Patundshmeri
Mitrovicë

Patundshmeri në shitje në Mitrovicë

 • 2 foto
  Banese ne Mitrovice EXTRA  Qmimi i Volitshem
  Apartment / Banesa

  Banese ne Mitrovice EXTRA Qmimi i Volitshem

  Shitet banesa ne mitrovice perballe xhamise se Haxhi Veselit . Pamje nga Iindja (rruga kryesore) kat

  Mitrovicë Sot, 00:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices

  Shitet shtepia n\'qender t\'Mitrovices afer Mega Florentit te Auto Shkolla \"Nori\" shtepia eshte 2

  Mitrovicë Sot, 00:04
  95.000 €
 • 11 foto
  Sh34 Shtepia ne Shitje ne Mitrovicè/Suhodoll
  Shtepi / Vila

  Sh34 Shtepia ne Shitje ne Mitrovicè/Suhodoll

  Shtepia Posedon 13 Ari 4 x Dhoma Gjumi 1 x Sallon 2x Kuzhine 2 x Banjo/Wc 3 x Ballkon Kate : 3

  Mitrovicë Dje, 23:05
  140.000 €
 • 1 foto
  Shitet banesa ne qender te qytetit.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te qytetit.

  Shitet banesa ne qender te qytetit , perballe ambulantes. Gjindet ne katin e katert , ndertim i vjet

  Mitrovicë Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  Shitet shtepia ne Deberlluge ose nderrohet me ndonje shtepi ne Mitrovic mund te shitet edhe me tok o

  Mitrovicë Dje, 21:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  2 BANESA BASHK OSE VEC A VEC NQENDER
  Apartment / Banesa

  2 BANESA BASHK OSE VEC A VEC NQENDER

  Banesa gjendet perball supermarketit \"DIELLI\" Banesa i ka: - 4 dhoma te fjetjes, njera me ballkon

  Mitrovicë Dje, 19:42
  530 €
 • 8 foto
  Shtepi me Restaurant Ne Qender Te Qytetit
  Shtepi / Vila

  Shtepi me Restaurant Ne Qender Te Qytetit

  Shitet Shtepija Me Restaurant Ne Qender Te Qytetit Posedon Restaurant Me Bashqe 200m2 Banim 408m2 Bo

  Mitrovicë Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet shtepija tynell 1
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija tynell 1

  Urgjent shitet shtepia ne tunell te pare e gatshme per banim shtepia osht me dy hymje oborr gjelbrim

  Mitrovicë Dje, 18:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA 75 m2 ne QENDER TE MITROVCES
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 75 m2 ne QENDER TE MITROVCES

  SHITET BANESA 75 m2 2 DHOMA GJUMI 1 DHOME PRITJE ME KUZHINE BASHKE 1KORIDOR ,BANJO ,2 BALLKONA D

  Mitrovicë Dje, 17:53
  40.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa në Tunelin e parë.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Tunelin e parë.

  Shitet banesa në Tunelin e parë, komuna Mitrovicë. Banesa është në katin e parë. E mobiluar. Gjitha

  Mitrovicë Dje, 16:38
  30.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa 124 m2 3 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin 2 banjo 2 ballkona 1 shpajz Banesa ka re

  Mitrovicë Dje, 16:36
  2 €
 • 3 foto
  Shitet Shtëpia në MITROVICË në Qendër
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia në MITROVICË në Qendër

  Shitet shtëpia në Mitrovicë , përkatesisht tek kisha serrbe afër Hekurudhës. Shtëpia posedon të gjit

  Mitrovicë Dje, 16:22
  135.000 €
 • 8 foto
  Shtepia dhe 3.7 ari toke, dokumentacion i rregullt
  Shtepi / Vila

  Shtepia dhe 3.7 ari toke, dokumentacion i rregullt

  Shitet Shtepia (gjithsejt shtepia me toke ka 5 ari ) me liste poseduese ,mund te perkthehet menje

  Mitrovicë Dje, 14:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Banesa exclusive 95 m2 e mobiluar extra
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa exclusive 95 m2 e mobiluar extra

  Banesa e mobiluar extra Nxemje ne pod -Kati 5 Liftin dhe deren me Qip PArking te mjaftueshem per ve

  Mitrovicë Dje, 12:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  4 Banesa dhe Lokal
  Apartment / Banesa

  4 Banesa dhe Lokal

  Objekti-Shtepia gjendet afer furres Kosovarja. Ne katin perdhes eshte lokali i cili me podrum i ka r

  Mitrovicë Dje, 10:58
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Mitrovicë Dje, 06:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Mitrovicë Dje, 06:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepija me lokale Qmim i volitshem
  Shtepi / Vila

  Shtepija me lokale Qmim i volitshem

  Shes shtepin me dy lokale shtepija gjendet ne lagjen shipol te mitrovices perball. Furres te vjeter

  Mitrovicë Dje, 01:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa perball Xhamis se H. VESELIT
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa perball Xhamis se H. VESELIT

  Shitet banesa ne mitrovice perball xhamise se Haxhi Veselit . Pamje nga Iindja (rruga kryesore) kat

  Mitrovicë 15 shtator 23:01
  50.000 €
 • 6 foto
  Sauna
  Shtepi / Vila

  Sauna

  Bejm prodhimin e saunave me dimezione te ndryshme dhe me cilesi te lart te prodhimit Për më shumë

  Mitrovicë 15 shtator 20:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesë në Mitrovicë 98m2
  Apartment / Banesa

  Banesë në Mitrovicë 98m2

  Shitet banesa ne mitrovice perball xhamise se Haxhi Veselit . Banesa gjendet ne katin iV me nje plan

  Mitrovicë 15 shtator 18:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ipet me qera 500euro
  Apartment / Banesa

  Ipet me qera 500euro

  Kati i dyt u shtepis hymja e veqant gjindemi ngjit me stacionin e policise te bunari ka sallonin e m

  Mitrovicë 15 shtator 18:12
  500 €
 • 4 foto
  Banese ne Qender EXTRA  Qmimi i Volitshem
  Apartment / Banesa

  Banese ne Qender EXTRA Qmimi i Volitshem

  Shitet banesa ne mitrovice perballe xhamise se Haxhi Veselit . E gjithe banesa eshte me Pamje nga Ii

  Mitrovicë 15 shtator 18:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banese
  Apartment / Banesa

  Banese

  Numri i dhomave: 3 Adresa: Rr\"Ukshin Kovaqica\" te Xhamia Haxhi Veseli Sipërfaqe: 98 m2 Për vendba

  Mitrovicë 15 shtator 17:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten banesat 55 m2 dhe 65 m2
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 55 m2 dhe 65 m2

  Shes banesen 55m-2 dhe 60m/2 (salon e kuzhine,banjo/Wc ,ballkon,shpajz edhe nje dhom xhumi) PerbaI

  Mitrovicë 15 shtator 13:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesat në shitje në qender Mitrovicës
  Apartment / Banesa

  Banesat në shitje në qender Mitrovicës

  Ka illuar shitja e banesav në qender të Mitrovicës andaj nxitoni. Objekti ynë i cili po ndërtohet n

  Mitrovicë 15 shtator 13:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banesat në shitje në qender Mitrovicës
  Apartment / Banesa

  Banesat në shitje në qender Mitrovicës

  Banesat në shitje në qender Mitrovicës Kjo është pamja që do të marrë objekti ynë i cili po ndërtohe

  Mitrovicë 15 shtator 10:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtepia ne Shipol afer QTA
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Shipol afer QTA

  Siperfaqe:150m2 7 ari truall koridor, banjo, kuzhin, sallon 2 ballkona Shitet shtepia ne Shipol afer

  Mitrovicë 15 shtator 07:20
  65.000 €
 • 4 foto
  Shitet Shtepia Ne Shipol-Mitrovice
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia Ne Shipol-Mitrovice

  Siperfaqe:150m2 7 ari truall Shipol,Mitrovice afer QTA,qendres mjeksore familjare,dhe shkolles fillo

  Mitrovicë 15 shtator 07:20
  65.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepia ne Shipol
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Shipol

  Siperfaqe:150m2 7 ari truall Shitet shtepia ne Shipol afer QTA,qendres mjeksore familjare,dhe shkoll

  Mitrovicë 15 shtator 07:20
  65.000 €
 • 12 foto
  Shitet banesa 92m2 kati 5- te në Vushterri EXTRA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 92m2 kati 5- te në Vushterri EXTRA

  ⭕️Shitet banesa 92,17m2 kati 5- te në Vushterri (MagjistraIja Mitrovice-Prishtine afer rrethit)

  Mitrovicë 14 shtator 23:28
  449 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa Afer Komunes 83m
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Afer Komunes 83m

  Banesa ne shitje 83 m2 , Sallon kuzhin dy dhoma gjumi ballkon, ne qender te qytetit, me pamje ne obo

  Mitrovicë 14 shtator 23:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi Në Shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi Në Shitje

  Shtepi në Shitje me dy lokale, 3.ari truallë, shipol Mitrovicë Qmimi sipas marveshjes. Tel 049577703

  Mitrovicë 14 shtator 22:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes shtëpin me 4,5 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shes shtëpin me 4,5 ari truall

  Gjendet ne trugen Arnold Harf 5 minuta afër stacionit të autobusve. Shtëpija ka 2 dhoma gjumi, banjo

  Mitrovicë 14 shtator 22:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 98m2 kati iV te në Mitrovice EXTRA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 98m2 kati iV te në Mitrovice EXTRA

  Shitet banesa ne mitrovice perballe xhamise se Haxhi Veselit . Pamje nga Iindja (rruga kryesore) kat

  Mitrovicë 14 shtator 19:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shtëpi ne Mitrovice
  Shtepi / Vila

  Shtëpi ne Mitrovice

  Shitet shtëpia me 3 ari truall. Kontakt : 049314063 & 049111201

  Mitrovicë 14 shtator 15:37
  165.000 €
 • 1 foto
  Shtepija ne Shipol te Mitrovices
  Shtepi / Vila

  Shtepija ne Shipol te Mitrovices

  Shesim shtepin ne shipol te Mitrovices. Kati pare: 1 dhome gjumi, sallon kapun me kuzhine, nje banj

  Mitrovicë 14 shtator 15:00
  90.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 90m2 afer stacionit Te Ari company
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2 afer stacionit Te Ari company

  Shitet banesa 90m2 Ne katin e 5 te Ari Company Banesa i ka dy dhoma gjumi 2 Sallon me kuzhin 1 ban

  Mitrovicë 14 shtator 11:21
  580 €
 • 8 foto
  shtepi ne zhabar te poshtem 165m2
  Shtepi / Vila

  shtepi ne zhabar te poshtem 165m2

  shitet shtepia ne Zhabar te Ulët shtepi 2 katshe projekt shum i shfrytëzueshëm 165m2 vetem brenda ku

  Mitrovicë 14 shtator 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shtepia 165m2 Afer Liqenit zhabar te trafo.
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 165m2 Afer Liqenit zhabar te trafo.

  Shitet shtepia Ne zhabar te Ulet Afer Liqenit Artificial Me saktesisht te trafo ne rrugen ILMI EMINI

  Mitrovicë 14 shtator 11:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  për banim ose afarizëm
  Apartment / Banesa

  për banim ose afarizëm

  Dy banesa të ngjashme, në katin përdhesë, përballë njeratjetrës, në qendër (afër shtëpisë së mallrav

  Mitrovicë 14 shtator 10:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ipet banesa me qëra e mobilune.
  Apartment / Banesa

  Ipet banesa me qëra e mobilune.

  Leshoj banesen me qera eshte e mobilune Gjendet perball xhamis ne qender afer market florentit Lesh

  Mitrovicë 14 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banese ne shitje ne qender
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne qender

  Shitet Banesa e gatshme 2dhomëshe ndertim i ri ndërtim shumë cilësor nga Afri Univerzal Banesa gjin

  Mitrovicë 14 shtator 09:27
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Mitrovicë 13 shtator 21:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepia e gaqme per banim mitrovice
  Shtepi / Vila

  Shtepia e gaqme per banim mitrovice

  Shitet shtepia ne zhabar te ulet shtepia 2 katshe me oborr garazh me infrastruktur te plot per infor

  Mitrovicë 13 shtator 19:03
  65.000 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepija

  Shes Shtepin ne Shipol te Mitrovices\' Shtepija gjendet ne aksin rrugor Mitrovicë Skenderaj ne afers

  Mitrovicë 13 shtator 10:37
  67.500 €
 • 0 foto
  BANESË NË QENDËR - MITROVICË 124 m2
  Apartment / Banesa

  BANESË NË QENDËR - MITROVICË 124 m2

  Shitet Banesa e gatshme 4 dhomëshe në ndërtim e sipër me ndërtim shumë cilësor nga Afri Univerzal Ba

  Mitrovicë 13 shtator 08:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banese e gatshme - Në Qendër 85 m2
  Apartment / Banesa

  Banese e gatshme - Në Qendër 85 m2

  Shitet Banesa e gatshme per banim, ndertim i ri ne zemer te qytetit te Mitrovices. Banesa eshte nde

  Mitrovicë 13 shtator 08:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banese e gatshme - Në Qendër 85 m2
  Apartment / Banesa

  Banese e gatshme - Në Qendër 85 m2

  Shitet Banesa e gatshme per banim, ndertim i ri ne zemer te qytetit te Mitrovices. Banesa eshte nde

  Mitrovicë 13 shtator 08:23
  550 €
 • 2 foto
  Banesë ne qendër afer Marketit Florenti
  Apartment / Banesa

  Banesë ne qendër afer Marketit Florenti

  Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE‬ #Banesa në pjesën më të frekuentuar të qytetit të Mitrovicës në afërsi

  Mitrovicë 13 shtator 08:22
  1 €