Patundshmeri
Gjakovë

Patundshmeri në shitje në Gjakovë

 • 9 foto
  Shitet banesa 86 metra
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86 metra

  Shes banesen ne katin e 6 me siperfaqe 86 metra banesa posedon nxemje qendrore lift funksional e ci

  Gjakovë Sot, 02:28
  41.000 €
 • 10 foto
  SHITEN BANESAT ME LOKACIONIN ME TE MIRE NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT ME LOKACIONIN ME TE MIRE NE GJAKOVE

  SHITEN BANESAT NE RRUGEN BUJAR ROKA AFER RRETHIT TE POMPA NESIM BAKIJA. LLOJET E BANESAVE: 76.6 m2

  Gjakovë Sot, 01:04
  2 €
 • 8 foto
  Shitet shtepija ne gjakove
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne gjakove

  Shitet shtepija afer stacijonit te autobusave shtepia ka 5 ari vend me gjeth shtepij shtepija ashte

  Gjakovë Sot, 00:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes shtëpinë 100 m/2 dy katëshe - me fletëposed
  Shtepi / Vila

  Shes shtëpinë 100 m/2 dy katëshe - me fletëposed

  Në lagjen \"Mulla Jusufi\" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim SHTËPINË, 100 m/

  Gjakovë Sot, 00:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE
  Shtepi / Vila

  SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

  Në lagjen "Mulla Jusufi" në Gjakovë, NË LËMËN E DRUVE - te posta e vogël, shesim: 1. Shtëpinë dy ka

  Gjakovë Sot, 00:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHTEPI ME QMIM TE VOLITSHEM NE GJAKOVE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI ME QMIM TE VOLITSHEM NE GJAKOVE

  AGJENSIONI OFERTA KA PER SHITJE KET SHTEPI QE GJENDET NE GJAKOV.. SHITET ME MOBILE OSE PA TO.QMIMI

  Gjakovë Dje, 23:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET SHTËPIA NË ÇARSHI TË VOGËL(3.51 ari)
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPIA NË ÇARSHI TË VOGËL(3.51 ari)

  SHITET: Shtëpia në qendër të Gjakovës. LOKACIONI: -ÇARSHIA E VOGËL (zona e parë kadastrale) Komplet

  Gjakovë Dje, 23:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi në shitje

  Shesë shtëpinë me sipërfaqe 154 m2 dhe oborr 400m2 me sipërfaqe të përgjithshëm prej 554 m2. Të gj

  Gjakovë Dje, 23:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shes shtepine ne qender te Gjakoves me ose pa 2 dyqane ne perdhese me kushte te pershtatshme dhe esh

  Gjakovë Dje, 22:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Gjakovë Dje, 22:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepia me dy dyqane ne Gjakove
  Shtepi / Vila

  Shtepia me dy dyqane ne Gjakove

  Shitet shtepia e kompleruar ,dy dyqanet garazhde dhe 9 dhoma ne ane te rruges kryesore afer shkolles

  Gjakovë Dje, 18:39
  270.000 €
 • 7 foto
  BANESA NE SHITJE
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE

  BANESA NE SHITJE GJAKOVË Shitet banesa supermoderne ne katin e trete me pamje nga bjeshket e

  Gjakovë Dje, 17:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepija ne Gjakovë e mobiluar 1.80 mk shtepija ka 3 dhoma 1 korido 2 banjo kuzhin bodrum.

  Gjakovë Dje, 15:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Shtepia ne lagjen Mulla Jusuf
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne lagjen Mulla Jusuf

  Shes Shtepin me dyqan me siperfaqe gjithsej 3.7 ari me mundesi ndertimi dhe dokumentacion te rregul

  Gjakovë Dje, 15:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AGJENSIONI OFERTA SHIT BLEJ ....
  Apartment / Banesa

  AGJENSIONI OFERTA SHIT BLEJ ....

  AGJENSIONI OFERTA JU OFRON SHITJE TE SHPEJT DHE KORREKTE NE BANESA SHTEPIJA TRROJE ..SI DHE BANESA

  Gjakovë Dje, 14:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET BANESA NE QENDER
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER

  SHITET BANESA NE QENDER KATI 4 BANESA ERE NDERTIM BANESA ME MOBILE SHITET 57 M2 QMIMI ME MARRVESHJ

  Gjakovë Dje, 14:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa te Stacioni I Autobusave 107m Kati 3
  Apartment / Banesa

  Banesa te Stacioni I Autobusave 107m Kati 3

  banesa osht ne duke u ndertuar te stacioni autobuseve banesa ka 107 m2 2 dhoma gjumi sallon edhe k

  Gjakovë Dje, 14:12
  500 €
 • 1 foto
  SHITET BANESA 141.4 m2 GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 141.4 m2 GJAKOVE

  BANESA gjindet te lumi krena mbrapa pashtrikut kati 6 3 dhoma gjumi 2 banjo sallon me kuzhin bashk 1

  Gjakovë Dje, 14:11
  600 €
 • 11 foto
  BANESA NE ZEMER TE GJAKOVES 141 m2 E MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  BANESA NE ZEMER TE GJAKOVES 141 m2 E MOBILUAR

  SHES BANESEN NE KATIN E PAR 141 m2 E MOBILUAR NE MENYREN ME TE MIR TE MUNDSHME GJDO GJE ME SHIJE DHE

  Gjakovë Dje, 14:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi ne shitje gjakove
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje gjakove

  Shtepi me 3 dyqane rruga qazim bakalli gjakove per info 044915111

  Gjakovë Dje, 11:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepia me qmim te volitshem
  Shtepi / Vila

  Shtepia me qmim te volitshem

  Shtepia ne shitje Rruga Ymer Prizreni ne bllok te ri afer shkolles Fehmi Agani

  Gjakovë Dje, 01:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Gjakovë Dje, 01:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shitet shtepja Ne bllok te ri 5 ari van me oborr para dhe pas shtepis qmimi sipas marrveshjes.

  Gjakovë 20 korrik 23:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN BANESAT 100 M2 77M2 ETJ...
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT 100 M2 77M2 ETJ...

  SHITEN BANESAT E REJA ME STANDARDE EVROPIANE ,BANESAT KAN 100M2 77M2 DHE 87M2. KAN LIFT....045--671-

  Gjakovë 20 korrik 19:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN BANESAT NE PERIFERI VEND I QET
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE PERIFERI VEND I QET

  SHITEN BANESAT NE PERIFERI VEND I QET NJE OBJEKT ,SHITET EDHE KOMPLET.GJDO KAT KAH 120 M2....viber +

  Gjakovë 20 korrik 19:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA AFER ETC,QENDRES ETJ
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA AFER ETC,QENDRES ETJ

  BANESA ESHTE KATI I TRRET SHITET E MOBILUAR OSE PA TO BANJO BALLKON DHOM FJETJE DHOM DITE ETJ QMIM

  Gjakovë 20 korrik 19:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESA TE REJA NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  BANESA TE REJA NE GJAKOVE

  SHITEN BANESA TE REJA 67 87 92 100M2 AFER QENDRRES ... QMIMET ME MARRVESHJE SHITEN 045671696

  Gjakovë 20 korrik 19:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndertese e re ne mes te qytetit
  Apartment / Banesa

  Ndertese e re ne mes te qytetit

  Ka sallon me kuzhin , depo , dy dhoma gjumi, dy banjo , eshte ne katin e dyte .Kemi edhe garazhe.Nde

  Gjakovë 20 korrik 17:45
  590 €
 • 11 foto
  Shitet Shtepia 2.8 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 2.8 ari

  Shitet Shtepia 120 m2 e perfshire me oborr 2.8 ari shtepia esht me dokementacion te rregull pa hipot

  Gjakovë 20 korrik 16:03
  61.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa me CMIM TE VOLITSHEM - Gjakove
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa me CMIM TE VOLITSHEM - Gjakove

  Shitet banesa në Gjakovë Banesa është 68.41 m2 dhe posedon: *Qëndrim ditor *Kuzhina dhe tryezaria *D

  Gjakovë 20 korrik 14:49
  36.257 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE GJAKOVE

  Shitet banesa ne Gjakove 67.68m2 ne katin e 5-te te banimit me pamje nga parku. Posedon 1 dhome gj

  Gjakovë 20 korrik 14:47
  35.000 €
 • 4 foto
  Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari ne Gjakove
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia 300m² në 2.80 ari ne Gjakove

  Shitet Shtëpia 2-kateshe 300m² në 2.80 ari truall në Gjakove afër Përparimit. Shtëpia ka pozitë shum

  Gjakovë 20 korrik 14:16
  123.000 €
 • 5 foto
  SHITET BANESA NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE GJAKOVE

  Shitet banesa ne Gjakove 67.68m2 ne katin e 5-te te banimit me pamje nga parku. Posedon 1 dhome gju

  Gjakovë 20 korrik 12:17
  35.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpia - 280m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia - 280m2

  Orange Construction ofron në shitje shtëpi luksoze në qendër të qytetit në Gjakovë! Përshkrimi i s

  Gjakovë 20 korrik 11:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtëpia në bllok të ri, afër Sh.F.\"F.Agani\"
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia në bllok të ri, afër Sh.F.\"F.Agani\"

  Shtëpia ka sipërfaqe 2.02 ari (B+P+K1+NK), rruga \"Ymer Pula\" afër Sh.F.\"Fehmi Agani\" me pamje ka

  Gjakovë 20 korrik 11:06
  130.000 €
 • 1 foto
  Banesa ne shitje GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje GJAKOVE

  Filloi Shitja e banesave . Qarshia e Vogel , Ali Pashe Tepelena, Posedojme Banesa : 55 m2, 57m2 ,90

  Gjakovë 20 korrik 10:41
  500 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa në lagjen \" Blloku i Ri\" pran Tregut
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në lagjen \" Blloku i Ri\" pran Tregut

  Shitet Banesa në lagjen \" Blloku i Ri\" pran Tregut të Gjelbërt (mbi restaurantin Rogner). Bruto h

  Gjakovë 20 korrik 04:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kompleksi afaristo banesor Mbretëresha Teuta
  Apartment / Banesa

  Kompleksi afaristo banesor Mbretëresha Teuta

  Filloj shitja ne kompleksin mbreteresha teuta ne Gjakove ne rrugen bujar roka filloj shitja ne komp

  Gjakovë 20 korrik 04:49
  2 €
 • 8 foto
  Shitet Shtepi 3 KATE SUPER OFERTE
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 3 KATE SUPER OFERTE

  Shitet shtepia 3 kate super Oferte. Shtepi e vendosur ne 4.34 ari oborr dhe shtepi 3 kate. Kati 1 n

  Gjakovë 19 korrik 23:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepia eshte në gjakovë rruga Hasan Prishtina
  Shtepi / Vila

  Shtepia eshte në gjakovë rruga Hasan Prishtina

  Shes shtepin 2 katëshe me 4 dhoma me podrum me siperfaqe 145 metrra ka oborr për para dhe mbrapa sht

  Gjakovë 19 korrik 20:31
  70.000 €
 • 2 foto
  Filloj shitja e banesave ne lokacionin me te mire
  Apartment / Banesa

  Filloj shitja e banesave ne lokacionin me te mire

  Filloj shitja e banesave Posedeojin disa lloje te metrazhave te banesave Per me shume informata m

  Gjakovë 19 korrik 16:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BANESE NE SHENGJIN BREGDETI, LEZHE, SHQIPERI
  Apartment / Banesa

  BANESE NE SHENGJIN BREGDETI, LEZHE, SHQIPERI

  Shitet banes 2+1 me siperfaqe totale 107m2 ne Qender Shengjin. Shum afer plazhit, ne Pallat te ri te

  Gjakovë 19 korrik 15:11
  66.000 €
 • 5 foto
  Shes banesen 55 m2 ne qender te Gjakoves
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 55 m2 ne qender te Gjakoves

  Shes banesen 55m2 ne qender te Gjakoves afer NLB bankes. Banesa posedon 1 dhom gjumi 1 dhom dite 1 d

  Gjakovë 19 korrik 14:59
  25.500 €
 • 5 foto
  Shitet urgjent
  Shtepi / Vila

  Shitet urgjent

  Shitet shpija urgjent shpija eshte shumm e mir

  Gjakovë 19 korrik 14:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Shtepia ne bllokun e ri !
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne bllokun e ri !

  Shitet Shtepia me siperfaqe 220 m2 e cila gjindet ne bllokun e ri. Lagj-ja eshte e asfaltuar dhe me

  Gjakovë 19 korrik 13:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Shtepia me hapësirë 8.5 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia me hapësirë 8.5 ari

  Shitet Shtepia me hapësirë 8.5 ari Kati i parë: 1 Sallon me kuzhinë 2 Dhoma gjumi 1 Banjo Kati i

  Gjakovë 19 korrik 12:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepi 3 ari afer stacionit te autobuseve
  Shtepi / Vila

  Shtepi 3 ari afer stacionit te autobuseve

  Shitet shtepia 3 ari, gjendet afer bibliotekes se qytetit dhe afer stacionit te autobuseve. Ka 4 dho

  Gjakovë 19 korrik 12:11
  70.000 €
 • 4 foto
  SHITET SHTEPIA AFER SPITALIT
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA AFER SPITALIT

  SHITET SHTEPI ME 190 M2 SHTEPIA ESHT E MOBILUAR PJESERISHT ESHTE AFER SPITALIT DHE BLLOK IRI...

  Gjakovë 19 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET SHTEPIJA BLLOK IRI VEND I QET...
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIJA BLLOK IRI VEND I QET...

  SHITET SHTEPIJA BLLOK IRI KATE DY + I 3 HAPSIR PLLAC 2.70.. E MOBILUAR SHITET GARAZHD ,PODRRUM

  Gjakovë 19 korrik 10:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten banesat dhe dyqanet. Mob: 049/594-594
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat dhe dyqanet. Mob: 049/594-594

  Shiten 2 dy dyqane me podrum, me siperfaqe të njejtë me nga: 170m2, dyqanet posedojnë parking! Shit

  Gjakovë 19 korrik 10:29
  Me Marrveshje