Patundshmeri
Malisheve

Patundshmeri në shitje në Malisheve

 • 10 foto
  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Garazh

  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Malisheve 21 shtator 13:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ndertim të Shtëpive
  Shtepi / Vila

  Ndertim të Shtëpive

  Bëjm projektimin dhe ndërtimin e shtepive në tër teritorin e Kosoves me cilësi te lartë ndertimi te

  Malisheve 12 shtator 12:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë
  Apartment / Banesa

  Këtu është një mundësi shumë e mirë që ju të dilni nga papunësia 100% e vërtetë

  Ju dëshironi të konkretizoni ëndrrat tuaja, por nuk keni mundësi të realizoni se është mundësia pë

  Malisheve 2 gusht 20:39
  30.000 €
 • 6 foto
  shitet urgjent
  Shtepi / Vila

  shitet urgjent

  Shitet Trualli 8ari e 40m posedon lokal afarizem dhe shtepi banimi lokali 4ter kate nga 180m kati ka

  Malisheve 20 korrik 02:32
  250.000 €
 • 4 foto
  Arka rrath per bunar
  Dhoma

  Arka rrath per bunar

  Kemi arka rrath per bunar

  Malisheve 9 qershor 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banes
  Apartment / Banesa

  Shitet banes

  Shitet banesa 44 metra katror sallon+ 1 dhom etj ne qender te malisheves per me shum info thirrni n

  Malisheve 25 prill 17:50
  24.000 €
 • 4 foto
  Shitet objekti (Konstruksioni Metalik)
  Garazh

  Shitet objekti (Konstruksioni Metalik)

  * Shitet Objekti ( Konstruksioni / Metalik) i cili sherben per puntori te ndryshme! - Gjersia e ob

  Malisheve 4 prill 10:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Banesa ne shitje malishev 5o metra afer ambulances banesa esht 54m2 ka shpajz Banesa posedon Lift

  Malisheve 4 prill 08:51
  27.500 €
 • 0 foto
  Shiten 2 shtepit
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtepit

  Shiten 2 shtepit ne prizren ne barut hane .afer restoran T&A .shtepit kan dokumenta te rregullta

  Malisheve 4 prill 01:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepija ne lagjen e gurit.me te gjitha kushtet per banim.per informacion na kontaktoni.ne nr

  Malisheve 4 prill 00:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi banimi

  Shes shtepin ne malishev ne lagjen e gurit.per ma shum iformata na kontaktoni ne nr e tel.045-985-17

  Malisheve 3 prill 22:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa
  Apartment / Banesa

  Banesa

  Kerkoj banes me ble kati 1 dhe 2 perafersisht 70 metra katror

  Malisheve 3 prill 00:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trafik
  Garazh

  Trafik

  Eshte e mir e rujtnje

  Malisheve 2 prill 17:55
  200 €
 • 1 foto
  shes toka rr.trazit shtime 1.5 nga qendra shtimes
  Shtepi / Vila

  shes toka rr.trazit shtime 1.5 nga qendra shtimes

  shitet 30 ari trull ne shtime rruga trazitore e gatshme per banim posedon rrym uji kanalizimi toka k

  Malisheve 2 prill 13:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 42 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 42 m2

  Shes banesen 42 metra katror kati 3 ibanimit objekti te kumuna perkthimi bahet menjeher sipas marrve

  Malisheve 1 prill 09:34
  21.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Gjakove
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Gjakove

  Shitet banesa në Gjakovë Banesa është 68.41 m2 dhe posedon: *Qëndrim ditor *Kuzhina dhe tryezaria *D

  Malisheve 31 mars 23:17
  530 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepiza

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Malisheve 13 nëntor 19:21
  100 €
 • 1 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Shtepiza

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Offerte individuali in denaro da 2.000 € a 5.200.000 €, con un tasso il tasso di interesse è rimbor

  Malisheve 11 nëntor 05:43
  1.200 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Garazh

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Malisheve 5 janar 12:10
  6.000.000 €
 • 0 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Garazh

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Malisheve 25 dhjetor 22:39
  50.000.000 €