • 11 foto
  Okazion!!! Shitet Shtepi per arsye emigrimi.
  Shtepi / Vila

  Okazion!!! Shitet Shtepi per arsye emigrimi.

  Shtepia shitet per aryse emigrimi, eshte e mobiluar plotesisht. Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjum

  Berat 3 prill 23:02
  80.000 €
 • 1 foto
  dhoma te vogla te levizshme per te banuar
  Garazh

  dhoma te vogla te levizshme per te banuar

  Kemi dhoma te levizshme banimi qe ne behar jane te fresketa dhe ne dimer jan te ngrohta .

  Berat 3 prill 20:53
  800 €
 • 11 foto
    Okazion Shtepi muzeale ne Berat
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi muzeale ne Berat

  Shtepia eshte 2 kateshe plus papafingo me podrum te madh i punuar me hark ,me hajat me harqe.Veranda

  Berat 3 prill 20:32
  250.000 €
 • 11 foto
  Shite shtepia Berat /Uznove
  Shtepi / Vila

  Shite shtepia Berat /Uznove

  Shitet Shpia ne Berat lagja Uznove. Rruga \"Xhevair Cenollari\" E gjitha si truall eshte sip.600m2

  Berat 3 prill 18:50
  50 Lek
 • 8 foto
  Shtepi private 2+1 80 m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi private 2+1 80 m2

  Shitet shtepi private 2+1 ne lagjen Barrikade ,prane ish Konviktit. 2 dhoma gjumi dhome gatimi vera

  Berat 3 prill 18:49
  35.000 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI Lagja 4 Shtatori URA-VAJGURORE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI Lagja 4 Shtatori URA-VAJGURORE

  Shitet shtepi Private, me baçe perpara dhe mbrapa shtepise. Shtepia eshte 55.2 m² me dy dhoma gjumi,

  Berat 3 prill 16:25
  16.000 €
 • 11 foto
  OKAZION SHITET SHTEIPA
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTEIPA

  SHTEPI 2-KATSHE ME BALLKON OBORR ,BODRUM DHE GARAZH. SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR .

  Berat 3 prill 16:14
  90.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia , e mobiluar me kushtet bashkekohore . Eshte afer qendres se qytetit , prapa supermar

  Berat 3 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne Lgj. Donika Kastrioti
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lgj. Donika Kastrioti

  Koridor, Sallon, aneks, dy lloma, banje, verand, ballkone, obore, kopesht. Kati siperm Jane punime T

  Berat 3 prill 12:38
  95.000 €
 • 1 foto
  Dyqan ose Shtepi super Okazion
  Shtepi / Vila

  Dyqan ose Shtepi super Okazion

  Shitet Dyqan ose Shtepi kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit

  Berat 3 prill 10:12
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi dykateshe me siperfaqe oborri 1000 m
  Shtepi / Vila

  Shtepi dykateshe me siperfaqe oborri 1000 m

  Shitet nje shtepi dy kateshe ne lagjen Deshmoret e Kombit me siperfaqe te truallit 1000 m katrore.Sh

  Berat 3 prill 09:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FITO PARA
  Apartment / Banesa

  FITO PARA

  http://PayEachDay.com/?userid=52150 Fito para, Hapi1: Kopjo link-un Hapi2: Vendose ate ne google

  Berat 3 prill 08:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garsonjere ne Berat
  Apartment / Banesa

  Garsonjere ne Berat

  Shitet nji gazonjere me siperfaqe prej 43 m2 në katin e 5\'të te kulla e 3\'të pranë spitalit rajon

  Berat 3 prill 08:11
  15.500 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 1+1 , e mobiluar me kushtet bashkekohore . Kati i 2 . Ndodhet ne qender te qytetit .

  Berat 3 prill 07:12
  32.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia ne zonen muzeale “Kala” , ka alternativ per biznes , shtepia eshte afer tabes se

  Berat 3 prill 07:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION 150m2-70milion lek
  Apartment / Banesa

  OKAZION 150m2-70milion lek

  apartament 3+1 150m2 bashke me kuzhine dhe hidrosanitare garazh poshte pallatit

  Berat 2 prill 23:43
  7.000.000 Lek
 • 5 foto
  Rruga Jani vruho
  Shtepi / Vila

  Rruga Jani vruho

  Shtepia ndodhet ne trruall 700 m2. Shtepi 1kateshe, 3 dhoma gjumi, guzhine e madhe me dollape te rej

  Berat 2 prill 15:25
  42.000 €