Patundshmeri
Klinë

Patundshmeri në shitje në Klinë

 • 5 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shtepia ka 6 dhoma te fjetjes, nje sallon me disnivele ,kuzhine, dy banjo te medha me nga 10 metra k

  Klinë 27 mars 17:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes shtepin me lokale per biznes
  Shtepi / Vila

  Shes shtepin me lokale per biznes

  Shes shtepin per banim me lokale per biznes, dhe truall Te gjitha jan me nje ved

  Klinë 26 mars 15:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten 2 banesa në Klinë
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa në Klinë

  Shes 2 banesa në lagjen afer gjimnazit \"Luigj Gurakuqi\", në rrugen \"Ali Kelmendi\" nr. 4 në Klinë

  Klinë 16 mars 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES BANESEN NE KLIN
  Apartment / Banesa

  SHES BANESEN NE KLIN

  shes banesen objekt i ri i pa banushem eka kuzhin dhom te fjetjes dhom te femijeve banjon shpajzin k

  Klinë 12 mars 12:18
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepin 4katshe e mobiluar me 34 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shtepin 4katshe e mobiluar me 34 ari truall

  shtepia 4kate 644m2 e mobiluar 80ari truall garazha +lokale ,bunar, ujit e qytetit ,2.8km larg qytet

  Klinë 6 mars 12:48
  119.000 €
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Klinë 16 shkurt 10:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Apartment / Banesa

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Klinë 25 janar 10:39
  100 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Shtepiza

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Klinë 25 janar 10:35
  100 €
 • 0 foto
  5 ari truall dhe shtepi
  Shtepi / Vila

  5 ari truall dhe shtepi

  Pese ari truall dhe shtepia njekateshe, gjinden afer fushes se sportit Malishgani ne Kline. Ka te rr

  Klinë 21 janar 21:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shesim Banesa
  Apartment / Banesa

  Shesim Banesa

  Ka filluar shitja e banesave të madhësive të ndryshme dhe garazheve në qytetin e Klinës. Ndërtimi i

  Klinë 9 janar 23:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337
  Garazh

  German Tore HAP SALLONIN në Klinë 044 163 337

  Të nderuar klientë. Së Shpejti hapet salloni i shitjes së dyerëve për garazha në Klinë. Magjistralia

  Klinë 19 dhjetor 13:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337
  Shtepi / Vila

  Dyer Pë Garazha \"GERMAN TORE\" 044163337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panell

  Klinë 19 dhjetor 13:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN 2 BANESA (PENTHOUSE)
  Apartment / Banesa

  SHITEN 2 BANESA (PENTHOUSE)

  SHITEN 2 BANESA (PENTHOUSE) BANESAT JAN TE KOMPLETUME BANUSHME ME LIFT BANESAT JAN AFER POSTES NE K

  Klinë 24 nëntor 19:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  a09. SHITET BANESA NE QENDER KLINES ? URGJEND!!!
  Apartment / Banesa

  a09. SHITET BANESA NE QENDER KLINES ? URGJEND!!!

  Shitet banesa e cila gjindet ne qender qytetit ne kline dhe eshte e gatshme per banim renditja 3 dho

  Klinë 31 tetor 19:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepija
  Shtepi / Vila

  Shtepija

  Shite dy shtepijat njana asht 1 kat tjetra ndertim i ri 2 kat Te bane meremet ne klin te fusha sp

  Klinë 18 tetor 14:45
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shes Banesën 2 dhoma, sallon 75 m² me ose pa mobile . me fletë poseduese Përkthim i menjëhershëm.Tel. 049 444470
  Apartment / Banesa

  Shes Banesën 2 dhoma, sallon 75 m² me ose pa mobile . me fletë poseduese Përkthim i menjëhershëm.Tel. 049 444470

  Shitet Banesa 75 m² kati 4, pamje nga rruga, me fletë poseduese - Përkthim i menjëhershëm. - Ban

  Klinë 7 tetor 10:11
  42.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia me 5.5 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 5.5 ari truall

  Klinë Shes shtepin me 5.5 ari truall shtepia èsht e gatshme per banim kati pare ka 2 dhoma nje banjo

  Klinë 10 shtator 09:56
  65.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia me 5.5 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 5.5 ari

  Shes shtepin me 5.5 ari truall shtepia èsht e gatshme per banim kati pare ka 2 dhoma nje banjo ku

  Klinë 9 shtator 12:15
  65.000 €
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  shtepi 2 katshe Kati i dyt i renorvuar dhomat ,podin,banjo Komplet per banim e pregaditur Kati i

  Klinë 4 shtator 23:29
  63.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa dy dhomshe sallon kuzhin banjo
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa dy dhomshe sallon kuzhin banjo

  Shitet banesa 72 kfadrat ne klin afer komunes

  Klinë 26 gusht 18:04
  35.000 €
 • 0 foto
  SHTEPIJA
  Shtepi / Vila

  SHTEPIJA

  shiten 2 shtepia ne nje oborr dhe kan 5.40 ari ato ndodhen ne klin te begut Rruga Ismail Qemajli te

  Klinë 18 gusht 17:42
  135 €
 • 0 foto
  Shitet shpija urgjentisht klin
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija urgjentisht klin

  shpija asht banushme per banim ka 4.20 ari perkthim behet me ni here shpija asht te maluzhgani fusha

  Klinë 17 gusht 12:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija

  Whitet shtepija per me shum na k9ntaktoni ne tel

  Klinë 10 gusht 20:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Banesa eshte komplet e Mobiluar Gjindet ne katin e katert Posedon Ashensor Gjindet ne rrugen e Gjim

  Klinë 2 gusht 00:34
  41.500 €
 • 0 foto
  Shitje Banese
  Apartment / Banesa

  Shitje Banese

  Banesa ka sallon Kuzhine Dhome fjetje Banjo Balkon Gjindet ne katin e 4 Posedon Lift Eshte e rregu

  Klinë 2 gusht 00:14
  35.500 €
 • 3 foto
  RINI-SHITET SHTEPIA 20ARI OBORR NE BABUSH -LIPJAN
  Shtepi / Vila

  RINI-SHITET SHTEPIA 20ARI OBORR NE BABUSH -LIPJAN

  Shitet shtëpia me 20 ari truall ne Babush te muhagjerve në Lipjan shtëpi njëkatshe e banushme me inf

  Klinë 17 korrik 16:49
  850.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPINË-1hk tokë Qender VITOMERIC
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPINË-1hk tokë Qender VITOMERIC

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPINË dhe 1 Hektarë Tokë . Shesim 1 hektarë e 10 ari tokë në Vitomeric Tok

  Klinë 17 korrik 09:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON LOKALIN NË BUKURESHT MAHALL

  AGENCY HOME VIP SHETË APO eh NDRRONË DYQANIN me BANES . -Shesim apo bejmë Ndrrim me Banesë ne qyte

  Klinë 16 korrik 16:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  HOME VIP SHETË BANESË 119m2 katin e parë
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË 119m2 katin e parë

  AGENCY HOME VIP-a SHETË DY BANESA KATIN e -1- -Shesim dy Banesa Që jonë ne ndertimë e siper që dot

  Klinë 16 korrik 15:48
  700 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESË TE STACIONI I ATOBUSAV PEJË

  AGENCY HOME VIP SHETË BANESENË 3 Dhomshe TË STACIONI I ATOBUSAV Shesim Banesën e cilla ndodhët pik

  Klinë 16 korrik 13:31
  47.000 €
 • 3 foto
  Shes 6 ari ne zonen Prishtina e Re.
  Truall / Toke

  Shes 6 ari ne zonen Prishtina e Re.

  Shes 6 ari ne zonen Prishtina e Re, toka posedon te gjitha dokumentacionet, ka leje ndertimi, rruge,

  Klinë 16 korrik 12:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË-NDRRON SHPIN e mobiluar me BANES
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË-NDRRON SHPIN e mobiluar me BANES

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË MOBILUAR ME 4ari . Shesim Shtepinë apo nderrojmë më Banesë në qytet

  Klinë 16 korrik 12:18
  130.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË 107m2 pejë 47 mij €
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË EKSTRA BANESË 107m2 pejë 47 mij €

  AGENCY HOME VIP SHETË URGJENT BANESË TË MOBILUAR 107 m2 për vetem 47 mij euro ne qender të Pejës

  Klinë 16 korrik 09:37
  47.000 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPIN MOBILUAR &6ari DARDANI PEJË
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPIN MOBILUAR &6ari DARDANI PEJË

  AGENCY HOME VIP-a SHETË SHTEPIN më 6.5ari në DARDANI -1 Shesim Shtepin kompletë të mobiluar me tr

  Klinë 16 korrik 08:50
  110.000 €
 • 10 foto
  HOME VIP SHETË BANESA NE LAGJEN PUHOVC PEJË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË BANESA NE LAGJEN PUHOVC PEJË

  AGENCY HOME VIP ka filluar shitjen e Banesave në Lagjen e Puhovcit Pejë - Banesat gjinden në loka

  Klinë 16 korrik 00:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPI me 13 ari Në BANJE PEJËS
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPI me 13 ari Në BANJE PEJËS

  Agjencioni per Patundeshmeri HOME VIP Shet Shtepin me 12 ari troll 2 kat shtepi me 200m2 komplet e

  Klinë 15 korrik 15:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË SHTEPI NË BANJË PEJËS
  Shtepi / Vila

  HOME VIP SHETË SHTEPI NË BANJË PEJËS

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI -HOME-V.I.P-a - KA NE POSEDIM 3 shtëpi me 1hektar tokë në BANJE TE PEJE

  Klinë 15 korrik 15:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE***
  Apartment / Banesa

  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE***

  ***SHITEN 2 BANESA ME FLETE POSEDUESE NGA NENKONTRAKTORI*** ***TE GATSHME PER BANIM *** Shiten 2 ba

  Klinë 12 korrik 09:32
  510 €
 • 5 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera
  Garazh

  Tenda-karrika-tavolina me qera

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Klinë 11 korrik 19:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  ***TE GATSHME PER BANIM *** Shiten banesat nga 139 m² ne katin e IV &V, ne kompleksin INVEST GR

  Klinë 9 korrik 15:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia ne klinë me 10 ari truall.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne klinë me 10 ari truall.

  Shtepia esht ndertim i ri dhe ka 10 ari truall. Kati i par ose perdhes ka sallon kuzhinë banjo, nje

  Klinë 21 qershor 18:14
  180.000 €
 • 0 foto
  Banes ne qender te klines kati 1
  Apartment / Banesa

  Banes ne qender te klines kati 1

  Banesa asht te gjykata kati i pare Posedon lift kamera hyrja elektronike

  Klinë 17 qershor 12:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten 2 banesa
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa

  Shes 2 banesa ne Klinë afer gjimnazit. Njera ne katin e 3-të, me 76 metra katrorë dhe tjetra në te 5

  Klinë 10 qershor 21:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shtepi
  Shtepi / Vila

  shtepi

  shitet apo ndrrohet me banes sipas marrveshjes

  Klinë 8 qershor 14:47
  Me Marrveshje