Patundshmeri
Gllogoc
Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Patundshmeri në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit Banesa posedom nje dhom gjumi,ballkon dhe banjo.

  Gllogoc 12 qershor 07:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kerkoj Banes,Lokal,Troje
  Apartment / Banesa

  Kerkoj Banes,Lokal,Troje

  Agjensioni SMMN Shpk Drenas Merremi Me Shiteblerje Dhe Qeradhenje Te Gjith Ku Qe Jeni te Instereau

  Gllogoc 8 qershor 22:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 102m2 ne qender te Drenasit, kati VII, banesa posedon: -2 dhoma gjumi -1 një sallon m

  Gllogoc 30 maj 20:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet ose mdrrohet
  Apartment / Banesa

  Shitet ose mdrrohet

  Shes banesen ne Drenas te Ri ose ndrroj me nja ma te vogel me qender. Banesa ka ket renditje 2 dhoma

  Gllogoc 29 maj 06:45
  23.500 €
 • 7 foto
  Shiten shtepit dhe lokalet afariste
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepit dhe lokalet afariste

  Shiten shtepit dhe lokalet afariste ne Drena

  Gllogoc 28 maj 00:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Drenas

  Shitet shtëpia në qendër të Drenasit. Shtepia ka 5 ari truall, 5 dhoma gjumi, Sallon Kuzhinë E mobil

  Gllogoc 27 maj 23:50
  170.000 €
 • 0 foto
  SHITJE...SHITJE !!!
  Apartment / Banesa

  SHITJE...SHITJE !!!

  SHITJE...SHITJE !!! GLOGOVAC - 5 bllok rezidencial, numri i hyrjes 3; numri i baneses 9; katin e kat

  Gllogoc 24 maj 18:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ipet me qira loki posht edhe banesa ne.kati e dyte
  Apartment / Banesa

  Ipet me qira loki posht edhe banesa ne.kati e dyte

  Ipet me qira lokli poshto dhe banesa ne katin e dyte per banin afer bedri jasharit numri kontaktuse

  Gllogoc 12 maj 14:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hamar druri
  Garazh

  Hamar druri

  Shitet hamari i drurit

  Gllogoc 12 maj 03:33
  180 €
 • 3 foto
  kamshtepiz
  Shtepi / Vila

  kamshtepiz

  shitet kamshtepiza ka dhom fjetje ka kuzhin dhe wc

  Gllogoc 29 prill 21:32
  800 €
 • 5 foto
  SHITET OSE LESHOHET ME QERA
  Apartment / Banesa

  SHITET OSE LESHOHET ME QERA

  Banesa ndodhet në objektin Euromodel në katin e 5-të , perballë bau marketit AlTrade me pamje kah l

  Gllogoc 26 prill 16:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokal shitet Baj Ndrrim
  Apartment / Banesa

  Lokal shitet Baj Ndrrim

  shitet lokali 42 m2 me dokumente ne reegull baj ndrrim +38344171062

  Gllogoc 26 prill 16:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re Drenas

  Shiten shtepi moderne ne Qikatov te Re komuna e Drenasit shtepit posedojn leje ndertimi dhe jan mode

  Gllogoc 25 prill 19:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Shtepia ne qender te Drenasit
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne qender te Drenasit

  Shitet Shtepia ne Qender te Drenasit posedon 5ari truall,bazen,dhe eshte komplet e mobilume, per inf

  Gllogoc 25 prill 19:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtëpia me garazhë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me garazhë

  Shitet shtëpia me 3.25 ari truall. Vendi Komoran, lagja e re. Shtëpia i ka dyer dhe dritare të vendo

  Gllogoc 13 prill 15:36
  60.000 €
 • 0 foto
  DRENAS
  Shtepi / Vila

  DRENAS

  Shes shtepi ne Drenas e ndertuar dy katshe e pa mermetuar me 5 ari trull te intersuarit munten te me

  Gllogoc 4 prill 11:23
  45 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia

  Shitet shtepia ne Komoran, rruga \"Ali Gashi\". Shtepia posedon 5 ari truall, 5 dhoma gjumi, 2 dhoma

  Gllogoc 4 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet shtepia ne drenas
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia ne drenas

  shitet shtepia ne drenas te shinat e trenit kontkt gjermani +4917640529191 konktakt kosov 049 583

  Gllogoc 3 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Garazha
  Garazh

  Garazha

  Garazha osht e kforit montazh Esht 5 metra e gjatë dhe 4 metra e gjerë

  Gllogoc 3 prill 17:53
  600 €
 • 1 foto
  Shtepi ne Drenas
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Drenas

  Shese shtepine ne Drenas. Shtepia eshte dy kateshe me 4 dhoma gjumi. Sallon kuzhine dhe banjo. Shtep

  Gllogoc 3 prill 08:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  lokal 42m SHITET Ndrrim me banes
  Apartment / Banesa

  lokal 42m SHITET Ndrrim me banes

  shitet lokali +38344171062 per momentin asht me qera ndrrim me banes

  Gllogoc 3 prill 04:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne poklek te ri ne Drenas afer shkolles se mesme.shtepia ka 4.5 ari , shtepia eshte 2

  Gllogoc 2 prill 23:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa 84.5 m2 e cila posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi si dhe nje banjo te madhe. A

  Gllogoc 2 prill 18:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banes 2 dhomshe ne Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Banes 2 dhomshe ne Fushe Kosove

  Banesa Shitet kati par Sallon me Kuzhin nje dhom gjumi nje Ballkon Banjo Banesa eshte ne Fushe Kosov

  Gllogoc 2 prill 15:09
  31.900 €
 • 3 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  shes banes ne qender drenasit 68 m2 e mobiluar me dokumentacion ne rregull

  Gllogoc 2 prill 12:53
  27.000 €
 • 0 foto
  shes banes
  Apartment / Banesa

  shes banes

  shes banes qender drenasit

  Gllogoc 31 mars 23:20
  27.000 €
 • 9 foto
  Banes 85 metra ne qender
  Apartment / Banesa

  Banes 85 metra ne qender

  Shitet banesa 84.5 m2 e cila posedon sallonin me kuzhin, dy dhoma gjumi si dhe nje banjo te madhe. A

  Gllogoc 31 mars 23:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas
  Apartment / Banesa

  Shitet LOKALI dhe 4 banesa te Korabi ne Drenas

  Shiten disa banesa dhe nje Lokal ne qendër te DRENASIT mbrapa Postes, perball M2000, Rr. Rasim Kiqin

  Gllogoc 31 mars 22:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas
  Shtepi / Vila

  Shiten Shtepi Lluksoze ne Qikatov te Re -Drenas

  Shtepit jan ne ndertim e siper,posedojn leje ndertimi rrug kanalizim energji elektrike,qmimi i arsye

  Gllogoc 31 mars 17:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shitët shtëpia me 6ari truall, Në qendër të komoranit afër Sharrit.Eshte e mobiluar ,120metra katrot

  Gllogoc 31 mars 16:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA ME 50 ARI TRUALL

  Shes shtepine me 50 ari truall ne magjistralen Komoran-Drenas. Trualli eshte i pershtatshem per vepr

  Gllogoc 31 mars 11:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lokali ne shitje
  Apartment / Banesa

  Lokali ne shitje

  Shitet lokali ne drenas te banesat e Rukollit perball komunes, lokali gjindet ne katin e dytë, esht

  Gllogoc 31 mars 05:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepija

  Shitet shtepija me 6.5 ari Afer Restoran Kristalit ne Komoran

  Gllogoc 30 mars 21:33
  110.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 100m^2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 100m^2

  Shitet banesa 100metra katrore ne Poklek ne katin e 7. Banesa ka nje sallon, nje kuzhine, nje ballko

  Gllogoc 14 mars 16:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banese ne Drenas
  Apartment / Banesa

  Banese ne Drenas

  Shitet Banesa ne qender te Drenasit ne Ndertesen Euromodel perball Al-Trade Banesa eshte ndertim i

  Gllogoc 8 mars 10:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përshëndetje Z. dhe znj
  Apartment / Banesa

  Përshëndetje Z. dhe znj

  Bună ziua domnul şi doamna Mënyra më e mirë për të gjetur adresën tuaj, me një fjalëkalim të përs

  Gllogoc 1 shtator 15:53
  100 €
 • 9 foto
  Shitet toka perball Parkut te biznesit Drenas
  Truall / Toke

  Shitet toka perball Parkut te biznesit Drenas

  Shiten ose jepen me qira 4 hektar toke,Toka gjendet përball parkut te biznesit te kroi i mbretit, po

  Gllogoc 14 korrik 12:28
  2.300 €
 • 3 foto
  Shiten 10ari truall në Drenas/Qikatovë e Re
  Truall / Toke

  Shiten 10ari truall në Drenas/Qikatovë e Re

  Shiten 10ari truall,Qikatovë e Re. 100m larg shkolles fillore. Trualli ka flete poseduese,rruge te

  Gllogoc 1 prill 17:53
  6.450 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Dhoma

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous pouv

  Gllogoc 17 janar 21:33
  200 €