Patundshmeri
Leposaviq

Patundshmeri në shitje në Leposaviq

 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Leposaviq 9 korrik 10:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa Lipjan
  Apartment / Banesa

  Banesa Lipjan

  shes banesen nkatin perdhes banesa gjindet tek rr:Shqipris.banesa esht e re ka dy dhoma,banjo,teras,

  Leposaviq 16 maj 20:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  hjj
  Dhoma

  hjj

  jjj

  Leposaviq 7 maj 14:10
  2 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Truall / Toke

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Leposaviq 19 janar 11:00
  30 €
 • 1 foto
  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve
  Dhoma

  Të ndihmojnë më mirë për projektet tuaja brenda 48 orëve

  Ofertat speciale të drejtë dhe në kohë, sidomos midis 8000 € për 3,000,000 € personi të jetë në gj

  Leposaviq 11 janar 14:04
  1.000 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Shtepiza

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Leposaviq 29 dhjetor 13:56
  50.000.000 €