Patundshmeri
Lipjan

Patundshmeri në shitje në Lipjan

 • 3 foto
  Banesa 114m2 kati i Parë
  Apartment / Banesa

  Banesa 114m2 kati i Parë

  Shitet banesa me siperfaqe 114.07m2 ne katine e pare te banimit afer shtepise se shendetit ne Lipjan

  Lipjan 2 prill 15:33
  399 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA 114m KATI 7 45,500 EUR LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 114m KATI 7 45,500 EUR LIPJAN

  RIADI SH.P.K

  Lipjan 2 prill 12:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITEN BANESAT NË LIPJAN KOMPLEKSI VERA
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NË LIPJAN KOMPLEKSI VERA

  RIADI SH.P.K

  Lipjan 2 prill 12:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RINI-LESHOHET BANESA 124M2 ME QERA
  Apartment / Banesa

  RINI-LESHOHET BANESA 124M2 ME QERA

  Agjensioni Patundshmeris Rini

  Lipjan 2 prill 12:38
  180 €
 • 8 foto
  ?OFERTË banesa 67,50m Kati 1 e Gatshme supër Çmim
  Apartment / Banesa

  ?OFERTË banesa 67,50m Kati 1 e Gatshme supër Çmim

  RIADI SH.P.K

  Lipjan 2 prill 12:27
  26.000 €
 • 3 foto
  ⭐️ Shitet Banesa me një çmim të Volitshum⭐️
  Apartment / Banesa

  ⭐️ Shitet Banesa me një çmim të Volitshum⭐️

  RIADI SH.P.K

  Lipjan 2 prill 12:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banesa kati pare 114.07m2
  Apartment / Banesa

  Banesa kati pare 114.07m2

  Shitet Banesa me siperfaqe 114.07m2. Banesa ka tre dhoma gjumi. Qendrim ditore. Kuzhine. Banjo. Depo

  Lipjan 2 prill 11:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET shtëpia në Lagjen e Akllapit, Lipjan
  Shtepi / Vila

  SHITET shtëpia në Lagjen e Akllapit, Lipjan

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan 2 prill 11:19
  60.000 €
 • 2 foto
   SHITET banesa 114.07 m² në Lipjan.
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa 114.07 m² në Lipjan.

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan 2 prill 11:19
  399 €
 • 8 foto
  #SHITET banesa 91,41 m2, në Lipjan
  Apartment / Banesa

  #SHITET banesa 91,41 m2, në Lipjan

  BEST LINE SH.P.K

  Lipjan 2 prill 11:17
  375 €
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne Lipjan te shtepia e shendetit rruga Bashkim Krasniqi nr.27 Ujë dhe drita nonstop

  Lipjan 2 prill 09:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 3 ari e kompletuar mrena e jasht me nxemje qendrore

  Lipjan 1 prill 17:40
  130.000 €
 • 10 foto
  Shitet BANESA,jepet me Qera
  Apartment / Banesa

  Shitet BANESA,jepet me Qera

  Banesa gjendet afer samaforave,perball shkolles fillore,kati 4,me orientim ka Lindja,banesa eshte e

  Lipjan 1 prill 15:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten qermidet
  Shtepi / Vila

  Shiten qermidet

  Shiten qermidet te pa perdorura te reja 35cent copa

  Lipjan 1 prill 13:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN BANESAT NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE LIPJAN

  SHITEN banesat në Lipjan REF: B83/17/SH Tipi 4: - Kati 1,2 ,3, 5, 6, 7, 8 - 63,81m2 - Qëndrim di

  Lipjan 30 mars 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dyer per garazha
  Garazh

  Dyer per garazha

  Shiten dyer per garazha dimenzionet jan 4.40 m vertikal dhe 3.30 horizontal Dyert jan dy pjes . Pj

  Lipjan 30 mars 16:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME- B1-55.60 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME- B1-55.60 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan 30 mars 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B5 - 92.30 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B5 - 92.30 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodru

  Lipjan 30 mars 10:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B4 - 83.90 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B4 - 83.90 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan 30 mars 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B3 - 85.50 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B3 - 85.50 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan 30 mars 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B6 - 112.10 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B6 - 112.10 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodrum

  Lipjan 30 mars 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B7 - 119.70 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B7 - 119.70 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodrum

  Lipjan 30 mars 10:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B2-83.80 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B2-83.80 m2

  Me këtë renditje :, - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashe

  Lipjan 30 mars 10:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  GREEN HOME - B5.5 - 94.50 m2
  Apartment / Banesa

  GREEN HOME - B5.5 - 94.50 m2

  - Dhoma gjumi - Qëndrimi ditorë - Kuzhinë - Wc - Depo - Korridor - Terasë - Ashensorë ( 2 ) - Bodru

  Lipjan 30 mars 10:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shpija ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shpija ne shitje

  Shpija shitet perkthimi bahet meniher dukumenta regullta 6.4 ari asht afer stadionit ose bajm ndrim

  Lipjan 28 mars 13:25
  77 €
 • 1 foto
  #SHITET BANESA 91.47m2 (E GATSHME për banim)
  Apartment / Banesa

  #SHITET BANESA 91.47m2 (E GATSHME për banim)

  #SHITET BANESA 91.47m2 (E GATSHME për banim) Banesa ka dy dhoma gjumi, banjo, koridor, teras, shumë

  Lipjan 24 mars 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rezervar 1000 litra. Viber +38344 345 132
  Shtepi / Vila

  Rezervar 1000 litra. Viber +38344 345 132

  Rezervar jon te mir 50€.

  Lipjan 23 mars 10:34
  50 €
 • 3 foto
  Shes garazh me dimension 5×3
  Garazh

  Shes garazh me dimension 5×3

  Shes garazh me dimension 5 me 3 shum e rujtne ju faleminderit

  Lipjan 21 mars 17:17
  600 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Lipjan me 9 ari plac
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lipjan me 9 ari plac

  Shitet shtepia ne Lipjan rr. "Kongresi I Blinajes” nr. 16 me 9 ari plac. 100 metra larg shkolles f

  Lipjan 18 mars 23:27
  1 €
 • 1 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Shitet shtepia me 3 ari oborr shtepia eshte komplet e mobiluar me te gjitha paisjet dy banjo te rreg

  Lipjan 17 mars 18:08
  135.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Lipjan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lipjan

  shitet shtepia komplet e mobiluar me te gjitha paisjet .shtepia gjendet afer shtepive dino kompani.l

  Lipjan 17 mars 16:38
  130.000 €
 • 3 foto
  RINI-Shitet banesa 73.24m2- Lipjan
  Apartment / Banesa

  RINI-Shitet banesa 73.24m2- Lipjan

  Shitet banese 73.24m2 kati i -7 - Banim rr.Tahir Sinani *Banesa perbehet prej: *2 Dhoma gjumi * Qend

  Lipjan 14 mars 21:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa kati perdhes super qmim
  Apartment / Banesa

  Banesa kati perdhes super qmim

  Shitet banesa në katin perdhes banesa ka 87 metra,dy dhoma gjumi,kuzhin,sallon,banjo,shpajz,ballkon

  Lipjan 13 mars 21:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IPET ME QIRA LOKALI..44m kati..2..LIPJAN...
  Shtepi / Vila

  IPET ME QIRA LOKALI..44m kati..2..LIPJAN...

  SHITET LOKALI...TE MARIGONA...KATI..2..44mk.. ...KA GJITHA...KLIM PER NGROHJE..FTOFJE... ...OSE LSHO

  Lipjan 13 mars 13:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BANESA shitet ose me qera
  Apartment / Banesa

  BANESA shitet ose me qera

  Banesa gjendet afer samaforave perball shkolles fillore,kati 4.eshte e mobiluar dhe renovuar,komode.

  Lipjan 13 mars 12:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten 2 Shtepi ne Lipjan
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 Shtepi ne Lipjan

  Shiten 2 Shtepi Ne Lipjan rruga Fehmi Jupa te Dr.Murati 170 metra katror pari kat sallon kuzhin edhe

  Lipjan 12 mars 18:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  banesa kati perdhes super qmim
  Apartment / Banesa

  banesa kati perdhes super qmim

  Shitet banesa në katin perdhes me super qmim banesa ka 87metra,dy dhoma gjumi,shpajz,ballkon,sallon,

  Lipjan 12 mars 15:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten Banesat Te muhameti
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat Te muhameti

  Shiten. Banesat ne objektin e RestaurantBerlin ne lipjan banesat gjinden ne Katin e 1 per mi lokal

  Lipjan 11 mars 22:38
  1 €
 • 0 foto
  shes banesen 84 metra lipjan
  Apartment / Banesa

  shes banesen 84 metra lipjan

  shes banesen 84 m ndertim e siper gjendet te objekti mbrapa shpis kukutres ne lipjan pres blers seri

  Lipjan 10 mars 15:36
  420 €
 • 12 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Lipjan 10 mars 06:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet banesa me super qmim kati perdhes
  Apartment / Banesa

  shitet banesa me super qmim kati perdhes

  shitet banesa ne katin perdhese me super qmimi banesa ka 87 metra.banesa ka dy dhoma gjumi,sallon,k

  Lipjan 9 mars 21:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dyer për Garazha
  Garazh

  Dyer për Garazha

  Dyer Automatike me Panel dhe Motorr Italian🇮🇹

  Lipjan 9 mars 01:00
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa e gatshme për banim
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e gatshme për banim

  Shitet banesa e gatshme per banim ne Lipjan.Banesa ka 87m, dydhomagjumi,sallon,kuzhin,teras,banjo,sh

  Lipjan 7 mars 20:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepia Afer market TORI
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia Afer market TORI

  Shitet shtëpia ne rrugen Avdi Avdiu ne lipjan. Shtepia eshte e kompletuar siq shihet edhe ne foto.

  Lipjan 6 mars 11:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN BANESAT NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE LIPJAN

  SHITEN banesat në Lipjan REF: B85/17/SH Tipi 6: - Kati 1,2, 4, 6, 7, 8 - 83,95m2 - Qëndrim ditor

  Lipjan 6 mars 08:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Lipjan 6 mars 06:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet BANESA 80m2
  Apartment / Banesa

  Shitet BANESA 80m2

  Shitet Banesa në LIPJAN Lagjja Qamil Olluri Objekti ”Te Abea” BANESA Ka Sallonin ME kuzhine Bash

  Lipjan 5 mars 22:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa me 114m2 + 25m2
  Apartment / Banesa

  Banesa me 114m2 + 25m2

  Banesa e re 114m2 + 25m2 terracë + parking garazhd e madhe 3 dhoma gjumi 2 banoj Kuzhin salon .

  Lipjan 4 mars 20:46
  570 €
 • 11 foto
  Shiten Banesat ne Prishtin Lipjan Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Prishtin Lipjan Ferizaj

  Banesa me madhsia te ndryshme Ndrrim i mundshem

  Lipjan 20 shkurt 21:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banese e mobiluar ne Lipjan
  Apartment / Banesa

  Banese e mobiluar ne Lipjan

  Shes banesen me mobile ne Lipjan. Banesa eshte ne katin e 6, ndertesa afer tregut te gjelbert. Per m

  Lipjan 15 shkurt 12:04
  27.000 €