Patundshmeri
Lushnjë

Patundshmeri në shitje në Lushnjë

 • 0 foto
  shitet shtepi 1+1
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi 1+1

  e rregulluar plotesisht ne lagjen kongresi me hipotek

  Lushnjë 8 mars 12:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi private 1+1 me 350 metra tok cmimi 30 mij ero okazion deri qeshor ose ndrrohet me apar

  Lushnjë 6 mars 20:03
  30 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shitet vile ne lushnje 330m2 ne qender te qytetit shtepia esht e organizuar nga dy dhoma ne katin e

  Lushnjë 6 mars 18:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne Autostraden Rrogozhine - Lushnje, Shitet Toke Are
  Truall / Toke

  Ne Autostraden Rrogozhine - Lushnje, Shitet Toke Are

  Ne autostraden Rrogozhine - Lushnje, shitet toke are. E vendodhur ne rruge kryesore, 3.600 m2 toke a

  Lushnjë 6 mars 17:38
  126.000 €
 • 3 foto
  Shiten shpija zham sektor lushnje
  Shtepi / Vila

  Shiten shpija zham sektor lushnje

  Shes shtepi ne qender te zhames me largsi nga atustrada 80 metra vij ajrore 100 metra vij komsore sh

  Lushnjë 6 mars 15:04
  18.500 €
 • 2 foto
  Shtepi private ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Lushnje

  shitet shtepi bashk me truall ne Lushnje. shtepia eshte 150m2 dhe ka toke 600m2 te gjitha letrat ne

  Lushnjë 4 mars 01:03
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Shtepi Private ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private ne Lushnje

  Shitet shtepi private me siperfaqe 310m2 truall 90m2 siperfaqe objekti. Oragnizuar ne 3 dhoma dhe gu

  Lushnjë 19 shkurt 18:12
  3.300.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 4+1 NE QENDER TE LUSHNJES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 4+1 NE QENDER TE LUSHNJES

  Shtepia ndodhet ne rrugen kryesore ne Lushnje.Perfshin : -4 kondicioner -lavatrice -tavan me gips -p

  Lushnjë 6 shkurt 14:13
  34.000 €
 • 9 foto
  Cerm sektor, Lushnje.
  Shtepi / Vila

  Cerm sektor, Lushnje.

  Shtepia shitet per arsye emigrimi, eshte shtepi perdhese me vend perpara me Parking makine me plack

  Lushnjë 3 shkurt 18:22
  55.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 4+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 4+1

  Shitet apartament 4+1 ne Lushnje. E mobiluar. E rregulluar nga brenda. Me cdo paisje elektroshtepiak

  Lushnjë 3 shkurt 14:02
  34.000 €
 • 0 foto
  shtepi
  Shtepi / Vila

  shtepi

  shitet shtepia per arsye emigrimi eshte ne gjendje shum te mir ka 4 dhoma koridor dhe banjo me

  Lushnjë 29 janar 21:02
  100 Lek
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi private lagjen loni dhamo perballe gjimnazit jani nushi mbrapa pallatit bardhe shtepia

  Lushnjë 26 janar 17:12
  35.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 124 m2 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 124 m2 ne Lushnje

  Apartamenti eshte ne katin e 7 ,perballe rruges kryesore me siperfaqe 124 m2 . Ka 2 dhoma gjumi,2

  Lushnjë 23 janar 18:47
  42.000 €
 • 1 foto
  Shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi banimi

  Shitet shtepi banimi dhe 1 dylym tok me certifikat 50 rrenje ullinje ne prodhim te gjithe cmimi i di

  Lushnjë 20 janar 20:02
  20.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament ne Lushnje

  Apartamet me hipotek kati 2, 96 m2 i rikostruktuar kohet e fundit me mobilim bashkohor! Adresa lagjj

  Lushnjë 16 janar 21:22
  36 €
 • 3 foto
  shtepi per shitje
  Shtepi / Vila

  shtepi per shitje

  Shtepi 3 kateshe Kati i pare eshte per dyqan ose per biznes me siperfaqe 150m2 Kati i dyte per bani

  Lushnjë 13 janar 22:04
  160.000 €
 • 3 foto
  shtepi e re e ndertuar me truall
  Shtepi / Vila

  shtepi e re e ndertuar me truall

  Shitet shtepi 3 kateshe Kati i pare per dyqan ose per biznes me siperfaqe 150 m2 Kati i dyte me si

  Lushnjë 13 janar 21:22
  160.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 1+1 e rregulluar dhe mobiluar. Ballkoni ka pajme te bukur qe sheh komplet qytetin dhe

  Lushnjë 8 janar 11:13
  1.600.000 Lek
 • 0 foto
  pallat
  Apartment / Banesa

  pallat

  shes nje hyrje 2 dhoma 2 banjo guzhin me ballkon te bollshem

  Lushnjë 5 janar 20:12
  50 €
 • 4 foto
  Apartament 80m2,kati 6,i rikonstruktuar,me hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartament 80m2,kati 6,i rikonstruktuar,me hipotek

  Shitet apartament ne lgj. Xhevdet Nepravishta, pallat ekzistues, tek rotondo e kryqezimit te stadium

  Lushnjë 4 janar 14:02
  3.000.000 Lek
 • 2 foto
  APARTAMENTI NE LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTI NE LUSHNJE

  SHITET APARTAMENTI 2+1, SIP 49 M2, LAGJA "GAFURR MUCO", PALLATI 184, KATI 1, PERBALLE ME KARBURANT G

  Lushnjë 3 janar 18:04
  2.500.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Pallatti eshte i ndertuar ne vitin 1979 Lagja gafurr muco . Pallati nr. 121 Hyrja 1.kati i. Dyte ,d

  Lushnjë 2 janar 09:02
  22.000 €
 • 2 foto
  Shitet toka
  Truall / Toke

  Shitet toka

  Shitet 1hektar tok 200m e gjat dhe 50m e gjer mundesi per 2 troje Toka eshte e tera e rrethuar me rr

  Lushnjë 1 shtator 16:38
  50 €
 • 0 foto
  shitet toke bujqesore
  Truall / Toke

  shitet toke bujqesore

  Shitet toke bujqesore 8810 m2 ne Terbuf afer ish zyrave te sektorit Terbuf rruga e Hidrantit. Toka

  Lushnjë 10 gusht 11:17
  40.000 €
 • 5 foto
  Shitet 1hektar tok
  Truall / Toke

  Shitet 1hektar tok

  Shitet 1hektar tok 200m e gjat dhe 50m e gjer mundesi per 2 troje Toka eshte e tera e rrethuar me

  Lushnjë 25 korrik 16:50
  50.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Shtepiza

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Lushnjë 3 janar 11:30
  50.000.000 €