Patundshmeri
Kosovë

Patundshmeri në shitje në Kosovë

 • 10 foto
  B189 Garsonjere me qira ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  B189 Garsonjere me qira ne Ulpiane

  Leshohet Garsonjere me qira ne Ulpiane, afer fontanes, eshte e mobiluar, ka nxemje qendrore. Banesa

  Prishtinë Sot, 16:16
  150 €
 • 0 foto
  SH020 Shitet Banesa ne Kompleksin Eliza, Fushe Ks.
  Apartment / Banesa

  SH020 Shitet Banesa ne Kompleksin Eliza, Fushe Ks.

  Shitet Banesa në Kompleksin Eliza ne Fushkosove. Banesa ka 97.78m2 me dy dhoma gjumi salon dhe kuzhi

  Prishtinë Sot, 16:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 92.0m2 në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 92.0m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 92.0m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno Banesa posedon: ⭕️Sallon

  Fushë Kosovë Sot, 16:16
  480 €
 • 0 foto
  SH019 Shitet Urgjent Banesa ne Model SLoovenia PR
  Apartment / Banesa

  SH019 Shitet Urgjent Banesa ne Model SLoovenia PR

  Shitet Banesa në Kompleksin Model Sllovenia ne Prishtine kati i II i banimit.Banesa perfundon ne 31.

  Prishtinë Sot, 16:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SH003 Shitet 4 Dhomshe ne Dardani 139.000€
  Apartment / Banesa

  SH003 Shitet 4 Dhomshe ne Dardani 139.000€

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 2 - Ballkon Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 16:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Fushë Kosovë 121 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushë Kosovë 121 m2

  ⭕️Shitet banesa 121m2 në katin e 7-të në FushKosovë (Permas te Stacioni i policis) 📞+38349438669

  Fushë Kosovë Sot, 16:16
  420 €
 • 1 foto
  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Prishtinë Sot, 16:16
  490 €
 • 5 foto
  Ringa(Shiten Banesat ne Qender te Qytetit)263/16
  Apartment / Banesa

  Ringa(Shiten Banesat ne Qender te Qytetit)263/16

  Shiten Banesat dhe Lokalet ne qender te qytetit. Banesat dhe Lokalet gjinden mbrapa komunes. Banesat

  Ferizaj Sot, 16:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)249/16
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)249/16

  Shiten Banesat ne Ferizaj : Banesa 6 : Kati 3 me 74.3 m2 ne Rr.Ahmet Kaqiku behet gati ne Vitin e ri

  Ferizaj Sot, 16:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SH002 Shitet Banesa mbrap. Spitalit Amerik 750€/m2
  Apartment / Banesa

  SH002 Shitet Banesa mbrap. Spitalit Amerik 750€/m2

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 2 - Ballkona Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 16:15
  750 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop

  ⭕Shitet banesa 81.9m2 ne katin 1 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop ⭕ ⭕Banesa posedon ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 16:15
  750 €
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 62.1m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 62.1m2 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop

  ⭕Shitet banesa 62.1 ne katin 5 ne Lagjen Mat 1 Baruti Gruop ⭕ ⭕Banesa posedon ⭕Sallon ⭕Ku

  Prishtinë Sot, 16:15
  750 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa (Ndertim i vjeter)!!
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa (Ndertim i vjeter)!!

  Banesa posedon: 1 kuzhine 1 dhome 1 ballkon 1 shpajz Çmimi sipas marreveshjes.

  Prishtinë Sot, 16:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 88m2 ne Fushekosove te Stacioni Policor (Trafiku) Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Fushë Kosovë Sot, 16:15
  470 €
 • 11 foto
  SH005 Shitet Banesa e Nartel Ex me sip 86m2
  Apartment / Banesa

  SH005 Shitet Banesa e Nartel Ex me sip 86m2

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon 1- Bodrumin Banesa

  Prishtinë Sot, 16:15
  770 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA TE SLLOVENIA SPORTI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE SLLOVENIA SPORTI

  Banesa që ësht në shitje , ësht 78 m ( katror) . Kati i 5të , ka sallon me kuzhinë , dy dhoma të fj

  Prishtinë Sot, 16:15
  85.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE DARDANI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE DARDANI

  Shitet banesa ne Dardani te Bill Klintoni banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon: -Sallon kuzhi

  Prishtinë Sot, 16:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine te Mati 1)388/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine te Mati 1)388/18

  Shitet Banesa te Mati 1 ne Prishtine : Banesa ka 120 m2 dhe ka 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,2 banjo

  Prishtinë Sot, 16:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  |PEMA|- Shitet banese, 67 m2, Mat 1
  Apartment / Banesa

  |PEMA|- Shitet banese, 67 m2, Mat 1

  Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE banesë 67.3 m2 në Mat 1, rruga "Ndue Perlleshi". __ Banesa 67.3

  Prishtinë Sot, 16:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  |PEMA|-Shitet banesa 106 m2, Lagjja e Spitalit
  Apartment / Banesa

  |PEMA|-Shitet banesa 106 m2, Lagjja e Spitalit

  Pema Patundshmëri ofron për shitje banesë 106.9 m2, tek Morea, në lagjen e Spitalit. __ Banesa 106.

  Prishtinë Sot, 16:15
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa 104m2, kati 6, prapa Viva fresh
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 104m2, kati 6, prapa Viva fresh

  Kodi 0543 Shitet banesa 104m2, kati 6, prapa Viva fresh, Fushë Kosovë, ne rrugrn kryesore. Banesa p

  Fushë Kosovë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 75m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 75m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 75m2 ne Fushekosove te Stacioni Plicior (Trafiku) Banesa posedon : ⭕️Sallon

  Prishtinë Sot, 16:14
  470 €
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 53.04m2 në FushëKosovë
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 53.04m2 në FushëKosovë

  ⭕️Shitet banesa 53.04m2 në FushëKosovë ⭕️Banesa posedone : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️

  Fushë Kosovë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine-Mati 1)528/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine-Mati 1)528/19

  Shiten Banesat ne Prishtine te Mati-1: B1.65 m2-Sallon,Kuzhine,1 dhome gjumi,Wc,Depo,Terase-Kati 0-

  Prishtinë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 91,17m2 kati 3- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Fushë Kosovë Sot, 16:14
  490 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 81.89m2, kati 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 81.89m2, kati 7

  Kodi 0497 Shitet banesa 81.89m2, kati 7, tek Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, dy

  Fushë Kosovë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  |PEMA|- Shitet banesë 81 m2, Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  |PEMA|- Shitet banesë 81 m2, Fushë Kosovë

  Pema Patundshmëri ofron për shitje banesë 81.24 m2 tek BB Group, Fushë Kosovë __ Banesa 81.24 m2 në

  Fushë Kosovë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  |PEMA|-Shitet shtëpija në Veternik-Prishtinë
  Shtepi / Vila

  |PEMA|-Shitet shtëpija në Veternik-Prishtinë

  Pema Patundshmëri ofron për #SHITJE shtëpi moderne në Veternik-Prishtinë __ Ofrohet për shitje shtë

  Prishtinë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  |PEMA|-Shitet banesë, 86 m2, Lesna Riera
  Apartment / Banesa

  |PEMA|-Shitet banesë, 86 m2, Lesna Riera

  Pema Patundshmëri ofron për shitje banesë 86.53 m2 tek Lesna Riera, Prishtinë. __ Banesa 86.53 m2 g

  Prishtinë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  |PEMA|-Shitet banesë 86.65 m2, kati 2, Lesna Riera
  Apartment / Banesa

  |PEMA|-Shitet banesë 86.65 m2, kati 2, Lesna Riera

  Pema Patundshmëri ofron për SHITJE, banesë 86.65 m2, në katin e 2-të, tek Lesna Riera, në objektin Z

  Prishtinë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 52m2 në Bresje, Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 52m2 në Bresje, Fushë Kosovë

  Kodi 0068 Shitet banesa 52m2 e mobiluar në Bresje, Fushë Kosovë, afër komunës së re dhe shkollës, k

  Prishtinë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  shitet banesa ne prishtin qender afer sllovenija sportit tek fakullteti fama ne katin e par banesa k

  Prishtinë Sot, 16:14
  1.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 103.30m në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 103.30m në Prishtinë

  Kodi 0253 Shitet banesa luksoze 103.30m2, kati i 4 në MShitet bretresha Teutë, Lagja e Spitalit, Pr

  Prishtinë Sot, 16:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  |PEMA|-Shitet shtepija 280 m2, Uglare-Fushe Kosove
  Shtepi / Vila

  |PEMA|-Shitet shtepija 280 m2, Uglare-Fushe Kosove

  Ofrohet per #SHITJE shtëpi 280 m², në Uglarë, shumë afër Fushë Kosovës. __ Gjithmonë në rend të parë

  Fushë Kosovë Sot, 16:14
  140.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa në kompleksin Morea, Mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në kompleksin Morea, Mati 1

  Kodi 0128 Shitet banesa 89.05m2 në Mati 1, Kati 5, sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo. Komplek

  Prishtinë Sot, 16:14
  650 €
 • 0 foto
  Shes banesen te stacioni i autobuseve
  Apartment / Banesa

  Shes banesen te stacioni i autobuseve

  Banesa eshte ish banesa e penzionerve afer qendres per pune sociale kati i 4 bej edhe ndrrim me parc

  Gjilan Sot, 16:14
  28.000 €
 • 5 foto
  RINI-BANESAT NE SHITJE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-BANESAT NE SHITJE LIPJAN

  SHITEN BANESAT NE LIPJAN Banes dydhomëshe = 81m2 Banes dydhomëshe = 83 m2 Banes dydhomëshe = 85 m2

  Lipjan Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën e Spitalit, VA
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën e Spitalit, VA

  Ofrojm Banesen në Shitje në Lagjen e Spitalit, Vllezrit Asllani Struktura e Banesës * Siperfaqe 77.

  Prishtinë Sot, 16:13
  75.000 €
 • 6 foto
  RINI-SHITET BANESA 49M2 TE SUPER VIVA-LIPJAN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 49M2 TE SUPER VIVA-LIPJAN

  BANESA49M2 NË SHITJE-LIPJAN Shitet Banesa në Lipjan afër super vives objekti Dino kati 2 banim 49m2

  Lipjan Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RINI-SHITET BANESA 96.60M2 NE LIPJAN URGJENT
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 96.60M2 NE LIPJAN URGJENT

  # URGJENT Shitet banesa 96.60m2 ne katin e 6 në Objektin Muhameti afer kishes në Lipjan ,banesa ësht

  Lipjan Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SH011 Shitet Banesa ne Bregun e Diellit 86.000€
  Apartment / Banesa

  SH011 Shitet Banesa ne Bregun e Diellit 86.000€

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet n

  Prishtinë Sot, 16:13
  86.000 €
 • 11 foto
  SH004 Banesa SHITET prapa Spit. Amerikan 700€/m2
  Apartment / Banesa

  SH004 Banesa SHITET prapa Spit. Amerikan 700€/m2

  Shitet Banesa në Kompleksin Fa Inginiering ne Prishtine kati i 5 i banimit. 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sal

  Prishtinë Sot, 16:13
  700 €
 • 0 foto
  Shes Banesat
  Apartment / Banesa

  Shes Banesat

  Komuna Prishtinë Shiten Banesat me sip.. netto te ndryshme nga 51m2 - 105m2, Kate te ndryshme nga k

  Prishtinë Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 99.50m2, 3 dhomëshe në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 99.50m2, 3 dhomëshe në Fushë Kosovë

  Kodi 0551 Shitet banesa 99.50m2, në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, tre dhoma gjumi, banjo, wc

  Fushë Kosovë Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K
  Shtepi / Vila

  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K

  Shtepia Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 2 - Kuzhina 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Shtepia gjendet t

  Prishtinë Sot, 16:13
  300.000 €
 • 0 foto
  ⭕️Shitet banesa 90.5m2 në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 90.5m2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 90.5m2 në Fushekosove afër shkolles Mihal Grameno Banesa posedon: ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 16:13
  480 €
 • 9 foto
  ⭕️Shitet banesa 85.60m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 85.60m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 85.60m2 kati 8 ne Fushekosove Afer Shkolles Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Fushë Kosovë Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕️Shitet banesa 83m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 83m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 83m2 kati 5 ne Fushekosove Afer Shkolles Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Ku

  Prishtinë Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa 114.11m2, kati 5, në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 114.11m2, kati 5, në Fushë Kosovë

  Kodi 0549 Shitet banesa 114.11m2, kati 5, në Fushë Kosovë, afër Restoran Noar dhe BB home. Banesa k

  Fushë Kosovë Sot, 16:13
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet:Banesa Te Rruga B Kuadraturë:59m2 17/19
  Apartment / Banesa

  Shitet:Banesa Te Rruga B Kuadraturë:59m2 17/19

  Shitet:Banesa e mobiluar Kuadraturë:59m2 Kati:I-re Investitore:Royal construction Organizimi:dhomë

  Prishtinë Sot, 16:13
  Me Marrveshje