Patundshmeri
Lushnjë

Patundshmeri në shitje në Lushnjë

 • 0 foto
  Shitet apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament

  Apartament me certefikat pronesie 95m2 kati 2 e mobiluar

  Lushnjë 2 prill 09:24
  36.000 €
 • 0 foto
  Lushnje Apartament OKAZION 95m2
  Apartment / Banesa

  Lushnje Apartament OKAZION 95m2

  Apartament me sip 95 m2 me certefikat pronesie e rikonstruktuar dhe mobilim bashkohor kati 2.

  Lushnjë 2 prill 09:09
  36.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpi 1+1 e rregulluar.
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpi 1+1 e rregulluar.

  Shitet shtëpi 1+1,58m2 Lagja “Skënder Libohova”kati i 5 Shtëpia është e mobiluar dhe e kompletu

  Lushnjë 2 prill 08:28
  2.300.000 Lek
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitei shtepia per arsye mos perdorimi. Ndodhet mbrapa bashkis se lushnjes . Shtepia eshte ne katin

  Lushnjë 2 prill 08:10
  55 €
 • 4 foto
  OKAZION! Kioske e banueshme
  Garazh

  OKAZION! Kioske e banueshme

  Kioske e banueshme e pajisur me dere dhe dritare alumini si dhe me lidhje elektrike, mund te perdore

  Lushnjë 2 prill 06:22
  2.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 2+1
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1

  Shtepi 2+1 me siperfaqe 129 m2. (2 banjo) Lagja Kongresi, pallati perpara xhamise

  Lushnjë 2 prill 05:21
  49.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 200m truall + 20 dylym tok ne (perdorim)
  Shtepi / Vila

  Shtepi 200m truall + 20 dylym tok ne (perdorim)

  Shiten ne Mize (Divjak) shtepi+200m truall +20 dylym tok (ne perdorim) deri ne funte janarit 25000e

  Lushnjë 2 prill 03:31
  25.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpia me gjithë tokë 2.2 dylym
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia me gjithë tokë 2.2 dylym

  Shitet per arsyje emigrimi. Kati i pare eshte garazh + banjo. Kati i dyte ka sallon te madh ne hyrje

  Lushnjë 2 prill 02:29
  5.300.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Vile
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile

  Vila eshte 2 kateshe me mundesine per tu bere 4 kateshe. Kati 1 eshte dyqan i rikonstruktuar. Kati 2

  Lushnjë 2 prill 02:21
  125.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi

  Shitet vile 3 kate 360m katror ne qytetin e lushnjes ne lagjen 18 tetori. Shetipa ndodhet ne nje bll

  Lushnjë 2 prill 02:04
  160.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 Lushnje

  Apartamenti permban 2 dhoma e kuzhine+2 ballkone kati i tete i banimit (270 euro m2).Ndodhet ne lagj

  Lushnjë 2 prill 01:50
  37.260 €
 • 5 foto
  Shtepi dy kateshe 80000€
  Shtepi / Vila

  Shtepi dy kateshe 80000€

  Shtepi dy kateshe me oborr perpara dhe mbrapa.cdo kat ka dy dhoma,nje sallon (guzhine) dhe nje banjo

  Lushnjë 2 prill 00:25
  80.000 €
 • 2 foto
  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK

  shtepia esht e vejeter dhe nuk esht e banushme, hapsira e ndertimit esht e shfrytezueshme ne max sep

  Lushnjë 2 prill 00:08
  52.000 €
 • 7 foto
  ❌???❌Shtepia ose jepet me Qera ❌???❌
  Shtepi / Vila

  ❌???❌Shtepia ose jepet me Qera ❌???❌

  Vile 2 kateshe 200 metra katror e kompletuar. Posht magazin 400 metra katror e pershtatshme per bizn

  Lushnjë 1 prill 23:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1 Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 Lushnje

  Apartamenti permban 1 dhome e kuzhine, kati i shtate i banimit (280 euro m2).Ndodhet ne lagjen \'Cli

  Lushnjë 1 prill 21:24
  19.386 €
 • 2 foto
  Shes Shtepine
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepine

  Shes nje shtepi 3 kateshe kati i trete pare 56 m katrore, kati 113 m, kati trete 113 m.Kati trete pa

  Lushnjë 1 prill 18:19
  130.000 €
 • 3 foto
  Shitet shtëpia për arsye emigrimi (me dokumenta)
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia për arsye emigrimi (me dokumenta)

  Shitet shtëpia në fshatin golem lushnje me 4 dynym tokë 1 km afër autostradës Lushnje-Tiranë për ars

  Lushnjë 1 prill 16:16
  7 €
 • 0 foto
  OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1 LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  OKAZION! SHITET APARTAMENTI 2+1 LUSHNJE

  Apartamenti ndodhet ne lagjen \"Clirimi\", rr. \"Shetitorja e Palmave\", orinetuar nga lindja. Apart

  Lushnjë 1 prill 15:09
  38.752 €
 • 7 foto
  Shitet Apartament Komplet i Mobiliar
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Komplet i Mobiliar

  Shitet apartament 1+1 komplet e mobiluar me tgjitha kushtet ..kati ..3 Lagja 18 Tetori siper Bar Mon

  Lushnjë 1 prill 05:48
  32.000 €
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  2dhome nje sallonguzine nje wc eshte ne qenter te lushnjes poshte ka banken raiffeisen parkun e ka p

  Lushnjë 1 prill 04:28
  37.000 €
 • 5 foto
  Shtëpi bashk me tok
  Shtepi / Vila

  Shtëpi bashk me tok

  Lushnjë Shtepia me Solet esht ndërtuar para 8 vitesh ka \"2 dhoma gjumi. Sallon e banjo e kompletuar

  Lushnjë 31 mars 19:33
  35.000 €
 • 1 foto
  Vile ne Divjake
  Shtepi / Vila

  Vile ne Divjake

  Shitet shtepia ne Divjake..Shtepi private e perbere nga 3 kate...Kati i pare eshte e i perbere nga d

  Lushnjë 20 mars 16:23
  250.000 €
 • 10 foto
  Shtepi private bashke ne 6000m2 tok
  Shtepi / Vila

  Shtepi private bashke ne 6000m2 tok

  Shitet shtepi me 6000m2 toke jane ne nje vend me shtepin ku ne 2 dylym jan mbjellur 200 rreze pj

  Lushnjë 19 mars 12:22
  75.000 €
 • 2 foto
  SHITET VILE 3 KATESH NE LAGJEN 18 TETORI LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET VILE 3 KATESH NE LAGJEN 18 TETORI LUSHNJE

  SHITET VILE 3 KATESH NE LAGJEN 18 TETORI LUSHNJE AFER STAZIONI TRENIT ESHT NJE VILE PRIVATE ME SIPE

  Lushnjë 14 mars 18:02
  109.000 €
 • 0 foto
  64
  Shtepi / Vila

  64

  Shtepi dhome e guzhin e mobilur totalisht

  Lushnjë 14 mars 12:02
  24.000 €
 • 0 foto
  Shitet Vile ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile ne Lushnje

  Shitet nje vile 3 kateshe ne lushnje . Shtepia eshte ndertim i ri. Kushte bashkohore . Adresa ne Lus

  Lushnjë 12 mars 10:23
  110 Lek
 • 0 foto
  Pallati 279 kati 6
  Apartment / Banesa

  Pallati 279 kati 6

  Dhome e guzhin e mobiluar e restauruar tani afer shitet e mobiluar 24000€ ipa diskutuar

  Lushnjë 10 mars 19:11
  24.000 €
 • 0 foto
  shitet shtepi 1+1
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi 1+1

  e rregulluar plotesisht ne lagjen kongresi me hipotek

  Lushnjë 8 mars 12:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi private 1+1 me 350 metra tok cmimi 30 mij ero okazion deri qeshor ose ndrrohet me apar

  Lushnjë 6 mars 20:03
  30 €
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shitet vile ne lushnje 330m2 ne qender te qytetit shtepia esht e organizuar nga dy dhoma ne katin e

  Lushnjë 6 mars 18:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ne Autostraden Rrogozhine - Lushnje, Shitet Toke Are
  Truall / Toke

  Ne Autostraden Rrogozhine - Lushnje, Shitet Toke Are

  Ne autostraden Rrogozhine - Lushnje, shitet toke are. E vendodhur ne rruge kryesore, 3.600 m2 toke a

  Lushnjë 6 mars 17:38
  126.000 €
 • 3 foto
  Shiten shpija zham sektor lushnje
  Shtepi / Vila

  Shiten shpija zham sektor lushnje

  Shes shtepi ne qender te zhames me largsi nga atustrada 80 metra vij ajrore 100 metra vij komsore sh

  Lushnjë 6 mars 15:04
  18.500 €
 • 2 foto
  Shtepi private ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne Lushnje

  shitet shtepi bashk me truall ne Lushnje. shtepia eshte 150m2 dhe ka toke 600m2 te gjitha letrat ne

  Lushnjë 4 mars 01:03
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Shtepi Private ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private ne Lushnje

  Shitet shtepi private me siperfaqe 310m2 truall 90m2 siperfaqe objekti. Oragnizuar ne 3 dhoma dhe gu

  Lushnjë 19 shkurt 18:12
  3.300.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 4+1 NE QENDER TE LUSHNJES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 4+1 NE QENDER TE LUSHNJES

  Shtepia ndodhet ne rrugen kryesore ne Lushnje.Perfshin : -4 kondicioner -lavatrice -tavan me gips -p

  Lushnjë 6 shkurt 14:13
  34.000 €
 • 9 foto
  Cerm sektor, Lushnje.
  Shtepi / Vila

  Cerm sektor, Lushnje.

  Shtepia shitet per arsye emigrimi, eshte shtepi perdhese me vend perpara me Parking makine me plack

  Lushnjë 3 shkurt 18:22
  55.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 4+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 4+1

  Shitet apartament 4+1 ne Lushnje. E mobiluar. E rregulluar nga brenda. Me cdo paisje elektroshtepiak

  Lushnjë 3 shkurt 14:02
  34.000 €
 • 0 foto
  shtepi
  Shtepi / Vila

  shtepi

  shitet shtepia per arsye emigrimi eshte ne gjendje shum te mir ka 4 dhoma koridor dhe banjo me

  Lushnjë 29 janar 21:02
  100 Lek
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi private lagjen loni dhamo perballe gjimnazit jani nushi mbrapa pallatit bardhe shtepia

  Lushnjë 26 janar 17:12
  35.000 €
 • 4 foto
  Shitet Apartament 124 m2 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 124 m2 ne Lushnje

  Apartamenti eshte ne katin e 7 ,perballe rruges kryesore me siperfaqe 124 m2 . Ka 2 dhoma gjumi,2

  Lushnjë 23 janar 18:47
  42.000 €
 • 1 foto
  Shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi banimi

  Shitet shtepi banimi dhe 1 dylym tok me certifikat 50 rrenje ullinje ne prodhim te gjithe cmimi i di

  Lushnjë 20 janar 20:02
  20.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament ne Lushnje

  Apartamet me hipotek kati 2, 96 m2 i rikostruktuar kohet e fundit me mobilim bashkohor! Adresa lagjj

  Lushnjë 16 janar 21:22
  36 €
 • 3 foto
  shtepi per shitje
  Shtepi / Vila

  shtepi per shitje

  Shtepi 3 kateshe Kati i pare eshte per dyqan ose per biznes me siperfaqe 150m2 Kati i dyte per bani

  Lushnjë 13 janar 22:04
  160.000 €
 • 3 foto
  shtepi e re e ndertuar me truall
  Shtepi / Vila

  shtepi e re e ndertuar me truall

  Shitet shtepi 3 kateshe Kati i pare per dyqan ose per biznes me siperfaqe 150 m2 Kati i dyte me si

  Lushnjë 13 janar 21:22
  160.000 €
 • 9 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 1+1 e rregulluar dhe mobiluar. Ballkoni ka pajme te bukur qe sheh komplet qytetin dhe

  Lushnjë 8 janar 11:13
  1.600.000 Lek
 • 0 foto
  pallat
  Apartment / Banesa

  pallat

  shes nje hyrje 2 dhoma 2 banjo guzhin me ballkon te bollshem

  Lushnjë 5 janar 20:12
  50 €
 • 4 foto
  Apartament 80m2,kati 6,i rikonstruktuar,me hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartament 80m2,kati 6,i rikonstruktuar,me hipotek

  Shitet apartament ne lgj. Xhevdet Nepravishta, pallat ekzistues, tek rotondo e kryqezimit te stadium

  Lushnjë 4 janar 14:02
  3.000.000 Lek
 • 2 foto
  APARTAMENTI NE LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTI NE LUSHNJE

  SHITET APARTAMENTI 2+1, SIP 49 M2, LAGJA "GAFURR MUCO", PALLATI 184, KATI 1, PERBALLE ME KARBURANT G

  Lushnjë 3 janar 18:04
  2.500.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Pallatti eshte i ndertuar ne vitin 1979 Lagja gafurr muco . Pallati nr. 121 Hyrja 1.kati i. Dyte ,d

  Lushnjë 2 janar 09:02
  22.000 €
 • 2 foto
  Shitet toka
  Truall / Toke

  Shitet toka

  Shitet 1hektar tok 200m e gjat dhe 50m e gjer mundesi per 2 troje Toka eshte e tera e rrethuar me rr

  Lushnjë 1 shtator 16:38
  50 €