Patundshmeri
Lushnjë

Patundshmeri në shitje në Lushnjë

 • 3 foto
  Okazion shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet Apartament

  Shitet shtepi tre katshe kati i par i banushem nje dhom gjumi sallon banjo dhe apothiq kati i dyt dy

  Lushnjë 3 prill 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Eshte shtepi tre kateshe kati pare shte i mbyllur . Ka nje dhom sallon guzhin bashk edhe eshte 90 m

  Lushnjë 3 prill 18:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepi ne Lushnje, me toke te punueshme.
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lushnje, me toke te punueshme.

  Shtepia ka nje kat, 3 dhoma + sallon + banjo. Dhomat jane te medha, punime te reja. Ka oborr + toke

  Lushnjë 3 prill 18:13
  75.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi me 12 dylym toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi me 12 dylym toke

  Shitet shtepi me 4 dhoma dhe 12 dylym toke.Toka eshte ne dy pjes ,10 Jan bashke me shtepin dhe 2 jan

  Lushnjë 3 prill 18:04
  80.000 €
 • 0 foto
  Okazion. Apartament ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion. Apartament ne Lushnje

  Shiten apartament siperfaqe te ndryshme. 2+1. Apartament jan ne pallat te ri afer poliklinekes Me

  Lushnjë 3 prill 17:10
  1 Lek
 • 0 foto
  Okazion. Apartament lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion. Apartament lushnje

  Apartamentet jan 2+1 . Apartament ndodhen perbri poliklinikes. Apartament jan me pamje nga lindja dh

  Lushnjë 3 prill 17:10
  1 €
 • 3 foto
  shtepi+tok
  Shtepi / Vila

  shtepi+tok

  shitet shtepia 2 kateshe me 3 dylim tok. stepia esht e savatuar me grafjato. ka shum pem te mbjellu

  Lushnjë 3 prill 15:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet kati II I nje shtepie private
  Shtepi / Vila

  Shitet kati II I nje shtepie private

  Shitet kati II I nje shtepie private, 130 M2, me 36m² garazhd ose ambient tregtar, oborr 270m²+15m²

  Lushnjë 3 prill 15:50
  100.000 €
 • 6 foto
  OKAZION1+1+Garzh Apartament Fsh Shenepremte-Divjak
  Apartment / Banesa

  OKAZION1+1+Garzh Apartament Fsh Shenepremte-Divjak

  Shitet shtepi e kompletuar me te gjitha kushtet + Garazhd para shtepise ne fshatin Shenepremte bashk

  Lushnjë 3 prill 14:37
  15.000 €
 • 4 foto
  OKAZION! 1+1+Garazhd Apartament Shenepremte-Divjak
  Shtepi / Vila

  OKAZION! 1+1+Garazhd Apartament Shenepremte-Divjak

  Shitet Apartament i kompletuar ne gjendje shume te mire 1+1 dhe Garazhd per makinen. Apartamenti ndo

  Lushnjë 3 prill 14:37
  20.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Vile ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile ne Lushnje

  Shitet nje vile ne lushnje 3 kateshe , E pershtatshme per 1 dhe 2 familje . Shtepia e kompletuar ,

  Lushnjë 3 prill 09:26
  90.000 €
 • 3 foto
  Shitet vilë dy-katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet vilë dy-katshe

  Shitet nje shtepi 2 katëshe me 510 meter tokë. Me te gjitha letrat ne rregull.

  Lushnjë 3 prill 07:19
  110.000 €
 • 4 foto
  Shitet nderrohet apartamenti
  Apartment / Banesa

  Shitet nderrohet apartamenti

  Apartament 1+1 ne katin e 4 pallat i ri. Ndodhet ne qender te Divjakes. 5 minuta larg Parkut “Lagu

  Lushnjë 3 prill 07:06
  31.000 €
 • 3 foto
  Shtepi ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lushnje

  shitet shtepia 2 kateshe me 3dylim tok shtepia eshte e rrethekuar ka garazh per makina ka shum pem t

  Lushnjë 3 prill 06:39
  65 Lek
 • 5 foto
  shtepi+tok
  Shtepi / Vila

  shtepi+tok

  shes shtepi110meter katror +3dylim tok shtepia esht e rrethekuar ne proces legalizim

  Lushnjë 3 prill 05:42
  65 Lek
 • 2 foto
  Shitet shtepi 2+1 ne lushnje.
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 2+1 ne lushnje.

  Shtepia ndodhet ne hyrje te lushnjes Rr. Iljaz Ahmeti Cmimi i arsyeshem Te interesuarit te kontaktoj

  Lushnjë 3 prill 05:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament 1+1 kati i par
  Shtepi / Vila

  Apartament 1+1 kati i par

  Shitet shtepi 1+1 e mobiluar Lagjia Skender libohova

  Lushnjë 3 prill 04:04
  22.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT

  Apartament 95 m2 i mobiluar, me certefikat pronesie kati 2

  Lushnjë 2 prill 15:19
  36 €
 • 1 foto
  Shtëpie ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtëpie ne Lushnje

  Shitje prone Tokë ,truall dhe shtëpi një katëshe me taracë -Trualli në pronësi 385 m² -Shtëpia 128

  Lushnjë 2 prill 14:52
  32.400 €
 • 5 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitete shtepi private nje kateshe e ipotekuar sic eshihni ne foto eshte ne gjenje te mir + bace me

  Lushnjë 2 prill 13:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepi
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi

  Shitet Shtepi e mobiluar plotesisht 2+1 Shtepia ndodhet ne pallatin e ri mbas bashkise me nje siperf

  Lushnjë 2 prill 12:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepi private (vile)
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi private (vile)

  Shtepia eshte dy kateshe me obor dhe bahce, vend parkimi brenda teritorit.

  Lushnjë 2 prill 11:40
  100.000 €
 • 8 foto
  Shtepi ne fshatin gorre
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne fshatin gorre

  E perfshir nga 3 dhoma guzhin banjo dhe koridor me sipefaqe 104 me katror e legalizuar me certifikat

  Lushnjë 2 prill 11:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Apartament me certefikat pronesie 95m2 kati 2 e mobiluar

  Lushnjë 2 prill 09:24
  36.000 €
 • 0 foto
  Lushnje Apartament OKAZION 95m2
  Apartment / Banesa

  Lushnje Apartament OKAZION 95m2

  Apartament me sip 95 m2 me certefikat pronesie e rikonstruktuar dhe mobilim bashkohor kati 2.

  Lushnjë 2 prill 09:09
  36.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpi 1+1 e rregulluar.
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpi 1+1 e rregulluar.

  Shitet shtëpi 1+1,58m2 Lagja “Skënder Libohova”kati i 5 Shtëpia është e mobiluar dhe e kompletu

  Lushnjë 2 prill 08:28
  2.300.000 Lek
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitei shtepia per arsye mos perdorimi. Ndodhet mbrapa bashkis se lushnjes . Shtepia eshte ne katin

  Lushnjë 2 prill 08:10
  55 €
 • 4 foto
  OKAZION! Kioske e banueshme
  Garazh

  OKAZION! Kioske e banueshme

  Kioske e banueshme e pajisur me dere dhe dritare alumini si dhe me lidhje elektrike, mund te perdore

  Lushnjë 2 prill 06:22
  2.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 2+1
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1

  Shtepi 2+1 me siperfaqe 129 m2. (2 banjo) Lagja Kongresi, pallati perpara xhamise

  Lushnjë 2 prill 05:21
  49.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 200m truall + 20 dylym tok ne (perdorim)
  Shtepi / Vila

  Shtepi 200m truall + 20 dylym tok ne (perdorim)

  Shiten ne Mize (Divjak) shtepi+200m truall +20 dylym tok (ne perdorim) deri ne funte janarit 25000e

  Lushnjë 2 prill 03:31
  25.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpia me gjithë tokë 2.2 dylym
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia me gjithë tokë 2.2 dylym

  Shitet per arsyje emigrimi. Kati i pare eshte garazh + banjo. Kati i dyte ka sallon te madh ne hyrje

  Lushnjë 2 prill 02:29
  5.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Vile
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile

  Vila eshte 2 kateshe me mundesine per tu bere 4 kateshe. Kati 1 eshte dyqan i rikonstruktuar. Kati 2

  Lushnjë 2 prill 02:21
  125.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet vile 3 kate 360m katror ne qytetin e lushnjes ne lagjen 18 tetori. Shetipa ndodhet ne nje bll

  Lushnjë 2 prill 02:04
  160.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 Lushnje

  Apartamenti permban 2 dhoma e kuzhine+2 ballkone kati i tete i banimit (270 euro m2).Ndodhet ne lagj

  Lushnjë 2 prill 01:50
  37.260 €
 • 5 foto
  Shtepi dy kateshe 80000€
  Shtepi / Vila

  Shtepi dy kateshe 80000€

  Shtepi dy kateshe me oborr perpara dhe mbrapa.cdo kat ka dy dhoma,nje sallon (guzhine) dhe nje banjo

  Lushnjë 2 prill 00:25
  80.000 €
 • 2 foto
  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK

  shtepia esht e vejeter dhe nuk esht e banushme, hapsira e ndertimit esht e shfrytezueshme ne max sep

  Lushnjë 2 prill 00:08
  52.000 €
 • 7 foto
  ❌???❌Shtepia ose jepet me Qera ❌???❌
  Shtepi / Vila

  ❌???❌Shtepia ose jepet me Qera ❌???❌

  Vile 2 kateshe 200 metra katror e kompletuar. Posht magazin 400 metra katror e pershtatshme per bizn

  Lushnjë 1 prill 23:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1 Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 Lushnje

  Apartamenti permban 1 dhome e kuzhine, kati i shtate i banimit (280 euro m2).Ndodhet ne lagjen \'Cli

  Lushnjë 1 prill 21:24
  19.386 €
 • 2 foto
  Shes Shtepine
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepine

  Shes nje shtepi 3 kateshe kati i trete pare 56 m katrore, kati 113 m, kati trete 113 m.Kati trete pa

  Lushnjë 1 prill 18:19
  130.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia për arsye emigrimi (me dokumenta)
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia për arsye emigrimi (me dokumenta)

  Shitet shtëpia në fshatin golem lushnje me 4 dynym tokë 1 km afër autostradës Lushnje-Tiranë për ars

  Lushnjë 1 prill 16:16
  7 €
 • 0 foto
  OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1 LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1 LUSHNJE

  Apartamenti ndodhet ne lagjen \"Clirimi\", rr. \"Shetitorja e Palmave\", orinetuar nga lindja. Apart

  Lushnjë 1 prill 15:09
  38.752 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament Komplet i Mobiliar
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Komplet i Mobiliar

  Shitet apartament 1+1 komplet e mobiluar me tgjitha kushtet ..kati ..3 Lagja 18 Tetori siper Bar Mon

  Lushnjë 1 prill 05:48
  32.000 €
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  2dhome nje sallonguzine nje wc eshte ne qenter te lushnjes poshte ka banken raiffeisen parkun e ka p

  Lushnjë 1 prill 04:28
  37.000 €
 • 5 foto
  Shtëpi bashk me tok
  Shtepi / Vila

  Shtëpi bashk me tok

  Lushnjë Shtepia me Solet esht ndërtuar para 8 vitesh ka \"2 dhoma gjumi. Sallon e banjo e kompletuar

  Lushnjë 31 mars 19:33
  35.000 €
 • 1 foto
  Vile ne Divjake
  Shtepi / Vila

  Vile ne Divjake

  Shitet shtepia ne Divjake..Shtepi private e perbere nga 3 kate...Kati i pare eshte e i perbere nga d

  Lushnjë 20 mars 16:23
  250.000 €
 • 10 foto
  Shtepi private bashke ne 6000m2 tok
  Shtepi / Vila

  Shtepi private bashke ne 6000m2 tok

  Shitet shtepi me 6000m2 toke jane ne nje vend me shtepin ku ne 2 dylym jan mbjellur 200 rreze pj

  Lushnjë 19 mars 12:22
  75.000 €
 • 2 foto
  SHITET VILE 3 KATESH NE LAGJEN 18 TETORI LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 3 KATESH NE LAGJEN 18 TETORI LUSHNJE

  SHITET VILE 3 KATESH NE LAGJEN 18 TETORI LUSHNJE AFER STAZIONI TRENIT ESHT NJE VILE PRIVATE ME SIPE

  Lushnjë 14 mars 18:02
  109.000 €
 • 0 foto
  64
  Shtepi / Vila

  64

  Shtepi dhome e guzhin e mobilur totalisht

  Lushnjë 14 mars 12:02
  24.000 €
 • 0 foto
  Shitet Vile ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile ne Lushnje

  Shitet nje vile 3 kateshe ne lushnje . Shtepia eshte ndertim i ri. Kushte bashkohore . Adresa ne Lus

  Lushnjë 12 mars 10:23
  110 Lek
 • 0 foto
  Pallati 279 kati 6
  Apartment / Banesa

  Pallati 279 kati 6

  Dhome e guzhin e mobiluar e restauruar tani afer shitet e mobiluar 24000€ ipa diskutuar

  Lushnjë 10 mars 19:11
  24.000 €