Patundshmeri
Ferizaj

Patundshmeri në shitje në Ferizaj

 • 2 foto
  LINA-shitet banesa ne Prishtine te Lesna
  Apartment / Banesa

  LINA-shitet banesa ne Prishtine te Lesna

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 110 m2 Kati: -VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dh

  Ferizaj Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Shtëpia me 6ari në Shtime 162/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia me 6ari në Shtime 162/17SH

  Shitet;Shtëpia Oborr; 6 ari Organizimi i mbrendshëm; , Kati l - Qëndrime ditore+kuzhinë, dhoma fj

  Ferizaj Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 70m2 KATI IX RR.S.CEKU 266/17

  Shitet;Banesa(e mobiluar) Kuadratura:70 m2 Kati; IX Organizimi i mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,

  Ferizaj Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 138 m2,(3+1)K-V-Rr,A.Bytyqi\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 138 m2,(3+1)K-V-Rr,A.Bytyqi\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 115.85m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 115.85m2 kate ndrysh.Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku B4 Kuadratura: 115.85 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dito

  Ferizaj Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET SHTEPIA +2LOKALE. RR,V.GERVALLA 196/17
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET SHTEPIA +2LOKALE. RR,V.GERVALLA 196/17

  Shitet: Shtëpia+2Lokale Kuadraturë : 180 m2 Oborr:3.30 ari Adresa:Rr.Vellezerit Gervalla Ndërmjets

  Ferizaj Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia me 15ari oborr ne Brod 252/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 15ari oborr ne Brod 252/17

  Shitet: Shtepia Oborri: 15 ari Organizimi i mbrendshem:K-I- Qendrimi ditor+kuzhin,banjo,depo terase,

  Ferizaj Sot, 09:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA Banesat ekskluzive 50 m2 në qendër Fer
  Apartment / Banesa

  LINA Banesat ekskluzive 50 m2 në qendër Fer

  Shiten:Banesat ekskluzive Hapësirë:50.05 m2 Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhom

  Ferizaj Sot, 09:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA SHITET BANESA 110m2 Rr.LIMON REKA-FR 220/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 110m2 Rr.LIMON REKA-FR 220/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura:110m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma g

  Ferizaj Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 121.7 m2,K-XI,Rr.E.Duraku-Fe
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 121.7 m2,K-XI,Rr.E.Duraku-Fe

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shiten dy banesa 89.10 m2,K-IV,VIII-Te IDEA
  Apartment / Banesa

  LINA-Shiten dy banesa 89.10 m2,K-IV,VIII-Te IDEA

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 09:35
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet banesa 87.1 m2,K-V-Rr.K.Hetemi\"Fr
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 87.1 m2,K-V-Rr.K.Hetemi\"Fr

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 82.4m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 82.4m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 84.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 104.4 m2,K-VIII-HIT-IMPERIAL
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 104.4 m2,K-VIII-HIT-IMPERIAL

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Ferizaj Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shitet shtepia me 5ari oborr ne L.Iliria
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 5ari oborr ne L.Iliria

  Shitet : Shtepia 2 kateshe me4 ari oborr Organzimi i mbrendshem :Sallon me kuzhine,kater dhoma gju

  Ferizaj Sot, 09:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET Shtëpija me 25 ari në Pojatë 56/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpija me 25 ari në Pojatë 56/16SH

  Shitet:Shtëpija 200 m2 banim dhe 100 m2 podrumi Shtëpija është komfor dhe renovuar kohën e fundit.Ka

  Ferizaj Sot, 09:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA EKSLUZIVE NE PRISHTINE
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA EKSLUZIVE NE PRISHTINE

  1-TERASA (150 m2) 2-KATI I PARË POSEDON (135m2),Sallon,2 dhoma gjumi,kuzhinë,para banjo dhe banjo,ko

  Ferizaj Sot, 09:22
  265.000 €
 • 5 foto
  LINA-SHITEN 56 ari Truall në Komogllavë Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 56 ari Truall në Komogllavë Ferizaj

  Shitet:Trualli Hapësirë: 56 ari Infrastruktura:e kompletuarë me të gjitha Adresa:Komogllavë Trualli

  Ferizaj Sot, 09:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  URGJENT SHITET BANES NE RRUG TE GREMES 74 METRA
  Apartment / Banesa

  URGJENT SHITET BANES NE RRUG TE GREMES 74 METRA

  URGJENT SHITET BANESA NE RRUGEN E GREMES, KOMPLEKSI BANESOR \"BARDHI\", BANESA KA SIPERFAQE 74 m², E

  Ferizaj Sot, 08:54
  39.500 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa Penthouse
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Penthouse

  Shitet banesa penthouse 210m2 Banesa gjindet ne rrugen Astrit Bytyqi .. Banesa ka nje plan te mbrend

  Ferizaj Sot, 02:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet BANESA ISH SHTETRORE 80m2
  Apartment / Banesa

  Shitet BANESA ISH SHTETRORE 80m2

  Shitet banesa rr.Remzi Hoxha prapa ambullantes Rajonale ne Ferizaj.Mbi 80m2 bruto dhe neto rreth 70m

  Ferizaj Dje, 23:09
  39.000 €
 • 5 foto
  Vill e kompletuar ne Sojev 33ari 85000
  Shtepi / Vila

  Vill e kompletuar ne Sojev 33ari 85000

  Shitet shtepija-Villa e kompletuar dhe shum moderne ne sejev te Ferizajt 300m nga magjistralja dhe k

  Ferizaj Dje, 22:44
  85.000 €
 • 0 foto
  BANES E MOBILUAR NE SHITJE
  Apartment / Banesa

  BANES E MOBILUAR NE SHITJE

  |SECTION ARCHITECTURE| Ofron në shitje banesën 92.8 m² të mobiluar dhe e gatshme për banim në Qendër

  Ferizaj Dje, 22:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHTËPI NË SHITJE - ZBRITJE
  Shtepi / Vila

  SHTËPI NË SHITJE - ZBRITJE

  Shtepi e re familjare me 3 ari oborr, 3 dhoma, 2.5 banjo, garazh, sallon e kuzhin ditore e hapur, dh

  Ferizaj Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa me siperfaqe 88m2 banesa ndahet ne sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi,banjo,shpajz,teras

  Ferizaj Dje, 21:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepija ne qender te Ferizajit me pishin
  Shtepi / Vila

  Shtepija ne qender te Ferizajit me pishin

  Shtepi ne qender te Ferizajit me pishin,2 garazha dhe gjithe infrastrukturen e nevojshme per nje sht

  Ferizaj Dje, 18:06
  220.000 €
 • 1 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa tek objekti afaristo-banesor ne RR. Vllezerit Gervalla Ferizaj

  Ferizaj Dje, 17:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NALTA -Real Estate-Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  NALTA -Real Estate-Shitet Banesa

  Shitet banesa 115.85m2 kati. 10 Në Rr.\'\'Emin Duraku\'\' Ferizaj Me Pamje ka Rruga Emin Duraku Bane

  Ferizaj Dje, 14:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Ferizaj ne rrugen Elton Zherka
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Ferizaj ne rrugen Elton Zherka

  Shitet banesa ne Ferizaj ne rrugen Elton Zherka Kati 10m2 92.80m2 Sallon + Kuzhine 2 Dhoma gjumi 2

  Ferizaj Dje, 12:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepia me 4 ari truall ne Ulqin
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia me 4 ari truall ne Ulqin

  Shitet shtepija me 4 ari truall ne Shtoj te Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Ferizaj Dje, 11:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtepia me 4 ari truall ne Ulqin
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 4 ari truall ne Ulqin

  Shitet shtepija me 4 ari truall ne Shtoj te Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Ferizaj Dje, 11:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Ferizaj Dje, 11:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Banesen 90m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen 90m2

  Shes banesen 90M2. Banesa posedon 2dhoma gjumi nje banjo te madhe si dhe nje toalet ekstra,Poashtu s

  Ferizaj Dje, 11:48
  600 €
 • 2 foto
  Shtepia  Ne ferizaj
  Shtepi / Vila

  Shtepia Ne ferizaj

  Shitet shtepia me -2.5 ari Shtepi-1 katshe e mobiluar Shtepia gjendet ne rrugen vllezerit gervall

  Ferizaj Dje, 11:39
  110.000 €
 • 7 foto
  IPET BANESA ME QERA TE JETONI NE FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  IPET BANESA ME QERA TE JETONI NE FERIZAJ

  IPET BANES ME QERA TE JETONI, BANESA ESHTE NE KATIN E 5 TE BANIMIT, BANESA KA 2 DHOME GJUMI, 1 SLLON

  Ferizaj Dje, 11:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  Shitet shtepia ne rrugen Metush Krasniqi Ferizaj Shtepia i ka tre ari oborr me pronesi te perhershme

  Ferizaj Dje, 11:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHTEPI NE SHITJE,
  Shtepi / Vila

  SHTEPI NE SHITJE,

  Çmimi :Marrëveshje Ne Zemer te Ferizajit, shanc e rralle!!! 1# Shtepia posedon 1 sallon / kuzhin

  Ferizaj Dje, 07:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Duplex 155m2 Qender
  Apartment / Banesa

  Duplex 155m2 Qender

  Hidroizolim PVC nga kompania Zvicerane SIKA AG. Muratim me blloqe XELLA-SILKA që ofron izolim të la

  Ferizaj Dje, 00:59
  100.000 €
 • 2 foto
  SHITET BANESA 79.15 NE QENDER TE QYTETIT TRESOR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 79.15 NE QENDER TE QYTETIT TRESOR

  Banesa gjendet ne qender te qytetit 79.15 Kati: VI

  Ferizaj 1 qershor 23:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET BANESA 108 m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 108 m2 Ferizaj

  Shitet Banes 108m2 kati 5 ne Ferizaj mbrapa gjykates objekti Nderimi 3, Banesa perbehet prej 3 dhom

  Ferizaj 1 qershor 23:23
  550 €
 • 12 foto
  Banesat ne shitje fush kosove
  Apartment / Banesa

  Banesat ne shitje fush kosove

  Banesat jane te pa banuara ne fush kosove Kati 1 Kati 3 Kati 5 Kati 4 Kati 7

  Ferizaj 1 qershor 17:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dy Banesa tek HIT IMPERIAL-106m2 kati 1,dhe 95m2
  Apartment / Banesa

  Dy Banesa tek HIT IMPERIAL-106m2 kati 1,dhe 95m2

  Ndertuesi HIT IMPERIAL lokacioni Laxhja e Re perball Restorant Adrianit :1-shitet banesa 106m2 ne ka

  Ferizaj 1 qershor 17:04
  580 €
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 96.66m2 Mbrapa S.Policor
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 96.66m2 Mbrapa S.Policor

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kate-Te Ndryshme 🔸Hapsirë-96.66m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -Banesa

  Ferizaj 1 qershor 15:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 95.88m2 K-VI Mbrapa S.Policor
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 95.88m2 K-VI Mbrapa S.Policor

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-Vi 🔸Hapsirë-95.88m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku

  Ferizaj 1 qershor 14:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NITI-SHITET BANESA 112m2 K-VII SHËNGJIN
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 112m2 K-VII SHËNGJIN

  🔸Shitet - Banesa /Shëngjin -🏖🌊☀️ 🔸Kati-7 🔸Hapsirë-112m2 🔸Lokacioni - Shëngjin-Shqipëri -Shit

  Ferizaj 1 qershor 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ne qender te Ferizajit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Ferizajit

  Banesa ne shitje ne qender te Ferizajit Rruga 12 qershori (ish Ridi Petrol) Banesa eshte e cilesis m

  Ferizaj 1 qershor 14:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa ne shitje ne qender te Ferizajit
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne qender te Ferizajit

  Shitet banesa ne rrugen 12 qershori Benesa gjindet ne qender te Ferizajit(ish Ridi Petrol) Banesa e

  Ferizaj 1 qershor 14:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Banese 84.5 m2
  Apartment / Banesa

  Banese 84.5 m2

  Banesa posedon: -Sallon -Dhoma 1 -Dhoma 2 -Banjo dhe WC -Wc -Koridore -Terrace Banesa eshte e gat

  Ferizaj 1 qershor 14:27
  1 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa 112.86 m Kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 112.86 m Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Rr Astrit Bytyqi në Ferizaj Afer shkolles Gjon Sereqi,Banesa ka 112.86 m

  Ferizaj 1 qershor 11:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj

  Shitet ose nderrohet Shtepia e pa perfunduar me Banese ne Ferizaj.Shtepia ka 8ari e 33m.Pronari Shqi

  Ferizaj 1 qershor 04:26
  80.000 €