Patundshmeri
Ferizaj

Patundshmeri në shitje në Ferizaj

 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+ 3ARI OBORR V GERVALLA 64/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+ 3ARI OBORR V GERVALLA 64/16SH

  Shitet Shtëpia Oborr : 3.45 ari Adressa; Vllëzrit Gërvalla Rr,Esat Mekuli Infrastruktur: rrugė,kan

  Ferizaj Dje, 18:16
  240.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shiten DY Shtëpi+10 ari.Rr.V.Gërvalla 65/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten DY Shtëpi+10 ari.Rr.V.Gërvalla 65/16SH

  Shiten;Dy Shtëpi Oborr;10 ari Organizimi i mbrendshëm: K-I;Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi

  Ferizaj Dje, 18:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITEN 5ari rreth rruges në Shtërpcë 76/16T
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 5ari rreth rruges në Shtërpcë 76/16T

  Shitet: Toka Hapësirë: 5 ari Përshkrimi: Ka pozitë të pershtatshme Pronari : Shqiptarë dhe dokument

  Ferizaj Dje, 18:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA ME NGR SOLARE+(e mob). 36/16SH

  Shitet: Shtëpia e mobiluar Kuadraturë: 250 m2 banim me gjithsejt 4.5 ari truallë. Lokacioni: Rr

  Ferizaj Dje, 18:11
  135.000 €
 • 5 foto
  LINA Shtëpia 4ari afër Mobileris Mob In 66/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA Shtëpia 4ari afër Mobileris Mob In 66/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 100m2 Oborrë; 4.80 ari Organizimi i mbrendshem:Garazhdë K-I Qëndrimi dit

  Ferizaj Dje, 18:10
  90.000 €
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA (E MOB)NE LAGJ.JANINA 55/16SH

  Shitet shtepia e cila ka kater dhoma gjumi,dhomen e dites me kuzhine,dy banjo,dy terasa,plato verore

  Ferizaj Dje, 18:10
  180.000 €
 • 4 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+10ARI TRULL NE FERIZAJ 37/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+10ARI TRULL NE FERIZAJ 37/16SH

  Shitet shtëpia jo e përfunduar por që ka 10 ari dhe pozicion shumë të mirë.Trualli është afër Rr Env

  Ferizaj Dje, 18:09
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA SHITET SHTEPIA E PAPERFUNDUAR RR.V.GERV 73/16
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA E PAPERFUNDUAR RR.V.GERV 73/16

  Shitet :Shtëpia e re por e pa përfunduar Kuadraturë: 150 m2 Oborrë : 2 ari Organizimi i mbrendshëm

  Ferizaj Dje, 18:08
  85.000 €
 • 1 foto
  LINA SHITEN BANESAT117m2 K. NDRY. VIZIONI-S 60/16B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITEN BANESAT117m2 K. NDRY. VIZIONI-S 60/16B

  Shiten : Banesat Kuadratura: 117.10 m2 Katet: IV,V,VI,VII dhe VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrim

  Ferizaj Dje, 18:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 3+3 ari në Rr Adem Gllavica
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 3+3 ari në Rr Adem Gllavica

  Shitet:Shtëpia re e mobiluar Kuadraturë :220 m2 Trualli: shitet me 3 ari mirpo ka mundësi edhe me 6

  Ferizaj Dje, 18:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA SHITET SHTEPIA+5ari NE QENDER ULQIN 89/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA+5ari NE QENDER ULQIN 89/16SH

  Shitet : Shtëpia dy katëshe Oborrë:5 ari Adresa:Rr ,,Mujo Ulqinaku\" Ulqin vetëm 250 m larg p

  Ferizaj Dje, 18:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr- L.Qëndresa 40/16SH

  Shitet;Shtëpia Kuadraturë; 350m2 Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Shtepia gjendet ne lagjen Qe

  Ferizaj Dje, 18:03
  195.000 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia 350m2 në qendër të Fr. 80/16SH

  Shitet: Shtëpia kuadraturë :

  Ferizaj Dje, 18:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA-Shitet Shtëpija 300m2 me 6 ari oborrë 24/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Shtëpija 300m2 me 6 ari oborrë 24/16SH

  Shitet : Shtëpija Kuadraturë: 300 m2

  Ferizaj Dje, 18:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet Objekti+Shtëpi 8ari oborr 96/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet Objekti+Shtëpi 8ari oborr 96/16SH

  Shitet; Objekti 400m2 dhe Shtëpia 300m2(e mobiluar) me 8ari oborr Kati; Shtëpia III katëshe Organizi

  Ferizaj Dje, 18:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet shtepia 180m2+2.10ari Rr.Saranda227/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 180m2+2.10ari Rr.Saranda227/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 180m2 me 1.60ari toke kati I:sallon me kuzhine kati II;3dhoma gjumi + nje wc

  Ferizaj Dje, 17:56
  120.000 €
 • 3 foto
  Lina-Shitet banesa 90 m2 Rr Enver Topalli
  Apartment / Banesa

  Lina-Shitet banesa 90 m2 Rr Enver Topalli

  Shitet:Banesa e gatëshme Kuadraturë:90 m2 Kati:VII Organizimi:Dhomë gjumi me kuzhinë,dy dhoma gjumi,

  Ferizaj Dje, 17:56
  480 €
 • 8 foto
  LINA-SHITET Shtëpija me 25 ari në Pojatë 56/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpija me 25 ari në Pojatë 56/16SH

  Shitet:Shtëpija 200 m2 banim dhe 100 m2 podrumi Shtëpija është komfor dhe renovuar kohën e fundit.Ka

  Ferizaj Dje, 17:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITEN 16ari Tokë në Rr.Varoshit 17/16T
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITEN 16ari Tokë në Rr.Varoshit 17/16T

  Shitet;Toka Hapsirë; 16ari Adresa; Rruga e Varoshit(afër Restaurant Lira dhe ka dalje në Rrugën krye

  Ferizaj Dje, 17:49
  16.000 €
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 98m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 98m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 98.m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes ne F

  Ferizaj Dje, 17:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 111m2 kati VII Te Fitorja282/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 111m2 kati VII Te Fitorja282/17

  Shitet banesa Kuadratura: 111m2 Kati\":VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dho

  Ferizaj Dje, 17:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 84.30m2 kate te ndryshme\"Toni\"
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84.30m2 kate te ndryshme\"Toni\"

  Shitet: Banesa Kuadratura: 84.30m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 17:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA SHITET Banesa 92m2 Rr D e Kombit 185/17B-FR
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET Banesa 92m2 Rr D e Kombit 185/17B-FR

  Shitet : Banesa ne qender te qytetit afer teartit Adriana Abdullahu Kuadraturë:92m2 Kati;II Organizi

  Ferizaj Dje, 17:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 2katshe Radivojc-Viti 226/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 2katshe Radivojc-Viti 226/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe me 10ari toke Kati I:Sallo,kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,terase Kati II:dy dh

  Ferizaj Dje, 17:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 55.25m2 kat -V- Ferizaj 264/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 55.25m2 kat -V- Ferizaj 264/17

  Shitet; Banesa Kuadraturë; 55.25m2 Kati; -V- Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dho

  Ferizaj Dje, 17:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 92.10m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 92.10m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 92.10m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 82m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 82m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 82.10 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. 12 Qershori ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Dje, 17:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-SHITEN Banesat 104m2 K VI VII-të 105/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITEN Banesat 104m2 K VI VII-të 105/16B

  Shiten : Banesat Kuadraturë: 104 m2 Katet;VI,VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tr

  Ferizaj Dje, 17:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 100.88m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 100.88m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 100.88 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacion

  Ferizaj Dje, 17:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtepia me 6ari oborr Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia me 6ari oborr Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar me 6ari oborr Adresa:Rr.Mehmet Begraca Ferizaj Organizimi:Qëndrimi ditorë+

  Ferizaj Dje, 17:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 126m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 126m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 126 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Dje, 17:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 105m2 kat -II- Ferizaj 287/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 105m2 kat -II- Ferizaj 287/17

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 105m2 Kati: -II- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dho

  Ferizaj Dje, 17:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA SHITET BANESA 89.90m2 Lagjja Iliria 194/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 89.90m2 Lagjja Iliria 194/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 89.90m2 Kati:III Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Ferizaj Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Shtëpia me 6ari në Shtime 162/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia me 6ari në Shtime 162/17SH

  Shitet;Shtëpia Oborr; 6 ari Organizimi i mbrendshëm; , Kati l - Qëndrime ditore+kuzhinë, dhoma fj

  Ferizaj Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA banesat 98 m2 3+1 në qendër Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA banesat 98 m2 3+1 në qendër Ferizaj

  Shiten:Banesat ekskluzive në qendër të qytetit Hapësirë:98 m2 (3+1) Kati: në kate të ndryshme Orga

  Ferizaj Dje, 17:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 50m2 Rr.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 50m2 Rr.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 50m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,n

  Ferizaj Dje, 17:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA Banesat ekskluzive 50 m2 në qendër Fer
  Apartment / Banesa

  LINA Banesat ekskluzive 50 m2 në qendër Fer

  Shiten:Banesat ekskluzive Hapësirë:50.05 m2 Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhom

  Ferizaj Dje, 17:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 132m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 132m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 132m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes ne F

  Ferizaj Dje, 17:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet shtepia 170m2+5.50ari te As Pet,229/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtepia 170m2+5.50ari te As Pet,229/17

  Shitet Shtëpia 2Katshe 170m2 me 5.50ari toke Kati I:Sallon+kuzhine,nje dhome gjumi dhe banjo Kati II

  Ferizaj Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA 2KAT +10ARI OBORR 172/17SH
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA 2KAT +10ARI OBORR 172/17SH

  Shitet Shtëpia Oborr : 10Ari Organizimi i mbrendshëm;K-I Qëndrimi ditor+kuzhinë,,depo,,wc,terasë K-I

  Ferizaj Dje, 17:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 89.54m2 kati IV dhe XII
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 89.54m2 kati IV dhe XII

  🏢Shitet Banesa 89m2 në katin IV. dhe -XII- ✅Eshtë në ndërtim e sipër. 📌Gjendët në njëren nga zonat

  Ferizaj Dje, 17:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet gasonjerka kate te ndry. Rr.12Qershori
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet gasonjerka kate te ndry. Rr.12Qershori

  Shiten: Banesat Kuadratura: 40.90m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzh

  Ferizaj Dje, 17:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 12 ari Rr.Rugoves 210/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 12 ari Rr.Rugoves 210/17

  Shitet: Shtëpia Kuadraturë : 350 m2 Oborr: 12ari Adresa: Rr.Rugoves-Ferizaj Pronar shqipetar dhe dok

  Ferizaj Dje, 17:29
  300.000 €
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 101.87m2 n e kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 101.87m2 n e kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 101.87 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacion

  Ferizaj Dje, 17:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA 2KATE MAGJISTRALE PR-FR 187/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA 2KATE MAGJISTRALE PR-FR 187/17

  Shitet:Shtëpia e sapo ndertuar Siperfaqe;150 m2 Oborr:5ari Adresa:Magjistrale Prishtin-Ferizaj Prona

  Ferizaj Dje, 17:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA SHITET Shtëpia+ 4ari Rr.Gjergj Fishta 155/16
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET Shtëpia+ 4ari Rr.Gjergj Fishta 155/16

  Shitet;Shtëpia Oborrë; 4 ari Organizimi i mbrendshem:Kati i I- Qendrimë ditore+kuzhinë, ,wc Kati i

  Ferizaj Dje, 17:25
  110.000 €
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 94m2 KATI VII RR.R.BISLI 238/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 94m2 KATI VII RR.R.BISLI 238/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 94m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma g

  Ferizaj Dje, 17:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-Shitet dhe NDRROHET shtëpia+5ari obor 23/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet dhe NDRROHET shtëpia+5ari obor 23/16SH

  Shitet: Shtëpia me 350 m2 dhe e mobiluar Oborrë: 5 ari Organizimi i mbrendshëm: K-I-: qëndrimin dit

  Ferizaj Dje, 17:23
  160.000 €
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 64.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 64.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 64.60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Dje, 17:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET Shtëpia me 10 ari në Pojatë Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia me 10 ari në Pojatë Ferizaj

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Sipërfaqe:230 m2 oborrë:10 ari Organizimi i mbrendshëm: Kati përdhesë-qënd

  Ferizaj Dje, 17:20
  Me Marrveshje