Patundshmeri
Berat

Patundshmeri në shitje në Berat

 • 0 foto
  Shitet Shtepi Okazion 145 m/2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Okazion 145 m/2

  Shtepi e mobiluar,pallat i ri,me kushte bashkekohore,kati 4,dy ballkone nje prej te cileve ka pamje

  Berat 19 prill 20:26
  50.000 €
 • 0 foto
  shtepi ne berat
  Shtepi / Vila

  shtepi ne berat

  shitet shtepi 160 m2 objekt me nje siperfaqe 1000 m2 ne ante te ruges kryesore.. shtepia eshte e re

  Berat 19 prill 20:23
  90.000 €
 • 5 foto
  Okazion , Shes 100m2 !
  Garazh

  Okazion , Shes 100m2 !

  Okazion , shes truall 100m2 me dokumentacion dhe hipoteke te rregullt. Trualli eshte garazhd por me

  Berat 19 prill 19:12
  1 €
 • 0 foto
  SHITE NJE PAL SHTEPI NE BERAT.2+1
  Shtepi / Vila

  SHITE NJE PAL SHTEPI NE BERAT.2+1

  SHITEN NJE PAL SHTEPI.2+1.NE BERAT KOPLETUAR BALLKON BANJO .YRJE SHTEPIJA ESHT E SHTRUAR ME PLLAKA

  Berat 12 prill 04:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN SHTEPI NE BERAT.2+1
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPI NE BERAT.2+1

  SHITEN NJE PEL SHTEPI.2+1 DY DHOMA E NJE GUZIN EKOPLETUAR BALLKON BANJO KORIDOR YRJE SHTEPIJA ESHT E

  Berat 11 prill 20:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT EKOPLETUAR DY DHOMA E NJE GUZHIN KORIDOR YRJE BALLKON SHTE PIJA

  Berat 11 prill 01:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 EKOPLETUAR BASHK ME PLLAKA BALLKON BANJO YRJE DY DHOMA E NJE GUZHIN KATI

  Berat 9 prill 01:46
  43.000 €
 • 0 foto
  SHITEN NJE PAL SHTEPI2 +1 NE BERAT
  Shtepi / Vila

  SHITEN NJE PAL SHTEPI2 +1 NE BERAT

  SHITEN NJE PAL SHTEPI 2+1 EKOPLETUAR KA KORIDOR YRJE BANJO BALLKON VERAND SHITET KATER QIND E DYZET

  Berat 8 prill 00:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepi ose nderohet me shtepi tj . shtepia eshte 1 +1 kati pare ne pallat lagja Vullkan Prif

  Berat 4 prill 07:40
  33.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION: SHITET APARTAMENTI 1+1, 60 m2, BERAT
  Apartment / Banesa

  OKAZION: SHITET APARTAMENTI 1+1, 60 m2, BERAT

  Shitet apartamenti 1+1 me Sip. 60 m2, ne qytetin e Beratit, lagja \"Donika Kastrioti\". Apartamenti

  Berat 4 prill 07:13
  5.000.000 Lek
 • 9 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepi 3+1 , dy tualet , nje depo edhe ballkon . Shtepia ka 2 dhoma gjumi nje kuzhine edhe nj

  Berat 4 prill 03:48
  4.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Berat

  Shitet shtepia 3+1 Cmimi i duskutueshem .

  Berat 4 prill 02:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepi + 500 m2 Toke
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi + 500 m2 Toke

  Shitet Shtepi siperfaqe totale 144.4m2 me dokumenta te rregullta çertifikat pronesie harta treguse e

  Berat 4 prill 02:18
  5.500.000 Lek
 • 1 foto
  shes ose me qera
  Shtepi / Vila

  shes ose me qera

  Shes ose jap me qera shtepi 1+1 te regulluara shtepia eshte dy pallate poshte karburantit MERKO tek

  Berat 4 prill 02:04
  33 Lek
 • 2 foto
  Okazion Dyqan ose Shtepi
  Apartment / Banesa

  Okazion Dyqan ose Shtepi

  Shitet ne Qytetin e Beratit Apartament me dy funksione Shtepi ose Dyqan (Bar Cafe etj ) Ndodhet ne l

  Berat 3 prill 23:33
  19.500 €
 • 11 foto
  Okazion!!! Shitet Shtepi per arsye emigrimi.
  Shtepi / Vila

  Okazion!!! Shitet Shtepi per arsye emigrimi.

  Shtepia shitet per aryse emigrimi, eshte e mobiluar plotesisht. Ne katin e dyte ndodhen 3 dhoma gjum

  Berat 3 prill 23:02
  80.000 €
 • 1 foto
  dhoma te vogla te levizshme per te banuar
  Garazh

  dhoma te vogla te levizshme per te banuar

  Kemi dhoma te levizshme banimi qe ne behar jane te fresketa dhe ne dimer jan te ngrohta .

  Berat 3 prill 20:53
  800 €
 • 11 foto
    Okazion Shtepi muzeale ne Berat
  Shtepi / Vila

  Okazion Shtepi muzeale ne Berat

  Shtepia eshte 2 kateshe plus papafingo me podrum te madh i punuar me hark ,me hajat me harqe.Veranda

  Berat 3 prill 20:32
  250.000 €
 • 11 foto
  Shite shtepia Berat /Uznove
  Shtepi / Vila

  Shite shtepia Berat /Uznove

  Shitet Shpia ne Berat lagja Uznove. Rruga \"Xhevair Cenollari\" E gjitha si truall eshte sip.600m2

  Berat 3 prill 18:50
  50 Lek
 • 8 foto
  Shtepi private 2+1 80 m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi private 2+1 80 m2

  Shitet shtepi private 2+1 ne lagjen Barrikade ,prane ish Konviktit. 2 dhoma gjumi dhome gatimi vera

  Berat 3 prill 18:49
  35.000 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI Lagja 4 Shtatori URA-VAJGURORE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI Lagja 4 Shtatori URA-VAJGURORE

  Shitet shtepi Private, me baçe perpara dhe mbrapa shtepise. Shtepia eshte 55.2 m² me dy dhoma gjumi,

  Berat 3 prill 16:25
  16.000 €
 • 11 foto
  OKAZION SHITET SHTEIPA
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTEIPA

  SHTEPI 2-KATSHE ME BALLKON OBORR ,BODRUM DHE GARAZH. SHTEPIA ESHTE E MOBILUAR .

  Berat 3 prill 16:14
  90.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia , e mobiluar me kushtet bashkekohore . Eshte afer qendres se qytetit , prapa supermar

  Berat 3 prill 15:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne Lgj. Donika Kastrioti
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lgj. Donika Kastrioti

  Koridor, Sallon, aneks, dy lloma, banje, verand, ballkone, obore, kopesht. Kati siperm Jane punime T

  Berat 3 prill 12:38
  95.000 €
 • 1 foto
  Dyqan ose Shtepi super Okazion
  Shtepi / Vila

  Dyqan ose Shtepi super Okazion

  Shitet Dyqan ose Shtepi kati i 1 ! 1+1 E rregulluar 60.3 m2 ..Me dere te vecant nga hyrja e pallatit

  Berat 3 prill 10:12
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi dykateshe me siperfaqe oborri 1000 m
  Shtepi / Vila

  Shtepi dykateshe me siperfaqe oborri 1000 m

  Shitet nje shtepi dy kateshe ne lagjen Deshmoret e Kombit me siperfaqe te truallit 1000 m katrore.Sh

  Berat 3 prill 09:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FITO PARA
  Apartment / Banesa

  FITO PARA

  http://PayEachDay.com/?userid=52150 Fito para, Hapi1: Kopjo link-un Hapi2: Vendose ate ne google

  Berat 3 prill 08:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garsonjere ne Berat
  Apartment / Banesa

  Garsonjere ne Berat

  Shitet nji gazonjere me siperfaqe prej 43 m2 në katin e 5\'të te kulla e 3\'të pranë spitalit rajon

  Berat 3 prill 08:11
  15.500 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 1+1 , e mobiluar me kushtet bashkekohore . Kati i 2 . Ndodhet ne qender te qytetit .

  Berat 3 prill 07:12
  32.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia ne zonen muzeale “Kala” , ka alternativ per biznes , shtepia eshte afer tabes se

  Berat 3 prill 07:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION 150m2-70milion lek
  Apartment / Banesa

  OKAZION 150m2-70milion lek

  apartament 3+1 150m2 bashke me kuzhine dhe hidrosanitare garazh poshte pallatit

  Berat 2 prill 23:43
  7.000.000 Lek
 • 5 foto
  Rruga Jani vruho
  Shtepi / Vila

  Rruga Jani vruho

  Shtepia ndodhet ne trruall 700 m2. Shtepi 1kateshe, 3 dhoma gjumi, guzhine e madhe me dollape te rej

  Berat 2 prill 15:25
  42.000 €
 • 0 foto
  Kucove,shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Kucove,shitet shtepia

  Shtepia eshte nje kateshe , ndertuar pas viteve 2000, ne proces legalizimi..mund te ndertohen edhe 2

  Berat 2 prill 14:11
  27.000 €
 • 11 foto
  SHitet shtepi okazion .
  Shtepi / Vila

  SHitet shtepi okazion .

  Shitet shtepi 120m2 , kati i 3 tek ,ish \'Artistikja e Vieter \". Shtepia eshte ne gjendje te mi

  Berat 2 prill 13:14
  4.000.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet Shtepi Okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Okazion

  Shitet shtepi Okazion 120m2 , kati i 3 tek ,ish \'Artistikja e Vieter \". Shtepia eshte ne gje

  Berat 2 prill 12:59
  4.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1 ne qytetin e Beratit,lagjia Clirim, pallati ndodhet buze rruges kryesore afer

  Berat 2 prill 12:38
  30.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shiteti apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shiteti apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1, ne qytetin e Beratit,lagjia Clirim,pallati ndodhet buze rruges kryesore shume

  Berat 2 prill 12:38
  3.000.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET DYQANI
  Shtepi / Vila

  SHITET DYQANI

  Shitet dyqani 44m2 , buze rruge me hipotek I DISKUTUESHEM !

  Berat 2 prill 12:29
  35.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtepi lagja 30 vjetori
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi lagja 30 vjetori

  Shitet shtepi 2+1 me dy banjo, ballkon, dhome gatimi, e regulluar dhe e mobiluar. Shtepia ndollet ne

  Berat 2 prill 09:42
  45.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1 në lagjen 30 Vjetori
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 30 Vjetori

  Shitet apartament 2 1 ne lagjen 30 Vjetori Berat . Apartamenti ofron kushte mjaft komode, hapesire

  Berat 2 prill 09:12
  75.000 €
 • 0 foto
  SHITET 1+1 BERAT QENDER PRANE NEPTUNIT
  Apartment / Banesa

  SHITET 1+1 BERAT QENDER PRANE NEPTUNIT

  Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit mbi dyqanin e luleve ne kt 4 ne pozicion L-P, me 2 ballkone

  Berat 2 prill 08:09
  3.600.000 Lek
 • 5 foto
  shtepi
  Shtepi / Vila

  shtepi

  shtepi 120m² kati par dhe140m² kati dyte+1500m² toke me certifikat pronesie me ipotek,ndodhet pran r

  Berat 2 prill 05:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtëpi 2-katëshe, Berat
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi 2-katëshe, Berat

  Shitet shtëpi 2-katëshe në lagjen \"10 Korriku\", mbrapa Gjykatës së rrethit Berat dhe hotel \"Gega\

  Berat 2 prill 04:41
  75.000.000 Lek
 • 0 foto
  Apartament+Toke+Ullishte
  Apartment / Banesa

  Apartament+Toke+Ullishte

  2 dhoma + 1 kuzhine,koridor,1 tualet,ballkon e mobiluar +toke 1.5 dynym+ullishte. Per me shume iform

  Berat 2 prill 03:24
  60.000 €
 • 1 foto
  Shiten shtepit
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit

  Shiten shtepi nje katshe 3+1 350 metro katror shpi dhe tok

  Berat 2 prill 02:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shtepi 2 kace 150m2
  Shtepi / Vila

  shtepi 2 kace 150m2

  shitet shtepi 2 kace eshte 150m2 ne siperfaqe 1100m me bace edhe dyqan edhe ka ceftikat personale

  Berat 2 prill 01:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHTEPI DHE DYQAN
  Shtepi / Vila

  SHTEPI DHE DYQAN

  SHTEPIA: eshte 110m2 permban 4 dhoma 1 sallon 2 banjo dhe guzhin. DYQANI : esht 67 m2 me te skajet

  Berat 2 prill 01:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepi 1+1 Berat
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1+1 Berat

  1+1 Lagjia 30 Vjetori pallati 2/2 kati katërt drejtimi lindje perball me lavanterin pallati eshte 5k

  Berat 1 prill 22:57
  29.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shpirto me cmim te arsyeshem
  Shtepi / Vila

  Shpirto me cmim te arsyeshem

  Shitet shtpia ne ure vajgurore, me cmim te arsyeshem.

  Berat 1 prill 19:56
  20 €
 • 10 foto
  Shitet shtepi 200 m2 + 550 m2 toke, 30 miljon Leke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 200 m2 + 550 m2 toke, 30 miljon Leke

  Siperfaqja totale eshte 750 m2, 4 dhoma korridor eshte I madh banjo cmimi 30 miljon Adresa: ura vajg

  Berat 1 prill 19:35
  24.000 €