Patundshmeri
Ferizaj

Patundshmeri në shitje në Ferizaj

 • 11 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 6.5 ari (e mobiluar)Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 6.5 ari (e mobiluar)Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Oborr:6.5 ari Organizimi:Kati 0-Qëndrimi ditorë+kuzhina,wc+b,depo,terasë.

  Ferizaj Dje, 14:51
  168.000 €
 • 0 foto
  LINA-Shitet Banesa 131m2.K-VII-Rr.V. Gërva. 31/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 131m2.K-VII-Rr.V. Gërva. 31/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 131m2 Kati;IX Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma

  Ferizaj Dje, 14:51
  530 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet Banesa 106m2,KVI L. të re -100/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 106m2,KVI L. të re -100/16B

  Shitet; Banesa(e mobiluar) Kuadraturë; 106(3+1) Kati; VI Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,dep

  Ferizaj Dje, 14:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITEN SHTEPIT 240m2+5ARI L.ILIRIA 61 16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITEN SHTEPIT 240m2+5ARI L.ILIRIA 61 16SH

  Shiten: 18 SHTËPIJË të Tipit L Sipërfaqja: 240 m2 me 5 ari oborrë Përdhesë: 128 m2 Kati parë: 112 m2

  Ferizaj Dje, 14:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+5ari NE QENDER ULQIN 89/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+5ari NE QENDER ULQIN 89/16SH

  Shitet : Shtëpia dy katëshe Oborrë:5 ari Adresa:Rr ,,Mujo Ulqinaku\" Ulqin vetëm 250 m larg p

  Ferizaj Dje, 14:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR

  Shitet:Banesa Kuadraturë: 111.69 m2 Kati:K-V- Lokacioni:Në Lagjen e Re, mbrapa gjimnazit Organizimi

  Ferizaj Dje, 14:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 5ARI OBORR RR.TETOVES 62/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+ 5ARI OBORR RR.TETOVES 62/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 200m2 Oborrë; 5 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+

  Ferizaj Dje, 14:47
  120.000 €
 • 3 foto
  LINA-SHITET Banesa 86m2 K III Rr R. Hoxha 86/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET Banesa 86m2 K III Rr R. Hoxha 86/16B

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 86.80m2 Kati: -III- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy

  Ferizaj Dje, 14:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Banesa 65m2,K-II në Durrës 115/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET Banesa 65m2,K-II në Durrës 115/16B

  Shitet;Banesa Kuadratur;65m2 Kati;II Adresa;Në Durrës-Shkëmbi i Kavajës (Kamelja 3) 50metra nga Plaz

  Ferizaj Dje, 14:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr Rr.Gilanit 69/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr Rr.Gilanit 69/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 200m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+

  Ferizaj Dje, 14:03
  140.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet dhe NDRROHET shtëpia+5ari obor 23/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet dhe NDRROHET shtëpia+5ari obor 23/16SH

  Shitet: Shtëpia me 350 m2 dhe e mobiluar Oborrë: 5 ari Organizimi i mbrendshëm: K-I-: qëndrimin dit

  Ferizaj Dje, 14:03
  160.000 €
 • 5 foto
  LINA-SHITEN 10ari Tokë mbrapa-Eliabit të Ri 72/16T
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 10ari Tokë mbrapa-Eliabit të Ri 72/16T

  Shitet: Toka Hapësirë: 10 ari Lokacioni:Rr ,,Zejnullah Zejan\"mbrapa Eliabi të ri Infrastrukturë;Kom

  Ferizaj Dje, 14:03
  10.500 €
 • 11 foto
  Banesa ne Ferizaj, (te ambulanca vjeter), 121.5 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Ferizaj, (te ambulanca vjeter), 121.5 m2

  Banesa ne Ferizaj ( te ambulanca vjeter ) 121.5 m2 me pamje kah rruga kryesore kati i 10 3 dhoma g

  Ferizaj Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr F.Kerqeli58/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA Shitet Shtëpia+ 10ari në Rr F.Kerqeli58/16SH

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 10 ari e 58mtr Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë,një

  Ferizaj Dje, 12:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET BANESA 70m2 K III në Breg Diellit
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 70m2 K III në Breg Diellit

  Shitet;Banesa(e mobiluar) Kuadratura:70 m2 Kati; III Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina

  Ferizaj Dje, 12:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shiten Dy Shtëpijë me 7ari oborr. 20/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten Dy Shtëpijë me 7ari oborr. 20/16SH

  Shiten : Dy shtëpijë Hapësirë: 350 m2 me 7 ari oborrë Adresa: Rr Pleshinës,vetëm 300 m larg nga rre

  Ferizaj Dje, 12:45
  190.000 €
 • 10 foto
  LINA-SHITET Shtepia e mobiluar Rr.R Bislimi94/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtepia e mobiluar Rr.R Bislimi94/16SH

  Kjo shtëpijë është luxoze dhe ka mobilje të shtrejta,është funksionale dhe nuk ka nevoj me investu a

  Ferizaj Dje, 12:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-SHITEN  5ari Tokë në Rr.Marin Barleti 24/16T
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 5ari Tokë në Rr.Marin Barleti 24/16T

  Shitet:Toka Hapësirë:5 ari Adressa; Kadri Zek-Rr.Marin Barleti Infrastruktura e kompletuar. Pronari:

  Ferizaj Dje, 12:32
  12.000 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr afër F.Bukës11/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr afër F.Bukës11/16SH

  Shitet: Shtepia e mobiluar Kuadratur: 200 m2 Oborri: 5 ari Organizimi i mbrendshem:K-I- Salloni + k

  Ferizaj Dje, 12:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET Shtëpija me 25 ari në Pojatë 56/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpija me 25 ari në Pojatë 56/16SH

  Shitet:Shtëpija 200 m2 banim dhe 100 m2 podrumi Shtëpija është komfor dhe renovuar kohën e fundit.Ka

  Ferizaj Dje, 12:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH

  Shitet: Shtëpia kuadraturë :

  Ferizaj Dje, 12:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+2ARI OBORR RR.I.BOLETINI95/16S
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+2ARI OBORR RR.I.BOLETINI95/16S

  Shitet Shtëpia(e mobiluar) Oborr : 2 ari Organizimi i mbrendshëm;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,depo,një

  Ferizaj Dje, 12:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 3+3 ari në Rr Adem Gllavica
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 3+3 ari në Rr Adem Gllavica

  Shitet:Shtëpia re e mobiluar Kuadraturë :220 m2 Trualli: shitet me 3 ari mirpo ka mundësi edhe me 6

  Ferizaj Dje, 12:29
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ LOKALE-MAGJ.FR-SHKUP 59/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+ LOKALE-MAGJ.FR-SHKUP 59/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 280m2 Oborrë; 4.30 ari Organizimi i mbrendshem:K-I;Lokale K-II Qëndrimi

  Ferizaj Dje, 12:28
  200.000 €
 • 5 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+4ARI OBORR RR.V.GERVA 31/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+4ARI OBORR RR.V.GERVA 31/16SH

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë:300m2 me 4ari oborrë. Infrastrukutë;Kompletë Lokacioni: Vëllezrit Gërvall

  Ferizaj Dje, 12:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITEN 56 ari Truall në Komogllavë Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 56 ari Truall në Komogllavë Ferizaj

  Shitet:Trualli Hapësirë: 56 ari Infrastruktura:e kompletuarë me të gjitha Adresa:Komogllavë Trualli

  Ferizaj Dje, 12:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+5ARI OBORR Rr.PLESHINES97/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+5ARI OBORR Rr.PLESHINES97/16SH

  Shitet ; Shtëpia Kuadraturë:Shtëpia me 260 m2 dhe 5 ari oborrë Infrastrukturë;Kompletë Lokacioni: R

  Ferizaj Dje, 12:27
  115.000 €
 • 6 foto
  LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë: 250 m2 banim me gjithsejt 4.5 ari truallë. Lokacioni: Rr

  Ferizaj Dje, 12:26
  135.000 €
 • 4 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+10ARI TRULL NE FERIZAJ 37/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+10ARI TRULL NE FERIZAJ 37/16SH

  Shitet shtëpia jo e përfunduar por që ka 10 ari dhe pozicion shumë të mirë.Trualli është afër Rr Env

  Ferizaj Dje, 12:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 5ari oborr, Rr.Varoshit13/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 5ari oborr, Rr.Varoshit13/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 280m2 Oborrë; 5 ari Organizimi i mbrendshem:Nv I Dy Qendrime ditore+kuzh

  Ferizaj Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr në Z/ Hajdin44/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia 5ari oborr në Z/ Hajdin44/16SH

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 200 m2 Oborri: 5 ari Organizimi i mbrendshem:K-I- Qendrimi ditor+kuzhine

  Ferizaj Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Agjensioni i Patundshmerise RINA
  Apartment / Banesa

  Agjensioni i Patundshmerise RINA

  Shesim të gjitha llojet e Banesave me dimensione të ndryshem dhe me standarte evropiane. Banesat jan

  Ferizaj Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet Shtëpia me 6ari në Rr.E.Durak-63/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia me 6ari në Rr.E.Durak-63/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 420m2 Oborrë; 6 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi ditor+

  Ferizaj Dje, 12:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet Shtëpia 10ari oborr-Rr A.Bytyqi76/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia 10ari oborr-Rr A.Bytyqi76/16SH

  Shitet : Shtëpia e re dy katëshe+ podrum Organizimi i mbrendshem: K-I- qendrimin ditore+kuzhina,nje

  Ferizaj Dje, 12:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet Shtëpia +7ari, Rr Vll.Gërvalla 06/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia +7ari, Rr Vll.Gërvalla 06/16SH

  Shitet : Shtëpia Kuadraturë :

  Ferizaj Dje, 12:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA EKSLUZIVE NE PRISHTINE
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA EKSLUZIVE NE PRISHTINE

  1-TERASA (150 m2) 2-KATI I PARË POSEDON (135m2),Sallon,2 dhoma gjumi,kuzhinë,para banjo dhe banjo,ko

  Ferizaj Dje, 12:22
  265.000 €
 • 1 foto
  LINA SHITET PARCELA 3.4ARI NE VETERNIK-PRISHTINE
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET PARCELA 3.4ARI NE VETERNIK-PRISHTINE

  Shitet : Parcela Hapësirë: 3.4 ari Adresa;Veternik-Prishtinë Infrastrukturë; Kompletë Pronar; Shqip

  Ferizaj Dje, 12:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet Shtëpia 8ari oborr në E.Durak 90/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia 8ari oborr në E.Durak 90/16SH

  Shitet;Shtëpia Oborri ;11 ari Adresa: Emin Duraku,Rr.Butrinti Pronari: Shqiptarë Dokumentacioni : N

  Ferizaj Dje, 12:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA SHITET SHTEPIA ME LOKALE+5ARI Rr. HA19/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA ME LOKALE+5ARI Rr. HA19/16SH

  Shitet; Shtëpia Kuadraturë;250m2 Infrastrukturë; Kompletë Dokumentacion;Në Rregullë Pronari; Shqipta

  Ferizaj Dje, 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 4ARI RR.H.PRISHTINA 99/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+ 4ARI RR.H.PRISHTINA 99/16SH

  Shitet : Shtepia dy kateshe 200 m2 Oborri:

  Ferizaj Dje, 12:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 350m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qe

  Ferizaj Dje, 12:11
  195.000 €
 • 11 foto
  LINA-Shitet Objekti+Shtëpi 8ari oborr 96/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Objekti+Shtëpi 8ari oborr 96/16SH

  Shitet; Objekti 400m2 dhe Shtëpia 300m2(e mobiluar) me 8ari oborr Kati; Shtëpia III katëshe Organizi

  Ferizaj Dje, 12:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shiten Apartamentet në Shëngjin afër Rafaelos
  Apartment / Banesa

  LINA-Shiten Apartamentet në Shëngjin afër Rafaelos

  Shiten Apartamentet të ndryshme. Apartamentet jan dhiomë e gjumit,kuzhinë,wc+b dhe terasë . Të gatsh

  Ferizaj Dje, 12:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet Shtëpia në Rr.Vll Gërvalla 77/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpia në Rr.Vll Gërvalla 77/16SH

  Shtëpia gjendet nga mesi i Rr.Vll Gërvalla në drejtim të HIB petrol. Oborri me shtëpijë ka rreth 2 a

  Ferizaj Dje, 12:08
  95.000 €
 • 1 foto
  LINA-SHITEN Banesat 104m2 K VI VII-të 105/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN Banesat 104m2 K VI VII-të 105/16B

  Shiten : Banesat Kuadraturë: 104 m2 Katet;VI,VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tr

  Ferizaj Dje, 12:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA SHITEN BANESAT117m2 K. NDRY. VIZIONI-S 60/16B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT117m2 K. NDRY. VIZIONI-S 60/16B

  Shiten : Banesat Kuadratura: 117.10 m2 Katet: IV,V,VI,VII dhe VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrim

  Ferizaj Dje, 12:06
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITEN SHTEPIAT 378m2+6ARI LA. ILIRIA 50/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITEN SHTEPIAT 378m2+6ARI LA. ILIRIA 50/16SH

  Shiten: 12 SHTËPIJË të Tipit XXL Sipërfaqja: 378 m2 me 6 ari oborrë Përdhesë:

  Ferizaj Dje, 12:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Shtepia e re me 5ari- L.Janina 78/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtepia e re me 5ari- L.Janina 78/16SH

  Shitet shtepia e re e cila ka 5 ari dhe është e gateshme për banim,vetem mobiljet i mungojnë. Shtëp

  Ferizaj Dje, 11:56
  185.000 €
 • 8 foto
  LINA-Shitet banesa 84 m2 Rr.A.Bytyqi-Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84 m2 Rr.A.Bytyqi-Ferizaj

  Shitet:banesa e gatëshme Kuadraturë:84 m2 Kati:VI Organizimi: dhomë gjumi me kuzhinë,dy dhoma gjumi,

  Ferizaj Dje, 11:52
  500 €
 • 1 foto
  LINA SHITEN 15ARI RR.BRAHIM ADEMI FR-SHTIME 28/16T
  Shtepi / Vila

  LINA SHITEN 15ARI RR.BRAHIM ADEMI FR-SHTIME 28/16T

  Shitet:Toka Hapësirë: 15 ari Infrastruktura e kompletuar. Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rr

  Ferizaj Dje, 11:51
  6.000 €