Patundshmeri
Krujë

Patundshmeri në shitje në Krujë

 • 7 foto
  Okazion Shitet shtepi me hipotek
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet shtepi me hipotek

  • 300 m²
  • 6 dhoma
  Krujë Dje, 16:41
  170.000 €
 • 7 foto
  OKAZION Shitet shtepi 1KM larg Aeroportit .
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shitet shtepi 1KM larg Aeroportit .

  • 280 m²
  • 5 dhoma
  Krujë 12 qershor 01:09
  10.000 €
 • 0 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  • 390 m²
  • 4 dhoma
  Krujë 10 qershor 19:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHTEPI +DYQAN FUSHKRUJE VETEM SHITET
  Apartment / Banesa

  SHTEPI +DYQAN FUSHKRUJE VETEM SHITET

  • 120 m²
  • 2,5 dhoma
  Krujë 9 qershor 18:23
  1.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1 dhe garazh/dyqan. Qender Kruje.
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 dhe garazh/dyqan. Qender Kruje.

  • 67 m²
  • 3 dhoma
  Krujë 5 qershor 21:45
  75.000 €
 • 6 foto
  Shtepu
  Shtepi / Vila

  Shtepu

  • 105 m²
  • 4 dhoma
  Krujë 4 qershor 16:44
  40 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament ne qender te Fushe Krujes
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne qender te Fushe Krujes

  Shitet apartament ne qender te fushe kru

  Krujë 1 qershor 13:50
  31.000 €
 • 0 foto
  shitet shtepi + 500m² toke
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi + 500m² toke

  • 113 m²
  • 4 dhoma
  Krujë 31 maj 23:33
  65.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qera kapanon 500 m2 6 metra i lart.
  Garazh

  Jepet me qera kapanon 500 m2 6 metra i lart.

  Jepet me qera kapanon 500 m2 6 metra lar

  Krujë 31 maj 13:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  • 120 m²
  • 4 dhoma
  Krujë 16 maj 22:02
  60.000 €
 • 4 foto
  Shitet Shtepi 2 katesh ne Fushe Kruje
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 2 katesh ne Fushe Kruje

  • 240 m²
  • 6 dhoma
  Krujë 3 maj 21:08
  60.000 €
 • 12 foto
  Shitet Shtepi 800m e mobiluar 5 dhoma.
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 800m e mobiluar 5 dhoma.

  • 800 m²
  • 5 dhoma
  Krujë 21 prill 12:17
  60.000 €
 • 6 foto
  OKAZION‼️SHITET APRTAMENT 3+1 NE KRUJE
  Apartment / Banesa

  OKAZION‼️SHITET APRTAMENT 3+1 NE KRUJE

  • 85 m²
  • 3 dhoma
  Krujë 18 prill 10:42
  35.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  • 113 m²
  • 2 dhoma
  Krujë 12 mars 10:57
  66.500 €
 • 5 foto
  OKAZION SHTEPI ME TAPI TE RREGULLT!!
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHTEPI ME TAPI TE RREGULLT!!

  • 1480 m²
  • 8 dhoma
  Krujë 10 mars 22:36
  250.000 €
 • 2 foto
  Shtepi Ura Gjoles, Rruga nacionale Vore-F.kruje
  Shtepi / Vila

  Shtepi Ura Gjoles, Rruga nacionale Vore-F.kruje

  • 60 m²
  • 3 dhoma
  Krujë 8 mars 13:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet shpia me truall dhe ullishte
  Shtepi / Vila

  shitet shpia me truall dhe ullishte

  • 86 m²
  • 2,5 dhoma
  Krujë 19 shkurt 11:19
  20.000 €
 • 12 foto
  Shitet vile
  Shtepi / Vila

  Shitet vile

  • 1200 m²
  • 9 dhoma
  Krujë 6 shkurt 12:37
  220.000 €
 • 1 foto
  Super Okazion 85m2 40.000.00£
  Apartment / Banesa

  Super Okazion 85m2 40.000.00£

  • 85 m²
  • 3 dhoma
  Krujë 2 janar 12:07
  4.000.000 Lek