Patundshmeri
Pogradec

Patundshmeri në shitje në Pogradec

 • 6 foto
  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR NE POGRADEC

  APARTAMENT 96 M2, KATI 8 ME ASHENSOR,ME HIPOTEKE,TE STADIUMI POGRADECIT 50 M NGA RRUGA KRYESORE.

  Pogradec Sot, 20:06
  42.000 €
 • 0 foto
  SHtepi ne Pogradec
  Shtepi / Vila

  SHtepi ne Pogradec

  Shitet shtepi ne periferi te Pogradecit per arsye emigrimi me kushte shum shum te mira dhe me nje su

  Pogradec Sot, 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1

  Shitet Apartament 65 m kati i 1 banim e mobiluar

  Pogradec Sot, 17:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet hyrje 2+1tek axhensia 80 m ne gjendje shum te mire dhe me punime cilesore.

  Pogradec Sot, 17:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekt per Lokal, Hotel apo Vile banimi (karabina)
  Shtepi / Vila

  Objekt per Lokal, Hotel apo Vile banimi (karabina)

  Disponojmë objekt te pershtatshem per Lokal, Hotel apo Vile banimi. Ndertesa 3 (tre) kate, me çati

  Pogradec Sot, 15:53
  135.000 €
 • 3 foto
  Buze Liqenit, me hipoteke
  Apartment / Banesa

  Buze Liqenit, me hipoteke

  Shitet 1+1, 73 M2, 2 ambjente, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle n

  Pogradec Sot, 15:39
  40.000 €
 • 1 foto
  Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi Me Hipoteke Ne Pogradec

  Shitet Shtepi Me Certifikate Pronesie . 73 m2 . Sallon+Dhome Gjumi+Banje+2 Ballkone .Kati i 3. Cmimi

  Pogradec Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   Shitet Hyrje Me Hipoteke ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet Hyrje Me Hipoteke ne Pogradec

  Shitet Hyrje Me Certifikate Pronesie .108 m2 . Sallon+Aneks+2 Dhoma+2 Banja+ Ballkon. Kati i 5 . Cmi

  Pogradec Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet nje Apartament 2+1 M2 110
  Apartment / Banesa

  Shitet nje Apartament 2+1 M2 110

  Apartamenti 2+1eshte me siperfaqe 110M2 dy dhoma e guzhin pallet I ri keti I 6 me ashensor me hipote

  Pogradec Sot, 09:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hyrje 2+1
  Shtepi / Vila

  Hyrje 2+1

  Hyrja eshte e paisur me certefikate pronesie

  Pogradec Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GARAZH
  Garazh

  GARAZH

  Shitet garazh . Ndodhet ngjitur me hotel Pogradeci. Hyrja eshte nga ana e stadiumit. 30 meter pa hap

  Pogradec Dje, 11:09
  10.000 €
 • 4 foto
  Shitet Shtepi per arsye emigrimi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi per arsye emigrimi

  Shitet shtepi private ne Cerrave te Pogradecit per arsye emigrimi. Trualli eshte 530 m2 Shtepia 16

  Pogradec Dje, 01:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes dyqan 60 meter katror
  Apartment / Banesa

  Shes dyqan 60 meter katror

  Dyqani te stadiumi I pershtatshm per cdo pun esht I shtruar dhe I kompletuar

  Pogradec 20 korrik 19:32
  50 €
 • 11 foto
  Shitet, Apartament 2+1, Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet, Apartament 2+1, Pogradec

  Shitet apartament 2+1 tekbulevardi \"Europa\" në qytetin e Pogradecit . Apartamenti ndodhet në katin

  Pogradec 20 korrik 11:33
  115.000 €
 • 4 foto
  SUPER OKAZION
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION

  Okazion shitet per arsye personale apartament 75 m katror rruges t nj mait

  Pogradec 19 korrik 16:09
  1 €
 • 0 foto
  Pogradec Apartament 2+1 prane liqenit
  Apartment / Banesa

  Pogradec Apartament 2+1 prane liqenit

  Apartament 2+1 vendodhja prane liqenit te pogradecit , 70meter katror,e mobiluar...

  Pogradec 16 korrik 19:14
  38.500 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet Apartament 64 m kati 2 tek axhensia perball me Big Marketin ka nje dhom gjumi + guzhine+ko

  Pogradec 15 korrik 16:44
  30.000 €
 • 3 foto
  Shitet Hyrje
  Shtepi / Vila

  Shitet Hyrje

  Shesim Shtëpi 2 + 1 sallon I madh, Dy Ballkone , Kati i 7 cmimi i arsyeshem...!!!

  Pogradec 8 korrik 19:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Shtepia 3 kate.
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 3 kate.

  Shtepia gjendet ne nje zone shume te mire dhe te qete 690 metra larg liqenit te ohrit, e peshtashme

  Pogradec 8 korrik 12:00
  65.000 €
 • 0 foto
  Apartament 1+1 me qira per sezonin e veres
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 me qira per sezonin e veres

  Apartament me qira per sezonin e veres 20 euro dita

  Pogradec 7 korrik 00:56
  20 €
 • 2 foto
  Shitet dhe shkembehet 2200 metra katror
  Apartment / Banesa

  Shitet dhe shkembehet 2200 metra katror

  Shitet 2200 metra katror gjeresia 22 metra.- gjatesia 100 metra eshte ngjitur me tortuarin e rruges

  Pogradec 5 korrik 22:36
  122.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shes ap 1+1 pogradec
  Shtepi / Vila

  Shes ap 1+1 pogradec

  Shitet apartament i mobiluar ne menyre moderne , ne pogradec, buze liqenit. kati i 3 me hipoteke. P

  Pogradec 1 korrik 09:52
  40.000 €
 • 0 foto
  Shitet vile 3 kate
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 3 kate

  shitet vile 3 kate me cati te shfrytezuar dhe garazh,me instalime idraulike, ngrohje kalorifer. shte

  Pogradec 24 qershor 21:59
  115.000 €
 • 0 foto
  Shitet Hyrje ( 30 Milion ) Badiava
  Shtepi / Vila

  Shitet Hyrje ( 30 Milion ) Badiava

  SHITET HYRJE - Pogradec - 65 m - Lagja 1 (Rruga Verdove tek diellori banesat e ish divizionit) -

  Pogradec 24 qershor 16:58
  30.000 €
 • 9 foto
  Shtepi Pushimi ?
  Apartment / Banesa

  Shtepi Pushimi ?

  Shtepi pushimi me kushte shume te mira 1+1 kati 9 ku do te shijoni nje pamje fantastike te liqenit.

  Pogradec 22 qershor 19:11
  4.000 Lek
 • 2 foto
  BRUmatriçe
  Apartment / Banesa

  BRUmatriçe

  E re e sapo ardhur nga Greqia ka shum pak muaj qe eshte perdorur,e pershtatshme per amvisat e shtepi

  Pogradec 22 qershor 13:39
  500 €
 • 0 foto
  Kristjana
  Shtepi / Vila

  Kristjana

  Shitet shtepi me supercmim 12min larg qendres te Pogradec(verdove te xhamia) . Shtepia esht me hipo

  Pogradec 21 qershor 08:28
  3.000.000 Lek
 • 6 foto
  Apartament Dupleks Okzion ne qender te Pogradecit
  Apartment / Banesa

  Apartament Dupleks Okzion ne qender te Pogradecit

  Shitet apartament dupleks mbrapa pallatit te kultures Pogradec. Kati 6-7. Supercmim vetem 38 mije eu

  Pogradec 19 qershor 16:03
  38.000 €
 • 7 foto
  Shiten 5 apartamente Okazion 96m2, 82m2 dhe 73m2
  Apartment / Banesa

  Shiten 5 apartamente Okazion 96m2, 82m2 dhe 73m2

  Shiten 5 apartamente me cmim okazion ne pogradec. Siperfaqet jane apartament me 96m2 ne katet 2, 4,

  Pogradec 19 qershor 15:57
  390 €
 • 6 foto
  OKAZION; Shitet Apartament 2+1 / zona;" Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet Apartament 2+1 / zona;" Pogradec

  Apartamenti ndodhet pranë Euro Korça me sipërfaqe totale prej 136 m², Kt II-të banim. Përbëhet nga

  Pogradec 15 qershor 22:42
  55.000 €
 • 9 foto
  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /zona; Pogradec\"📌 Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71

  Pogradec 15 qershor 22:42
  27.000 €
 • 8 foto
  OKAZION;Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION;Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 2+1/Zona; Pogradec? Apartamenti ndodhet mbrapa hotel "Perla". Me si

  Pogradec 12 qershor 22:47
  33.000 €
 • 5 foto
  OKAZION;Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec
  Apartment / Banesa

  OKAZION;Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1/Zona; Pogradec? Apartamenti ndodhet pranë hotel "Perla",me sipë

  Pogradec 12 qershor 22:47
  26.000 €
 • 11 foto
  OKAZION vile 3 kateshe ne elbasan
  Shtepi / Vila

  OKAZION vile 3 kateshe ne elbasan

  shitet vile 3 kateshe ne elbasan me siperfaqe 120 Metra cdo kat i shtepise + 180 Metra oborr Cmimi:1

  Pogradec 2 qershor 21:22
  165.000.000 Lek
 • 6 foto
  Sitet shtëpi në pogradec
  Shtepi / Vila

  Sitet shtëpi në pogradec

  Sitet shtepI ne Pogradec 2 kate me çati të bere e pa ndërtuar janë 420 metro tok 120 metro kati me p

  Pogradec 1 qershor 13:59
  60.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Apartament i Ri ne qender te Pogradecit
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament i Ri ne qender te Pogradecit

  Shitet apartament i ri i mobiluar me pamje te mrekullueshme te liqenit. Apartamenti eshte me ashenso

  Pogradec 29 maj 17:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepi 2+1 Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi 2+1 Pogradec

  Shitet nje hyrje 2+1 ndertim i ri prane stadiumit te Qytetit dhe ne rruga krysore Pogradec Korce, cm

  Pogradec 29 maj 11:21
  40.000 €
 • 5 foto
  SHITET Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  SHITET Apartament 1+1

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 Zona; Pogradec Me një sipërfaqe prej 63m². Apartamenti ndodhet

  Pogradec 28 maj 16:32
  26.000 €
 • 0 foto
  okazion
  Apartment / Banesa

  okazion

  shitet shtepi 3+1 e kompletuar me te gjitha . per me teper informacion telefono : 0692435267 cmimi

  Pogradec 27 maj 23:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet Apartamenti
  Apartment / Banesa

  shitet Apartamenti

  shitet Apartamenti me dokumentacion te rregull apartamenti ndodhet pran kishes se re lagjia nr 1 per

  Pogradec 27 maj 18:57
  500 €
 • 1 foto
  Shitet shtepi private ?!!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private ?!!

  Shitet shtepi private 130 m2 + 200m2 toke perqark shpise totalisht e rregulluar ne fshatin Memelisht

  Pogradec 17 maj 16:07
  50.000 €
 • 1 foto
  Trrualli 330m.shitet shtepia+dyqane.Cmim I Diskut
  Shtepi / Vila

  Trrualli 330m.shitet shtepia+dyqane.Cmim I Diskut

  Shitet shtepi private sip trrualli 330 m2. Me obor,garazhde dhe mundesi per shtimin e kateve ose nde

  Pogradec 15 maj 00:32
  210 Lek
 • 2 foto
  Pogradec, SHITET Apartament 2+1+A+2 BLK Kati 2
  Shtepi / Vila

  Pogradec, SHITET Apartament 2+1+A+2 BLK Kati 2

  Zona/Rruga : Lagjia Kala, Rr Demokracia Shitet APARTAMENTI 2+1 ( me 2 ballkone ). Dhome dite me amb

  Pogradec 11 maj 18:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Apartament ne Pogradec
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament ne Pogradec

  Shitet apartament kati i Peste i nje ndertimi 5 katesh me nje apartament ne kat.Apartamenti ka nje D

  Pogradec 2 maj 11:48
  36.250 €
 • 10 foto
  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /zona; Pogradec"📌
  Apartment / Banesa

  OKAZION; Shitet super apartament 1+1 /zona; Pogradec"📌

  Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 71 m², pallat i ri, kati i VI-të banim, mbrapa hotel "Perla

  Pogradec 29 prill 17:11
  27.000 €
 • 10 foto
  Shitet super apartament 1+1/Zona; 'Pogradec"
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartament 1+1/Zona; 'Pogradec"

  Apartamenti ndodhet ngjitur me “Hotel Poradec”, salloni ka fasadë të madhe dhe me pamje panoramike n

  Pogradec 29 prill 11:23
  55.000 €
 • 7 foto
  OKAZION; SHITET 2+1/ POGRADEC- 136 m2
  Apartment / Banesa

  OKAZION; SHITET 2+1/ POGRADEC- 136 m2

  Apartamenti ndodhet pranë Euro Korça me sipërfaqe totale prej 136 m², Kt II-të banim. Përbëhet nga

  Pogradec 29 prill 11:17
  55.000 €
 • 2 foto
  Shitet shpia remenj
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia remenj

  Shitet shtepi ne fshatin remenj 400 m2 total 100 m2 ndertese jane shum te pershtacme per te jetuar u

  Pogradec 23 prill 16:41
  13.000 €
 • 10 foto
  Shes shtepite ne Hudenisht cmimi i diskutueshem
  Shtepi / Vila

  Shes shtepite ne Hudenisht cmimi i diskutueshem

  Shes shtepine te kompletuar ne Hudenisht per arsye emigrimi me 300 meter katrrorre toke ose rreth nj

  Pogradec 20 prill 10:40
  25.000 €
 • 9 foto
  Shitet; Apartament 1+1/ zona;“Hotel Pogradec”📌
  Apartment / Banesa

  Shitet; Apartament 1+1/ zona;“Hotel Pogradec”📌

  Shitet; Apartament 1+1/ zona;“Hotel Pogradec”📌 Apartamenti ka pamje panoramike nga liqeni, me sip.

  Pogradec 20 prill 09:33
  55.000 €