Patundshmeri
Kurbin

Patundshmeri në shitje në Kurbin

 • 0 foto
  Shtet apartament 3+1+garazhd
  Apartment / Banesa

  Shtet apartament 3+1+garazhd

  Shtet apartament 3+1i mobiluar perbehet nga 3 dhoma gjumi + guzhin e sallon te bollshme + ballkon +

  Kurbin 13 nëntor 11:17
  52.000 Lek
 • 2 foto
  Shtepi private OKAZION
  Shtepi / Vila

  Shtepi private OKAZION

  Shitet shtepi 2 kateshe. Kati i pare : 80 meter katror. Kati i dyte: 100 meter katror (perfshire bal

  Kurbin 13 shtator 00:43
  83.000 €
 • 1 foto
  ?Shtepi 1+1 65m2 kat i pare ?
  Apartment / Banesa

  ?Shtepi 1+1 65m2 kat i pare ?

  Shitet shtepi 1+1ne kat te pare ne krah te diellit me hipoteke super shtepi me dhome pritje te madhe

  Kurbin 8 shtator 21:59
  30.000 €
 • 0 foto
  Okazion
  Apartment / Banesa

  Okazion

  Shitet apartament ne mamurras,kurbin ne katin e 3-te 54m². 20.000.000lek Per me shum informacion kon

  Kurbin 4 shtator 14:06
  20.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia

  Shpia esht ne gendje te mir

  Kurbin 18 gusht 19:03
  45.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Tufinë
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Tufinë

  Shitet apartament në zonën e Tufinës në rrugën Myslym Keta. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim t

  Kurbin 17 gusht 15:23
  56.000 €
 • 5 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Afer shkolles milot

  Kurbin 17 gusht 11:30
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 2 ballkone

  Shitet shtepi kati i dyte 2 dhoma 1 guzhine, 1 banjo, 2 ballkone. Cmimi 45 milion ( i diskutueshem

  Kurbin 20 qershor 13:37
  4.500.000 Lek
 • 10 foto
  Gj
  Shtepi / Vila

  Gj

  Shitet shpia me 3 dylym toke .toka me qertifikate te rregullt. Shpia proqes legalizimi. Me kaldaje

  Kurbin 14 maj 16:25
  60.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne lac
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne lac

  Shitet apartament 1+1 kati dyte perballe bashkise ne lac per informacione te metejshem kontaktoni ne

  Kurbin 24 prill 20:34
  32.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne Lac 2 dhoma 1 guzhine

  Shitet shtepi 2 dhoma 1 guzhine 1 banjo 2 ballkone Adresa lagjia 2 pallati 35 afer kopshtit dhe cerd

  Kurbin 21 prill 09:10
  45.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepi 2 dhoma,1 guzhine,1 banjo,2 ballkone
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 2 dhoma,1 guzhine,1 banjo,2 ballkone

  Shitet shtepi 2 dhoma, 1 guzhine, 1 banjo, 2 ballkone

  Kurbin 19 prill 20:44
  45.000.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN
  Shtepi / Vila

  Shitet shpija 2 katshe ne LAC KURBIN

  Shitet shpija 2 katshe me 1 delym tok Ne LAC KURBIN, kati dyt ka 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhin te

  Kurbin 8 prill 20:18
  75.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 Katshe ne Lac Kurbin

  Shitet shpija 2 katshe me 1 delym tok Ne LAC KURBIN, kati dyt ka 2 dhoma gjumi sallon dhe guzhin te

  Kurbin 8 prill 20:10
  75.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok
  Shtepi / Vila

  Shes shpi 2 katshe me 1 delym tok

  Shitet shpija 2 katshe me nje delym tok, kati i dyt ka 2 dhoma gjumi dhe guzhim sallon te perbashket

  Kurbin 7 prill 16:48
  75.000.000 Lek
 • 7 foto
  shitet shtepia
  Apartment / Banesa

  shitet shtepia

  shitet apartamenti

  Kurbin 4 prill 10:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion...Shitet shtepi dhe 2 dynym toke Mamurras
  Shtepi / Vila

  Okazion...Shitet shtepi dhe 2 dynym toke Mamurras

  Shtepi 1 kateshe dhe mundesin me projekt per kat tjeter me siperfaqe te pergjithshme 227 m2 e ndertu

  Kurbin 4 prill 09:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes apartament ne Laç
  Shtepi / Vila

  Shes apartament ne Laç

  Shitet apartament 2 dhoma e 1 guzhine, 1 banjo,2 ballkone kati i dyte, e kompletuar.Lagjia 2 pallati

  Kurbin 4 prill 07:54
  50.000.000 Lek
 • 9 foto
  SHITET SHTEPI TRE KATESHE OKAZIONE. 55.000 EURO
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI TRE KATESHE OKAZIONE. 55.000 EURO

  SHITET SHTEPI TRE KATESHE PROJEKT ITALIAN 355 MSTRA KATROR ME DOPJO MRE

  Kurbin 3 prill 14:58
  55.000 €
 • 2 foto
  Shtepi + 3 delym toke
  Shtepi / Vila

  Shtepi + 3 delym toke

  Sanxhak Lac:Shitet shtepi me 3 Delym tok,Me letra te tokes dhe te shtepis te perfunduara.Ka 3 dhoma

  Kurbin 3 prill 11:40
  45.000 €
 • 0 foto
  Shes shtepi
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi

  Shes shtepi ne milot afer shkolles shtepia esht nje kateshe dhe cmim i diskutushem

  Kurbin 2 prill 09:45
  40 €
 • 6 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shpia ndodhet ne vi te verdh ne fush kuqe (kurbin)ka oborr dhe 500 metra tok,asht me dokumenta te rr

  Kurbin 8 mars 22:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazjon...Apartament 2+1 Mamurras
  Apartment / Banesa

  Okazjon...Apartament 2+1 Mamurras

  Shitet apartament adresa mamurras kat 1 dhoma 2+1 .... apartamenti ndodhet ne pozicjon mjaft te pers

  Kurbin 26 shkurt 21:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament kat 1 ,afer shkolles Migjeni dhe postes Mamurras. Apartamenti esht me pamje nga rr

  Kurbin 24 shkurt 20:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Garazh

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Kurbin 6 korrik 11:00
  60.000.000 €