Patundshmeri
Gjilan
Posto shpallje
 • Bejme ndriqimin e shkalleve me led drita

  Bejme ndriqimin e shkalleve me led drita

  Bejme ndriqimin e shkalleve me led drita te ngjyrave te ndryshme (alternative), dhe programim e dirigjim me telekomande. Per me shume informata: Cel: 044 132 879 si dhe ne viber: +377 44 132 879

  1 €
  Gjilan
  Dje, 23:54
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Shitet banesa në katin e VI-të me 121 m2 të banueshme me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë, tri dhoma gjumi ,një shpajz,një banjo dhe dy ballkona. Gjendet në rrugën kryesore për në lagjën e

  66.550 €
  Gjilan
  Dje, 12:52
 • Dy shtëpi në Gjilan

  Dy shtëpi në Gjilan

  Shiten dy shtëpi me 5 ari oborr. Shtëpia e parë : posedon afër 70m2 të banueshme. Shtëpia posedon :sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo si dhe bodrum. Shtepia dytë posedon afër 90m

  90.000 €
  Gjilan
  Dje, 12:52
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Shitet banesa në katin e II-të me 94.51m2 . Banesa posedon:sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo dhe një ballkon. Banesa është në ndërtim e sipër dhe gjendet afër tregut të gjel

  550 €
  Gjilan
  Dje, 12:52
 • Banesa ne shitje Gjilan lagjia kamnik

  Banesa ne shitje Gjilan lagjia kamnik

  shitet banesa ne lagjen iliria ( Kamnik) ne katin e 3 banesa ka 2 dhoma gjumi + sallon me kuzhin ,koridor,banjo,ballkon e renovuar e mobiluar.vib+37744159718

  43.000 €
  Gjilan
  Dje, 01:32
 • FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË ,TË BESUESHME DHE MENJËHERË NË DISPOZICION :[email protected] Keni nevojë për financim ? Ne jemi të gatshëm për të ju jep një financimi që punon për ju . Çfarë ës

  2.000 €
  Gjilan
  23 korrik 23:54
 • FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË ,TË BESUESHME DHE MENJËHERË NË DISPOZICION :[email protected] Keni nevojë për financim ? Ne jemi të gatshëm për të ju jep një financimi që punon për ju . Çfarë ës

  2.000 €
  Gjilan
  23 korrik 23:54
 • FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË ,TË BESUESHME DHE MENJËHERË NË DISPOZICION :[email protected] Keni nevojë për financim ? Ne jemi të gatshëm për të ju jep një financimi që punon për ju . Çfarë ës

  2.000 €
  Gjilan
  23 korrik 23:44
 • FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË ,TË BESUESHME DHE MENJËHERË NË DISPOZICION :[email protected] Keni nevojë për financim ? Ne jemi të gatshëm për të ju jep një financimi që punon për ju . Çfarë ës

  2.000 €
  Gjilan
  23 korrik 23:43
 • FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË

  FINANCIMI I OFRON TË SHPEJTË ,TË BESUESHME DHE MENJËHERË NË DISPOZICION :[email protected] Keni nevojë për financim ? Ne jemi të gatshëm për të ju jep një financimi që punon për ju . Çfarë ës

  2.000 €
  Gjilan
  23 korrik 23:43
 • Banesa Exclusive ne Shitje te Ceni Premium

  Banesa Exclusive ne Shitje te Ceni Premium

  ✓ Shitet banesa Premium te kompleksi i Banesave te Ndertuara nga Ceni Company. Kulatitet i larte ne ndertim dhe stil modern. ✓ Kati 1 ✓ 109m2 ✓ 1 sallon me kuzhine ✓ 3 Dhoma gjumi ✓ Banjo

  Me Marrveshje
  Gjilan
  23 korrik 11:52
 • urgjent shiten banesat ne gjilan

  urgjent shiten banesat ne gjilan

  banesat gjnednden ne bllokun edrinit ne gjilan kati par edhe kati pest me siperfaqe 95 metra katrore qmimi ne katin epar 55oerom2 kurse ne katin e5 47o ero ari te interesuarit lajmronu ne tel 044

  60.000 €
  Gjilan
  23 korrik 09:46
 • urgjent shiten 2 banesa gavran nderim iri

  urgjent shiten 2 banesa gavran nderim iri

  banesat gjenden afer postes vogel ne gavran banesa asht n njena katin epar tjetra ne katin etret te fundit siperfaqe kan nga 73 metra katrore qmimi asht 650 ero m2 te interesuarit lajmronu ne tel o4

  45.000 €
  Gjilan
  23 korrik 09:42
 • Shitet shtëpija në rrugen e malisheves Gjilan

  Shitet shtëpija në rrugen e malisheves Gjilan

  Shitet shtepija mundesi ndrrimi edhe me banes Shitet shtepia 2.85 Ari. Shtepija eshtë dy katshe me mbi 225m2 Kati i pare posedon: sallon 56m2 ,1 dhoma , nje shpajz ,nje banjo, dhe , kuzhin.,dhe kor

  89.000 €
  Gjilan
  23 korrik 03:32
 • Shitet banesa 113m2, perballe Gjykates

  Shitet banesa 113m2, perballe Gjykates

  Shitet banesa 113m2, perballe Gjykates Banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, 2banjo. Banesa eshte ne katin -II-, dhe posedon ashensorin. Banesa gjendet perballe Gjykates Themelore ne Gjilan. Ba

  Me Marrveshje
  Gjilan
  22 korrik 10:52
 • Shtëpia në Gjilan

  Shtëpia në Gjilan

  Shitet shtëpia me 1.5 Ari me rreth 220m2 të banuara. Shtëpi me dy hyrje të veçanta: Hyrja e parë: Kati i parë posedon: Sallon , kuzhinë, një dhomë gjumi , një banjo dhe garazha. Kati i dytë posedon:

  75.000 €
  Gjilan
  21 korrik 11:51
 • Shitet banesa 62m2.

  Shitet banesa 62m2.

  Shitet banesa 62m2. Banesa ka nje dhome gjumi dhe sallon me kuzhine, banjo. Banesa gjendet ne katin -IV-, posedon ashensorin. Banesa posedon dokumentet e pronesise. Banesa gjendet afer Shkolles “ D

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 korrik 10:56
 • Shitet Banesa ne Rr.Mulla idrizi me 131.24m-duplex

  Shitet Banesa ne Rr.Mulla idrizi me 131.24m-duplex

  Zyre Juridike dhe Menaxhim të Patundshmërive “VT-IURIS”SH.P.K AR-KATANA -Luxory ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është shumë afër qendrës së qy

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 korrik 08:59
 • Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 106.29m

  Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 106.29m

  Zyre Juridike dhe Menaxhim të Patundshmërive “VT-IURIS”SH.P.K AR-KATANA -Luxory ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është shumë afër qendrës së qy

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 korrik 08:58
 • Shitet Banesa ne Rr.Mulla idrizi me 131.24m

  Shitet Banesa ne Rr.Mulla idrizi me 131.24m

  Zyre Juridike dhe Menaxhim të Patundshmërive “VT-IURIS”SH.P.K AR-KATANA -Luxory ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është shumë afër qendrës së qy

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 korrik 08:57
 • Kerkojm Banesa,Shtepi,Lokale,Truall me qera

  Kerkojm Banesa,Shtepi,Lokale,Truall me qera

  ZYRE PËR MENAXHIM TË PATUNDSHMËRIVE DHE SHËRBIME JURIDIKE “VT-IURIS” SH.P.K Zyrja jonë merret me Menaxhimin të Patundëshmërive si : Ndërm

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 korrik 08:53
 • Shtepi ne dardani 'gavran'

  Shtepi ne dardani 'gavran'

  Shtepi ne gavran me gjtha kushtet per banim pres blers serijoz.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 korrik 07:36
 • INVESTIMI DHE FINANCIMI I SHPEJTË (I SIGURUAR RROG

  INVESTIMI DHE FINANCIMI I SHPEJTË (I SIGURUAR RROG

  Ju jeni në nevojë për të financimit apo të investimeve? Ju jeni në derë të drejtë për qasje në fondet. Të dashur klientë, kushtet tona janë të favorshme për të gjithë dhe të gjitha, atëherë mos hezito

  5.000 €
  Gjilan
  18 korrik 02:33
 • Banesat te ndryshme ne shitje Te Albanica

  Banesat te ndryshme ne shitje Te Albanica

  * Real Estate GL - Agjensioni i patundshmerive * Shiten 15 banesa te Ndryshme ne m2 te kompleksi PREMIUM ALBANICA nga kati i 1 deri ne katin e 8, duke filluar nga 87m2 deri ne 132m2, varesisht nga ke

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 korrik 21:37
 • Shtëpi në shitje

  Shtëpi në shitje

  Shiten dy shtëpi me 3.70Ari. Shtëpia e parë është dy kate dhe gjendet në rrugën kryesore. Kati i parë është lokale,kati i dytë posedon dy dhoma dhe një banjo. Dyshemeja llaminat,dyer dhe dritare të

  110.000 €
  Gjilan
  17 korrik 12:44
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Shiten banesat në kompleksin ekskluziv banesor me hapesirë të mjaftueshme të gjelbëruar dhe kënde për fëmijë e shetitore, sipas të gjitha standardeve të përcaktuar me ligj. Banesa me sipërfaqe prej 95

  600 €
  Gjilan
  17 korrik 12:44
 • Shtepia, rr. Ferizajit

  Shtepia, rr. Ferizajit

  Shitet shtepia Shtepia ka 2 kate dhe podrumin + Garazhe. 4 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, 4 banjo(te rregulluara). Shtepia ka 5.7ari oborr. Shtepia posedon ngrohje qendrore. Shtepia ka dysheme te

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 korrik 12:43
 • Banesa në Gjilan

  Banesa në Gjilan

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e IV banues me 48m² Posedon: Sallon së bashku me kuzhinë, një banjo dhe një ballkon. Mundësia e nxemjes me rrymë,dhe me pele

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 korrik 12:41
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Banesa në shitje Shitet banesa në katin e II-të me 75m2 të banueshme. Banesa posedon këtë rënditje: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo dhe dy ballkone. Dyeshemeja e tëra llaminat

  52.000 €
  Gjilan
  17 korrik 12:39
 • Banesë me 4 dhoma gjumi 124.51 m2

  Banesë me 4 dhoma gjumi 124.51 m2

  Komuna: Gjilan Filloi ndërtimi dhe shitja e banesave dhe lokaleve me luksoze në qendër të Gjilanit. Eja dhe rezervo më të mirën për Familjen Tënde. Objekti posedon leje ndërtimore dhe mjedisore. Pronë

  600 €
  Gjilan
  17 korrik 10:32
 • Banesë me 3 dhoma gjumi 106.29 m2

  Banesë me 3 dhoma gjumi 106.29 m2

  Komuna: Gjilan Filloi ndërtimi dhe shitja e banesave dhe lokaleve me luksoze në qendër të Gjilanit. Eja dhe rezervo më të mirën për Familjen Tënde. Objekti posedon leje ndërtimore dhe mjedisore. Pronë

  600 €
  Gjilan
  17 korrik 10:32
 • LINA SHITET BANESA

  LINA SHITET BANESA"FITORJA"118m2-GJILAN 218/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 118 m2 Kati: VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaftushme,kam

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 korrik 09:52
 • Shes/nderroj

  Shes/nderroj

  Shes ose nderroj banesen ne qendren e Gjilanit. Banesa ka 60 m me kete renditje: sallon, kuzhine e vecant, dhome gjumi, banjo, ballkon, koridor. Eshte teresisht e renevuar, ndertim i vjeter. Gjendet p

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 korrik 23:33
 • LINA SHITET BANESA

  LINA SHITET BANESA"FITORJA" 92.4m2-GJILAN 214/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 92.4m2 KatI:V Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaftushme,kamer

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 korrik 18:37
 • Shitet SUPER BANESA te Halla Sporteve

  Shitet SUPER BANESA te Halla Sporteve

  ✓ Kati 1 ✓ 121m2 ✓ 1 Sallon me Kuzhine ✓ 3 Dhoma gjumi ✓ Banjo ✓ 2 Ballkona ✓ Shpajz ✓ Te interesuarit te kontaktojne ne nr 045 543 354 si dhe ne Viber +37745543354

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 korrik 15:44
 • Shitet Banesa ne Kompleksin Banesor Ceni Company

  Shitet Banesa ne Kompleksin Banesor Ceni Company

  Shitet banesa ne kompleksin Banesor Ceni Company Banesa posedon -Qendrim Ditor -Dhom Fjetjes -Dhom Fjetjes -Wc,Banjo -Terac Banesa ka 81m2 Cmimi si pas marrveshjes Mundsi blerjes dhe ne permjet

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 korrik 10:44
 • Banese me 3 dhoma gjumi AR KATANA mlini

  Banese me 3 dhoma gjumi AR KATANA mlini

  Shitet banesa me 120 m ne katin e 5. Banesa ka 3 dhoma gjumi, 2 banjo , shpajz, ballkon, oxhak, nxemjen ne dysheme me mundesi per pelet, lift, sigurim. E kap dielli lindje perendin. Del te menakoni n

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 korrik 00:37
 • Banesë në katin e dytë te ceni company

  Banesë në katin e dytë te ceni company

  Shitet banesa ne katin e dyte te ceni company premium 4 ne laghen fidanishtja. Banesa ka 2 dhoma gjumi, salloni me kuzhine banjo ballkon dhe korridor. Ju mirepresim

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 korrik 00:37
 • Shtëpi në shitje

  Shtëpi në shitje

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet shtëpia me 1.96 Ari Shtëpia tri katëshe me rreth 300m² të banuara posedon këtë renditje: Kati përdhesë: Sallon,kuzhinë,një banjo,garazhë dhe nj

  110.000 €
  Gjilan
  14 korrik 15:53
 • Banesa në Gjilan

  Banesa në Gjilan

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e IV–të banues me 71.30m² me këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një shpajz, një banjo dhe një ballko

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 korrik 15:52
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia me 1.43Ari oborr . Shtëpi 3 kate me rreth 300m2 të banueshme. Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo. Kati i dytë posedon: tri dhoma gjumi dhe një banjo. Kati

  95.000 €
  Gjilan
  14 korrik 15:52
 • LINA SHITEN BANESAT

  LINA SHITEN BANESAT"FITORJA"101.1m2-GJILAN 215/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 101.1 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaftu

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 korrik 13:52
 • LINA SHITET BANESA

  LINA SHITET BANESA"FITORJA"131.8m2-GJILAN 216/17B

  Shitet: Banesa Kuadraturë:131,8 m2 Kati:-VI-të Adresa:Tregu i Gjelbert-Gjilan Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë. Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacio

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 korrik 13:52
 • Shitet Banesa perball Xhamis se Medreses me 71.30m

  Shitet Banesa perball Xhamis se Medreses me 71.30m

  Zyre Juridike dhe Menaxhim të Patundshmërive “VT-IURIS”SH.P.K ka në Shitje Banesat: BTP-HOLDING SH.P.K ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në qender të qytetit,afër Xhamis së Me

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 korrik 15:42
 • Shitet Banesa Perball Xhamis se Medreses me sip.64

  Shitet Banesa Perball Xhamis se Medreses me sip.64

  Zyre Juridike dhe Menaxhim të Patundshmërive “VT-IURIS”SH.P.K ka në Shitje Banesat: BTP-HOLDING SH.P.K ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në qender të qytetit,afër Xhamis së

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 korrik 15:42
 • LINA SHITEN BANESAT

  LINA SHITEN BANESAT"FITORJA" 93.7m2-GJILAN 212/17B

  ShiteN:Banesat Kuadraturë : 93.7 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mja

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 korrik 13:52
 • LINA SHITEN BANESAT

  LINA SHITEN BANESAT"FITORJA" 97.6m2-GJILAN 213/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë : 97.6 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaftu

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 korrik 13:52
 • LINA SHITEN BANESAT

  LINA SHITEN BANESAT"FITORJA"97.1m2-GJILAN 217/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë :97.1 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaf

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 korrik 12:33
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia dy kate me 2.5 Ari oborr me 90m2 të banueshme. Shtëpia posedon këtë rënditje: Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,dhe një dhomë gjumi. Kati i dytë posedon:sallon së

  66.000 €
  Gjilan
  13 korrik 11:53
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Shitet banesa në katin e parë me 92 m² të banueshme. Banesa posedon :sallon , kuzhinë ,dy dhoma gjumi,një banjo dhe dy ballkone. Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë,dyert pr

  55.000 €
  Gjilan
  13 korrik 11:42