Patundshmeri
Berat

Patundshmeri në shitje në Berat

 • 0 foto
  Shtepi afer qendres pranon universitetit
  Shtepi / Vila

  Shtepi afer qendres pranon universitetit

  Shtepi shume e madhe 3 kateshe 500 m2 me oborr te madh, plot lule e peme frutore, ballkone shume

  Berat 1 prill 17:25
  350.000 €
 • 10 foto
  VILE OKAZION NE ELBASAN
  Shtepi / Vila

  VILE OKAZION NE ELBASAN

  shitet vile 3 kateshe ne elbasan me siperfaqe 120 Metra cdo kat i shtepise + 180 Metra oborr Cmimi:1

  Berat 1 prill 17:18
  165.000.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shitet Shtepi ne pallat Kati 2 banim ( 80 m2 ) E kompletuar Lagjia 30 dhjetori ( Perball Rajoni

  Berat 1 prill 17:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion!!
  Shtepi / Vila

  Okazion!!

  Shitet shtepia ne qender te Beratit.Shtepia eshte e mobiluar ne menyre bashkohore,ndodhet ne katin e

  Berat 1 prill 04:10
  31.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartamenti urgjent okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti urgjent okazion

  Shitet apartament 137 meter katror. Okazion sa me shpejte. 2 dhoma plus sallon plus kuzhine. Lagja 3

  Berat 31 mars 21:27
  1 €
 • 0 foto
  Apartament 80m2
  Apartment / Banesa

  Apartament 80m2

  Apratamenti eshte kati 6 banimi ne lagjen 30vjetori tek shkolla 1 Maj

  Berat 31 mars 20:54
  35.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 lagjja clirim
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 lagjja clirim

  Shitet hyrje 2+1 e regulluar e komletuar kati 3 po se doni jepet dhe me placka

  Berat 25 mars 10:22
  35.000 €
 • 0 foto
  SHITEN SHTEPI NE BERAT 2+1
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPI NE BERAT 2+1

  SHITEN SHTEPI 2+1 EREGULLUAR ME BANJO BALLKON DHE VERAND KATER QIND E DYZET MILJON LEK

  Berat 22 mars 01:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dyqan
  Apartment / Banesa

  Dyqan

  Shitet ose jepet me qera dyqan ne berat perballe me zjarfiksen me siperfaqe 50 metra kateor me cert

  Berat 20 mars 12:12
  100.000 €
 • 1 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Shes shtepin ne lagjen Mangalem. Shtepia eshte ne qender te mangalemit. Ka nje pamje fantastike. Sht

  Berat 15 mars 17:15
  80.000 €
 • 0 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Shes shtepin ne lagjen Mangalem. Shtepia eshte mu ne qender te mangalemit eshte shpi e madhe e cila

  Berat 15 mars 17:02
  80.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament ne Lagjjen Deshmoret e Kombit, Pallati i Konudes prane xhamise,kati i 3
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Lagjjen Deshmoret e Kombit, Pallati i Konudes prane xhamise,kati i 3

  APARTAMENTI PERMBAN 2 DHOMA GJUMI, DHOME NDENJE+DHOME GATIMI, BALLKON , DHOME PRITJE, KORRIDOR, BANJ

  Berat 14 mars 01:22
  50.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT NE KATIN E TRETE LAGJJA DESHMORE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE KATIN E TRETE LAGJJA DESHMORE

  JANE KATER DHOMA: DY DHOMA GJUMI, DHOME PRITJE, NDENJJE DHE GATIMI,BALLKON, KORRIDOR DHE BANJE.ESHTE

  Berat 11 mars 20:22
  50.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi dhe toke ne fushe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe toke ne fushe

  Cmimi i diskutushem

  Berat 10 mars 17:02
  3.500.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet kjoske
  Garazh

  Shitet kjoske

  Shitet kjoske duralumini me xhama dhe dyer shum te rregullta posht e shtruar me dru cmimj 900 mij i

  Berat 7 mars 15:04
  900 Lek
 • 0 foto
  Shpi
  Shtepi / Vila

  Shpi

  Shes super shpi

  Berat 3 mars 22:02
  50.000.000 Lek
 • 11 foto
  Apartment 2+1+salon 103 m2
  Apartment / Banesa

  Apartment 2+1+salon 103 m2

  Lagja jani vrhuo prane shkolles thimi tani kati I 4te.Cmimi I diskutushem.

  Berat 28 shkurt 16:12
  48.000 €
 • 11 foto
  BERAT - SHTEPI PRIVATE
  Shtepi / Vila

  BERAT - SHTEPI PRIVATE

  Shtëpi private 2 katëshe me strukturë guri, 80m2 sipërfaqja e cdo kati banimi dhe 320m2 sipërfaqja e

  Berat 23 shkurt 14:02
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia okazion

  Shitet shtepi 1 kateshe ne vodice te Beratit,. Shtepia shitet bashk me 1hektar ullishte. Ndodhet 7ki

  Berat 18 shkurt 16:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  ''Shitet shtepija ne berat lagja ''Barikada Shtepija ka dhe 1.5 dy toke... Vetem watsapp.dhe viber

  Berat 18 shkurt 12:02
  80.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shtepia ndodhet ne lagjen kala.eshte nje nga shpite me te medhaja te kalas si nga ndertesa dhe siper

  Berat 17 shkurt 17:22
  200.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi muzeale kategoria e pare
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi muzeale kategoria e pare

  Shitet shtepi muzeale kategoria e pare.Me dy kate.Kati i dyte i banueshem.Me 2 dhoma dhe nje kuzhine

  Berat 17 shkurt 17:02
  250.000 €
 • 5 foto
  (2+1) + Dyqan
  Apartment / Banesa

  (2+1) + Dyqan

  Shitet Apartamenti bashkë me Dyqanin! Ambjenten ndodhen në katin e parë të një pallati egzistues, ap

  Berat 10 shkurt 23:02
  59.000 €
 • 2 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet shtepi 1+1 Berat tek spitali lagja Donika Kastrioti afer shkolles Shyqeri Lakra e rregulluar

  Berat 8 shkurt 22:22
  3.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet 2+1

  shitet shtepia 2+1 cmimi i diskutueshem

  Berat 5 shkurt 20:02
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Te kontakoj

  Berat 3 shkurt 13:22
  70.000 €
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shiten shtepi ne fshat 1 kaçe me solet letrat Jan pere dy Kate Shpit Jan te regullta Dyer dritare

  Berat 10 janar 18:22
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shitet shtepia 1+1pallati 285 kati 3 hyrja 1 lagja Donika Kasrioti tek qendra shendetesore perball

  Berat 9 janar 18:02
  3.000.000 Lek
 • 1 foto
  Ich bin dann mal weg … aber woran muss ich noch denken?
  Apartment / Banesa

  Ich bin dann mal weg … aber woran muss ich noch denken?

  cKJDWoijoi

  Berat 11 dhjetor 22:34
  2.500 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepiza

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Berat 14 nëntor 15:13
  111 €
 • 0 foto
  per arsye migrimi
  Truall / Toke

  per arsye migrimi

  3 dhoma guzhin 1tualet koridor te bollshem edhe oborr

  Berat 2 shtator 12:34
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Shitet shtepi okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi okazion

  Shitet OKAZION45.000milion lek apartament 2+1plus 2banjo edhe dy korridor te medhenj ne mundesi per

  Berat 30 mars 22:53
  45 Lek
 • 1 foto
  emër i mirë
  Shtepi / Vila

  emër i mirë

  www.huatevecante.jimdo.com Ju jeni një person me karakter të mirë A keni nevojë për fonde biznesi p

  Berat 4 shkurt 23:45
  1.000 €