Patundshmeri
Kamenicë

Patundshmeri në shitje në Kamenicë

 • 9 foto
  Shitet Shtëpija
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpija

  Shitet shtepija ne lagjen Qameria shtepija ka 5 ari truall ka nxemjen qendrore ujë 24h 5 dhoma gjumi

  Kamenicë 25 shtator 22:04
  38.000 €
 • 0 foto
  Na prodaju
  Shtepi / Vila

  Na prodaju

  Na prodaju kuca sa 3 hektara zemljiste. Kontakt +381654708787 viber

  Kamenicë 23 shtator 20:37
  50.000 €
 • 0 foto
  Shes Banesen
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen

  Shes Banesen te sheshi “Metush Krasniqi”apo ma konkretisht te bllok ku ka qen ish RaiffasenBank

  Kamenicë 16 shtator 18:44
  49.000 €
 • 0 foto
  Oferta whatsapp: 0022997351844
  Apartment / Banesa

  Oferta whatsapp: 0022997351844

  Oferta për kredi afatmesme posaçërisht brenda 48 orëve: Whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te gji

  Kamenicë 13 shtator 12:45
  885 €
 • 0 foto
  SHTËPIA NË SHITJE
  Shtepi / Vila

  SHTËPIA NË SHITJE

  Shitet shtëpia dykatëshe në Kamenicë lagja ,,ILIRIA\". Me mundësi banimi për dy familje. Kati përdh

  Kamenicë 22 gusht 23:39
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa 100m katror ne Kamenice
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 100m katror ne Kamenice

  Shitet banesa 100m katror ne Kamenice perball qerdhes. banesa posedon: 2 dhoma gjumi 1 sallon 1 ban

  Kamenicë 28 korrik 14:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Kamenicë 26 korrik 15:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa moderne 137m2 në qendër të Kamenicës
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa moderne 137m2 në qendër të Kamenicës

  Shes banesen e mobiluar, 137m2, kati i 2-të, ndërtim i ri. Banesa ka sallon me kuzhinë, 3 dhoma të f

  Kamenicë 19 korrik 09:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitetet shtëpia në Kamenicë
  Shtepi / Vila

  Shitetet shtëpia në Kamenicë

  Shitet shtëpia me 8 ari truall në Kamenicë, në lagjën Malësia, jo larg nga Viva Fresh Store. Shtëpi

  Kamenicë 5 prill 01:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ***Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  ***Shitet Shtepia

  Shitet shtepia ne Gjilan afer ambulantes ne Dardani, shtepia ka hyrje ne veti, kati perdhese ka 52m

  Kamenicë 4 prill 09:30
  65.000 €
 • 0 foto
  BANESA NE SHITJE - KAMENICE
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE - KAMENICE

  Shitet banesa ne Kamenice Banesa eshte me nje planimetri mjaft te mire duke shfrytezuar ne maksimum

  Kamenicë 4 prill 01:57
  460 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia me 3lokale+6 ari truall rr.kryesore
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 3lokale+6 ari truall rr.kryesore

  Shitet shtepia me 3 lokale ne rrugen kryesore ne Lagjen Iliria rr. Adem Jashari nr.6 Kamenice. Shtep

  Kamenicë 3 prill 20:04
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHTËPIJA NE SHITJE
  Shtepi / Vila

  SHTËPIJA NE SHITJE

  SHTËPIJA NE SHITJE... E GATSHME PER BANIM,LAGJA QAMERIJA,RRUGA MUSLI IMERI ,QMIMI SIPAS MARVESHJES .

  Kamenicë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepia ne lagjen iliria
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne lagjen iliria

  Shitet shtepia ne lagjen iliria rruga Agim Ramadani Shtepia me truall 6 ari e gjysem , posedon gara

  Kamenicë 3 prill 06:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shutet shtepia

  Kamenicë 2 prill 10:56
  290 €
 • 2 foto
  shes
  Apartment / Banesa

  shes

  Gjendet ne qender te Dardanes

  Kamenicë 31 mars 18:14
  45.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia dy kateshe ne lagjen qameria
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia dy kateshe ne lagjen qameria

  Shitet Shtepija ne lagjen qameria shtepija eshte dy kateshe ka kuzhine 1 dhome posht edhe banjo a ne

  Kamenicë 31 mars 11:05
  12.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia ne Kamenic
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Kamenic

  Shitet shtepia ne Kamenic,lagjja Malsia. Shtepia ka 3 dhoma , 2 banjo , 1 kuzhin dhe dy bodruma.

  Kamenicë 31 mars 11:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Dyer per garazha novoferm 100% original
  Apartment / Banesa

  Dyer per garazha novoferm 100% original

  Dyer per garazha novoferm ghitha dimenzionet

  Kamenicë 18 mars 14:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banes ne qender te F.Kosoves kati 1
  Apartment / Banesa

  Banes ne qender te F.Kosoves kati 1

  Banesa Shitet kati par Sallon me Kuzhin nje dhom gjumi nje Ballkon Banjo Ndertuar nga TREGTIA 2008 B

  Kamenicë 16 janar 20:32
  29.900 €
 • 1 foto
  shitet shtepia me gjith lokal
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia me gjith lokal

  shitet shtepia ne qender te dardanes afer stacionit te policis,ne rrugen basri canolli,shtepia eshte

  Kamenicë 5 janar 09:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Garazh

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë ndërkombëtarë dhe jemi të gatshëm të ndihmojmë këdo

  Kamenicë 14 nëntor 06:21
  111 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Dhoma

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Kamenicë 19 janar 10:53
  1.000 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Shtepi / Vila

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Kamenicë 11 janar 13:53
  1.000 €
 • 5 foto
  Kuca na prodaju 400m2 26ari plac!!!
  Shtepi / Vila

  Kuca na prodaju 400m2 26ari plac!!!

  Kuca se nalazi u centru Kosovske Kamenice, preko puta je reka, Dzamija i zelena pijaca, nalazi se na

  Kamenicë 30 nëntor 00:14
  280.000 €