Patundshmeri
Podujevë

Patundshmeri në shitje në Podujevë

 • 2 foto
  Shtepija n shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepija n shitje

  Shtepija ka podrumin 100m2 Kati perdhes ka lokalin 160 m2 2 dhoma 2 wc Kati i 2 ka sallon masiv me k

  Podujevë Dje, 22:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Podujevë Dje, 17:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA E MOBILUAR ''NUK LESHOHET ME QERA''
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA E MOBILUAR ''NUK LESHOHET ME QERA''

  banesa esht ne rrugen afrim zhitia afer rrethit ku ka qene elektrokosova dhe esht lagje shum e qete,

  Podujevë Dje, 16:31
  56.000 €
 • 11 foto
  Llustera Ndriçime \"DOMI\" Chandelier
  Shtepi / Vila

  Llustera Ndriçime \"DOMI\" Chandelier

  Ndriçime \"DOMI\" Chandelier: per shtepi ,lokale ,kopshte, etj Te ne gjeni ndriçime te brendeve te n

  Podujevë Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Hi
  Shtepi / Vila

  Hi

  Shitet per arsye mosperdorimi buze liqenit te Ohrit

  Podujevë Dje, 10:17
  1 €
 • 3 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepia ne podujev rruga zahir pajaziti Shtepia esht te autolarjet mes stacionit autobusve dh

  Podujevë Dje, 10:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHES DISA BANESA NE MATI1 PRISHTINE
  Apartment / Banesa

  SHES DISA BANESA NE MATI1 PRISHTINE

  SHES DISA BANESA NE PRISHTIN NE LAGJEN MATI1 TE RRUGA ,B, MRAPA BANESAVE TE TREGTIS BANESAT JAN NE K

  Podujevë 12 nëntor 18:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shtepia ne Qender te Ulqinit
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Qender te Ulqinit

  Shitet shtepia ne qender te Ulqinit, me siperfaqe prej 450 m2, me objektin ndihmes ne rrugen "Vida M

  Podujevë 12 nëntor 07:46
  239.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne Besiane
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Besiane

  Shes shtepin ka 2 ari trull shtepia 1 Katshe ka 2 dham nje kuzhin edhe banjo per te interesuarit mun

  Podujevë 11 nëntor 14:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  EURODOOR  DYER PER GARAZHA
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Podujevë 11 nëntor 13:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtepia me 5 ari truall ne Podujeve
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me 5 ari truall ne Podujeve

  Shitet shtepia ne Podujeve rr Ali ajeti shtepia posedon sallon kuzhine 3 dhoma fjetje 2 sallona te

  Podujevë 11 nëntor 09:35
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN
  Shtepi / Vila

  NDERTOJM OBJEKTE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN

  Ndërtojmë objekte dhe shtëpi banimi në mbarë vendin tonë si në: Prishtinë, Fushë Kosovë, Obiliq, Pod

  Podujevë 11 nëntor 06:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SUPER OFERT - Shitet Shtepia ne Podujev - 35.000
  Shtepi / Vila

  SUPER OFERT - Shitet Shtepia ne Podujev - 35.000

  SUPER OFERT ÇMIMI €35.000 - Shitet Shtepia ne Podujev - Kodi 1443 Lokacioni: Rruga Per Shtedim Af

  Podujevë 31 tetor 13:19
  35.000 €
 • 2 foto
  Offer of loan fastt and reliable
  Apartment / Banesa

  Offer of loan fastt and reliable

  I am an individual who offers loans tto people in need with a capital that should be used in the sho

  Podujevë 22 tetor 16:12
  1.000 €
 • 1 foto
  Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet sanchezaline24@gmail.com / WhatsApp, Viber: +381638369317
  Shtepi / Vila

  Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet [email protected] / WhatsApp, Viber: +381638369317

  Ndihmë për këdo që është me të vërtetë në duhet [email protected] / WhatsApp, Viber: +381638

  Podujevë 21 tetor 00:42
  60.000.000 €
 • 6 foto
  Shtëpia në Shitje në Podujevë
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në Shitje në Podujevë

  Shitet shtepi e banuar ne Podujeve, shtepia eshte nje kateshe dhe ka 4 dhoma dhe kuzhine. Eshte gjit

  Podujevë 14 tetor 06:59
  72.000 €
 • 8 foto
  Llampa dekorative - Lustera
  Apartment / Banesa

  Llampa dekorative - Lustera

  U hap shitorja per shitjen e llampave dekorative , per lokale afariste , shtepi , kopshte ,hotele ,

  Podujevë 23 shtator 15:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM
  Garazh

  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Podujevë 21 shtator 13:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  Shtepi / Vila

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Podujevë 21 shtator 13:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Garazh

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garazha të prodhimit Gjermanë NOVOFERM.Tek ne mund të gjeni panel

  Podujevë 21 shtator 13:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes urgjent shtepine te mobiluar
  Shtepi / Vila

  Shes urgjent shtepine te mobiluar

  Shes urgjent shtepine te mobiluar 3kat. Garazhd dhe podrum te mobiluar.Shtepia i ka 8 dhoma te gjumi

  Podujevë 21 shtator 10:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  URGENT LOAN OFFER
  Shtepi / Vila

  URGENT LOAN OFFER

  Dearest Esteems, We are Offering best Global Financial Service rendered to the general public with

  Podujevë 8 shtator 14:14
  800.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,me pamje nga deti.
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,me pamje nga deti.

  Shitet apartament 1+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 69m2 ne katin e 8,me p

  Podujevë 7 shtator 13:54
  1.100 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Vlore
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 100m2 ne katin e dyte.

  Podujevë 7 shtator 13:53
  850 €
 • 9 foto
  shiten dy shtepi te reja ne truall prej 491 m2
  Shtepi / Vila

  shiten dy shtepi te reja ne truall prej 491 m2

  shiten dy shtepi te reja ne truall prej 491 m2 shtepite jane te reja, jane ne pronesi te Bankes Komb

  Podujevë 4 shtator 09:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa Banesa gjendet ne Kompleksin Banesor \"Lesna\", Podujeve. Ne katin e 3-te, posedon 77

  Podujevë 28 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet Banesa Banesa gjendet ne Kompleksin Banesor \"Lesna\", Podujeve. Ne katin e 3-te, ka ashenso

  Podujevë 28 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitenen dyer dhe dritare
  Garazh

  Shitenen dyer dhe dritare

  Shiten dy dyer dhe dy dritare te drurit me qmim te ulet Jan shum te mira viber +38344509073

  Podujevë 27 gusht 20:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet apartament ne Vlore,Lungomare
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament ne Vlore,Lungomare

  Shitet apartament 2+1 ne Vlore,zona Uji i Ftohte,Lungomare. Apartamenti eshte 91m2 ne katin e 6. Ne

  Podujevë 22 gusht 08:29
  800 €
 • 6 foto
  Shiten 2 parcella 20 Ari dhe 40 Ari
  Truall / Toke

  Shiten 2 parcella 20 Ari dhe 40 Ari

  Shiten 2 parcella Toke.Njera i ka 20 ari dhe tjetra 40 ari.Tokat jane afer Shkolles se mesme Alexand

  Podujevë 17 gusht 22:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LOKAL ME QERA
  Apartment / Banesa

  LOKAL ME QERA

  Ipet me qera lokali 23 m2 afer rrethit te Elektrokosoves, Ilir Konushevci, perballe Kafes se Majanci

  Podujevë 13 gusht 22:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta/whatsapp: 0022997351844
  Garazh

  Oferta/whatsapp: 0022997351844

  Ofertë shumë e veçantë kredie posaçërisht brenda 48 orëve: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje te

  Podujevë 12 gusht 18:52
  1.458 €
 • 0 foto
  T AT KUJDES TUAJ Ju lutemi!
  Shtepi / Vila

  T AT KUJDES TUAJ Ju lutemi!

  GRUPI FINANCIAR është një organizatë e specializuar në brokerimin e shëlbimit të kredisë dhe krediv

  Podujevë 12 gusht 09:13
  100 €
 • 3 foto
  Shtëpi në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpi në shitje

  Shitet shtëpia tri katshe e gatshme për banim me mobilje,shtëpia ka rreth 7 ari oborr dhe ka gjithës

  Podujevë 9 gusht 22:22
  66.000 €
 • 8 foto
  Shtepia ne shitje konushefc besiane
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje konushefc besiane

  Shtepia ka podrumi 100m2 Kati i 1 lokali 160m2 2 dhoma 2 wc Kati i 2 ka sallon masiv me kuzhine 5

  Podujevë 6 gusht 15:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepija me lokal gjthsej 12 ari trull
  Shtepi / Vila

  Shtepija me lokal gjthsej 12 ari trull

  Shtepia ka 100 m2 podrumi lokali 160 m2 plus 2 dhoma 2wc Kati i pare ka 5 dhoma salloni me kuzhin

  Podujevë 5 gusht 21:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepia ne Podujeve
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Podujeve

  Shitet shtepia ne Podujeve me 7 ari e gjysme,afer shkolles se re Ibrahim Rugova.Shtepia eshte dy kat

  Podujevë 1 gusht 01:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari
  Shtepi / Vila

  Urgjent shes 35 ari trull 2500 euro ari

  Shes shtepinë me siperfaqe 95 m2 ne kuader te shtepis jan edhe 35 ari trull vend shum i pershtatshem

  Podujevë 31 korrik 14:08
  87.500 €
 • 0 foto
  Shitet Shtëpija NË PODUJEVË
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpija NË PODUJEVË

  Shitet Shtepija në Podujevë në Rr.Lek Dukagjini Shtepija eshte nje katshe është e gatshme per bani

  Podujevë 27 korrik 20:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepije me lokal n shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepije me lokal n shitje

  12ari me gjith shtepi shtepija asht n kl.7 n rrugen besjan-prishtin n fshatin Kunushefc qmimi simba

  Podujevë 18 korrik 20:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shtepi ne shitje ne qender te Podujeves
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne qender te Podujeves

  Shitet shtepija ne qender te Podujeves Shtepija ka gjithsejt 600 m2 , Me heret kane qene zyret Krye

  Podujevë 18 korrik 15:09
  220.000 €
 • 3 foto
  Shitet Shtepia urgjent
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia urgjent

  Shitet shtepia ne fshatin Gllamnik komuna e Podujeves, shtepia eshte prane magjistrales Prishtine-Po

  Podujevë 16 korrik 00:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija

  Shitet shtepija ne Podujevë Rr.Lekë Dukagjini Shtepija është 1 kat ka 2 Dhoma,1 Sallon ,1Kuzhinë, 1

  Podujevë 14 korrik 23:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lokali 23m2 te ELEKTROKOSOVA e vjeter
  Shtepi / Vila

  Shitet lokali 23m2 te ELEKTROKOSOVA e vjeter

  Per ma shum info 049158878

  Podujevë 11 korrik 19:11
  18.500 €
 • 1 foto
  SHITEN 58 ARI NE PODUJEVE(ngjitur me hip Petrol)
  Truall / Toke

  SHITEN 58 ARI NE PODUJEVE(ngjitur me hip Petrol)

  Shiten 58 ari ne podujeve te qershiat e Llapashtices ngjitur me 'HIP PETROL' toka shtrihet buz rruge

  Podujevë 11 korrik 17:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtepia ne Podujev
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Podujev

  Shitet shtepia ne Qytetin e Podujeves Afer shkolles ,,Ibrahim Rugova,, ne Podujeve shtepia ka 6ari o

  Podujevë 4 korrik 11:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtepija me 1 hektar e 25 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija me 1 hektar e 25 ari

  Shitet shtepija me 1 hejtar e 25 ari ne penuhe komuna e podujeves perskaj rruges kryesore

  Podujevë 19 qershor 11:55
  1 €
 • 3 foto
  Shes shtëpin
  Shtepi / Vila

  Shes shtëpin

  Shtepia ka 2 sallona 1 kushinë 3 banjo 2 depo tvogla 4 dhoma gjumi 5 terasa ujsjellës kanalizim nxe

  Podujevë 17 qershor 21:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia

  Podujevë. Shitet shtepia dy kateshe+bodrumi komplet sa krejt shtepia me 4ari truall ne rrugen ,,Haki

  Podujevë 13 qershor 06:03
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Shtëpia në Podujevë - Cmimi me Marrëveshje
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia në Podujevë - Cmimi me Marrëveshje

  Shitet shtëpia në Podujevë, shtëpia gjendet në lokacion shumë të favorshëm ne Rrugën Skenderbeu afër

  Podujevë 30 maj 20:17
  Me Marrveshje