Patundshmeri
Ferizaj

Patundshmeri në shitje në Ferizaj

 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 151.3m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 151.3m2 ne kate te ndryshme

  itet: Banesa Kuadraturë: 151.3m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet bnesa 112m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet bnesa 112m2 ne kate te ndryshme

  itet: Banesa Kuadraturë: 112m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla ne Ferizaj Organizimi

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 82.4m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 82.4m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 84.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 97.2m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 97.2m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 97.2 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizim

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa(Shitet Lokali te Shtepia e Bardhë)99/16
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Lokali te Shtepia e Bardhë)99/16

  Shitet lokali te shtepia e bardhë me 30.72m2 ne katin e dyte. Me dokumentacion te rregullt dhe prona

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ringa(Shiten Banesat Mbrapa Stacionit Policor)
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat Mbrapa Stacionit Policor)

  Banesat e paraqitura me shkrim: OBJEKTI B1 (5): 61.66 m² 84.33 m² 92.29 m² 94.22 m² 109.12 m² 1

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shiten 4 Shtepi ne Ferizaj)294/17

  Shiten 4 Shtepi ne Rr.Ramadan Ferizi me 12 Ari Oborr. Rruga Kryesore (Rr.Vllezrit Gervalla). Afer gj

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 90m2 kati -VI- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90m2 kati -VI- Ferizaj

  Shitet:Banesa Kuadraturë:98 m2 Kati:VI Organizimi:Dy dhoma ,Sallon+kuzhine,wc+b dhe terasë .Adresa:R

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 84m2 afer shkolles Gjon Serreci
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 84m2 afer shkolles Gjon Serreci

  Shitet:Banesa e gatëshme Kuadraturë:84 m2 Kati:VI Organizimi:Dy dhoma gjumi, sallon kuzhinë,wc+b dhe

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Tirana)541/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Tirana)541/19

  Shitet Banesa ne Rr.Tirana te E-B Invest: Banesa ka 66.25 m2 .. Banesa eshte ne nje vend shume te mi

  Ferizaj Sot, 18:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET BANESA 88.90m2 Lagjja Iliria 184/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 88.90m2 Lagjja Iliria 184/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 88.90m2 Kate: Te Ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17
  Shtepi / Vila

  LINA-Shitet shtëpia me 4 ari Rr.Varoshit 208/17

  Shitet: Shtepia Kuadratur: 150 m2 Oborri: 4 ari toke Lokacioni : Rr.Te Varoshit Pronar;Shqipëtar Do

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA SHITET BANESA 92m2 LAGJE TE RE-FR 207/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 92m2 LAGJE TE RE-FR 207/17B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 92m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,DY dhoma gj

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET shtëpia me 4 lokale afer HIB Ferizaj
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET shtëpia me 4 lokale afer HIB Ferizaj

  Shitet: Shtëpia me 4 Lokale dhe 4 ari në fillim të rrugës për Talinoc-Ferizaj Kati Perdhesë: Ka 4 L

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 108.10m Rr.Ahmet Kaciku 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 108.10m Rr.Ahmet Kaciku 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 108.10m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 95.88m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 95.88m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 95.88 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 79.20m2 kate ndry.Rr.12Qershori
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 79.20m2 kate ndry.Rr.12Qershori

  Shiten: Banesat Kuadratura: 79.20m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA SHITET BANESA 65m2 K IV LAGJJA E RE 209/17B
  Apartment / Banesa

  LINA SHITET BANESA 65m2 K IV LAGJJA E RE 209/17B

  Shitet:Banesa Hapësirë:65 m2 Kati:IV Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimi ditorë b)dhomë gjumi c)wc+

  Ferizaj Sot, 18:27
  30.000 €
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Villa ne Prevallac)300/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Villa ne Prevallac)300/18

  Shitet Villa ne Prevallac me 5 ari oborr. Villa eshte ne nje vend shume te mir shume afer rruges kry

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17

  Banesa me mobilje ne rr.deshmoret e kombit 92 m2 Banesa gjendet perballe shkolles ekonomike. Banesa

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten 3 Banesa te Swiss Invest)457/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 3 Banesa te Swiss Invest)457/18

  Shiten 3 Banesa te Swiss Invest: Banesa 1:84 m2-Kati 3. Banesa 2:84 m2-Kati 6. Banesa 3:84 m2-Kat

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17
  Apartment / Banesa

  Ringa 3 Banesa Mbrapa Gjykates 336/17

  Shiten 3 banesa mbrapa gjykates te Unioni Invest. Banesat kan m2 si :54.46m2 ,81.70m2 dhe 92.09m2 dh

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Shengjin)522/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Shengjin)522/19

  Shiten Banesat ne Shengjin: Banesat gjenden ne Lokacionin e Reres se Hedhur. Banesat jane ne Kate

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Ferizaj)531/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 7 Banesa ne Ferizaj)531/19

  Shiten Banesat ne Lokacione te Ndryshme: B1.120 m2 K.4-Lagje te Re. B2.116 m2 K.8 Lagje te Re. B3

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 50m2 Rr.Varoshit 289/17
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 50m2 Rr.Varoshit 289/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 50 m2 Kati:VIII Adresa:Rr. Varoshit Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi di

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Toka ne Mirash me 4.40 Hek)278/19#2
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Toka ne Mirash me 4.40 Hek)278/19#2

  Shitet Toka ne Mirash me 4.40 Hektar,ku eshte e gjitha e punuar me lejthia. Toka ka Shtepin ne Fill

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 90.4m2 kati-VI- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 90.4m2 kati-VI- Ferizaj

  Shitet:Banesa Hapësirë:90.4 m2 Kati:Vl Organizimi:dhomë dite me kuzhinë,dy dhoma gjumi,wc+b,wc,depo

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)543/19 Shitet Banesa me 80 m2 Kati/1. Te Shkolla Gjimnazit \"Sha

  Ferizaj Sot, 18:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 87m2 kat -VII- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 87m2 kat -VII- Ferizaj

  Shitet: Banesa Siperfaqe:87m2 Kat:-VII- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,DY dhoma

  Ferizaj Sot, 18:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet banesa 96.66m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 96.66m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 96.66 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. \'Driton Islami\' mbrapa stacioni

  Ferizaj Sot, 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 100.20m2 kati -V- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 100.20m2 kati -V- Ferizaj

  Shitet: Banesa Kuadratura: 100.20 m2 Kati: -V- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,3 dh

  Ferizaj Sot, 18:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET BANESA 60m2 RR,DESHMORET E K. 244/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 60m2 RR,DESHMORET E K. 244/17

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 60m2 Kati:-III-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,nje d

  Ferizaj Sot, 18:26
  31.000 €
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 148.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 148.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 148.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Vellezerit Gervalla perball Qerdhes n

  Ferizaj Sot, 18:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shiten 3 shtepi me 3.7ari oborr ne Shtime
  Shtepi / Vila

  LINA-Shiten 3 shtepi me 3.7ari oborr ne Shtime

  Shiten : 3 Shtëpijë Hapësirë: 200 m2 me 3.7ari oborrë Adresa: Lagjia Pajtimit Shtime Shtëpit posedoj

  Ferizaj Sot, 18:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lina-Shitet banesa 120m2 kati -II- Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Lina-Shitet banesa 120m2 kati -II- Ferizaj

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 120m2 Kati: -II- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe tr

  Ferizaj Sot, 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA SHITETE BANES 131.30m2 Rr.V Gervalla 242/17
  Apartment / Banesa

  LINA SHITETE BANES 131.30m2 Rr.V Gervalla 242/17

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 131.30m2 Kati: -VI- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dhe

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 64.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 64.60m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 64.60m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-SHITET BANESA 118.50m2 Ferizaj 169/16B
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 118.50m2 Ferizaj 169/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 118.50m2 Kati;VII dhe VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET BANESA 93.5m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 93.5m2 RR.AHMET KAQIKU 272/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 93.50m2 Kate te ndryshme. Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 86.75m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 86.75m2 Ferizaj

  Shitet;banesa Kuadraturë; 86.75 Banesa: dy dhoma gjumi sallon+kuzhin banjo dhe terase Adressa;Rr.Se

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet banesa 104.5m2 ne kate te ndryshme
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 104.5m2 ne kate te ndryshme

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 104.5 m2 Kate: Te ndryshme Adresa:Rr. Hysen Terpeza ne Ferizaj Organizi

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-Shitet banesa 93.40m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 93.40m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D

  Shiten: Banesat-Blloku A4 Kuadratura: 93.40m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 97.20m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D.
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 97.20m2 kate ndrysh,Rr.Emin.D.

  Shiten: Banesat-Blloku C4 Kuadratura: 97.20m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi dit

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shitet banesa 69.90m2 kate ndry.Rr.12Qershori
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 69.90m2 kate ndry.Rr.12Qershori

  Shiten: Banesat Kuadratura: 69.90m2 Kate;Te ndryshme Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhin

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shiten banesat 106.80m2 blloku D dhe C
  Apartment / Banesa

  LINA-Shiten banesat 106.80m2 blloku D dhe C

  Shiten: Banesat Kuadratura:106.80m2 Kati;IV Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-Shitet banesa 114m2 kati IV e mobiluar
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 114m2 kati IV e mobiluar

  Shitet Banesa e mobiluar Kuadratura: 114m2 Kati:-IV- Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhi

  Ferizaj Sot, 18:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA SHITET SHTEPIA 2KATE MAGJISTRALE PR-FR 187/17
  Shtepi / Vila

  LINA SHITET SHTEPIA 2KATE MAGJISTRALE PR-FR 187/17

  Shitet:Shtëpia e sapo ndertuar Siperfaqe;150 m2 Oborr:5ari Adresa:Magjistrale Prishtin-Ferizaj Prona

  Ferizaj Sot, 18:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Lina-Shitet shtepia 130m2+33ari toke Sojevë 241/17
  Shtepi / Vila

  Lina-Shitet shtepia 130m2+33ari toke Sojevë 241/17

  Shitet Shtepia: 130m2 Kati I - Sallon ,kuzhine,nje dhom gjumi dhe banjo Kati II-Dy dhoma gjumi dhe

  Ferizaj Sot, 18:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA-SHITET Shtëpia mob+ 4ari Rr.M.KRASNIQI15/16SH
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia mob+ 4ari Rr.M.KRASNIQI15/16SH

  Shitet Shtëpia 2 Katëshe me 4.ari Oborr Lagjja është me infrastrukturë komplete Adressa;Rr.Mujë Kra

  Ferizaj Sot, 18:24
  155.000 €
 • 5 foto
  LINA-SHITET Shtëpia me 10 ari afër Super Vivës Fr
  Shtepi / Vila

  LINA-SHITET Shtëpia me 10 ari afër Super Vivës Fr

  Shitet:Shtëpia e mobiluar Siperfaqe:240 m2 Oborri:10 ari Organizimi i mbrendshëm:Kati përdhesë:qëndr

  Ferizaj Sot, 18:24
  Me Marrveshje