Patundshmeri
Dibër
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepiza

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Dibër 14 nëntor 07:46
  111 €
 • 1 foto
  .   Mirëmbrëma. Këtu është zgjidhja për problemet e financimit të kredisë.
  Shtepiza

  .   Mirëmbrëma. Këtu është zgjidhja për problemet e financimit të kredisë.

  Këtu është zgjidhja për problemet e financimit të kredisë. Unë ofroj kredi për të gjithë njerëzit e

  Dibër 8 nëntor 08:57
  45 €
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi private te lagjja e re.me kater dhoma.

  Dibër 4 tetor 16:22
  55.000 €
 • 4 foto
  OKAZION
  Shtepi / Vila

  OKAZION

  Shitet shtepi + biznes. Banesat ndodhen në lagjen Dobrovë, ne vend mjaft te favorshem. Disponojne 15

  Dibër 24 shtator 14:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepi private ne Diber
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Diber

  Shitet shtepi private afer fushes sportit ne peshkopi shtepia disponon gjitha dokumenta shitet per a

  Dibër 28 korrik 14:22
  38.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Diber
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Diber

  Shitet shpia ne diber e pa mobiluar shpia esht e rinovuar komplet e shtruar me pllaka esht diku ne 7

  Dibër 8 korrik 13:12
  17.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shitet shtepi private 2 kateshe me oborr te madh para dhe pas shtepise dhe me garazh makine ne qende

  Dibër 10 qershor 17:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet shtepi e mobiluar me te gjitha. Kati 3 lagjia kamen. pallat i ti. Okazion 35000€ i diskutushe

  Dibër 2 qershor 01:22
  35.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Shitet apartament ne peshkopi. Lagja kamen .2+1 e mobiluar dhe me punime te bera .

  Dibër 27 prill 16:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Super okazion
  Apartment / Banesa

  Super okazion

  Shitet apartament 1+1 me hapsir I pershtatshem dhe per 2+1. I mobiluar me shije dhe cilsi nga produk

  Dibër 5 shkurt 19:51
  4.500 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Shtepi / Vila

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Dibër 19 janar 12:48
  60.000.000 €
 • 1 foto
  kredi ofrojnë mes individuale serioze
  Dhoma

  kredi ofrojnë mes individuale serioze

  Kjo është një e krishterë organizatë e formuar për të ndihmuar njerëzit në nevojë të ndihmon, të til

  Dibër 9 janar 11:37
  12.000 €
 • 1 foto
  Kredia dhe financimi
  Shtepi / Vila

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.0

  Dibër 14 dhjetor 00:43
  5.000 €
 • 1 foto
  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë
  Truall / Toke

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzi

  Dibër 21 nëntor 13:54
  500.000.000 €