Patundshmeri
Gllogoc

Patundshmeri në shitje në Gllogoc

 • 1 foto
  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 40.34m2 ne qender te Drenasit, kati i 5,banesa posedon një dhomë gjumi, një sallon me

  Gllogoc 12 qershor 07:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në

  Shitet shtëpia dy katshe bashkë me 4 ari truall në Drenasin III Kati përdhese posedon: - 1 sallon -

  Gllogoc 12 qershor 07:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtëpia me 8 ari truall ne Drenas III
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia me 8 ari truall ne Drenas III

  Shitet shtëpia dy katëshe bashkë me 8 ari truall ne Drenas III, shtëpia posedon: KATI PËRDHESË -nj

  Gllogoc 12 qershor 07:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari tru

  Shitet shtëpia dy kate e gjysmë bashk me 5 ari truall në Poklek të Ri – Drenas Kati përdhesë e Ulë

  Gllogoc 12 qershor 07:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit

  Shitet banesa 40m2 ne qender te Drenasit Banesa posedom nje dhom gjumi,ballkon dhe banjo.

  Gllogoc 12 qershor 07:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Përshëndetje Z. dhe znj
  Apartment / Banesa

  Përshëndetje Z. dhe znj

  Bună ziua domnul şi doamna Mënyra më e mirë për të gjetur adresën tuaj, me një fjalëkalim të përs

  Gllogoc 1 shtator 15:53
  100 €
 • 9 foto
  Shitet toka perball Parkut te biznesit Drenas
  Truall / Toke

  Shitet toka perball Parkut te biznesit Drenas

  Shiten ose jepen me qira 4 hektar toke,Toka gjendet përball parkut te biznesit te kroi i mbretit, po

  Gllogoc 14 korrik 12:28
  2.300 €
 • 3 foto
  Shiten 10ari truall në Drenas/Qikatovë e Re
  Truall / Toke

  Shiten 10ari truall në Drenas/Qikatovë e Re

  Shiten 10ari truall,Qikatovë e Re. 100m larg shkolles fillore. Trualli ka flete poseduese,rruge te

  Gllogoc 1 prill 17:53
  6.450 €
 • 1 foto
  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit
  Dhoma

  Ne ofrojmë hua për të gjithë njerëzit

  Nous offrons des prêts à toutes personnes sincères et honnêtes à ceux qui en ont besoin. Nous pouv

  Gllogoc 17 janar 21:33
  200 €