Patundshmeri
Përmet

Patundshmeri në shitje në Përmet

 • 0 foto
  i mobiluar
  Apartment / Banesa

  i mobiluar

  shitet apartament ne qender te qytetit

  Përmet 12 korrik 12:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet okazion
  Apartment / Banesa

  Shitet okazion

  Apartament 2+1.punimet e bera ne 2020 instalime elektrike,idraulike te reje e shtruar e gjitha me pa

  Përmet 6 korrik 15:22
  30.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne Permet
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Permet

  Shitet 2+1 50% e regulluar ne lagjen mejden kati i 3

  Përmet 1 korrik 13:55
  20.000 €
 • 0 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Apartamenti shitet i mobiluar ne qender te qytetit

  Përmet 14 qershor 09:47
  30.000.000 Lek
 • 0 foto
  E mobiluar
  Shtepi / Vila

  E mobiluar

  Shitet apartament ne qender te qytetit te Permetit.

  Përmet 13 qershor 02:15
  30 Lek
 • 0 foto
  Shitet
  Shtepi / Vila

  Shitet

  Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit

  Përmet 12 qershor 19:41
  30.000.000 Lek
 • 0 foto
  shitet
  Shtepi / Vila

  shitet

  okazion

  Përmet 30 prill 19:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  permet
  Shtepi / Vila

  permet

  shpi perdhese me obor ne super vend

  Përmet 30 prill 13:17
  300.000 €
 • 1 foto
  Shitje trualli
  Truall / Toke

  Shitje trualli

  Shes truall ne hyrje te qytetit te Permetit, ne nje pjese panoramike, me siperfaqe 1680 m2, i persht

  Përmet 6 shkurt 16:49
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Dhoma

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Përmet 19 janar 11:21
  200 €
 • 0 foto
  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.
  Apartment / Banesa

  БЫСТРОЕ, НАДЕЖНОЕ И ОЧЕНЬ ИНТЕРЕСНОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ КРЕДИТА.

  Доброе утро. Вам срочно нужны деньги или финансирование. Ну, я человек, и я даю кредиты любого род

  Përmet 19 janar 10:50
  100 €
 • 1 foto
  shitet
  Shtepi / Vila

  shitet

  shes shtepi me siperfaqe 210 m2 truall shtepia eshte me 2 kate kati par eshte magazina 120m2 dyqani

  Përmet 20 korrik 16:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ambjent banimi 1+1 + shtese per dyqan
  Shtepi / Vila

  Shitet ambjent banimi 1+1 + shtese per dyqan

  Shitet ambjent banimi ne Permet, Lagjia Partizani, prane tregut te vjeter te fruta-perimeve. Apartam

  Përmet 19 qershor 13:25
  40.000 €
 • 0 foto
  Shtiet apartament per banim ose dyqan
  Shtepi / Vila

  Shtiet apartament per banim ose dyqan

  Shtiet apartament per banim ose dyqan, Kati i pare, e rinovuar 6 muajt e fundit, 1+1 me hapesire per

  Përmet 19 qershor 13:25
  40.000 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepiza

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Përmet 14 nëntor 08:20
  111 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Shtepi / Vila

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Përmet 2 korrik 18:00
  60.000.000 €
 • 0 foto
  Shitet object ne Permet ne anen e rruges
  Truall / Toke

  Shitet object ne Permet ne anen e rruges

  Objekt 2 katesh 100m2 kati 1 dhe 100m2 kati 2 dhe 250 m2 toke ndodhet ne aben e rruges qendrore

  Përmet 2 janar 19:51
  30.000 €