Patundshmeri
Malisheve

Patundshmeri në shitje në Malisheve

 • 10 foto
  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Garazh

  DYER GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Malisheve Sot, 08:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne shtoj te ulqinit

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Shtoj të Ulqinit , Plazhi i Madh , Perball plazhit Copacabana ,

  Malisheve Dje, 10:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa dhe Dyqane ne Shengjin
  Apartment / Banesa

  Banesa dhe Dyqane ne Shengjin

  Edil Project ofron në Resortin e tij HOLIDAY IN në Kune Shëngjin: Apartamente, Dyqane dhe Garazhe. R

  Malisheve 8 korrik 17:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes TAVOLINA pet dasma
  Garazh

  Shes TAVOLINA pet dasma

  Shes 15 tavolina komplete jan te reja

  Malisheve 31 maj 16:00
  110 €
 • 7 foto
  Fontana shadervan
  Shtepi / Vila

  Fontana shadervan

  Punojm punime te ndryshme

  Malisheve 24 maj 17:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Trualli
  Truall / Toke

  Shitet Trualli

  Shitet trualli 4.5 ari, ne lagjen Mirdita ne Malisheve, afer shkolles se mesme dhe ambullantes. Rrug

  Malisheve 19 maj 04:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Baraka
  Garazh

  Baraka

  jan te mira koplet me gjama

  Malisheve 13 prill 11:05
  5.000 €
 • 0 foto
  Fellne bmw
  Garazh

  Fellne bmw

  Fellne bmw teardhun prej gjermanie

  Malisheve 8 mars 09:19
  850 €
 • 6 foto
  shitet urgjent
  Shtepi / Vila

  shitet urgjent

  Shitet Trualli 8ari e 40m posedon lokal afarizem dhe shtepi banimi lokali 4ter kate nga 180m kati ka

  Malisheve 20 korrik 02:32
  250.000 €
 • 4 foto
  Arka rrath per bunar
  Dhoma

  Arka rrath per bunar

  Kemi arka rrath per bunar

  Malisheve 9 qershor 21:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepiza

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Mirëmëngjesi. Ne jemi një kompani financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë hua për të ndihmuar k

  Malisheve 13 nëntor 19:21
  100 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber (+22962002097 )
  Garazh

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber (+22962002097 )

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Malisheve 5 janar 12:10
  6.000.000 €
 • 0 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Garazh

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Malisheve 25 dhjetor 22:39
  50.000.000 €