Patundshmeri
Durrës

Patundshmeri në shitje në Durrës

 • 7 foto
  Shitet Ap. 45.000€, 2+1. Durres, Pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet Ap. 45.000€, 2+1. Durres, Pamje nga deti

  Shitet hyrje në Plazh Lgj.13 përballë Romanës. Hyrja ndodhet në katin e 9, disponon 2 dhoma gjumi, d

  Durrës Sot, 15:02
  45.000 €
 • 11 foto
  OKAZION SHITET SHTEPIA MAMINAS DURRES
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTEPIA MAMINAS DURRES

  Shitet shtepia apartament ne katin e dyte dhe te fundit, 140 M2, 3+1 me dy banjo dhe ballkon/verande

  Durrës Sot, 14:39
  50.000 €
 • 11 foto
  OKAZION!!! Shtepi e mobiluar
  Apartment / Banesa

  OKAZION!!! Shtepi e mobiluar

  Shes shtepine 2+1 te arreduar 76m² me hipoteke.Shtepia ndodhet ne katin e 5 banimi ne lagjen 13 plaz

  Durrës Sot, 14:38
  45.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

  Aprtamenti ndodhet te Shkembi i Kavajes afer hotel \"Bella Vista\". Eshte pallat vije e pare me ball

  Durrës Sot, 14:29
  85.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH ME PAMJE NGA DETI!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 PLAZH ME PAMJE NGA DETI!

  Shpërndaj : Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne

  Durrës Sot, 14:28
  45.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES!

  Shitet apartament 2+1 ne afersi te ish Parkut Sportiv ne Durres me siperfaqe 76m2 totale dhe 67m2 te

  Durrës Sot, 14:28
  57.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA PERBALLE HOTEL
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE CURRILA PERBALLE HOTEL

  Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12-katesh me ashensor, ne zonen e curriles pe

  Durrës Sot, 14:28
  75.000 €
 • 8 foto
  DURRES, SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA PREFEKTURES!
  Apartment / Banesa

  DURRES, SHITET APARTAMENT 2+1 MBRAPA PREFEKTURES!

  Apartamenti ndodhet ne qender te Durresit, te rruga e bibliotekes. Organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe

  Durrës Sot, 14:28
  65.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH HEKURUDHA!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH HEKURUDHA!

  Apartamenti ndodhet afrer postes ne plazh, ne nje pallat te ri ne katin e 8 me ashensor me pamje nga

  Durrës Sot, 14:28
  34.500 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+2 NE DURRES TE DREJTORIA E POL
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+2 NE DURRES TE DREJTORIA E POL

  Apartamenti organizohet ne 2 dhoma dhumi, 2 dhoma ndenjeje dhe 1 tualet. Ndodhet ne nje pallat te ri

  Durrës Sot, 14:28
  65.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara ne Durres, ne katin e 5 te nje pallati te ri m

  Durrës Sot, 14:28
  103.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TE STACIONI I TRENIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE STACIONI I TRENIT!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje pallat te pajisur me ashensor. Organizohet ne 2 d

  Durrës Sot, 14:28
  57.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire afer hotel \"Grande\" ne zonen e Golemit. Ndodhet ne k

  Durrës Sot, 14:28
  30.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH TE RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH TE RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dho

  Durrës Sot, 14:27
  82.400 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dho

  Durrës Sot, 14:27
  94.500 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dho

  Durrës Sot, 14:27
  49.200 €
 • 9 foto
  SHITET PAPAFINGO NE QENDER TE DURRESIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET PAPAFINGO NE QENDER TE DURRESIT!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati afer \"BlueStarit\". Orientimi Jug-Perendimi ofron n

  Durrës Sot, 14:27
  130.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH VIJE E PARE ME DETI
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH VIJE E PARE ME DETI

  Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte i mobiluar. Ndodhet ne vijen e pare bregdetare. Organizohet

  Durrës Sot, 14:27
  75.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE ISH-RAJONI!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE ISH-RAJONI!

  Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Rajoni ne Durres me siperfaqe 100.2 m2. Apartamenti organizohet ne 2

  Durrës Sot, 14:27
  60.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes dhe tuale

  Durrës Sot, 14:26
  69.200 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 TE PALLATI I SPORTIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 TE PALLATI I SPORTIT!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne 1 dhome

  Durrës Sot, 14:26
  72.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH-RAJONI!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH-RAJONI!

  Apartamenti ndodhet te ish-rajoni ne nje nga zonat me te kerkuara ne Durres. Eshte ne katin e pare t

  Durrës Sot, 14:26
  61.400 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE ISH-URT!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1+2 TE ISH-URT!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 1 soxhorno, 3 dho

  Durrës Sot, 14:26
  65.000 €
 • 8 foto
  SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES!
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI PRIVATE NE DURRES!

  Apartamenti eshte kati i pare i nje ndertese dhe shitet totalisht i mobiluar. Organizohet ne 2 dhom

  Durrës Sot, 14:26
  50.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes dhe tuale

  Durrës Sot, 14:25
  81.550 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe te 5 nga toka. Pallati eshte mjaft cilesor i pajisur

  Durrës Sot, 14:25
  43.200 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 PLAZH VIJE E PARE ME DETIN!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 PLAZH VIJE E PARE ME DETIN!

  Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 6 te pallatit buze detit. Organizohet ne 3 dhoma

  Durrës Sot, 14:25
  57.000 €
 • 3 foto
  SHITET GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI, DURRES!
  Apartment / Banesa

  SHITET GARSONIERE ME PAMJE NGA DETI, DURRES!

  Garsonierja ka siperfaqe rreth 33 m2 dhe ndodhet ne plazh afer pistes se vogel. Eshte ne katin e 2 t

  Durrës Sot, 14:25
  27.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM!

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar tek hotel \"Bela Vista\" shume afer me detin. N

  Durrës Sot, 14:25
  32.000 €
 • 4 foto
  Gazoniere me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Gazoniere me pamje nga deti

  Shiten 4 gazoniere me pamje nga deti, jane buze rruge . Ndodhen ne kat te 2,3,4,5. Siperfaqa eshte 4

  Durrës Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT OKAZION
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT OKAZION

  SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT KAP I 5 BANIM ME CERTIFIKATE PRONESIE ME SIP TOTALE 114 M2 CMIMI

  Durrës Sot, 14:20
  85.000 €
 • 8 foto
  Shitet toka
  Shtepi / Vila

  Shitet toka

  Shitet toka me siperfaqe 450 m2 ne Durres i cili nuk eshte objekte i ri Zona lagja 9, Durres Eshte

  Durrës Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti

  Shitet apartamenti ne gjendje perfekte dhe i mobiluar. Ndodhet ne kate te 8 dhe esht i pajisur me a

  Durrës Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet apartamenti 1+1 ne qender te Durrsit!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti 1+1 ne qender te Durrsit!

  Shitet apartamenti ne qender te durrsit me nje siperfaqe prej 61 m2. Apartamenti ndodhet ne nje prej

  Durrës Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PAPAFINGO OKAZION
  Apartment / Banesa

  PAPAFINGO OKAZION

  SUPER OKAZION SHITET PAPAFINGO 2+1 ME SIP TOTALE 133 M2 CMIMI 77140 EURO

  Durrës Sot, 14:19
  77.140 €
 • 8 foto
  Apartament Tek Vollga
  Apartment / Banesa

  Apartament Tek Vollga

  Shitet Apartament tek Vollga siper restorantit 4Stinet. Ambjenti eshte i arreduar ne stil modern. E

  Durrës Sot, 14:19
  125.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartamenti ne Qerret
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti ne Qerret

  Shitet apartamenti ne zonen e Qerretit ne kate te pare. Apartamenti eshte 1+1 dhe eshte ne nje zone

  Durrës Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Apartament 1+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me pamje nga deti

  Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti ne zonen e Ilirias . Me nje siperfaqe prej 61 m/2 neto apart

  Durrës Sot, 14:19
  37.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartamenti tek Shkembi Kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti tek Shkembi Kavajes

  Shitet apartamenti tek Shkembi kavajes prane hotelit \"Ylli Detit\'.Pallati ndodhet prane detit dhe

  Durrës Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION Shitet apartament 1+1 tek Shkolla Italiane
  Apartment / Banesa

  OKAZION Shitet apartament 1+1 tek Shkolla Italiane

  Shitet apartament me sip. 72 m/2 e organizuar ne 1+1 dhe e mobiluar. Apartamenti eshte i hipotekuar

  Durrës Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PAPAFINGO ,OKAZION
  Apartment / Banesa

  PAPAFINGO ,OKAZION

  SUPER OKAZION SHITET PAPAFINGO 2+1 ME SIP TOTALE 112 M2 CMIMI 65000 EURO

  Durrës Sot, 14:18
  65.000 €
 • 5 foto
  Apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes

  Shkembi Kavajes, prane supermarket Durresi shitet apartament me siperfaqe 46 m/2 (1+1). Apartament

  Durrës Sot, 14:18
  22.000 €
 • 8 foto
  Shiten garsioneret
  Apartment / Banesa

  Shiten garsioneret

  Shiten dy garsioneret ne lagjen 13, Plazh. Ndodhen ne kate te 6 dhe hyrjet kane mundesi te bashkohen

  Durrës Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti

  Shitet apartamenti prane shkolles Hajdar Dushi ne Durres. Ne kate te dyte dhe me siperfaqe 105 m2. Z

  Durrës Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet apartamenti Okazion!!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti Okazion!!

  Shitet apartamenti me cmim super okazion!! Apartamenti eshte 95 m2 PA AMBIENTET E PERBASHKETA. Apart

  Durrës Sot, 14:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet gazoniere ne qender te Durresit!
  Apartment / Banesa

  Shitet gazoniere ne qender te Durresit!

  Shitet gazonieria ne qender te durrsit me nje siperfaqe 45 m2. Ndodhet ne kate te 2 banimi dhe palla

  Durrës Sot, 14:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  APARTAMENT 1+1 OKAZION
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 OKAZION

  SHITET APARTAMENT 1+1 OKAZION KAT 5 BANIM ME SIP TOTALE 74 M2 CMIM TOTAL 40.700 EURO

  Durrës Sot, 14:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  APARTAMENT 1+1 OKAZION
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 OKAZION

  SUPER OKAZION .SHITET APARTAMENT 1+1 ME SIP TOTALE 95 M2 KAT 12 BANIM CMIMI 70000 EURO

  Durrës Sot, 14:17
  70.000 €
 • 6 foto
  Shitet Apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti

  Shitet Apartamenti me sip 104m2. Apartamenti ndodhet ne kat 5. i mobiluar pallati eshte i pajisur me

  Durrës Sot, 14:17
  60.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartamenti! 2+1!!!
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti! 2+1!!!

  Shitet apartamenti 2+1! Apartamenti ndodhet ne zonen e stadiumit afer big bar. Siperfaqa eshte 85 m2

  Durrës Sot, 14:17
  Me Marrveshje