Patundshmeri
Fier

Patundshmeri në shitje në Fier

 • 11 foto
  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

  SHITET HYRJA,, perball LUNGOMARES,,, E MOBILUAR, DHE ME PUNIME TE VECANTA BRENDA, SI LYERJE VENECIAN

  Fier Sot, 23:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET
  Apartment / Banesa

  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET

  Pallati ndodhet tek fresku, sa po ka perfunduar...gati per banim...kati 6 papafingo...ka pamje nga t

  Fier Sot, 23:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI
  Apartment / Banesa

  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

  PALLATI NDODHET TEK UJI FTOHTE NE VLORE,,,TEK RRAPI,,,OSE LUANI,,,, perballe LUNGOMARES,,, PALLATI E

  Fier Sot, 23:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet apartament ne qender te fierit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne qender te fierit

  Shitet apartamenti kati i 9 jo i fundit ne pallat te ri me ashensor ne qender te fierit 2 dhoma gjum

  Fier Sot, 17:41
  65.000 €
 • 1 foto
  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres

  Shitet shtepi ne fier patos lagja rreres shpia esh 1 kat me cati esh ber ne vietet 1988 esh e nderu

  Fier Sot, 15:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon
  Shtepi / Vila

  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

  Shes shtepi 2+1, 1 banjo, korridor, ballkon. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistu

  Fier Sot, 14:43
  4.500.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 me cmim oferte
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me cmim oferte

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh, i cili ndodhet prane ish-qtu Fier dh

  Fier Sot, 14:25
  32.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

  Shtëpia 2 plus 1 me 2 Banja kati i parë Banimi i 3-ti nga toka. 105 m2(Ç'mimi 58-Mijê €uro) Dyqani

  Fier Sot, 13:06
  120.000 €
 • 11 foto
  Okazion apartament 3+1 i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 3+1 i mobiluar

  Shitet nje apartament 3+1 i mobiluar i pabanuar ne katin e 9 jo te fundit te merteri tragjas 1. Orie

  Fier Sot, 12:16
  67.000 €
 • 4 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 100m2 i orjentuar shume mire nga

  Fier Sot, 11:18
  42.000 €
 • 11 foto
  Apartamenti (Okazion ne Fier)
  Apartment / Banesa

  Apartamenti (Okazion ne Fier)

  Shitet Apartamenti i mobiluar (kontemporan) . Sip-74m2 (ambjenti brenda) (77m2 total+shkalle). 2 Dho

  Fier Sot, 11:16
  42 Lek
 • 8 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet apartament ne lagjen 1 Maj,siper Big Market,kati 8,ne jug-lindje.Shtepia eshte me sistem ngro

  Fier Sot, 11:16
  47.500 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 FIER
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 1+1 FIER

  Apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati te ri. Punimet jane super cilesore, me tavane gipsi. D

  Fier Sot, 06:25
  30.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 FIER
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1 FIER

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh, prane ish QTU ne Fier. Pallati ka as

  Fier Sot, 06:25
  40.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1

  Shitet apartamenti ne lagjen Apollonia Fier. Pallati eshte i ri me te gjitha kushtet. (ashensor, kam

  Fier Sot, 00:06
  42.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shes shtepi private ne lagjen mbrostar ferko , shtepi 2 kateshe 72m2 kati , kati par ka nji sallon t

  Fier Dje, 20:12
  75.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2 1 me cmim oferte
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2 1 me cmim oferte

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7-katesh. Ka nje ballkon te madh ne form L dhe

  Fier Dje, 18:44
  42.000 €
 • 15 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN "SHEQ I MADH" FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN "SHEQ I MADH" FIER

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen "Sheq i madh", Fier. Ka 2 kate dhe një sipërfaqe totale tru

  Fier Dje, 17:18
  150.000 €
 • 1 foto
  Okazion .appartament 2+1 ne rrug kryesore
  Apartment / Banesa

  Okazion .appartament 2+1 ne rrug kryesore

  OKAZJON. SHitet shtepija ne pallat 5 katesh hyrja kati 2 me pamje dhe hyrje nga rruga kryesore lagj

  Fier 18 nëntor 11:19
  38.000 €
 • 6 foto
  shitet shtepi 2kate + 2 ambiente te jashte 2500m2
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi 2kate + 2 ambiente te jashte 2500m2

  shitet banesa 2 kate plus ambjente te jashtmesi shtepi 1 kate + kuzhine Shtepia eshte ne pozicion te

  Fier 17 nëntor 15:10
  85.000 €
 • 9 foto
  OKAZION apartament2+1lagja 15tetori
  Apartment / Banesa

  OKAZION apartament2+1lagja 15tetori

  SHITET APARTAMENT NE Pallat te ri 65mt2+15mt2 VERANDE KATI I 2-te lagja 15tetori PRANE QENDRES SHEND

  Fier 17 nëntor 08:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET SHTEPIA PORTEZ FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA PORTEZ FIER

  Shitet shtepia ne fshatin Portez ,Fier! Shtepia eshte 1 kat (i larte) dhe e pajisur me cati ! Ka

  Fier 16 nëntor 20:20
  40.000 €
 • 5 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN "29 NËNTORI", FIER.
  Shtepi / Vila

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN "29 NËNTORI", FIER.

  Shitet ambient biznesi në lagjen "29 Nëntori", Fier. Ambienti ka një sipërfaqe prej: 96.8 m² dhe dis

  Fier 15 nëntor 14:37
  166.000 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi 3 kate
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 3 kate

  Shitet shtepia 3 kate nje kate i perfunduar komplet 3dhoma kuzhin sallon dy banja te kompletuara 16

  Fier 15 nëntor 13:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepi private fshati mbrostar ura 2km larg fierit.shtepia esht e paisur me certifikat prones

  Fier 12 nëntor 08:44
  35.000 €
 • 9 foto
  Okazion,shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Okazion,shitet apartament 1+1

  Apartament ne shitje ne lagjen Kyrengritja e Fierit 🏡 Organimi: • Siperfaqja 70m2 1+1 • Kati i 1

  Fier 11 nëntor 19:23
  33.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shtepi 2+1 ne pallat kati dyt ne patos
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 ne pallat kati dyt ne patos

  Shitet shtepia 2+1 kati i dyte , 76 m2 , ne pallate me dokumenta. Adresa patos , lagja: 1 Maji.

  Fier 11 nëntor 18:04
  2.800.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia kati i 4 1+1 e restauruar nga e para nuk ka nevoje per asgje 20 milion leke

  Fier 11 nëntor 11:14
  2.000.000 Lek
 • 11 foto
  Shtepi 2+1 okazion
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 okazion

  Shtepia brenda eshte 95m2 ka dhe ballkonin 12m2 Dokumenta te rregulla hipotek e te tjerat. Cmimi i n

  Fier 10 nëntor 07:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon

  Shitet Super Apartament 2Dhoma gjumi+1Sallon+Kuzhine, 1 WC 4x2m, 1Ballkon 6x1m, 1Korridor 4x1.7m. Ap

  Fier 8 nëntor 13:59
  60.000 €
 • 1 foto
  Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke
  Shtepi / Vila

  Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke

  Shitet ish objekt shteteror 700m2 me kanalizime te ujerave te zeza(i shenuar me ngjyre te kuqe te fo

  Fier 5 nëntor 18:10
  55 Lek
 • 6 foto
  Apartament ne Fier
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Fier

  Shitet apartament ne lagjen Apollonia,kati 8 me ashensor.Apartamenti eshte me siperfaqe 117m2 2+1,e

  Fier 5 nëntor 11:47
  52.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT NE SHITJE DHE GARAZH PARKIMI
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE DHE GARAZH PARKIMI

  Shitje Apartamenti Super Lux dhe parkim makinash garazh! Shitet, Apartament 3 + 1 ne Fier, ne lagje

  Fier 5 nëntor 11:45
  80.000 €
 • 3 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 58m2 ,orientimi VERI • Kati i

  Fier 3 nëntor 12:26
  2.800.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet 2+1 e kompletuar
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 e kompletuar

  Apartament në Shitje i Mobiluar. Sip-80m2. 2 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhinë, Ballkon, Tualet, 3 Kondic

  Fier 1 nëntor 20:21
  40.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Apollonia, Fier me një sipërfaqe 77,5 m². Apartamenti është në qendë

  Fier 31 tetor 15:37
  35.000 €
 • 7 foto
  SHITET TOKË ARË NË "MBROSTAR FERKO", FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË "MBROSTAR FERKO", FIER

  Shitet 1810 m² tokë arë në Mbrostar Ferko, Fier. Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti.

  Fier 29 tetor 17:10
  1.500.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Apollonia, Fier me një sipërfaqe prej 95 m². Apartamenti ndodhet në

  Fier 29 tetor 09:21
  52.000 €
 • 15 foto
  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I VOGËL, FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I VOGËL, FIER

  Shitet vilë 3-katëshe në lagjen Sheq i Vogël, Fier. 1 katë i shtëpis është i banushëm kurse 2 të tje

  Fier 28 tetor 12:26
  200.000 €
 • 10 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER

  Shitet ambient biznesi në lagjen 15 Tetori, Fier me një sipërfaqe prej 25.06 m². Ambienti ndodhet bu

  Fier 28 tetor 11:44
  45.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier

  Shitet shtëpi private + magazinë në lagjen 1 Maj , Fier , me një sipërfaqe prej 350 m² . Shtëpia ka

  Fier 25 tetor 18:59
  185.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1,LAGJJA "KRYENGRITIA" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1,LAGJJA "KRYENGRITIA" FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjjen "Kryengritia" Fier. Ka një sipërfaqe prej 62 m² dhe ndodhet në kati

  Fier 24 tetor 17:46
  2.900.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

  Shitet tokë arë në lagjen Afrim i Ri, Fier, me një sipërfaqe prej 5313 m². Toka është e përshtatshme

  Fier 24 tetor 08:43
  42.000 €
 • 6 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER

  Shitet shtëpi private + truall në lagjen Afrim i Ri, Fier, me një sipëfaqe prej 1687 m² . Është e or

  Fier 24 tetor 08:22
  150.000 €
 • 0 foto
  Toke ne shitje
  Truall / Toke

  Toke ne shitje

  Toke e mbjel me ullinje . Nj pjes bosh mund ta perdorni per cfredo. Mund edhe te ndertoni.

  Fier 19 tetor 13:48
  20 €
 • 5 foto
  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i mobiluar me kushte të mira. Çmimi
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i mobiluar me kushte të mira. Çmimi

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e pa

  Fier 18 tetor 19:18
  20.000 Lek
 • 10 foto
  Apartament LUX ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament LUX ne shitje

  Shitje Apartamenti LUX Shitet, Apartament 2+ 1 ne Fier, ne Lagjen Apollonia Organizimi: • Siperf

  Fier 17 tetor 17:21
  65.000 €
 • 11 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje

  Apartament ne shitje ne Lagjen I Maj 🏡 Organimi: • Siperfaqja 86m2 2+1 • Kati i 8 banim, pallat

  Fier 17 tetor 17:19
  52.000 €
 • 8 foto
  Apartament ne shitje i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje i mobiluar

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 56m2 • Kati i 1 banim, pallati

  Fier 17 tetor 17:18
  28.000.000 Lek
 • 14 foto
  SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH"
  Apartment / Banesa

  SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH"

  Shitet hotel + restorant 2-katësh në pjesën lindore të unazës në Fier, lgj: Sheq i madh. Ka një sipë

  Fier 17 tetor 10:44
  350.000 €