Patundshmeri
Përmet

Patundshmeri në shitje në Përmet

 • 0 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shitet shtepi private ne fshatin Bodar. Shtepia ndodhet ne qender te fshatit anes rruges kryesore. P

  Përmet 13 shtator 12:14
  1 €
 • 1 foto
  Oferte
  Dhoma

  Oferte

  Përshëndetje, a keni nevojë për financime për projektet tuaja? A keni nevojë për financime për të re

  Përmet 11 shtator 10:56
  500 €
 • 1 foto
  shitet
  Shtepi / Vila

  shitet

  shes shtepi me siperfaqe 210 m2 truall shtepia eshte me 2 kate kati par eshte magazina 120m2 dyqani

  Përmet 20 korrik 16:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ambjent banimi 1+1 + shtese per dyqan
  Shtepi / Vila

  Shitet ambjent banimi 1+1 + shtese per dyqan

  Shitet ambjent banimi ne Permet, Lagjia Partizani, prane tregut te vjeter te fruta-perimeve. Apartam

  Përmet 19 qershor 13:25
  40.000 €
 • 0 foto
  Shtiet apartament per banim ose dyqan
  Shtepi / Vila

  Shtiet apartament per banim ose dyqan

  Shtiet apartament per banim ose dyqan, Kati i pare, e rinovuar 6 muajt e fundit, 1+1 me hapesire per

  Përmet 19 qershor 13:25
  40.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Permet
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Permet

  Apartament 1+1 i adoptuar ne 2+1, i Rinovuar,kati i 4 banimi,i mobiluar cmimi 330000 i diskutueshem.

  Përmet 7 prill 17:29
  3.300.000 Lek
 • 0 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet garazhd 135 m katror e pershtatshme per cdo lloj ambienti cmimi 150 eur metri katror i diskut

  Përmet 4 prill 08:49
  200.000 €
 • 0 foto
  Hyrje 2+1
  Apartment / Banesa

  Hyrje 2+1

  Shes apaartament 2+1 pjeserisht i mobiluar ne permet kati 3 2 dhoma gjumi tualet koridor sallon dhe

  Përmet 4 prill 08:49
  250.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet shtepi tip vile
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi tip vile

  Vile lagjia Varrosh ne qender te zonens muzeale Permet,sip totale 350metra,banesa esht me sip 93metr

  Përmet 3 prill 17:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes shtepi ne Permet
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi ne Permet

  Shitet shtepia ne Permet lagja Mejden me sip 70 m2 pa ballkonet. Shtepia ka garazh 70 m2 ne katin e

  Përmet 3 prill 08:41
  19.000 €
 • 5 foto
  Apartament prej 68m2 ne Permet
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 68m2 ne Permet

  shesim hyrie pallati 1+1+aneks koridor ballkon te math me pamie nga rruga dhe mali... eshte e rregul

  Përmet 2 prill 08:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet ose jepet me qera
  Shtepi / Vila

  shitet ose jepet me qera

  shitet ose jepet me qera per aktivitete te ndryshme.Siperfaqja e godines eshte 400m dhe oborri eshte

  Përmet 1 prill 05:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke
  Shtepi / Vila

  OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate + 1500 m toke

  PERMET, Shes OBJEKT 1 katesh me projekt 3 kate +1500 m TOKE , (Ne hyrje te Permet, Parku). Kati i pa

  Përmet 31 mars 21:56
  1 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepiza

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Përmet 14 nëntor 08:20
  111 €
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Shtepi / Vila

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Përmet 2 korrik 18:00
  60.000.000 €
 • 0 foto
  Shitet object ne Permet ne anen e rruges
  Truall / Toke

  Shitet object ne Permet ne anen e rruges

  Objekt 2 katesh 100m2 kati 1 dhe 100m2 kati 2 dhe 250 m2 toke ndodhet ne aben e rruges qendrore

  Përmet 2 janar 19:51
  30.000 €