Patundshmeri
Gjilan
Posto shpallje
 • Shitet shtepija

  Shitet shtepija

  Shes shtepijen me mobile Shtepija asht 3 katshe me obor 6 ari vend ne katin per dhes ka garazhd sallon dhom gjumi banjo kuzhin depo per ncemje ne katin e par ka sallon

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 00:32
 • Shitet banesa ne qender afer tregut gjelber

  Shitet banesa ne qender afer tregut gjelber

  Shes banesen afer tregut te gjelber ne qender te qytetit. Banesa eshte komplet e renovume nuk ka nevoje per as nje investim, banesa ka sallon qasje me kuzhin, dhom me kuzhin, dhome gjumi parabanjo ba

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 21:33
 • Trualli prej 5 Ari

  Trualli prej 5 Ari

  Trualli ashtë me urbanizëm kanalizimi me grop Skeptike Ujsjellsi,Rryma Ashtë vetëm në emën temin kështu që bartja mbrenda ditës

  27.000 €
  Gjilan
  Dje, 19:54
 • Shitet shtepia

  Shitet shtepia

  Shitet shtepija në rrugen Rr. Evilia Qelibia, Gjilan. Shtepija posedon: 3 Lokale në katin përdhesë 10 Dhoma gjumi 3 Nyje sanitare Kuzhin me sallon Baza e shtepis është afër 200m2 Për me shum informa

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 16:44
 • Shtëpia në Gjilan.

  Shtëpia në Gjilan.

  Shitet Shtepia ne Gjilan afer Petrol Company, tek udhekryqi i Rruges Qarkore. Trualli ka gjithsej 4 ari (Shtepia=1.5ari + 2.5 ari jane te gatshme per te ndertuar nje shtepi tjeter) Shtepia ka 2 kate m

  110.000 €
  Gjilan
  17 shkurt 02:34
 • Shtepi ne Gjilan

  Shtepi ne Gjilan

  shtepi ne Gjilan ne rrugen Avdulla Presheva me dokumentacion te kompletuar osht ne emrin tim bartjen mund te ju a bej brenda dites Shtepija posedon 2 dhoma banjo koridor +verand parcela ka 2 ari ven

  80.000 €
  Gjilan
  16 shkurt 20:53
 • Vali-Shiten banesat e Visionit S

  Vali-Shiten banesat e Visionit S

  Vali-Shiten banesat e Visionit S Banesa nr 1 kati i 1 metra 2 ika 99.8 dhoma 2+1 Banesa nr 2 kati 3 metra 2 ika 119 dhoma 3+1 qmimi i metres katrore esht 500€

  Me Marrveshje
  Gjilan
  16 shkurt 11:45
 • SHTËPIJA ME QMIMË TE VOLITSHEM!!!

  SHTËPIJA ME QMIMË TE VOLITSHEM!!!

  Shtepija gjendet perball petroll company ne rruge per Prishtin. E ndertuar ne Qershor 2014 me gjitha plloqat masive. Masa 11 metra me 10:20 . Eshte e izoluar me stiropor 8 cm. Kati 1 ka sallonin me k

  100.000 €
  Gjilan
  15 shkurt 22:33
 • Shtepia, rr. Ferizajit

  Shtepia, rr. Ferizajit

  Shitet shtepia Shtepia ka 2 kate dhe podrumin + Garazhe. 4 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, 4 banjo(te rregulluara). Shtepia ka 5.7ari oborr. Shtepia posedon ngrohje qendrore. Shtepia ka dysheme te

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 20:53
 • Shitet banesa 72m2, ne Iliria(Kamnik)

  Shitet banesa 72m2, ne Iliria(Kamnik)

  Shitet banesa 72m2. 2dhoma gjumi, sallon me kuzhine, shpajz. E mobiluar. Banesa eshte e renovuar, ka dritare te plastikes. Gjendet ne lagjen Iliria(Kamnik) – kati III Cmimi sipas marreveshjes

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 20:47
 • PIRAMIDA group, Shet Shtepin me 7 are toke

  PIRAMIDA group, Shet Shtepin me 7 are toke

  Nö 0008 Cmimi sipas marrëveshjes Tel 044613293 Shitet Shtëpia e ndertuar deri nen kulm. Shtepia është 1 katë e gjysmë me plan modern. Shtepia ka oborrin 700 m2 ne forma kendrejt, pozite shume te mi

  Me Marrveshje
  Gjilan
  15 shkurt 01:35
 • SHITET SHTEPIA DARDANIA I

  SHITET SHTEPIA DARDANIA I

  Shitet shtepia ne lagjen Dardania I ish Gavran 1 me 4 ari. e 52 m katror.Siperfaqja e shtepis asht 2x264m pra gjithsejt 528m katror jan dy shtepi me nga 264m njera shepi i ka 7 dhoma kati i par ka

  Me Marrveshje
  Gjilan
  14 shkurt 17:34
 • Shitet Banesa 143m2 kati i 4 te Ceni Premium 7

  Shitet Banesa 143m2 kati i 4 te Ceni Premium 7

  Shitet banesa 143m2 ne katin e 6-te ne Gilan te Ceni Premium 7 Banesa posedon : -Sallon -Kuzhin -3 dhoma gjumi -2 Banjo -2 Ballkone -1 Shpajz Qmimi Me Marrveshje

  Me Marrveshje
  Gjilan
  13 shkurt 09:45
 • LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B

  LINA BANESA FITORJA 92.4m2 GJILAN 214/17B

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 92.4m2 KatI:V Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaftushme,kamer

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shkurt 13:52
 •  Shtepi

  Shtepi

  Shesim tri shtepi me komplet Infrastruktur dhe te banueshme qmimi 395000 Euro, Shtepit gjenden rruges per te tv Meni afer Spitalit ne Gjilan. Siperfaqja e oborrit ku gjenden shtepit eshte 8 ari.

  395.000 €
  Gjilan
  12 shkurt 08:33
 • Shitet shtëpia super Luksoze e mobiluar në tërsi.

  Shitet shtëpia super Luksoze e mobiluar në tërsi.

  Shitet shtëpia super Luksoze e mobiluar në tërsi. Shtëpia gjindet në Rr. Avdullah Tahiri 700 metra nga Pishina Hawaii Çdo gjë është punuar me matërial kualitativ dhe përkujdesi! Gjendët pothuajse në v

  80.000 €
  Gjilan
  12 shkurt 00:32
 • URGJENT SHITET SHTEPIA NDRIM ME BANESA

  URGJENT SHITET SHTEPIA NDRIM ME BANESA

  Shtepia eshte 3 kateshe me banim, me 3 hymje ne vete dhe secili kat ka sallona, 2 dhoma gjumi, kuzhina, shtepia eshte me nxemje qendrore te vendosura ne vitin 2016 me pelet, laminat, dhomat e klasit p

  95.000 €
  Gjilan
  11 shkurt 09:46
 • Shitet banesa 126 metra

  Shitet banesa 126 metra

  Shitet banesa ne katin e dyte. Banesa posedon 3 dhoma gjumi,1 sallon,2 banjo dhe 1 shpajz. Banesa ka siperfaqe prej 126 metra dhe gjendet ne katin e dyte.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shkurt 22:53
 • Shitet Banesa ne Qender te Qytetit

  Shitet Banesa ne Qender te Qytetit

  Shitet Banesa ne Katin e 5-te banues me sip 84m2 me kete renditje: -Salloni se bashku me kuzhin -2 Dhoma gjumi -1 Tualet -1 Shpajz -1 Ballkon Banesa gjendet ne Qender te qytetit te Gjilanit me saktesi

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shkurt 18:58
 • LINA BANESAT ne gjilan

  LINA BANESAT ne gjilan

  Shitet:Banesa Kuadraturë : 101.1 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaftu

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shkurt 15:33
 • LINA BANESAT FITORJA"97.1m2 GJILAN 217/17B

  LINA BANESAT FITORJA"97.1m2 GJILAN 217/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë :97.1 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaf

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shkurt 15:32
 • LINA SHITEN BANESAT"FITORJA" 93.7m2-GJILAN 212/17B

  LINA SHITEN BANESAT"FITORJA" 93.7m2-GJILAN 212/17B

  ShiteN:Banesat Kuadraturë : 93.7 m2 Katet:IV,V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mja

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shkurt 14:46
 • LINA SHITEN BANESAT"FITORJA" 97.6m2-GJILAN 213/17B

  LINA SHITEN BANESAT"FITORJA" 97.6m2-GJILAN 213/17B

  Shiten:Banesat Kuadraturë : 97.6 m2 Katet:V dhe VI Organizimi i mbrendshëm: a)qëndrimin ditorë b)dy dhoma gjumi c)wc+b ç)banjo d)terasë e)depo Banesat kan hapësira gjelbëruese,kan parkingje të mjaftu

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shkurt 14:46
 • Shitet Shtepija

  Shitet Shtepija

  Shes shtëpin 2 katshe me 4 ari e 16 metra katror truall. Shtepia gjindet 500 metra afer tregut te veturave ne Gjinan ( rruga qarkore). Shtepia është e paisur me leje dhe infrastruktur urbanistike (rr

  87.000 €
  Gjilan
  10 shkurt 11:48
 • Shitet Banesa ne katin e 2 tek Fitorja

  Shitet Banesa ne katin e 2 tek Fitorja

  Shitet banesa ne katin e 2 . Banesa gjendet ne qender te qytetit afer qendrave tregtare:Viva ,Interex dhe Etc... Banesa posedon 2 dhoma gjumi ,1 sallon,2 banjo dhe koridor. Eshte e pershtatshme per ba

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shkurt 09:45
 • Urgjent shes Shtepine

  Urgjent shes Shtepine

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem per biznes ne te dy anet e trullit rrug me asfalt gjendet vetem 1o km larg nga Prishtina ne Mazgit

  75.000 €
  Gjilan
  9 shkurt 08:52
 • 🔆 SHES BANESEN TE XHAMIA E VOGEL 🔆 2+1 - 90m2

  🔆 SHES BANESEN TE XHAMIA E VOGEL 🔆 2+1 - 90m2

  Shes banesen me siperfaqe 90 m2 me qmim shume te volitshem. Banesa gjendet tek kompleksi A.R - KATANA ne qender te Gjilanit afer xhamis se vogel. Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka kete renditje: 2 d

  520 €
  Gjilan
  9 shkurt 00:33
 • Shitet Banesa 70m2

  Shitet Banesa 70m2

  Shitet banesa 70m2 Dy dhoma gjumi + sallon me kuzhine, 2ballkone. Kati -IV- Banesa gjendet ne qender te qytetit (afer Ambulantes). Cmimi sipas marreveshjes. Per informata shtese : +377 44 945 139 &

  Me Marrveshje
  Gjilan
  8 shkurt 13:42
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia njëkatshe në 2 Ari Shtëpia me rreth 120m² posedon këtë renditje: Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma , një banjo dhe teras. Gjendet në vend shum të përshtatshëm për banim në Velekinc.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  7 shkurt 14:42
 • SHITET SHTEPIA

  SHITET SHTEPIA

  SHITET SHTEPIA DY KATESHE DHE I +2 HYRJE OBORR 5ARI 4DHOMA PER NJEREN HYRJE + 2 BANJO + NJEJT DHE HYRJA TJETER ME KOPSHT TE RREGULLUAR RRUGA MUHARREM IBRAHIMI 10/382 *CMIMI SIPAS MARREVESHJE

  Me Marrveshje
  Gjilan
  6 shkurt 14:33
 • Shitet Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa Banesa gjendet ne Katin e IV. Ka siperfaqe rreth 92 metra,dhe lifti ne funksion 24h.Posedon:1sallon,kuzhina ,koridor,2 dhoma gjumi,banjo dhe shpajz. Posedon dokumentacion te rregullt

  Me Marrveshje
  Gjilan
  6 shkurt 09:42
 • shitet banesa afer qendres se qytetit

  shitet banesa afer qendres se qytetit

  Pershendetje, Shitet banesa afer qendres se qytetit, te Xhamia e Vogel, rruges kah stacioni i policise. Banesa posedon 65m2, ne katin e 4,posedon ashensor dhe eshte rexhistruar edhe ne kadaster qe dm

  560 €
  Gjilan
  5 shkurt 17:43
 • Shitet banesa 95.00m2

  Shitet banesa 95.00m2

  Banesa është në katin e 1-rë, 3-të, 4-të, 5-të dhe 6-të të banimit, posedon 2 dhoma të gjumit, qendrim ditor me kuzhinë, dy nyje sanitare banjo-wc, shpajz dhe teracë. Nr për kontakt: +377(0)45-109-00

  Me Marrveshje
  Gjilan
  5 shkurt 10:55
 • Tush Kabina me shumic dhe pakic.

  Tush Kabina me shumic dhe pakic.

  Tush Kabina me shumic dhe pakic dhe sipas porosis se klientit.

  300 €
  Gjilan
  5 shkurt 01:54
 • Shitet Banesa 132m2

  Shitet Banesa 132m2

  Shitet banesa 132m2 Kati V, Gjendet perball Agmia Center- Gjilan Cmimi sipas marreveshjes [email protected] +377 44 945 139

  Me Marrveshje
  Gjilan
  4 shkurt 12:52
 • Shes Shtepin shum te Bukur

  Shes Shtepin shum te Bukur

  Shes Shtepin ne lagjen Milan Shuflaj ne Varosh afer rruges kryesore.Eshte 3 kat ka 3sallone dhoma vc eshte e rregulluar me te gjitha pajisjet e nevojshme Ka nxemje qendrore dhe toksore eshte komplet

  Me Marrveshje
  Gjilan
  4 shkurt 01:33
 • Banesa 99m2. Kati 5. Te ALBANICA Afer AGMIA CENTER

  Banesa 99m2. Kati 5. Te ALBANICA Afer AGMIA CENTER

  Banesa posedon qendrimin ditor dhe kuzhinen. Banjo. Ballkon. 3 dhoma gjumi. Marrveshja bohet te noteri.

  75.000 €
  Gjilan
  3 shkurt 12:52
 • Shitet banesa 89.00m2

  Shitet banesa 89.00m2

  Shitet banesa 89.00m2 Banesa është në katin e 2-të të banimit, posedon 2 dhoma të gjumit, qendrim ditor me kuzhinë, dy nyje sanitare banjo-wc, shpajz dhe teracë. Nr për kontakt: +377(0)45-109-009 E

  Me Marrveshje
  Gjilan
  3 shkurt 12:43
 • Shtepia 530m2

  Shtepia 530m2

  Shitet shtepija 530m2 posedon 4dhoma,sallon,kuzhin,3banjo,bodrum,3lokale,nxemje qendrore gjindet ne rrugen Gjilan-Preshev 300m larg etc,viva fresh Pres bleres serioz po ashtu boj edhe ndrrim Qmimi si

  Me Marrveshje
  Gjilan
  3 shkurt 08:44
 • MY HOME-Shitet Banesa / 128m2-Kati 7

  MY HOME-Shitet Banesa / 128m2-Kati 7

  Shitet Banesa në Katin e 7 Rr Kryesore te Kinemaja Gjilan Banesa ka 128m2m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore IDEA INVEST Ferizaj Çmim

  Me Marrveshje
  Gjilan
  2 shkurt 08:45
 • Shitet shtepia me 5 Ari Oborr

  Shitet shtepia me 5 Ari Oborr

  Shitet Shtepia 2 katëshe me 5 ari oborr, posedojme te gjitha dokumentet e nevojshme, ka Nxemje qendrore, 24 or uje pa nderprer, si dhe kanalizim. Shtepi ka qasj ne rrug e cila eshte e asfaltuar, rruga

  Me Marrveshje
  Gjilan
  1 shkurt 19:33
 • Banese ne shitje-Gjilan

  Banese ne shitje-Gjilan

  Shitet banesa ne Gjilan ne rr.Bujana . Banesa eshte 103.64 m2 ne katin e 8-te. Banesa posedon dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine dhe banjon.Banesa eshte ndertim i firmes ndertuese Agro Hermes. +38649

  499 €
  Gjilan
  1 shkurt 15:45
 • SHTEPIA NE SHITJE

  SHTEPIA NE SHITJE

  Shitet shtepia me 3 ari, e pershtatshme per banim, ne nje lagje te qete. Ka te gjithe rrjetin infrastrukturor perfshi rrugen,kanalizimin,ujesjellesin,rrymen,internetin. Ka 180 m2 hapsire te banueshme

  60.000 €
  Gjilan
  1 shkurt 11:45
 • banesa ne shitje 130m katror bejm ndrrim

  banesa ne shitje 130m katror bejm ndrrim

  banesa ka 130 metra gjindet te kompleksi elita bejm ndrrim marre kompenzim e dhe vetur +37744117184

  460 €
  Gjilan
  1 shkurt 08:42
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia dy kate me 1.4 Ari oborr. Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një banjo. Kati i dytë : tri dhoma gjumi dhe një banjo. Dyshemeja e tëra ibercuk, dyer pr

  65.000 €
  Gjilan
  31 janar 17:44
 • Urgjent,Shtepia ne Gjilan

  Urgjent,Shtepia ne Gjilan

  Shtepia posedon 3.15 ari 6 dhoma gjumi sallon kuzhin trapezari garazh pushimore 2 banjo mini kuzhin 2 shpajze dhe koridor ne katin e dyte 5.5x 4.5m2

  Me Marrveshje
  Gjilan
  31 janar 17:42
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Shitet banesa në katin e V-të prej 70m2 neto të banuara. Banesë me këtë rënditje: sallon,kuzhinë,një shpajz,dy dhoma të gjumit,një banjo dhe një ballkon. Banesë e renovuar komplet, ku posedon dyer dhe

  45.000 €
  Gjilan
  31 janar 17:34
 • Shtëpia në shitje

  Shtëpia në shitje

  Shitet shtëpia me 5 Ari oborr . Shtepi dy kate me këtë rënditje: Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë , një dhomë gjumi dhe dy banjo. Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi, Shtëpi me pl

  175.000 €
  Gjilan
  31 janar 16:42
 • MY HOME-Shitet Banesa /60.7m2-Kati 6

  MY HOME-Shitet Banesa /60.7m2-Kati 6

  Shitet Banesa në Katin e 6 Afer Komunes Gjilan Banesa ka 60m2 ka 1 Dhomë Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo, Të ndërtuara nga Ndërrmarja ndërtimore IDEA INVEST Ferizaj Çmimi sipas marrëveshjes. Për qd

  Me Marrveshje
  Gjilan
  31 janar 15:33
 • urgjent shitet garsonjera 27 m2 perball ish katas

  urgjent shitet garsonjera 27 m2 perball ish katas

  banesa esht garsonjere ideale per banim kati i 6 gjindet ne hyrje te cirit perball katastrit ka siperfaqe 27 m2 qmimi 13 mi ero te interesuarit lajmronu ne tel 04476687 apo vajber 045599431 ganiu

  13.000 €
  Gjilan
  31 janar 08:43