Patundshmeri
Krujë

Patundshmeri në shitje në Krujë

 • 9 foto
  Apartamen 1+1
  Apartment / Banesa

  Apartamen 1+1

  Shitet apartment 1+1 me ballkon pamje nga jugu 65m2,I (I KOMPLETUAR) ne pallatin LAMI SH.P.K qyteti

  Krujë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar
  Apartment / Banesa

  OKAZION - Apartament 1+1 i mobiluar

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.2m2 ne qender te qytetit te Krujes. Apartamenti ndodhet ne pal

  Krujë Dje, 17:44
  36.500 €
 • 1 foto
  Apartament ne shitje Fushe Kruje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje Fushe Kruje

  Shitet apartament 2+1 Kati 5 ne Fushe Kruje , sallon me guzhin, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Pe

  Krujë 1 nëntor 22:56
  35 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia me 1000m2 toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 1000m2 toke

  Toka ndodhet ne lagjen magaze te fushe_krujes rreth 1 km nga qendra . Toka ndodhet ne cep te rruges

  Krujë 23 shtator 18:56
  70.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet SHTËPIA 2 Kateshe dhe truall
  Shtepi / Vila

  Shitet SHTËPIA 2 Kateshe dhe truall

  Shitet shtepia 2 kateshe 250 m2 si objekt & dhe truall 1500m2 plus ka dhe 14000 m2 truall shtese

  Krujë 1 shtator 13:15
  260.000 €
 • 0 foto
  Shtepi private ne Thumane / Kruje OKAZION
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Thumane / Kruje OKAZION

  Shitet shtepi private+ toke e rrethuar dhe gjendet ngjitur me rrugen dytesore 50m nga qendra e Thuma

  Krujë 29 gusht 09:44
  34.990 €
 • 4 foto
  Shpi
  Shtepi / Vila

  Shpi

  Shitet Shtepi banimi 2 kate 220m2 me oborr, lulishte dhe garazh.Me certifikate pronesie . Truall 100

  Krujë 26 gusht 17:22
  85.000 €
 • 4 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shpi dy kateshe,110 m2 kati . Dy kate 220 m2 me ballkone . Me hipoteke dhe me 1000 m2 truall.

  Krujë 26 gusht 16:02
  85 €
 • 6 foto
  Okazion shitet shtepi+toke fush kruje
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi+toke fush kruje

  Shitet shtepi ne fush-kruje 1km larg qendres me 300 meter toke shtepia esht e ndertuar para 2 vites

  Krujë 22 gusht 14:01
  45.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi Banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi

  Lagjia drita Mamurras Siperfaja e tokes 2000m2,siperfaqja e objektit 217 m2 ndodhet ne lagjen drita

  Krujë 12 korrik 23:39
  85.000 €
 • 0 foto
  Shes ndertim ne kruje
  Shtepi / Vila

  Shes ndertim ne kruje

  Shitet shtepi 2-kat me sip totale 140m2, e ndodhur prane Stadiumit Kastrioti Kruje. Shtepia eshte e

  Krujë 9 korrik 11:54
  30.000 €
 • 1 foto
  oferte shtepi 2+1 pallat i ri kjuje me hipoteke
  Shtepi / Vila

  oferte shtepi 2+1 pallat i ri kjuje me hipoteke

  shitet shtepi 2dhoma gjumi + holl 87 metra katrore pallati afer maternitetit kruje cmimi i diskutue

  Krujë 16 qershor 19:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1, 62 m2 me sallon, banjo(dritare me ajrosje) guzhine, dhome gjumi, aneks, dhome

  Krujë 19 prill 19:39
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet apartament 1+1 KRUJE
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 KRUJE

  SHITET APARTAMENT 1+1, 62M2 ME SALLON, BANJO, DHOME GJUMI, ANEKS, DHOME THARJE. APARTAMENTI DISPONON

  Krujë 19 prill 19:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia me gjithe toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me gjithe toke

  Shtepia eshte e vjeter me 1700 m2 toke .eshte ne koder .ne te ashtuquajturen Kodra e Talve .nje lagj

  Krujë 3 prill 20:55
  25.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet vile 3 kateshe Fushe Kruje
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 3 kateshe Fushe Kruje

  Shitet vile 3 kateshe ne qytetin e Fushe Krujes 18 km nga qyteti i Tiranes. Secili kat 128 M2 me sip

  Krujë 3 prill 19:37
  150.000 €
 • 5 foto
  Shes shtepi Kruje
  Apartment / Banesa

  Shes shtepi Kruje

  Shes shtepine dy dhoma medhaja, nje banjo, korridor te madh, guzhine me aneks dhe ballkon, ne mbes t

  Krujë 3 prill 12:51
  35 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 195m + 1500m toke Shtepia eshte e paisur me cdo lloj dokumenti , ka 5 dhoma nje korid

  Krujë 3 prill 07:25
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi 2+1 Qender Kruje
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 Qender Kruje

  Shtepia me kushte komode e mobiluar dhe e mirembajtur,shitet per arsye transferimi

  Krujë 3 prill 05:58
  4.499.990 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi 1+1 kati i pare
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1+1 kati i pare

  Shitet shtepi 1+1 kati i pare me mundesi per shtese, e pershtatshme per klinike dentare, zyre etj ne

  Krujë 2 prill 11:34
  25.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Kruje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Kruje

  shitet shtepia me 3 dylym toke per arsyje emigrimi toka e ceftifikuar bashke me hipoteken e shtepi

  Krujë 2 prill 10:17
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten shtepite +toke
  Shtepi / Vila

  Shiten shtepite +toke

  Shiten te dyja shtepite sebashku me token.Shtepite jane te mobiluara.Njera nga shtepite eshte 110m2

  Krujë 2 prill 08:47
  75.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi ne fushkruj
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne fushkruj

  Shitet shtepi ne fushkruj Qmimi me marrveshje 0682371676

  Krujë 2 prill 05:53
  1 €
 • 3 foto
  Shtëpi e 2018
  Shtepi / Vila

  Shtëpi e 2018

  Shitet shtepia bashke me 3 dylum e gjysem per arsyje emigrimi; shtepia eshte ndertuar ne vitit 2018

  Krujë 2 prill 04:07
  1 Lek
 • 4 foto
  SHTEPI 4+1 2 Kateshe (Oborr + Garazh)
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 4+1 2 Kateshe (Oborr + Garazh)

  Shtepia me dokumenta të rregullta në Fushe-Krujë në rrugen e Grumbullimit (prapa spitalit) Shtëpia ë

  Krujë 24 mars 18:02
  130.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia okazion

  Shitet shtepia ne thumane te krujes.Ajo eshte 220m2.Eshte pozicionuar mire.Ajo ka 1 dynym e 800m2 to

  Krujë 12 mars 21:22
  49.500 €
 • 3 foto
  APARTAMENT 2+1 KRUJE QENDER RRUGA KRYESORE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 KRUJE QENDER RRUGA KRYESORE

  Shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie.Kati i pare Lagja Hoxhe nr 1 Kruje

  Krujë 6 mars 23:02
  40.000 Lek
 • 4 foto
  OKAZION SHITET APRTAMENT 3+1 NE KRUJE
  Apartment / Banesa

  OKAZION SHITET APRTAMENT 3+1 NE KRUJE

  Okazion shitet apartamen 3+1+2 tualete+ballkon.Ne kati i trete te nje pallati kater katesh.Afer qend

  Krujë 1 mars 22:02
  37.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtepi 800m e mobiluar 5 dhoma.
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi 800m e mobiluar 5 dhoma.

  Shitet shtepi 800 metra katror, ndertese e re e mobiluar, 5 dhoma. Per me teper informacion telefono

  Krujë 12 shkurt 14:12
  60.000 €
 • 0 foto
  shitet apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  shitet apartament 2+1

  shitet apartamenti 2+1 lagja nr 3 kruje . kati i pare, me ballkon, dy dhoma nje guzhin me siperfaqe

  Krujë 24 janar 12:02
  35.000 €
 • 1 foto
  shtepi. 2+1
  Shtepi / Vila

  shtepi. 2+1

  pallat i ri. adresa. : pran materniteti kruje kati 5

  Krujë 18 janar 21:02
  35.000 €
 • 0 foto
  SHITET SHTEPIA 3+1
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPIA 3+1

  SHITET SHTEPIA 3+1, E MOBILUAR, KATI I 2, ME VENDPARKIMI, ME HIPOTEKE DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA. C

  Krujë 17 janar 19:02
  45.000 €
 • 0 foto
  SHTEPI 2 KATESHE ME 5000 M2 TOKE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 2 KATESHE ME 5000 M2 TOKE

  Shitet shtepi 2 kateshe e re me siperfaqe ndertimi totale 208 m2+5000 m2 toke me hipoteke.Toka dhe s

  Krujë 10 janar 08:02
  100.000 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI DY KATESHE KARABINA fshatin BUBQ KRUJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI DY KATESHE KARABINA fshatin BUBQ KRUJE

  SHITET VILE DY KATESHE KARABINA ME SIPERFAQE OBJEKTI 250MK. SIPERFAQE TRULLI 3000MK E RRETHUAR. E MB

  Krujë 7 tetor 10:33
  154.999 €