Patundshmeri
Durrës

Patundshmeri në shitje në Durrës

 • 11 foto
  Okazion shtepi 3 katshe
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 3 katshe

  Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia

  Durrës Sot, 11:51
  87.000 €
 • 9 foto
  SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI
  Apartment / Banesa

  SHITET PAPAFINGO ME PAMJE NGA DETI

  Papafingo ndodhet ne Lagjen 13, Plazh Durres. I mobiluar me te gjitha kushtet bashkekohore. Ndodhet

  Durrës Sot, 11:45
  60.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENTI 2+1 VOLLGA ME PAMJE NGA DETI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 2+1 VOLLGA ME PAMJE NGA DETI

  Shitet apartamenti 2+1 me siperfaqe 146.3m2 i mobiluar me kushte bashkekohore cilesore me pamje ball

  Durrës Sot, 11:45
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK TREGU VOGEL
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 1+1 TEK TREGU VOGEL

  Apartamenti ka siperfaqe 62 m2 dhe ka nje strukture te rregullt. Apartamenti organizohet ne 1 dhome

  Durrës Sot, 11:44
  39.000 €
 • 10 foto
  Shitet Apartamenti 3+1 Ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti 3+1 Ne Qender

  Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit e cila mundeson te gjitha facilitetet e mundshme dhe ka dr

  Durrës Sot, 11:44
  170.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartamenti 3+1 Ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti 3+1 Ne Qender

  Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje se bashku me kuzhine, 2 tualete dhe

  Durrës Sot, 11:44
  90.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH RROTA KUQE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH RROTA KUQE

  Shitet apartamenti 1+1 tek rrota e kuqe me siperfaqe 59m2. Apartmanti organizohet ne nje dhome, nje

  Durrës Sot, 11:43
  50.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartamenti 2+1 Tek ISH URT
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti 2+1 Tek ISH URT

  Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje kuzhine te perbashket me dhome ndenje, dy banjo, nje b

  Durrës Sot, 11:43
  65.000 €
 • 7 foto
  SHITET SHTEPIA 2 KATESHE TE LAGJA E RE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA 2 KATESHE TE LAGJA E RE

  Shtepia organizohet ne dy kate nje oborr dhe nje ambjent biznesi. Kati i pare organizohet ne nje dho

  Durrës Sot, 11:42
  70.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI

  Apartamenti ka siperfaqe 58 m2. Apartamenti organizohet ne nje paradhome, nje dhome gjumi, nje dhome

  Durrës Sot, 11:41
  30.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH ILIRIA

  Shitet apartament 1+1 ne Plazh Iliria . Apartamenti ka siperfaqe prej 73 m2 dhe eshte i organizua ne

  Durrës Sot, 11:41
  32.000 €
 • 8 foto
  SHITET SHTEPIA TEK GJYKATA APELIT NE SHKOZET.
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA TEK GJYKATA APELIT NE SHKOZET.

  Shtepia ndodhet ne Shkozet tek gjykata e apelit. Shtepia ka 300 m2 truall dhe 160 m2 ndertim e cila

  Durrës Sot, 11:41
  60.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA, PLAZH
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE HEKURUDHA, PLAZH

  Shitet apartament 1+1 ne Hekurudha, Plazh me siperfaqe te brendshme 65m2 dhe eshte i organizur ne nj

  Durrës Sot, 11:41
  38.000 €
 • 10 foto
  Apartamente ne Durres prane detit OKAZION
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Durres prane detit OKAZION

  Shiten apartamente dhe dyqane te madhesive te ndryshme ne Durres me hipotek tek Rrota e Kuqe prane

  Durrës Sot, 11:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Kodi ASH 001 Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Kodi ASH 001 Apartament 2+1

  SHITET APARTAMENT Perberja ? 2+1 Sa metra katrore ? 117 m2 Ku ndodhet ? Tek shetitorja ne Vollga,

  Durrës Sot, 11:11
  145.000 €
 • 11 foto
  Apartament 2+1-1+1 Gjiri Lalzit
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1-1+1 Gjiri Lalzit

  Shiten 2 apartamente 2+1 me siperfaqe 79.3 m2 ne katin e 2 me 900 euro m2 dhe ne katin e 3 me 950 eu

  Durrës Sot, 10:57
  71.500 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA PERBALLE HOTEL
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA PERBALLE HOTEL

  Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12-katesh me ashensor, ne zonen e curriles pe

  Durrës Sot, 10:18
  75.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe te 5 nga toka. Pallati eshte mjaft cilesor i pajisur

  Durrës Sot, 10:17
  43.200 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dho

  Durrës Sot, 10:17
  94.500 €
 • 9 foto
  SHITET PAPAFINGO NE QENDER TE DURRESIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET PAPAFINGO NE QENDER TE DURRESIT!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati afer \"BlueStarit\". Orientimi Jug-Perendimi ofron n

  Durrës Sot, 10:17
  130.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 TE PALLATI I SPORTIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 TE PALLATI I SPORTIT!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne 1 dhome

  Durrës Sot, 10:17
  72.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH VIJE E PARE ME DETI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH VIJE E PARE ME DETI

  Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte i mobiluar. Ndodhet ne vijen e pare bregdetare. Organizohet

  Durrës Sot, 10:17
  75.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE ISH-URT!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE ISH-URT!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 1 soxhorno, 3 dho

  Durrës Sot, 10:17
  65.000 €
 • 8 foto
  DURRES, SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA PREFEKTURES!
  Apartment / Banesa

  DURRES, SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA PREFEKTURES!

  Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit, te rruga e bibliotekes. Organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe

  Durrës Sot, 10:17
  65.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+2 NE DURRES TE DREJTORIA E POL
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+2 NE DURRES TE DREJTORIA E POL

  Apartamenti organizohet ne 2 dhoma dhumi, 2 dhoma ndenjeje dhe 1 tualet. Ndodhet ne nje pallat te ri

  Durrës Sot, 10:17
  65.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara ne Durres, ne katin e 5 te nje pallati te ri m

  Durrës Sot, 10:17
  103.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

  Aprtamenti ndodhet te Shkembi i Kavajes afer hotel \"Bella Vista\". Eshte pallat vije e pare me ball

  Durrës Sot, 10:17
  85.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH-RAJONI!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH-RAJONI!

  Apartamenti ndodhet te ish-rajoni ne nje nga zonat me te kerkuara ne Durres. Eshte ne katin e pare t

  Durrës Sot, 10:16
  61.400 €
 • 7 foto
  Apartament 2+1 ne Rrugen “Taulantia” Durres
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 ne Rrugen “Taulantia” Durres

  Rruga Taulantia, te Vollga, perballe Sfinksit, ngjitur me pedonalen. Nje nga zonat me te mira ne Dur

  Durrës Sot, 10:09
  84.900 €
 • 4 foto
  Apartament Gjiri i Lalzit
  Shtepi / Vila

  Apartament Gjiri i Lalzit

  Shitet Apartament 2+1 ne nje nga Rezidencat turistike me fantastike ne Bregdetin Adriatik ne Gjirin

  Durrës Sot, 10:04
  83.800 €
 • 7 foto
  Vile ValaMar
  Shtepi / Vila

  Vile ValaMar

  Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis pishav

  Durrës Sot, 10:04
  240.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi 1 kateshe 120m2 & 280m2 bace
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 1 kateshe 120m2 & 280m2 bace

  Shitet shtepi 1 kateshe e mobiluar tek Ish dega Farnave). Ndertuar ne vitin 1998, me certifikate pro

  Durrës Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Shtepi &Magazine&Truall Siperfaqe 800m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi &Magazine&Truall Siperfaqe 800m2

  Shitet shtepi1 kateshe ,Truall dhe Magazine me certifikate pronesie tek Ish dega Farnave. Shtepia e

  Durrës Sot, 09:59
  1 Lek
 • 0 foto
  Shitet Shtepi 1 kateshe 120m2 & 280m2 bace
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi 1 kateshe 120m2 & 280m2 bace

  Shitet shtepi 1 kateshe e mobiluar tek Ish dega Farnave. Ndertuar ne vitin 1998, me certifikate pron

  Durrës Sot, 09:57
  1 Lek
 • 0 foto
  Apartament 2+1 Rruga\"Mujo Ulqinaku\" Durres
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Rruga\"Mujo Ulqinaku\" Durres

  Shitet apartament 2+1 prane rruges \" Mujo Ulqinaku \" , Durres ! Apartamenti ka nje siperfaqe prej

  Durrës Sot, 09:41
  56.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 2+1 teke Nishcigares , Durres
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 teke Nishcigares , Durres

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Nishcigares , Durres ! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 , e

  Durrës Sot, 09:41
  78.000 €
 • 7 foto
  JEPRT APRTAMENT ME QIRA 2+1 Durres
  Apartment / Banesa

  JEPRT APRTAMENT ME QIRA 2+1 Durres

  Apartamenti ndodhet prane \"Ish Fabrika E Bukes\" ndodhet ne katin e 2 te nderteses. Shtepia eshte e

  Durrës Sot, 09:40
  350 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT NE KOMPLEKSIN TEK ISH PARKU
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE KOMPLEKSIN TEK ISH PARKU

  Apartamenti eshte ne faze ndertimi dhe ndodhet ne katin e shtate banim ose te nente nga toka. Eshte

  Durrës Sot, 09:12
  46.000 €
 • 4 foto
  SHITEN APARTAMENTE TEK ISH PARKU SPORTIV DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENTE TEK ISH PARKU SPORTIV DURRES

  Apartamentet jane ne faze ndertimi, te pozicionuara ne katin e shtate banim ose te nente nga toka ne

  Durrës Sot, 09:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT NE ZONEN E ISH PARKUT SPORTIV
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE ZONEN E ISH PARKUT SPORTIV

  Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e peste banim ose te shtate nga toka ne nje kompleks drejt

  Durrës Sot, 09:10
  74.600 €
 • 5 foto
  SHITET 2+1 NE PLAZH DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1 NE PLAZH DURRES

  Apartamenti me sipërfaqe të brëndshme 90.25 m2 ndodhet i pozicionuar në katin e 4 të banimit, në një

  Durrës Sot, 09:01
  55.000 €
 • 0 foto
  OKAZION
  Apartment / Banesa

  OKAZION

  Shitet Apartamenti tek pista e vogel e hekurudhes brezi pare direkt ne rere 20 metra larg nga Restor

  Durrës Sot, 08:49
  32.000 €
 • 3 foto
   APARTAMENT BRENDA NE DURRES 1+1 73 m2 me HIpoteke
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT BRENDA NE DURRES 1+1 73 m2 me HIpoteke

  Brenda në Durrës Shitet apartament me siperfaqe 73 m2 e shkruajtur ne certifikaten epronesis ne ka

  Durrës Sot, 07:51
  36.500 €
 • 0 foto
  Apartment në plazh shitet 1+1 kati 4 Okazion
  Apartment / Banesa

  Apartment në plazh shitet 1+1 kati 4 Okazion

  Shes apartment tek Rrota e Kuqe ne Plazh 66 meter 1+1 I pa mobiluar vetëm I sa po lyer në kat të 4

  Durrës Sot, 07:50
  24.000 €
 • 4 foto
  Ap në plazh shitet 1+1 Nderrohe ose jepet me qera
  Apartment / Banesa

  Ap në plazh shitet 1+1 Nderrohe ose jepet me qera

  SHITET APARTAMENTE Tek Rrota e Kuqe ne Plazh me siperfaqe 66 meter, 1+1, kati i dyte banim APA

  Durrës Sot, 07:50
  33.000 €
 • 5 foto
   Okazion Apartament 93 M 2+1 + GARAZH me HIPOTEKE
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 93 M 2+1 + GARAZH me HIPOTEKE

  Brenda në Durrës në lagjen nr 5 ish rajoni policisë ose ish llaçi rrugën Stefan Dhima Shitet

  Durrës Sot, 07:50
  85.000 €
 • 7 foto
  APARTAMENT AFER BREGUT TE DETIT NE PLAZH
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT AFER BREGUT TE DETIT NE PLAZH

  APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE, I PAJISUR ME DOKUMENTA. PE

  Durrës Sot, 00:18
  42.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT NE PLAZH
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT NE PLAZH

  APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJISUR ME DOKUMENTA. PER

  Durrës Sot, 00:14
  42.000 €
 • 9 foto
  Okazion!! Shitet shtepi
  Apartment / Banesa

  Okazion!! Shitet shtepi

  2+1 Kati i pare banimi,pozicionuar nga lindja,2 banjo,pallat i ri me punime cilesore.2-ashensore dhe

  Durrës Dje, 23:54
  550 €
 • 8 foto
  OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT
  Apartment / Banesa

  OOOOKAZION!! APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT

  APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRMBAJTUR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJISUR ME DOKUMEN

  Durrës Dje, 18:19
  42.000 €