Patundshmeri
Lezhë

Patundshmeri në shitje në Lezhë

 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT +DYQAN, 400 M2, LEZHE - 160.000
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT +DYQAN, 400 M2, LEZHE - 160.000

  OKAZION, SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE - 160.000 EURO Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin

  Lezhë Sot, 15:48
  160.000 €
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE 160.000 Eu
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI + DYQAN, 400 M2, NE LEZHE 160.000 Eu

  Okazion Fantastik, Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Club Alcatraz, Sh

  Lezhë Sot, 15:47
  160.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia me dokumenta te rregullta
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me dokumenta te rregullta

  Shtepia eshte ne ndertim e siper.Me certifikate pronesie te rregullt,me dokumentacion Aluizmi te rre

  Lezhë Sot, 13:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi private ne Lezhe
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Lezhe

  Shtepi private ne ishull.shengjin Lezhe.shtepia shitet me te gjitha mobiliet.shtepia ka 2 vite qe es

  Lezhë Sot, 10:30
  150.000 €
 • 8 foto
  Apartament perballe detit 39,000 euro
  Apartment / Banesa

  Apartament perballe detit 39,000 euro

  Shitet apartament 1+1 i mobiluar plotesisht me dy ballkone ne Shengjin. Siperfaqje 65m2, ne katin e

  Lezhë Sot, 09:44
  39.000 €
 • 5 foto
  Apartament Dardania Resort
  Apartment / Banesa

  Apartament Dardania Resort

  Apartament per shitje, kati i pare, rreshti i trete, ndodhen ne vila tre karshe me 9 apartamente. Ap

  Lezhë Sot, 09:35
  7.500 €
 • 1 foto
  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne ZEJMEN te Lezhes

  Shes shpi private ne zejmen 200 metra larg shkolles, 50 metra larg rruges kryesore, shpia eshte 2+1,

  Lezhë Sot, 07:33
  40.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Shengjin,prane Rafaelo Resort
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Shengjin,prane Rafaelo Resort

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Shengjinit,prane Rafaelo Resort,brezi i dyte i pallateve prane plaz

  Lezhë Dje, 18:28
  38.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 okazion
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 okazion

  Shitet apartament 1+1 pallat i ri ne kushte speciale.Cmimi shume i arsyeshem.Prane katedrales Lezhe.

  Lezhë Dje, 17:53
  27.000 €
 • 4 foto
   ?Gazoniere te Hotel Willson me pishine?
  Apartment / Banesa

  ?Gazoniere te Hotel Willson me pishine?

  ?Shitet Dhome me banjo e ballkon me pamje nga deti ideale x pushime te kompleksi Willson me pishine

  Lezhë Dje, 17:44
  22.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ne Shengjin -Lezhe.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje

  Lezhë Dje, 09:04
  38.000 €
 • 6 foto
  SUPER OKAZION! Lezhe
  Shtepi / Vila

  SUPER OKAZION! Lezhe

  Shitet pallat trekatesh ne Shengjin, pak metra larg detit Adriatik. Pallati perbehet nga 3 apartamen

  Lezhë 20 korrik 10:21
  155.000 €
 • 10 foto
  Pallat i ri ne hyrje te lezhes
  Apartment / Banesa

  Pallat i ri ne hyrje te lezhes

  Pallati i ri ne hyrje te lezhes .5 kat banin dhe nje kat garazh per makina.pallati esht ne ndertim e

  Lezhë 20 korrik 10:09
  600 €
 • 0 foto
  Shitet
  Truall / Toke

  Shitet

  Toka ndodhet 150 poshte Hotelit te gjuetise ne Lezhe me hipotek te rregullt

  Lezhë 19 korrik 23:12
  13 Lek
 • 10 foto
  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti

  Apartament ne shitje me pamje te mrekullushme nga deti. Apartamenti eshte me siperfaqe totale 92 dhe

  Lezhë 19 korrik 22:27
  800 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Shengjin.

  Apartament ne shitje me pamje te mrekullushme nga deti. Apartamenti eshte i organizuar shume bukur n

  Lezhë 19 korrik 22:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Shtepia . Okazion !
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia . Okazion !

  shtepia ndodhet ne Balldre,Lezhe . esht 1 kat e gjysem 185 m2 gjithsej . ka 800 m2 siperfaqe toke .

  Lezhë 19 korrik 13:11
  65.000 €
 • 7 foto
  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI
  Apartment / Banesa

  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI

  Shitet apartament 2+1 në Shengjin e organizuar shume bukur në një sallon me kuzhine ,dy dhoma gjumi,

  Lezhë 17 korrik 09:37
  68 €
 • 10 foto
  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI
  Apartment / Banesa

  SHENGJIN - SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI

  Shitet apartament 2+1 në Shengjin e organizuar shume bukur në një sallon me kuzhine ,dy dhoma gjumi,

  Lezhë 17 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Apartemnti ne Kompleksin Euro - Adriatic ke Plaza
  Apartment / Banesa

  Apartemnti ne Kompleksin Euro - Adriatic ke Plaza

  Shitet apartament 1+1 ne nje nder komplekset me te bukura ne Shengjin tek Kompleksi Euro Adriatic ke

  Lezhë 16 korrik 20:33
  66.500 €
 • 0 foto
  SHITET AP 3+1+VERAND 264m2 ''RRUGA STRAUS'' LEZHE
  Apartment / Banesa

  SHITET AP 3+1+VERAND 264m2 ''RRUGA STRAUS'' LEZHE

  Shitet Apartament 3+1+VERANDE ne ''RRUGEN STRAUS'' LEZHE. Apartamenti ka orientim dhe planimetri shu

  Lezhë 16 korrik 12:16
  55.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE KOMPLEKSIN TALEA COAST

  CMIME OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin Talea Coast,Tale,Lezhe. Apartamentet variojne m

  Lezhë 16 korrik 10:57
  42.000 €
 • 7 foto
  Tale lezhe
  Apartment / Banesa

  Tale lezhe

  Apartament per shitje, kati i pare, rreshti i trete, ndodhen ne vila tre karshe me 9 apartamente. Ap

  Lezhë 16 korrik 10:18
  70.000 €
 • 11 foto
  ?Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe
  Apartment / Banesa

  ?Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet apartament pushimi 2+1 + 2 garazhe 📐Sip apartament 170m2 📐Sip Grarazhe 50m2

  Lezhë 15 korrik 17:20
  145.000 €
 • 5 foto
  Okazion Spiten,Shes toke 4000m2 ne autostraden Lezhe Tiran
  Truall / Toke

  Okazion Spiten,Shes toke 4000m2 ne autostraden Lezhe Tiran

  Shiten 4000 m2 toke buze rruges lezhe tirane kilometri i 7. Toka eshte me certifikat pronesie gjates

  Lezhë 15 korrik 13:12
  140.000 €
 • 4 foto
  Okazion Ishull Shengjin shiten 8000 m2 ose nderrohet
  Truall / Toke

  Okazion Ishull Shengjin shiten 8000 m2 ose nderrohet

  Adresa: 1 km distance nga kryqezimi i Ishull Shengjinit. Akses direkt ne rruge dytesore te asfaltuar

  Lezhë 15 korrik 13:11
  140.000 €
 • 3 foto
  Okazion Shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane
  Truall / Toke

  Okazion Shes Toke ne autostraden Lezhe Tirane

  Shiten 1500 m2 toke ne ishull shengjin me certifikat pronesie. Siperfaja e tokes eshte 60x25 dhe ndo

  Lezhë 15 korrik 13:10
  85.000 €
 • 4 foto
  Okazion Lezhe shitet Ullishte 5500 m2
  Truall / Toke

  Okazion Lezhe shitet Ullishte 5500 m2

  Shitet ullishte, toka eshte 5452 m2 ka 200 rrenje ullinj jane 6 vjecar, eshte zone kodrinore tipike

  Lezhë 15 korrik 13:09
  2.200.000 Lek
 • 3 foto
  Okazion Shitet objekt biznesi 200 m2+ shpi 200 m2 rruges Lezhe Shengjin
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet objekt biznesi 200 m2+ shpi 200 m2 rruges Lezhe Shengjin

  Shitet Godine 2 Kateshe, 400 m2. Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Shengjin, Lagja Xhenio, pak metra nga Club

  Lezhë 15 korrik 13:08
  16.000 €
 • 4 foto
  OKAZION Shitet Vile ne Lezhe 150 milion leke
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shitet Vile ne Lezhe 150 milion leke

  Shitet vile ne lezhe poshte rruges shtraus shtepia eshte 2.5 kat e gjitha e perfunduar. Me hipoteke

  Lezhë 13 korrik 16:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION APARTAMENT SHENGJIN
  Shtepi / Vila

  OKAZION APARTAMENT SHENGJIN

  Shitet shtepi 1+1 ne Shengjin kune 100 m larg nga bregu i detit me pamje anesore nga deti.Shtepia nd

  Lezhë 12 korrik 10:15
  450 €
 • 10 foto
  Shitet Apartament 2+1 ne Lezh
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 ne Lezh

  Shitet Apartament ne katin 3 perballe DREJTORIS TE TATIMEVE LEZH,,,, apertamenti eshte ne gjendje i

  Lezhë 8 korrik 11:48
  39.000 €
 • 11 foto
  Apartamente (Banesa) me oferte ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Apartamente (Banesa) me oferte ne Shengjin

  Apartamente me oferte sezonale 1+1 dhe 2+1 me leje ndertimi te hipotekuara, cmimi duke filluar nga 4

  Lezhë 7 korrik 13:45
  450 €
 • 0 foto
  Apartamente me qmimen me konkuruese ne treg
  Apartment / Banesa

  Apartamente me qmimen me konkuruese ne treg

  Shesim apartamente ne lezh dhe ne shengjin me hipotek kryesisht jan ne shengjin me permasa te ndrysh

  Lezhë 6 korrik 14:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHËNGJIN
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË SHËNGJIN

  Shitet apartament me sipërfaqe totale 74.4 m², sipërfaqe e brendshme 65.2 m² në Shëngjin. Apartamen

  Lezhë 5 korrik 15:20
  31.000 €
 • 1 foto
  shitet shtepi 3 kateshe.440 m2 ne plazh , OKAZION
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi 3 kateshe.440 m2 ne plazh , OKAZION

  shitet shtepi 3 kateshe si dhe nje dhone ne kat te 4 ne verand ,e pershtatur per biznes kati i dyte

  Lezhë 1 korrik 22:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  apartament
  Shtepi / Vila

  apartament

  shitet shtepia 86 m ngjit me kompleksin inheritor tek rera hedhur shengjin e mobiluar me te gjitha p

  Lezhë 29 qershor 09:27
  55.000 €
 • 0 foto
  shitet truall
  Truall / Toke

  shitet truall

  shes 1 dynym toke afer fabrikes se birres lezhe,afer hidrovorit ,toka eshte me certifikate pronesie

  Lezhë 26 qershor 20:32
  22.000 €
 • 5 foto
  Apartament Ne Lezhe
  Apartment / Banesa

  Apartament Ne Lezhe

  Shitet apartament 2+1 ne Lezhe. Lagjja Beslidhja prane katedrales dhe shkolles profesionale. Apartam

  Lezhë 25 qershor 00:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet apartement (banese) ne Kune, Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet apartement (banese) ne Kune, Shengjin

  Ne zonen e qete te Kunes ne Shengjin shitet apartament me siperfaqe te pergjithshme 74.4 m2. Aparta

  Lezhë 24 qershor 20:54
  33.000 €
 • 10 foto
  Apartament (banese) per shitje ne Kune, Shengjin
  Apartment / Banesa

  Apartament (banese) per shitje ne Kune, Shengjin

  Shitet apartament (banese) ne zonen e qete te Kunes ne Shengjin. Apartamenti ka nje siperfaqe te per

  Lezhë 24 qershor 20:51
  33.000 €
 • 3 foto
  TOKE 1200 M2 + SHTEPI NE AUTOSTRADE LEZHE
  Shtepi / Vila

  TOKE 1200 M2 + SHTEPI NE AUTOSTRADE LEZHE

  Ne Rrugen Kryesore Lezhe-Tirana, Kryqezimi Zejman, Tale, Shenkolle, ngjitur me Restorant Toni, pak

  Lezhë 21 qershor 12:46
  64.999 €
 • 12 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri me orientim

  Lezhë 21 qershor 08:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Apartamenti ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti ne Shengjin

  Shitet apartamenti i mobiluar afer plazhit dhe me pamje nga Deti ne Shengjin. Gjendet ne katin

  Lezhë 18 qershor 13:31
  52.000 €
 • 3 foto
  Shitet apartament ne shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne shengjin

  Shitet apartament 1+1 ne shengjin Te interesuarit te kontaktoj ne nr e cel... 00355;699907569 00355;

  Lezhë 17 qershor 16:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vilë III- Kt ne shitje; zona / "Shengjin"?
  Apartment / Banesa

  Vilë III- Kt ne shitje; zona / "Shengjin"?

  Vila përbëhet vetëm nga tre apartamente, një apartament për kat me dalje me vete secila☑ Dy Aparta

  Lezhë 15 qershor 22:54
  700 €
 • 4 foto
  Shitet | Apartament 1+1, 60 m2, 53000 euro
  Apartment / Banesa

  Shitet | Apartament 1+1, 60 m2, 53000 euro

  Shitet | Apartament 1+1, 60 m2 me hipoteke, i arreduar 53000 Euro tek Medreseja! Apartamenti eshte i

  Lezhë 13 qershor 10:00
  53.000 €
 • 4 foto
  Shitet Garsoniere ne Plazh Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsoniere ne Plazh Shengjin

  Banesa ndodhet prane plazhit te Shengjinit. Eshte e organizuar ne 1 dhome, 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Lezhë 12 qershor 14:53
  17.500 €
 • 11 foto
  ?Shitet shtepi private 1 kateshe
  Shtepi / Vila

  ?Shitet shtepi private 1 kateshe

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet shtepi private 1 kateshe, sip ndertimit 130m2 + Toke 800m2 🎯Ndodhet te Rrug

  Lezhë 11 qershor 11:50
  150.000 €
 • 2 foto
  Shitet Apartament 1+1 në Shengjin
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 në Shengjin

  Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, brenda nje kompleksi me punime dhe sherbim

  Lezhë 9 qershor 22:12
  56.000 €