Patundshmeri
Ferizaj

Patundshmeri në shitje në Ferizaj

 • 6 foto
  TRESOR - Jeto në qendër të qytetit
  Apartment / Banesa

  TRESOR - Jeto në qendër të qytetit

  Banesa te gatshme ne kompeksin TRESOR Banesa: 50.05 m², 98 m², Çka e bën TRESOR të veçantë? Hid

  Ferizaj 11 nëntor 14:34
  600 €
 • 8 foto
  SHITET SHTEPIA MODERNE NE FERIZAJ
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA MODERNE NE FERIZAJ

  Shtepi 270m2,4 ari ne qender te Ferizajit ne zonen A ne rrugen Rifat Berisha ne Zenel Hajdin Shtepi

  Ferizaj 11 nëntor 14:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHTËPI NË SHITJE - ZBRITJE
  Shtepi / Vila

  SHTËPI NË SHITJE - ZBRITJE

  Shtepi e re familjare me 3 ari oborr, 3 dhoma, 2.5 banjo, garazh, sallon e kuzhin ditore e hapur, dh

  Ferizaj 11 nëntor 13:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa 88.80m2 te Gani Rosha Kati III
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 88.80m2 te Gani Rosha Kati III

  Shitet Banesa në Ferizaj Perballe Gjykates themelore afer Stacionit Policor, Zjarrfiksave,Viva f

  Ferizaj 11 nëntor 11:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa ne rrugen enver topalli
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne rrugen enver topalli

  Shitet banesa ne rrugen enver topalli rruga e gremes,banesa e re me pamje shume te mire banesa ka 90

  Ferizaj 11 nëntor 11:38
  1 €
 • 11 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  Shitet shtepia ne rrugen Metush Krasniqi Ferizaj Shtepia i ka tre ari oborr me pronesi te perhershme

  Ferizaj 11 nëntor 10:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi me Lokale Rr.Rexhep Bislimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi me Lokale Rr.Rexhep Bislimi

  Shitet :Shtepia me lokale. Siperfaqja e shtepise 320 m2.(shtepia me oborr 3 ari). Kati I dhe II lok

  Ferizaj 11 nëntor 10:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Duplex 155m2 Qender
  Apartment / Banesa

  Duplex 155m2 Qender

  Hidroizolim PVC nga kompania Zvicerane SIKA AG. Muratim me blloqe XELLA-SILKA që ofron izolim të la

  Ferizaj 10 nëntor 23:59
  100.000 €
 • 2 foto
  SHITET BANESA 79.15 NE QENDER TE QYTETIT TRESOR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 79.15 NE QENDER TE QYTETIT TRESOR

  Banesa gjendet ne qender te qytetit 79.15 Kati: VI

  Ferizaj 10 nëntor 22:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET BANESA 108 m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 108 m2 Ferizaj

  Shitet Banes 108m2 kati 5 ne Ferizaj mbrapa gjykates objekti Nderimi 3, Banesa perbehet prej 3 dhom

  Ferizaj 10 nëntor 22:23
  550 €
 • 6 foto
  Plane per shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane per shtepi

  Ofrojme sherbimet: • Projektimin e shtepive, • Projektimin e objekteve, • Dizajnimin e kops

  Ferizaj 10 nëntor 21:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Ferizaj 10 nëntor 17:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vill e kompletuar ne Sojev 33ari 85000
  Shtepi / Vila

  Vill e kompletuar ne Sojev 33ari 85000

  Shitet shtepija-Villa e kompletuar dhe shum moderne ne sejev te Ferizajt 300m nga magjistralja dhe k

  Ferizaj 10 nëntor 16:14
  85.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne qender te Ferizajit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Ferizajit

  Banesa ne shitje ne qender te Ferizajit Rruga 12 qershori (ish Ridi Petrol) Banesa eshte e cilesis m

  Ferizaj 10 nëntor 13:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa ne shitje ne qender te Ferizajit
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne qender te Ferizajit

  Shitet banesa ne rrugen 12 qershori Benesa gjindet ne qender te Ferizajit(ish Ridi Petrol) Banesa e

  Ferizaj 10 nëntor 13:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHTËPI E RE NË SHITJE
  Shtepi / Vila

  SHTËPI E RE NË SHITJE

  Shtepi e re familjare me 3 ari oborr, 3 dhoma, garazh, sallon e kuzhin ditore e hapur, dhome gjumi m

  Ferizaj 10 nëntor 11:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesat 93 m2 K VI mbrapa St.Policorë-afer Gjykat
  Apartment / Banesa

  Banesat 93 m2 K VI mbrapa St.Policorë-afer Gjykat

  Shitet banesa ne katin e VI banues me 93 m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma

  Ferizaj 10 nëntor 10:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj

  Shitet ose nderrohet Shtepia e pa perfunduar me Banese ne Ferizaj.Shtepia ka 8ari e 33m.Pronari Shqi

  Ferizaj 10 nëntor 03:26
  80.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa 79.15 m2 ne qender te qytetit TRESOR

  Ferizaj 10 nëntor 00:09
  590 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa me siperfaqe 88m2 banesa ndahet ne sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi,banjo,shpajz,teras

  Ferizaj 9 nëntor 15:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Juristi-Shitet banesa ne qender qytetit
  Apartment / Banesa

  Juristi-Shitet banesa ne qender qytetit

  Agjensioni Juristi • Shitet Banesa 128 m2 ( kati i pestë ) Banesa gjendet në qendër të qytetit af

  Ferizaj 8 nëntor 23:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Juristi-Shitet banesa 3+1
  Apartment / Banesa

  Juristi-Shitet banesa 3+1

  Agjensioni Juristi- SHitet Banesa ne Rr. Halim Spahia KATI:6 Siperfaqe: 116 m2 Organizimi i mbrend

  Ferizaj 8 nëntor 23:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Juristi: Shitet banesa e mobiluar
  Apartment / Banesa

  Juristi: Shitet banesa e mobiluar

  Agjensioni Juristi- SHitet Banesa e mobiluar dhe e kompletuar me gjitha elementet e sanitaris. Bane

  Ferizaj 8 nëntor 23:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  JURISTI-Shitet banesa kati 4 te Idea Invest
  Apartment / Banesa

  JURISTI-Shitet banesa kati 4 te Idea Invest

  Agjensioni Juristi • Shitet Banesa 132 m2 ( kati i Katër ) Rruga Lidhja e Prizerenit përball çerd

  Ferizaj 8 nëntor 23:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Juristi- Shitet shtëpia me 1 hektar e 30 ari tokë
  Shtepi / Vila

  Juristi- Shitet shtëpia me 1 hektar e 30 ari tokë

  Agjensioni Juristi • Shitet shtëpia me 1 hektar e 30 ari tokë Shtëpia gjendet në fshatin Rakaj ne

  Ferizaj 8 nëntor 23:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  JURISTI-Shitet banesa 3 dhomëshe
  Apartment / Banesa

  JURISTI-Shitet banesa 3 dhomëshe

  JURISTI- Shitet Banesa në Rr. Gjon Sereqi KATI: 6 Siperfaqe: 108.27 m2 Ndertuesi: Bardhi Organizimi

  Ferizaj 8 nëntor 23:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Juristi-Shitet banesa 2+1 në katin e dytë
  Apartment / Banesa

  Juristi-Shitet banesa 2+1 në katin e dytë

  Agjensioni Juristi Shitet Banesat në Ferizaj (te qendra e mjeksis familjare) në Rr. Rexhep Bislimi

  Ferizaj 8 nëntor 23:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  JURISTI-Shitet banesa e gatshme për banim
  Apartment / Banesa

  JURISTI-Shitet banesa e gatshme për banim

  Agjensioni Juristi • Shitet Banesa 115 m2 e gatshme për banim ( kati i parë i banimit) Banesa gjin

  Ferizaj 8 nëntor 23:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  shitet banesa afer shkolles Gjon Sereq109.5m2
  Apartment / Banesa

  shitet banesa afer shkolles Gjon Sereq109.5m2

  shetet banesa e mobiluar banesa ka 3 dhoma gjumi dy(2) banjo,sallon dhe kuzhin,taras, banesa esht ne

  Ferizaj 8 nëntor 20:12
  550 €
 • 10 foto
  SHITET BANESA TE VISIONI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE VISIONI

  SHITET BANESA TE VISIONI MBRAPA FURRES SE MIKELIT 30M PREJ RRETHIT NDËRTIM I RI BANESA GJINDET NË K

  Ferizaj 8 nëntor 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NITI-SHITET SHTËPIA 180m2 Rr.Metush Krasniqi
  Shtepi / Vila

  NITI-SHITET SHTËPIA 180m2 Rr.Metush Krasniqi

  🔸Shitet- Shtëpia /Ferizaj 🔸Kuadraturë-180m2 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Lokacioni -Rr.Metush Kras

  Ferizaj 8 nëntor 16:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NITI-SHITET BANESA 61.45m2 Mbrapa S.Policor
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 61.45m2 Mbrapa S.Policor

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kate-Te Ndryshme 🔸Hapsirë-61.45m2 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -Banesa

  Ferizaj 8 nëntor 13:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 96.40m2 K-VII Rr.Emin Duraku
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 96.40m2 K-VII Rr.Emin Duraku

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-96.40m2 🔸Lokacioni -Rr.Emin Duraku

  Ferizaj 8 nëntor 12:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 111.58m2 K-IV
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 111.58m2 K-IV

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-111.58m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksi

  Ferizaj 8 nëntor 12:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 92m2 K-III Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 92m2 K-III Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-III 🔸Hapsirë- 92m2 🔸Lokacioni- Rr.Astrit Bytyqi

  Ferizaj 8 nëntor 12:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI NITI -FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI NITI -FERIZAJ

  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI NITI 🤝🔑🏡 ▪️Ndërmjetsim Dhe Shit-Bler

  Ferizaj 8 nëntor 12:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NITI-SHITET BANESA 133.9m2 K-I Rr.Gëzim Sahiti
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 133.9m2 K-I Rr.Gëzim Sahiti

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-I 🔸Hapsirë-133.9m2 🔸Lokacioni - Gëzim Sahiti-afer vizonit

  Ferizaj 8 nëntor 12:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  NITI-SHITET BANESA 101.9m2 K-III Rr.Astrit Bytyqi
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 101.9m2 K-III Rr.Astrit Bytyqi

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-III 🔸Hapsirë-101.9m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Ban

  Ferizaj 8 nëntor 12:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 94.45m2 K-IV Rr.Sali Çeku
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 94.45m2 K-IV Rr.Sali Çeku

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-IV 🔸Hapsirë-94.45m2 🔸Lokacioni -Rr.Sali Çeku- Mbrapa S.Polico

  Ferizaj 8 nëntor 12:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 88.84m2 K-VIII
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 88.84m2 K-VIII

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VIII 🔸Hapsirë-88.84m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeks

  Ferizaj 8 nëntor 12:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 85.38m2 K-V
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 85.38m2 K-V

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-V 🔸Hapsirë-85.38m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksis

  Ferizaj 8 nëntor 12:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 117.58m2 K-II
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 117.58m2 K-II

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-II 🔸Hapsirë-117.58m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeksi

  Ferizaj 8 nëntor 12:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 117.58m2 K-VII
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 117.58m2 K-VII

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VII 🔸Hapsirë-117.58m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjeks

  Ferizaj 8 nëntor 12:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 96.40m2 K-VI Rr.Emin Duraku
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 96.40m2 K-VI Rr.Emin Duraku

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VI 🔸Hapsirë-96.40m2 🔸Lokacioni - Rr.Emin Duraku -Mpraba Orchide

  Ferizaj 8 nëntor 11:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  NITI-SHITET BANESA 102.4m2 K-VIII Lagje te re
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 102.4m2 K-VIII Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-VIII 🔸Hapsirë-102.4m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re -Ba

  Ferizaj 8 nëntor 11:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  NITI-SHITET PENTHOUSE 174.58m2 Afër Vizionit
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET PENTHOUSE 174.58m2 Afër Vizionit

  🔸Shitet - PENTHOUSE Lagje te re /Ferizaj 🔸Hapsirë-174.58m2 🔸Lokacioni - Rr.Enver Hadri-afër vizioni

  Ferizaj 8 nëntor 11:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 96.80m2 K-IX Lagje te re
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 96.80m2 K-IX Lagje te re

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-IX 🔸Hapsirë-96.80m2 🔸Lokacioni - Astrit Bytyqi- Lagje te re 🔸Rend

  Ferizaj 8 nëntor 11:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NITI-SHITET BANESA 92.97m2K-VIII Rr.Rexhep Bislimi
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 92.97m2K-VIII Rr.Rexhep Bislimi

  🔸Shitet - Banesa (2+1) /Ferizaj 🔸Kati-VIII 🔸Hapsirë-92.97m2 🔸Lokacioni - Rr.Rexhep Bislimi 🔸Rendit

  Ferizaj 8 nëntor 11:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 89.6m2 K-NDRYSHME
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 89.6m2 K-NDRYSHME

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kate-Ndryshme 🔸Hapsirë-89.6m2 🔸Lokacioni - Rr.Tirana INVESTITORI-E-B

  Ferizaj 8 nëntor 11:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NITI-SHITET BANESA 88.84m2 K-II
  Apartment / Banesa

  NITI-SHITET BANESA 88.84m2 K-II

  🔸Shitet - Banesa /Ferizaj 🔸Kati-II 🔸Hapsirë-88.84m2 🔸Lokacioni - Lagjja e re-Afër Shkollës Mjekësi

  Ferizaj 8 nëntor 11:53
  Me Marrveshje