Patundshmeri
Junik

Patundshmeri në shitje në Junik

 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Dhoma

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Junik 14 nëntor 07:47
  111 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Junik
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Junik

  Shitet banesa ne Kompleksin Tilia ne Junik me siperfaqe 91.40m2 ne katin e 5-te (ngjitur me stacioni

  Junik 22 qershor 15:32
  Me Marrveshje