Patundshmeri
Kuçovë

Patundshmeri në shitje në Kuçovë

 • 6 foto
  Me läuten jj
  Shtepi / Vila

  Me läuten jj

  Pershendetje : shes shtepin time me dokumenta te regullta , 2+Pöl1 kati i pare i gjithe

  Kuçovë Dje, 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi private 1 katshe ne Kucove
  Shtepi / Vila

  Shtepi private 1 katshe ne Kucove

  Shitet shtepi private lagjja 11 janari (vidhat) Kucove Ka strukturen 2+1 (2 dhoma + kuzhine + banjo)

  Kuçovë 6 nëntor 19:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet objekti 126 m dhe truall 250 m me hipotek
  Shtepi / Vila

  shitet objekti 126 m dhe truall 250 m me hipotek

  shitet objekti 126 m truall dhe 250 m toke me hipotek me certifikat pronsie me te gjitha dokumentat

  Kuçovë 25 shtator 19:49
  59.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi 2 kateshe +toke 3000 m2 me hipoteke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 kateshe +toke 3000 m2 me hipoteke

  Shitet shtepi me dy kate , me mundesi kate shtese me garazh me hipoteke , me siperfaqe toke te mbje

  Kuçovë 1 shtator 16:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lagja 11 janari kucove
  Shtepi / Vila

  Lagja 11 janari kucove

  Shitet shtepi perdhese me 2 dylym tok per arsye emigrimi

  Kuçovë 30 gusht 17:21
  20.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Telefononi për më shumë fotografi dhe video.

  Kuçovë 28 gusht 13:28
  12.500 Lek
 • 3 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shtepi ne katin e 3 ne bashkine e kucoves 1 dhome gjumi sallon kuzhine vend i qete nuk ka zhurem ma

  Kuçovë 23 gusht 13:34
  31.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet per arsye emigrimi
  Shtepi / Vila

  Shitet per arsye emigrimi

  Lagja 11janari afer zjarrfikses Me tapi 200m larg nga rruga kryesore 1dynym tok 400m katror truall 2

  Kuçovë 2 gusht 10:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet 1+1 okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 okazion

  Shitet shtepia prane kalcetos lagjja 11 shkurti

  Kuçovë 25 korrik 18:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet 1+1 okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 okazion

  Shitet shtepia prane kalcetos lagjja 11shkurti

  Kuçovë 25 korrik 18:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepia me 6dy tok truall. Ka edhe 9dy tok are,me certifikat. Fshati Ferras,njesia administra

  Kuçovë 15 korrik 10:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi private ne Kucove
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Kucove

  Shtepia ndodhet ne qender te Kucoves,tek shkolla "Koco Korcari".Eshte 2+1 me dy ballkone dhe oborr t

  Kuçovë 14 qershor 21:03
  25.000 €
 • 6 foto
  Okazion shitet apartament 2+1 60m2 e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet apartament 2+1 60m2 e mobiluar

  Pallati ndodhet ne nje zone mjaft te mire banimi ndodhet ne nje nga zonat me te rregullta te qytetit

  Kuçovë 26 maj 14:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia 1+1

  Shitet shtepia lagjja 11 shkurti

  Kuçovë 3 prill 22:17
  1.600.000 Lek
 • 10 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shtepia ndodhet ne perondi kucove, eshte dy kateshe eshte ndertuar ne 400 m2 truall nga keto: Kat I

  Kuçovë 3 prill 22:09
  150.000 €
 • 8 foto
  Shtepi private e mobiluar ne Kucove
  Shtepi / Vila

  Shtepi private e mobiluar ne Kucove

  Shitet shtepi e mobiluar me kushte mjaft te pershtatshme. Shtepia ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe pe

  Kuçovë 3 prill 18:49
  4.700.000 Lek
 • 2 foto
  ✴✴SUPER OKAZION SHITET✴✴
  Shtepi / Vila

  ✴✴SUPER OKAZION SHITET✴✴

  Shitet shtepia 2+1 e rregulluar dhe mobiluar,me hipotek dhe large zhurmave te makinave.Lagja <&lt

  Kuçovë 3 prill 13:31
  220.000 Lek
 • 0 foto
  shitet shtepia 1 1
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia 1 1

  shitet shtepia kati i 5 mbi polikliniken lagjia 11 Shkurti

  Kuçovë 3 prill 08:04
  1.600.000 Lek
 • 6 foto
  ??SUPER OKAZION??
  Shtepi / Vila

  ??SUPER OKAZION??

  Shitet Shtepia 2+1 e rregulluar dhe e mobiluar,me hipoteke dhe larg zhurmave te makinave. Lagja <

  Kuçovë 2 prill 12:29
  220.000 Lek
 • 6 foto
  ✡✴ SUPER OKAZION ✴✡
  Shtepi / Vila

  ✡✴ SUPER OKAZION ✴✡

  Shitet Shtepia 2+1 e rregulluar dhe e mobiluar,me hipoteke dhe larg zhurmave te makinave. Lagja <

  Kuçovë 2 prill 12:29
  220.000 Lek
 • 1 foto
  Shtepi 1 kateshe
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1 kateshe

  Shtepi 1 kateshe , me siperfaqe shtepia 112m katror , siperfaqe e tokes 3000m katror .

  Kuçovë 2 prill 03:36
  60.000 €
 • 0 foto
  OKAZION Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  OKAZION Shitet Apartament 1+1

  IDEAL PER NJE FAMILJE TE VOGEL (Dhurate.kuzhina e gatimit dhe aspiratori ) Apartamenti ndodhet ne r

  Kuçovë 1 prill 02:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT DUPLEX 3+1 TEK RRUGA E KAVAJËS
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT DUPLEX 3+1 TEK RRUGA E KAVAJËS

  Shitet apartament duplex me sipërfaqe totale 220 m² ( 110 m² secili kat ) tek rruga e Kavajës, Tiran

  Kuçovë 8 mars 17:02
  280.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 1+1

  Kuçovë 7 mars 08:12
  12.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Kocove
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Kocove

  Apartamenti 3+1+1,lagja 1 Maj, te ish oksigjeni. Apartament bosh, dritaret duroalumin,banja e regull

  Kuçovë 2 mars 19:02
  2.700.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament okazion

  Shitet apartament 1+1 kati 1.Lagjia 11 Janari ne Kucove,tek dykateshi i tyneleve te Uzines Mekanike.

  Kuçovë 27 janar 23:02
  1 €
 • 10 foto
  Shtëpi Private
  Shtepi / Vila

  Shtëpi Private

  Okazion. Shitet shtëpi private afër qytetit të Kuçovës në qendër Havaleas-Kozare. Shtëpia është me d

  Kuçovë 16 janar 17:02
  12.000.000 Lek
 • 10 foto
  Shitet shtëpi private 400 m2 në Kuçovë
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi private 400 m2 në Kuçovë

  Okazion. Shitet shtëpi private me 2 kate. Sipërfaqja e shtëpisë është 400 m2. Toka e shtëpisë është

  Kuçovë 16 janar 17:02
  12.000.000 Lek
 • 3 foto
   Kucove, shes shtepi me oborr dhe bahce 2+1
  Shtepi / Vila

  Kucove, shes shtepi me oborr dhe bahce 2+1

  Zona/Rruga : Lagjia LLukan Prifti Shitet shtepi private 2+1 me oborr dhe bahce, shtepia eshte e per

  Kuçovë 2 janar 21:02
  20.000 €
 • 7 foto
  Okazion Vile ne shitje
  Shtepi / Vila

  Okazion Vile ne shitje

  Shitet vile e madhe 3 kateshe me siperfaqe mbi 1000 m2 dhe me mundesi shfrytezimi per biznese. Shte

  Kuçovë 5 tetor 14:01
  78.000 €
 • 1 foto
  Tok né f partizani
  Truall / Toke

  Tok né f partizani

  13 dynym tok pjellore fushe. Shitet me 400'000 lek te reja dynymi . Mund edhe te shitet né dy frazio

  Kuçovë 16 prill 00:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Dy kate kucove
  Shtepi / Vila

  Dy kate kucove

  Shtepi e malle ne kucove kati i pare i perfunduar 90m e mobiluar. I dyti per tu mbaruar 150m ku mund

  Kuçovë 1 prill 21:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne Kucove
  Shtepi / Vila

  Ne Kucove

  Nje kat i perfunduar e i dyti jo . Shtepi e madhe ku mund te strehohen tre familje e realizare aktiv

  Kuçovë 19 janar 13:38
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet
  Shtepiza

  Shitet

  Shtepia ndollet ne lagjen 1 maji. Rruga Thimi tane afer shkolles Gac Karakash. Ka dhom e guzhin banj

  Kuçovë 20 shtator 21:19
  Me Marrveshje