Patundshmeri
Klinë

Patundshmeri në shitje në Klinë

 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Klinë Sot, 16:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepija
  Shtepi / Vila

  Shtepija

  Shite dy shtepijat njana asht 1 kat tjetra ndertim i ri 2 kat Te bane meremet ne klin te fusha sp

  Klinë 20 korrik 18:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA 20ARI OBORR NE BABUSH -LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA 20ARI OBORR NE BABUSH -LIPJAN

  Shitet shtëpia me 20 ari truall ne Babush te muhagjerve në Lipjan shtëpi njëkatshe e banushme me inf

  Klinë 17 korrik 16:49
  850.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPINË-1hk tokë Qender VITOMERIC
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPINË-1hk tokë Qender VITOMERIC

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPINË dhe 1 Hektarë Tokë . Shesim 1 hektarë e 10 ari tokë në Vitomeric Tok

  Klinë 17 korrik 09:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten 2 banesa në Klinë
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa në Klinë

  Shes 2 banesa në lagjen afer gjimnazit \"Luigj Gurakuqi\", në rrugen \"Ali Kelmendi\" nr. 4 në Klinë

  Klinë 17 korrik 08:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL

  AGENCY HOME VIP SHETË APO eh NDRRONË DYQANIN me BANES . -Shesim apo bejmë Ndrrim me Banesë ne qyte

  Klinë 16 korrik 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 119m2 katin e parë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË 119m2 katin e parë

  AGENCY HOME VIP-a SHETË DY BANESA KATIN e -1- -Shesim dy Banesa Që jonë ne ndertimë e siper që dot

  Klinë 16 korrik 15:48
  700 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESENË 3 Dhomshe TË STACIONI I ATOBUSAV Shesim Banesën e cilla ndodhët pik

  Klinë 16 korrik 13:31
  47.000 €
 • 3 foto
  Shes 6 ari ne zonen Prishtina e Re.
  Truall / Toke

  Shes 6 ari ne zonen Prishtina e Re.

  Shes 6 ari ne zonen Prishtina e Re, toka posedon te gjitha dokumentacionet, ka leje ndertimi, rruge,

  Klinë 16 korrik 12:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON SHPIN e mobiluar me BANES
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON SHPIN e mobiluar me BANES

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË MOBILUAR ME 4ari . Shesim Shtepinë apo nderrojmë më Banesë në qytet

  Klinë 16 korrik 12:18
  130.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË 107m2 pejë 47 mij €
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË 107m2 pejë 47 mij €

  AGENCY HOME VIP SHETË URGJENT BANESË TË MOBILUAR 107 m2 për vetem 47 mij euro ne qender të Pejës

  Klinë 16 korrik 09:37
  47.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPIN MOBILUAR &6ari DARDANI PEJË
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPIN MOBILUAR &6ari DARDANI PEJË

  AGENCY HOME VIP-a SHETË SHTEPIN më 6.5ari në DARDANI -1 Shesim Shtepin kompletë të mobiluar me tr

  Klinë 16 korrik 08:50
  110.000 €
 • 10 foto
  HOME VIP SHETË BANESA NE LAGJEN PUHOVC PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESA NE LAGJEN PUHOVC PEJË

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e Banesave në Lagjen e Puhovcit Pejë - Banesat gjinden në loka

  Klinë 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPI me 13 ari Në BANJE PEJËS
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPI me 13 ari Në BANJE PEJËS

  Agjencioni per Patundeshmeri HOME VIP Shet Shtepin me 12 ari troll 2 kat shtepi me 200m2 komplet e

  Klinë 15 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPI NË BANJË PEJËS
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPI NË BANJË PEJËS

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a - KA NE POSEDIM 3 shtëpi me 1hektar tokë në BANJE TE PEJE

  Klinë 15 korrik 15:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shtepia ka 6 dhoma te fjetjes, nje sallon me disnivele ,kuzhine, dy banjo te medha me nga 10 metra k

  Klinë 15 korrik 10:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES BANESEN NE KLIN
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN NE KLIN

  shes banesen objekt i ri i pa banushem eka kuzhin dhom te fjetjes dhom te femijeve banjon shpajzin k

  Klinë 13 korrik 08:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa dy dhomshe sallon kuzhin banjo
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa dy dhomshe sallon kuzhin banjo

  Shitet banesa 72 kfadrat ne klin afer komunes

  Klinë 12 korrik 18:33
  35.000 €
 • 6 foto
  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE***
  Apartment / Banesa

  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE***

  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE NGA NENKONTRAKTORI*** ***TE GATSHME PER BANIM *** Shiten 2 ba

  Klinë 12 korrik 09:32
  510 €
 • 5 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera
  Garazh

  Tenda-karrika-tavolina me qera

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Klinë 11 korrik 19:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  ***TE GATSHME PER BANIM *** Shiten banesat nga 139 m² ne katin e IV &V, ne kompleksin INVEST GR

  Klinë 9 korrik 15:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  Të nderuar klientë. Së Shpejti hapet salloni i shitjes së dyerëve për garazha në Klinë. Magjistralia

  Klinë 9 korrik 14:56
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337
  Shtepi / Vila

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Klinë 9 korrik 14:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  5 ari truall dhe shtepi
  Shtepi / Vila

  5 ari truall dhe shtepi

  Pese ari truall dhe shtepia njekateshe, gjinden afer fushes se sportit Malishgani ne Kline. Ka te rr

  Klinë 7 korrik 00:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia ne klinë me 10 ari truall.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne klinë me 10 ari truall.

  Shtepia esht ndertim i ri dhe ka 10 ari truall. Kati i par ose perdhes ka sallon kuzhinë banjo, nje

  Klinë 21 qershor 18:14
  180.000 €
 • 0 foto
  Banes ne qender te klines kati 1
  Apartment / Banesa

  Banes ne qender te klines kati 1

  Banesa asht te gjykata kati i pare Posedon lift kamera hyrja elektronike

  Klinë 17 qershor 12:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepin 4katshe e mobiluar me 34 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shtepin 4katshe e mobiluar me 34 ari truall

  shtepia 4kate 644m2 e mobiluar 80ari truall garazha +lokale ,bunar, ujit e qytetit ,2.8km larg qytet

  Klinë 11 qershor 21:21
  119.000 €
 • 11 foto
  Shiten 2 banesa
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa

  Shes 2 banesa ne Klinë afer gjimnazit. Njera ne katin e 3-të, me 76 metra katrorë dhe tjetra në te 5

  Klinë 10 qershor 21:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shtepi
  Shtepi / Vila

  shtepi

  shitet apo ndrrohet me banes sipas marrveshjes

  Klinë 8 qershor 14:47
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shesim Banesa
  Apartment / Banesa

  Shesim Banesa

  Ka filluar shitja e banesave të madhësive të ndryshme dhe garazheve në qytetin e Klinës. Ndërtimi i

  Klinë 8 qershor 13:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banese
  Apartment / Banesa

  Banese

  Shitet banesa perballe postes, kati i pare i banimit. Banesa posedon 2 dhoma te fjetjes, sallonin me

  Klinë 25 maj 22:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trafik per shitje
  Garazh

  Trafik per shitje

  Shitet trafika në gjendje te mirë, dimensionet 4*3=12 m2.

  Klinë 22 maj 10:50
  850 €
 • 3 foto
  Okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion

  Shitet vila ne qender te Klines, truall 8 ari. Sistemin solar per ngrofjen e ujit.

  Klinë 21 maj 15:19
  360.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtepija ne Kline te Begut
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne Kline te Begut

  Shitet shtepija ne Kline te Begut , shtepija gjendet afer stacionit te trenit , me 10 ari toke, te i

  Klinë 18 maj 22:00
  65.000 €
 • 9 foto
  Banese
  Apartment / Banesa

  Banese

  Shitet banesa perballe postes. Banesa gjendet ne katin e pare dhe eshte e mobiluar e tëra.Posedon dy

  Klinë 12 maj 20:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepijat
  Shtepi / Vila

  Shtepijat

  shiten 2 shtepia ne nje oborr dhe kan 5.40 ari ato ndodhen ne klin te begut Rruga Ismail Qemajli te

  Klinë 27 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRONI PER TA SHIT HOME VIP
  Apartment / Banesa

  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRONI PER TA SHIT HOME VIP

  RISI RISI AGENCY HOME VIP-a Ka filluar të bejë Fotografimin dhe Rekllamimin e Pronave Qe ju deshir

  Klinë 22 prill 22:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRONI TA SHISNI HOME VIP
  Shtepi / Vila

  REKLLAMO PRONEN QË DESHIRONI TA SHISNI HOME VIP

  RISI RISI AGENCY HOME VIP-a Ka filluar të bejë Fotografimin dhe Rekllamimin e Pronave Qe ju deshir

  Klinë 22 prill 22:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ndertimtari e Lart
  Shtepi / Vila

  Ndertimtari e Lart

  Ndertimtari e lart

  Klinë 13 prill 12:26
  1 €
 • 9 foto
  SHITET BANESA 3 DHOMSHE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 3 DHOMSHE

  Shitet banesa ne rrugen e Gjimnazit ne Kline ne katin e dyte ,Banesa eshte e re e mobiluar. Banesa p

  Klinë 8 prill 06:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali ne klinë
  Apartment / Banesa

  Shitet lokali ne klinë

  Shitet lokali ne Klinë 16 metra katror ne katin e dyt . Boj ndrrim , viber +38344245068

  Klinë 5 prill 15:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi ne Kline
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Kline

  SHITE 2 SHTEPIJA NE KLIN TE MALIZGANI FUSHA SPORTI ME 5 .50ARI TRULL NJA SHPI ASH 1 KAT TJETRA 2 KAT

  Klinë 5 prill 14:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne klin qender , ne objektin e citadelles afer kecit ne katin e par , banesa nu

  Klinë 5 prill 14:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne qender te klinës te keci , ne objektin e citadelles , kat 1 , e rregulluar kompl

  Klinë 5 prill 14:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  3 Banesa me nje ahtepië
  Apartment / Banesa

  3 Banesa me nje ahtepië

  280m2 posedon shpia. porne shqiptari! Uj sjells ,ryme,tel.internet,Bunari!

  Klinë 4 prill 18:37
  215.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banesa e mobiluar e gatshme per banim ne qender te Klines, perballe postes , ndertesa \"Rafi\

  Klinë 4 prill 09:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTEPIJA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIJA

  shiten 2 shtepia ne nje oborr dhe kan 5.40 ari ato ndodhen ne klin te begut Rruga Ismail Qemajli te

  Klinë 4 prill 00:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITE SHTEPIJAT
  Shtepi / Vila

  SHITE SHTEPIJAT

  SHITEN 2 SHTEPIJA NE KLIN TE MALUZGANI TE FUSHA SPORTIT RRUGA ISMAIL QEMAILI DUKUMENTAT KREJT NE R

  Klinë 4 prill 00:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes dhe leshoj me qera lokalin
  Garazh

  Shes dhe leshoj me qera lokalin

  Shes dhe leshoj me qera lokalin, Lokali gjendet ne qender te klines Ka qarkullim te njerve per bizn

  Klinë 4 prill 00:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  shiten 2 shtepia ne nje oborr dhe kan 5.40 ari ato ndodhen ne klin te begut Rruga Ismail Qemajli te

  Klinë 3 prill 20:07
  Me Marrveshje