Patundshmeri
Pogradec

Patundshmeri në shitje në Pogradec

 • 2 foto
  Buzë Liqenit, pranë Turizmit, me HIPOTEKE.
  Apartment / Banesa

  Buzë Liqenit, pranë Turizmit, me HIPOTEKE.

  Shitet 1+1, 76 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle n

  Pogradec 2 prill 08:24
  38.000 €
 • 1 foto
  Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec

  Shitet Shtepi Me Certifikate Pronesie . 73 m2 . Sallon+Dhome Gjumi+Banje+2 Ballkone .Kati i 3. Cmimi

  Pogradec 1 prill 18:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Shitet Hyrje Me Hipoteke ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet Hyrje Me Hipoteke ne Pogradec

  Shitet Hyrje Me Certifikate Pronesie .108 m2 . Sallon+Aneks+2 Dhoma+2 Banja+ Ballkon. Kati i 5 . Cmi

  Pogradec 1 prill 18:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet hyrje 2+1tek axhensia 80 m ne gjendje shum te mire dhe me punime cilesore.

  Pogradec 1 prill 15:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion Shitet truall me certefikate
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet truall me certefikate

  Toka ndodhet ne qender te qytetit , ne lagje shume te mire . Gjithsej ka 127 meter katror , ka dhe

  Pogradec 31 mars 12:54
  18.000 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT NE POGRADEC
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE POGRADEC

  SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 3+1+2 +2 ne qender te Pogradecit. Apartamenti ndodhet ne katin e

  Pogradec 31 mars 11:05
  55.000 €
 • 0 foto
  SHtepi ne Pogradec
  Shtepi / Vila

  SHtepi ne Pogradec

  Shitet shtepi ne periferi te Pogradecit per arsye emigrimi me kushte shum shum te mira dhe me nje su

  Pogradec 30 mars 19:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet nje Apartament 2+1 M2 110
  Apartment / Banesa

  Shitet nje Apartament 2+1 M2 110

  Apartamenti 2+1eshte me siperfaqe 110M2 dy dhoma e guzhin pallet I ri keti I 6 me ashensor me hipote

  Pogradec 28 mars 08:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION; Shitet apartament 1+1 /"Pogradec"
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet apartament 1+1 /"Pogradec"

  Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71 m², pallat i ri, kati i VI-të banim, mbrapa hotel "Perla

  Pogradec 22 mars 23:45
  25.000 €
 • 4 foto
  PER OKAZION! SHITET APARTAMENTE 3+1+2 NE POGRADEC
  Apartment / Banesa

  PER OKAZION! SHITET APARTAMENTE 3+1+2 NE POGRADEC

  SUPER OKAZION!!! Shitet apartament 3+1+2 +2 ne qender te Pogradecit. Apartamenti ndodhet ne katin e

  Pogradec 20 mars 14:46
  55.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 prane Liqenit Pogradec
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 prane Liqenit Pogradec

  Shes ne Pogradec apartament 1+1, i kompletuar, me Certifikate Pronesie. Siperfaqja e brendshme 45 m2

  Pogradec 19 mars 19:39
  25.000 €
 • 7 foto
  Shitet hyrje me hipoteke e mobiluar anesh Liqenit
  Apartment / Banesa

  Shitet hyrje me hipoteke e mobiluar anesh Liqenit

  Hyrje e mobiluar , ne gjendje te re, ,me hipoteke ne zemer te qytetit perballe bashkise, dy dhoma, n

  Pogradec 18 mars 17:32
  52.500 €
 • 4 foto
  SUPER OKAZION
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION

  Okazion shitet per arsye personale apartament 75 m katror rruges t nj mait

  Pogradec 15 mars 09:18
  1 €
 • 2 foto
  Shitet shpia remenj
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia remenj

  Shitet shtepi ne fshatin remenj 400 m2 total 100 m2 ndertese jane shum te pershtacme per te jetuar u

  Pogradec 11 mars 19:43
  13.000 €
 • 0 foto
  Shes ap 1+1 pogradec
  Shtepi / Vila

  Shes ap 1+1 pogradec

  Shitet apartament i mobiluar ne menyre moderne , ne pogradec, buze liqenit. kati i 3 me hipoteke. P

  Pogradec 11 mars 01:10
  40.000 €
 • 7 foto
  shtepi e sapo mobiluar, okazion afer liqenig
  Shtepi / Vila

  shtepi e sapo mobiluar, okazion afer liqenig

  shetitorja 1 maji pogradec afer eurokorces.

  Pogradec 7 mars 11:57
  25.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament 2+1 dhe  1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1 dhe 1+1

  Shitet apartament 2+1 / 80m kati 4 banim Shitet apartament 1+1 , 70 m kati 2 shite

  Pogradec 4 mars 22:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC

  APARTAMENT 96 M2, KATI 8 ME ASHENSOR,ME HIPOTEKE,TE STADIUMI POGRADECIT 50 M NGA RRUGA KRYESORE.

  Pogradec 2 mars 08:03
  42.000 €
 • 3 foto
  GARAZH
  Garazh

  GARAZH

  Shitet garazh . Ndodhet ngjitur me hotel Pogradeci. Hyrja eshte nga ana e stadiumit. 30 meter pa hap

  Pogradec 1 mars 21:34
  10.000 €
 • 6 foto
  shiten hurje ne pogradec
  Shtepi / Vila

  shiten hurje ne pogradec

  shiten hutje ne pogradec . ose githe palati. nga ana e liqenit esht. 88m2 44.000 the gna ana e ruge

  Pogradec 20 shkurt 12:51
  44 €
 • 0 foto
  Hyrje 2+1
  Shtepi / Vila

  Hyrje 2+1

  Hyrja eshte e paisur me certefikate pronesie

  Pogradec 18 shkurt 18:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  APARTAMENT NE SHITJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE

  Zona/Rruga : TUSHEMISHT, POGRADEC Shitet hyrja apartament me hipoteke Sip: 64m2, 1+1 ndodhet n

  Pogradec 12 shkurt 22:42
  35.200 €
 • 1 foto
   SHTEPI 3 KATSHE PLUS 1600 M2 TOKE RR.NEHEMIA
  Shtepi / Vila

  SHTEPI 3 KATSHE PLUS 1600 M2 TOKE RR.NEHEMIA

  SHITET SHTEPI 3 KATSHE PLUS 1600 M2 TOKE ADRESA BUCIMAS STAROVE RR.NEHEMIA SHTEPI 3 KATE TOKE 1000

  Pogradec 23 janar 07:56
  200.000 €
 • 8 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/𝐙𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜📍
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟐+𝟏/𝐙𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜📍

  Apartamenti ndodhet mbrapa hotel "Perla". 🔸️Me sipërfaqe totale prej 87m2, në katin e V-të banim.

  Pogradec 22 janar 19:59
  33.000 €
 • 6 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐬𝐮𝐩𝐞𝐫 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍

  🔸️Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipërfaqe totale prej 63m2, në katin e I-të banim. 🔸️Ap

  Pogradec 15 janar 13:28
  26.000 €
 • 5 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍

  🔸️Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipërfaqe totale prej 60m2, në katin e II-të banim. 🔸️A

  Pogradec 15 janar 13:27
  25.000 €
 • 9 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜

  🔸️Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71 m², pallat i ri, kati i V- të banim, mbrapa hotel "Per

  Pogradec 15 janar 13:20
  27.000 €
 • 5 foto
  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍
  Apartment / Banesa

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍

  𝐎𝐊𝐀𝐙𝐈𝐎𝐍; 𝐒𝐡𝐢𝐭𝐞𝐭 𝐚𝐩𝐚𝐫𝐭𝐚𝐦𝐞𝐧𝐭 𝟏+𝟏 /𝐳𝐨𝐧𝐚; 𝐏𝐨𝐠𝐫𝐚𝐝𝐞𝐜"📍 🔹️️Apartamenti ndodhet tek pallati i hotel "Pograd

  Pogradec 13 janar 13:59
  42.000 €
 • 1 foto
  Objekt per Lokal, Hotel apo Vile banimi (karabina)
  Shtepi / Vila

  Objekt per Lokal, Hotel apo Vile banimi (karabina)

  Disponojmë objekt te pershtatshem per Lokal, Hotel apo Vile banimi. Ndertesa 3 (tre) kate, me çati

  Pogradec 24 dhjetor 12:33
  135.000 €
 • 4 foto
  Shitet Shtepi per arsye emigrimi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi per arsye emigrimi

  Shitet shtepi private ne Cerrave te Pogradecit per arsye emigrimi. Trualli eshte 530 m2 Shtepia 16

  Pogradec 10 nëntor 22:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ose nderrohet shtepi
  Apartment / Banesa

  Shitet ose nderrohet shtepi

  Shitet ose nderrohet shtepi ne pogradec pallat i ri me hipotek buze liqenit

  Pogradec 17 tetor 21:38
  40.000 €
 • 9 foto
  Shtepi Pushimi ?
  Apartment / Banesa

  Shtepi Pushimi ?

  Shtepi pushimi me kushte shume te mira 1+1 kati 9 ku do te shijoni nje pamje fantastike te liqenit.

  Pogradec 16 tetor 17:05
  4.000 Lek
 • 6 foto
  OKAZION; Shitet Apartament 2+1 / zona;" Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet Apartament 2+1 / zona;" Pogradec

  Apartamenti ndodhet pranë Euro Korça me sipërfaqe totale prej 136 m², Kt II-të banim. Përbëhet nga

  Pogradec 14 tetor 08:36
  55.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi ne qender ne Pogradec
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne qender ne Pogradec

  Shtepia ndodhet prane qendres Enkelana, mbrapa Kaprit, 100 metra larg stacionit te policise. 80 m2 d

  Pogradec 28 shtator 00:34
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet hyrje ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet hyrje ne Pogradec

  Shitet hyrje 1+1, kati i dyte,ne qender te Pogradecit. Rruga e Korces, prane furgonave te Korces.

  Pogradec 27 shtator 09:08
  30.000 €
 • 11 foto
  Shitet vila ne pogradec
  Shtepi / Vila

  Shitet vila ne pogradec

  OKAZION!!!Shitet vila ne pogradec rruga e drilonit 500mkatror me dokumenta te regullta.shitet per ar

  Pogradec 25 shtator 00:29
  100 Lek
 • 9 foto
  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /zona; Pogradec\"📌 Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71

  Pogradec 20 shtator 10:50
  27.000 €
 • 8 foto
  OKAZION;Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION;Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec? Apartamenti ndodhet mbrapa hotel "Perla". Me si

  Pogradec 20 shtator 10:49
  33.000 €
 • 5 foto
  OKAZION;Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION;Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec? Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipë

  Pogradec 20 shtator 10:49
  26.000 €
 • 3 foto
  Buze Liqenit, me hipoteke
  Apartment / Banesa

  Buze Liqenit, me hipoteke

  Shitet 1+1, 73 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle n

  Pogradec 16 shtator 15:18
  40.000 €
 • 11 foto
  Shtëpi private me hipoteke
  Shtepi / Vila

  Shtëpi private me hipoteke

  Shitet shtepi banimi ne Lagjen Nr.1. Shtepia ka 3 kate dhe kati i 1 dhe i 3 jane te mobiluar. Kati i

  Pogradec 12 shtator 18:03
  80.000 €
 • 12 foto
  Shitet Vile ne Pogradec
  Shtepi / Vila

  Shitet Vile ne Pogradec

  Shitet vile dykateshe ne pogradec, adresa eshte rruga Demokracia Verdove Pogradec. Shtepia shitet e

  Pogradec 9 shtator 16:12
  8.000.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion!!!
  Shtepi / Vila

  Okazion!!!

  Shitet shtepi private 2kateshe. Shtepia eshte e banueshme ne katin e pare , 3 dhoma, guzhine, sallon

  Pogradec 8 shtator 12:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shtepi me 2 dhoma gjumi, solloni e guzhina , banjo , 2 ballkone me pamje nga liqeni, 100m/ katrore

  Pogradec 1 shtator 19:27
  50.000 €
 • 3 foto
  Okazion shitet Vile shtepi per arsye Emigimi
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet Vile shtepi per arsye Emigimi

  Shtepia eshte me hipoteke me certifikate pronesie ..dmth me te gjitha letrat e duhura .shtepi eshte

  Pogradec 31 gusht 17:40
  110 Lek
 • 11 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi afer liqenit ndodhet ne vent te mbrekullushem,shitet per arsye mosmbanimi

  Pogradec 24 gusht 20:36
  120 €
 • 8 foto
  Shitet vile 500m larg liqenit ne Pogradec.
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 500m larg liqenit ne Pogradec.

  Shtepia ndodhet ne fshatin Hudenisht te Pogradecit. Dy kate + cati e shfrytezueshme dhe rrethohet ng

  Pogradec 22 gusht 12:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1

  Shitet Apartament 65 m kati i 1 banim e mobiluar

  Pogradec 22 gusht 08:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi pushimi Pogradec !!!!
  Shtepi / Vila

  Shtepi pushimi Pogradec !!!!

  Shtepi pushimi ne pogradec 200 metra nga liqeni ..

  Pogradec 20 gusht 08:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtëpi ne Pogradec
  Shtepi / Vila

  Shtëpi ne Pogradec

  Shtëpi ndodhet ke lagjia nr 1 . Rruga varrezat e dëshmorëve . Shtëpia qëkur është ndërtuar edhe deri

  Pogradec 18 gusht 13:06
  30.000 €