Patundshmeri
Lushnjë

Patundshmeri në shitje në Lushnjë

 • 10 foto
  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 3+1 , Me siperfaqe 100 m2 banes dhe 100 m2 verand ne katin 6 ba

  Lushnjë Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9
  Apartment / Banesa

  Shitet Papafingo 3 dhoma + 2 Banjo Kati 9

  Shitet Papafingo Kati i 9 . 3 dhoma + 2 Banjo. Dhomat dhe dhoma e ndenjes me parket . Me sistem ngr

  Lushnjë Sot, 12:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lushnje

  Shitet kati II I nje shtepie private, 130 M2, me 36m² garazhd ose ambient tregtar, oborr i zhytur ne

  Lushnjë Sot, 09:16
  120.000 €
 • 10 foto
  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve
  Shtepi / Vila

  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve

  Shtepia eshte 103 metra katrore . Siperfaqja tokes rrethe e qark esht 800 metra katrore me te gjit

  Lushnjë Dje, 12:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN

  DES Real Estate

  Lushnjë Dje, 11:45
  40.000 €
 • 8 foto
  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA,

  DES Real Estate

  Lushnjë Dje, 10:25
  130.000 €
 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë Dje, 03:14
  120.000 €
 • 1 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 \'KONGRESI\' LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 \'KONGRESI\' LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 16:46
  28.000 €
 • 9 foto
  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti Me siperfaqe 133 m2 . 18 m2 ballkon 1 dhe 14 m2 ballkoni 2 ne

  Lushnjë 26 mars 16:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5

  Shitet ose jepet me qera Papafingo , Me siperfaqe 350 m2 ambjente te brendeshme dhe 300 m2 ballkon.

  Lushnjë 26 mars 16:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET DUPLEX NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET DUPLEX NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 16:13
  180.000 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 15:13
  40.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSH
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSH

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 11:05
  23.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHT

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 11:05
  2.500.000 Lek
 • 2 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE,NË LAGJEN KADRI QYSTRI,LUSHN
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE,NË LAGJEN KADRI QYSTRI,LUSHN

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 11:05
  5.500.000 Lek
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJ
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJ

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 10:53
  360 €
 • 7 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUS
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË LAGJEN LONI DHAMO, LUS

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 10:53
  680.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHT

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 10:45
  3.100.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSH
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSH

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 10:33
  3.000.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË KRUTJE E POSHTME, LUSH
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË KRUTJE E POSHTME, LUSH

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 10:25
  200.000 €
 • 8 foto
  SHITET VILË 4-KATËSHE NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 4-KATËSHE NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 10:13
  450.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, L
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN XHEVDET NEPRAVISHTA, L

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 09:13
  2.900.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 09:13
  350 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 09:05
  19.000 €
 • 8 foto
  SHITET TOKË ARË NË \"ARDENICË\", LUSHNJE.
  Shtepi / Vila

  SHITET TOKË ARË NË \"ARDENICË\", LUSHNJE.

  DES Real Estate

  Lushnjë 26 mars 07:45
  42.000 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 25 mars 13:45
  350 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 25 mars 13:45
  290 €
 • 7 foto
  NDËRTESË NË GORIÇAJ LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  NDËRTESË NË GORIÇAJ LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 25 mars 12:13
  90.000 €
 • 5 foto
  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË QERRET I RI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET NDËRTESË + TRUALL NË QERRET I RI, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 25 mars 12:05
  6.000.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJ
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJ

  DES Real Estate

  Lushnjë 25 mars 12:05
  65.000 €
 • 7 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJ
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJ

  DES Real Estate

  Lushnjë 25 mars 11:25
  100.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtëpi private + truall në Lagjen Haxhias.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpi private + truall në Lagjen Haxhias.

  DES Real Estate

  Lushnjë 25 mars 11:13
  65.000 €
 • 8 foto
  Apartament 3+1 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Lushnje

  Shitete Apartament 3+1 i mobiluar,Kati i 3 me pamje nga te dyja anet e pallatit,

  Lushnjë 24 mars 20:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtepi Banimi 240m2
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi 240m2

  shitet shtepi 240 m2, dy kateshe me sip. totale 500m2 shtepia ndoshet ne Divjake prane qendres se q

  Lushnjë 20 mars 16:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
   Shitet Apartament 2+1, kati i 1, pallat egzistues
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1, kati i 1, pallat egzistues

  Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me

  Lushnjë 18 mars 12:21
  4.000.000 Lek
 • 7 foto
  Shtëpi bashk me tok
  Shtepi / Vila

  Shtëpi bashk me tok

  Lushnjë Shtepia me Solet esht ndërtuar para 8 vitesh ka \"2 dhoma gjumi. Sallon e banjo e kompletuar

  Lushnjë 16 mars 16:36
  28.800 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet Apartament 2+1 në lagjjen \"Gafurr Muço \",pranë Qendrës Sanitare ,Lushnjë . Pallat i vjetër,

  Lushnjë 14 mars 20:22
  35.000 €
 • 11 foto
  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE

  Shitet shtepi pallati ne kati i 2t. Shpia esht e restauruar komplet si duket ne foto. 2+1. Per me sh

  Lushnjë 12 mars 21:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Apartamente ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Lushnje

  Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2) Apartamentet ndod

  Lushnjë 11 mars 15:42
  300 €
 • 2 foto
  Shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi banimi

  Shitet shtepi banimi me 1 dylym tok me certifikat 50 rrenje ullinje ne prodhim te gjithe cmimi i dis

  Lushnjë 9 mars 20:13
  18.000 €
 • 0 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepi private ne lagjen loni dhamo cmimi shum i arsyshem okazion per arsye emigrimi

  Lushnjë 8 mars 14:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Apartament 1+1,50m2 ,i hipotekuar, kati i 5te cdo gje arreduar ,adresa Bulevardi i Palmave ,pall B

  Lushnjë 8 mars 10:35
  23.500 €
 • 0 foto
  Apartamen ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartamen ne Lushnje

  Apartament 1+1,Me HIPOTEKE , kati i 5te banim ,50m2 ,e arreduar plotesisht, ballkon ,tualet me drita

  Lushnjë 5 mars 17:52
  23.000 €
 • 0 foto
  shtepi 1+1 tullle ne pallat 3 katesh
  Apartment / Banesa

  shtepi 1+1 tullle ne pallat 3 katesh

  shitet shtepi 1+1, 54 m2,kati i dyte .i rregulluar ne vitin 2017.dritare ,dyer banjo. elektrike ,hid

  Lushnjë 24 shkurt 22:29
  2.800.000 Lek
 • 10 foto
  APARTAMENT NE SHITJE NE LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE NE LUSHNJE

  Shes nje apartament 100 meter katror ne lushnje tek ypsiloni,apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi,

  Lushnjë 23 shkurt 20:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   LUSHNJE APARTAMENT NE SHITJE (OKAZION)
  Apartment / Banesa

  LUSHNJE APARTAMENT NE SHITJE (OKAZION)

  --Apartamenti eshte i orientuar Lindje-Perendim --Ndodhet ne katin e 4 te godines. --Ka shkalle priv

  Lushnjë 21 shkurt 09:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË GOLEM I VOGËL, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË GOLEM I VOGËL, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në Golem I Vogël, Lushnje. Shtëpia ka sipërfaqe 100 m² dhe organizohet në mëny

  Lushnjë 20 shkurt 18:17
  2.700.000 Lek
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti , Me siperfaqe 135 m2 , ne katin 5 banim . 2 dhoma + 1 Guzhin +

  Lushnjë 5 shkurt 09:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2+1 me nje banjo ne kati te 5 banim , Me siperfaqe 134 m2 , P

  Lushnjë 5 shkurt 09:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostradës Lushnje-Fier. Shitet me çmimin prej 100 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241
  Truall / Toke

  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostradës Lushnje-Fier. Shitet me çmimin prej 100 000 €/total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2241

  Shitet tokë are në Lumth, Lushnje me sipërfaqe 2017 m² toka ka lokacion të favoshëm pranë autostrad

  Lushnjë 30 janar 10:18
  100.000 €