Patundshmeri
Gramsh

Patundshmeri në shitje në Gramsh

 • 0 foto
  Okazion shitet apartament 1+1 lagjja sporti
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet apartament 1+1 lagjja sporti

  Shitet apartament ne lagjen sporti 65 mero kati i 3

  Gramsh 20 maj 21:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion shitet shpi private
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shpi private

  Okazion shitet shtepi private ne lagjen spori numer 2 me siperfaqe 115m e sistemuar mir me certifik

  Gramsh 20 maj 21:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitete shtepia me toke
  Shtepi / Vila

  Shitete shtepia me toke

  3+1 me toke rrethe e rrotulle shtepis 500 m2 me letra te rregullata me ceftikat pronsije. cmimi i

  Gramsh 8 maj 12:47
  42.000.000 Lek
 • 2 foto
  objekt 2 katesh kati pare dyqan i dyti shpi 3+1
  Shtepi / Vila

  objekt 2 katesh kati pare dyqan i dyti shpi 3+1

  shitet objekti prej 2 katesh dhe prespektiv te ndertosh dhe dy te tjer ndodhet ne qender te gramsh

  Gramsh 5 maj 21:18
  120 Lek
 • 1 foto
  A reliable and guaranteed online loan offer:
  Apartment / Banesa

  A reliable and guaranteed online loan offer:

  A reliable and guaranteed online loan offer: I am an individual who offers loans internationally. W

  Gramsh 11 dhjetor 08:50
  2.000 €
 • 3 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shiten shtepi private 1+1 me ceftikat pronësie +80 metro katrore barce me dekumenta lagja Olta ishe

  Gramsh 31 gusht 19:50
  250.000 Lek
 • 0 foto
  Shtëpi banimi e përshtatshme për biznes
  Shtepi / Vila

  Shtëpi banimi e përshtatshme për biznes

  Shtëpi banimi 100 m2 kati 1,e përshtatshme për ambjenti biznesi në një pozicion të favorshëm. Mund

  Gramsh 23 gusht 19:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  apartment ne shitje
  Apartment / Banesa

  apartment ne shitje

  shitet aparatamet 1+1 I mobiluar cmimi 15000 €

  Gramsh 16 qershor 13:05
  15.000 €