Patundshmeri
Podujevë

Patundshmeri në shitje në Podujevë

 • 7 foto
  Shitet shtepia 120 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 120 m2

  • 5 dhoma
  Podujevë Dje, 22:59
  90.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia ne SHTEDIM Magjistrala Podujeve -Merdare
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne SHTEDIM Magjistrala Podujeve -Merdare

  • 220 m²
  • 4 dhoma
  Podujevë Dje, 22:48
  135.000 €
 • 11 foto
  38..Shitet shtepia ne Podujeve
  Shtepi / Vila

  38..Shitet shtepia ne Podujeve

  • 240 m²
  • 4 dhoma
  Podujevë Dje, 22:47
  85.000 €
 • 10 foto
  38.Shitet shtepia ne Podujeve
  Shtepi / Vila

  38.Shitet shtepia ne Podujeve

  • 280 m²
  • 5 dhoma
  Podujevë Dje, 22:45
  85.000 €
 • 12 foto
  SHTEPIA NE SHITJE ME TRUALL
  Shtepi / Vila

  SHTEPIA NE SHITJE ME TRUALL

  • 350 m²
  • 6 dhoma
  Podujevë Dje, 22:42
  145.000 €
 • 8 foto
  SHITET TEPIA NE PODUJEVE
  Shtepi / Vila

  SHITET TEPIA NE PODUJEVE

  • 4 m²
  • 2 dhoma
  Podujevë Dje, 22:38
  65.000 €
 • 12 foto
  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM
  Garazh

  DYER ORIGJINALE GJERMANE 100% NOVOFERM

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Podujevë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337
  Shtepi / Vila

  DYER PER GARAZHA GERMAN TORE 044 163 337

  • 0 m²
  • 1 dhoma
  Podujevë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337
  Garazh

  DYER ME CERTIFIKAT GJERMANE NOVOFERM 044 163 337

  NTP\"GERMAN TORE\" Ofron dyer për garaz

  Podujevë Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHES SHTEPINE NE BESIANE-MPRAPA PARKUT TE QYTETIT
  Shtepi / Vila

  SHES SHTEPINE NE BESIANE-MPRAPA PARKUT TE QYTETIT

  • 186 m²
  • 4 dhoma
  Podujevë Dje, 14:10
  165.000 €
 • 6 foto
  Shiten 2 Shtëpi me 13 ari truall në Podujevë
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Shtëpi me 13 ari truall në Podujevë

  • 400 m²
  • 8 dhoma
  Podujevë Dje, 13:20
  135.000 €
 • 12 foto
  Llustera Ndriçime \"DOMI\" Chandelier
  Shtepi / Vila

  Llustera Ndriçime \"DOMI\" Chandelier

  • 200
  • 1 dhoma
  Podujevë Dje, 09:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Shtëpia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia

  • 110 m²
  • 4 dhoma
  Podujevë 23 janar 08:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet lokalin në qendër të Podujevës
  Shtepi / Vila

  Shitet lokalin në qendër të Podujevës

  • 38 m²
  • 1 dhoma
  Podujevë 18 janar 23:23
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  • 350 m²
  • 6 dhoma
  Podujevë 18 janar 14:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr per garazha e servisim
  Garazh

  dyr per garazha e servisim

  dyr per garazha e servisim

  Podujevë 18 janar 09:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet shtëpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia

  • 200 m²
  • 6 dhoma
  Podujevë 15 janar 16:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHES DISA BANESA NE MATI1 PRISHTINE
  Apartment / Banesa

  SHES DISA BANESA NE MATI1 PRISHTINE

  • 557585 m²
  • 3 dhoma
  Podujevë 14 janar 20:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shtepija me 4 Hektar toke
  Shtepi / Vila

  Shtepija me 4 Hektar toke

  • 170 m²
  • 9 dhoma
  Podujevë 12 janar 10:01
  65.000 €
 • 8 foto
  Shitet shtëpia tri katëshe me lokale me 6.50 ari truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia tri katëshe me lokale me 6.50 ari truall

  • 400 m²
  • 8 dhoma
  Podujevë 8 janar 00:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banes ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje

  • 70 m²
  • 3 dhoma
  Podujevë 27 dhjetor 21:29
  58.500 €
 • 2 foto
  Ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Ne Shitje

  • 100 m²
  • 2 dhoma
  Podujevë 20 dhjetor 11:39
  680 €
 • 1 foto
  dyr per garazha e servisim
  Garazh

  dyr per garazha e servisim

  dyr per garazha e servisim

  Podujevë 18 dhjetor 14:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia

  • 2 dhoma
  Podujevë 15 dhjetor 04:29
  27.000 €
 • 2 foto
  Shtepi dhe Toke ne Podujeve
  Shtepi / Vila

  Shtepi dhe Toke ne Podujeve

  • 4 dhoma
  Podujevë 14 dhjetor 10:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes shtepin /villen
  Shtepi / Vila

  shes shtepin /villen

  • 240 m²
  • 3 dhoma
  Podujevë 9 dhjetor 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet shtepia me 5 ari ne rrugen Avdyl Lahaj
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia me 5 ari ne rrugen Avdyl Lahaj

  • 160 m²
  • 3 dhoma
  Podujevë 2 dhjetor 13:06
  75.000 €
 • 1 foto
  Bojler
  Shtepi / Vila

  Bojler

  • 52 m²
  • 1 dhoma
  Podujevë 24 nëntor 22:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË ➜
  Shtepi / Vila

  SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË ➜

  • 180 m²
  • 3 dhoma
  Podujevë 23 nëntor 16:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepia ne komunen e podujeves
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne komunen e podujeves

  • 3,5 dhoma
  Podujevë 17 nëntor 03:27
  60.000 €
 • 1 foto
  dyr per garazha e servisim
  Garazh

  dyr per garazha e servisim

  dyr per garazha e servisim

  Podujevë 6 nëntor 08:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  • 5 dhoma
  Podujevë 2 nëntor 19:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr per garazha e servisim
  Garazh

  dyr per garazha e servisim

  dyr per garazha e servisim

  Podujevë 1 nëntor 08:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  shtepi ne shitje

  • 200 m²
  • 7 dhoma
  Podujevë 21 tetor 11:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  serfisim dyr te garazhave
  Garazh

  serfisim dyr te garazhave

  servisim dyr per garazha motorra te obor

  Podujevë 14 tetor 10:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet shtepia.  fshat. dvorishte. podujev
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia. fshat. dvorishte. podujev

  • 9 dhoma
  Podujevë 10 tetor 17:38
  70.000 €
 • 8 foto
  Shitet ose ipet me Qera shtepia!
  Shtepi / Vila

  Shitet ose ipet me Qera shtepia!

  • 100 m²
  • 4 dhoma
  Podujevë 19 shtator 10:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet shtepia ne Shtedim
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne Shtedim

  • 100 m²
  • 4 dhoma
  Podujevë 19 shtator 10:21
  23.500 €
 • 1 foto
  dyr per garazha e servisim
  Garazh

  dyr per garazha e servisim

  dyr per garazha e servisim

  Podujevë 13 shtator 08:14
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shesë shtepin
  Shtepi / Vila

  Shesë shtepin

  • 350 m²
  • 3,5 dhoma
  Podujevë 8 shtator 23:44
  85.000 €
 • 1 foto
  dyr per garazha e servisim
  Garazh

  dyr per garazha e servisim

  dyr per garazha e servisim

  Podujevë 8 shtator 09:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dyr oborrit
  Garazh

  Dyr oborrit

  Shes dyrt e oborrit gjersia 280 cm naltë

  Podujevë 7 shtator 16:22
  170 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa në sheshin e Podujevës në katin e 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në sheshin e Podujevës në katin e 1

  • 48.50 m²
  • 2 dhoma
  Podujevë 5 shtator 19:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes dritaren e banjos
  Garazh

  Shes dritaren e banjos

  Shes dritaren e banjos 72x60 Gjami osht

  Podujevë 30 gusht 16:35
  45 €
 • 8 foto
  SHTEPIJA SHITET OSE IPET ME QIRA
  Shtepi / Vila

  SHTEPIJA SHITET OSE IPET ME QIRA

  • 500 m²
  • 4 dhoma
  Podujevë 13 gusht 21:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shesë shtepin
  Shtepi / Vila

  Shesë shtepin

  • 6 m²
  • 6 dhoma
  Podujevë 10 gusht 14:13
  90.000 €
 • 1 foto
  dyr per garazha e servisim
  Garazh

  dyr per garazha e servisim

  dyr per garazha e servisim

  Podujevë 6 gusht 12:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  • 1 dhoma
  Podujevë 4 gusht 07:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  dyr per garazha e servisim
  Garazh

  dyr per garazha e servisim

  dyr per garazha e servisim

  Podujevë 2 gusht 14:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË
  Shtepi / Vila

  SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

  • 180 m²
  • 3 dhoma
  Podujevë 30 korrik 15:51
  165.000 €