Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Banesë 90m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 90m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax. Objekti është ndërtim i ko

  Prishtinë Sot, 16:04
  81.000 €
 • 2 foto
  Banesë 98.77m2 në shtije në Lagjen e Muhaxherëve.
  Apartment / Banesa

  Banesë 98.77m2 në shtije në Lagjen e Muhaxherëve.

  Banesa gjendet në Lagjen e Muhaxherëve në kompleksin “Golden Park”. Kompleksi “Golden Park”

  Prishtinë Sot, 16:04
  89.000 €
 • 4 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë, Qendër
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë, Qendër

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, në Lagjën më të kërkuar nga klientët Banesat ja

  Prishtinë Sot, 16:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 82.94m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 82.94m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Sot, 16:03
  83.000 €
 • 7 foto
  Banesë 58m2 në shitjë në lagjen Bregu i Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 58m2 në shitjë në lagjen Bregu i Diellit.

  Banesë 58m2 në shitjë në lagjen Bregu i Diellit. Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit te banesat

  Prishtinë Sot, 16:03
  69.000 €
 • 5 foto
  Banesë - Garsoniere 36m2+65.7 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë - Garsoniere 36m2+65.7 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në Qendër te 4 Llullat, 2 minuta larg Sheshit dhe ka 36m2 banim dhe 65,7m2 terasë (me

  Prishtinë Sot, 16:03
  65.000 €
 • 6 foto
  Banese ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit

  Shitet banesa ne Breg te Diellit, kompleksi Dafina, banesat e Standardit, ka 89 m2, gjendet ne kati

  Prishtinë Sot, 16:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 102.10m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 102.10m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën E në Kompleksin “Arseko”, dhe ka qasje direkte nga rruga A,

  Prishtinë Sot, 16:02
  72.000 €
 • 5 foto
  Banesë 23m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 23m2 në shitje në Qendër.

  Banesa ndodhet në qendër të qytetit perballë ish bankës së Lubljanes. Banesa gjendet në katin 4-të d

  Prishtinë Sot, 16:01
  155.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Dardani 4 Dhomshme
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani 4 Dhomshme

  Shitet banesa ne Dardani mbi pllato perball ProCredit Bank,mes 2 viva fresh store, komplet e rinovua

  Prishtinë Sot, 16:01
  160.000 €
 • 4 foto
  Banesë 88.82m2 në shitje te Prishtina e Re.
  Apartment / Banesa

  Banesë 88.82m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Banesa gjendet te Prishtina e Re në objektin “Puhiza 2“. Objekti ka një pamje shumë të bukur kah

  Prishtinë Sot, 16:01
  66.000 €
 • 7 foto
  Banese ne shitje ne Mati 1 _Rruga C
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Mati 1 _Rruga C

  Shitet banesa ne Mati 1-Rruga C, Dino Company, banesa eshte e re, komplet e mobiluar, gjendet ne ka

  Prishtinë Sot, 16:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Sot, 16:00
  130.000 €
 • 8 foto
  Banese ne shitje ne Lagjen Dardania_ 2+1
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Lagjen Dardania_ 2+1

  Shitet banesa ne lagjen Dardania te Santea, kati i 9-te, e tera e renovuar dhe mobiluar extra, 61m2

  Prishtinë Sot, 16:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet per shitje banesa 84m2 ne Aktash !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 84m2 ne Aktash !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 84m2 ne Aktash ,ne rrugicen perballe salles 1 Tetori. Banesa ka sallonin m

  Prishtinë Sot, 15:59
  84.000 €
 • 7 foto
  Banese 98m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banese 98m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1, te banesat e Standardit në objektin e ndërtuar nga “Miri Construction”

  Prishtinë Sot, 15:59
  78.000 €
 • 0 foto
  Shitet Shtepi moderne 640m2 ne Kodren e Trimave!
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi moderne 640m2 ne Kodren e Trimave!

  Ofrohet per shitje shtepia ekskluzive ne lagjjen\"Kodra e Trimave\"afer shkolles fillore \"Asim Voks

  Prishtinë Sot, 15:59
  24.000 €
 • 6 foto
  Banesë 61m2 në shitje në Dardani - Te Santea.
  Apartment / Banesa

  Banesë 61m2 në shitje në Dardani - Te Santea.

  Banesa ka 61m2 në dokumenta, ndërsa pas renovimit i ka 75m2 faktike. Në banesë është bërë një invest

  Prishtinë Sot, 15:59
  85.000 €
 • 7 foto
  Banesë 42m2 (2+1) në shitje në Dardani te Santeja.
  Apartment / Banesa

  Banesë 42m2 (2+1) në shitje në Dardani te Santeja.

  Banesa gjendet në Dardani te Santeja, mbrapa Albi Market. Banesa ndodhet në katin gjysëm përdhesë (o

  Prishtinë Sot, 15:59
  60.000 €
 • 11 foto
  Ofrohet banese me qira ne Qender
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese me qira ne Qender

  Ofrohet banese me qira ne Qender, rruga: Bajram Kelmendi. Eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin

  Prishtinë Sot, 15:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne arberi ish-dragodan
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne arberi ish-dragodan

  Shitet banesa ne arberi ish dragodan te komuna e re banesat e tregtsise me mobile moderne plus garaz

  Prishtinë Sot, 15:58
  55.000 €
 • 2 foto
  Banesë 100m2 në shitje në Aktash.
  Apartment / Banesa

  Banesë 100m2 në shitje në Aktash.

  Banesa gjendet në Kompleksin luksoz “IVY Residence” në Aktash në rrugën Ali Pashë Tepelena, obje

  Prishtinë Sot, 15:58
  200.000 €
 • 11 foto
  Banesa 91m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banesa 91m2 ne shitje ne Kalabri

  Banesa 91m2 ne shitje ne Kalabri ne kompleksin me standard Europian \"Aldex\" shume prane kompleksit

  Prishtinë Sot, 15:58
  950 €
 • 6 foto
  Banese ne shitje ne Lagjen e Muhaxherve - Trio
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Lagjen e Muhaxherve - Trio

  Shitet banesa ne lagjen e Muhaxherve, ndertuar nga TrioConstructions, posedon 40 m2 - dy njesi. Kati

  Prishtinë Sot, 15:58
  45.000 €
 • 6 foto
  Banesë 82m2 në shitje në Qendër.
  Apartment / Banesa

  Banesë 82m2 në shitje në Qendër.

  Banesa gjendet në qendër mbrapa Hotel Siriusit, afër Albi Market. Banesa ndodhet në katin e III-të d

  Prishtinë Sot, 15:58
  85.000 €
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje ne Velani
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Velani

  Shitet shtepia ne Velani, posedon 350m2- 3 kate, me 4 ari. cmimi 350.000 euro (bene edhe kompenzi

  Prishtinë Sot, 15:58
  350.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne katin e I-re tek Parku i Qytetit.Banesa eshte perball Parkut te Qytetit dhe 4 min

  Prishtinë Sot, 15:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Sot, 15:57
  84.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri tek Tregu Group me cmim njaft te volitshem.Banesa ka hapesire te mad

  Prishtinë Sot, 15:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa.

  Banesë Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa. Banesa gjendet te Qafa, mbrapa rrugës UÇK d

  Prishtinë Sot, 15:56
  300.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 85m2 ne Kalabri!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2 ne Kalabri!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa komode ne lagjjen \"Kalabria\"me madhesi prej 85m2.Banesa ka kete organizi

  Prishtinë Sot, 15:56
  750 €
 • 1 foto
  Ofrohet per shitje banesa 80m2 ne Emshir !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 80m2 ne Emshir !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 80m2 ne Emshir . Banesa ka sallonin me kuzhine, dy dhoma gjumi , banjon ,

  Prishtinë Sot, 15:56
  850 €
 • 4 foto
  Shiten banesa ne Fushe Kosove
  Apartment / Banesa

  Shiten banesa ne Fushe Kosove

  Shiten banesat ne Fushe Kosove, rruga Hamdi Grajcevci/ afer Berisha Shpk- perballe Jambos. Ne komple

  Prishtinë Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa ne lagjet te spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne lagjet te spitalit

  Shes banese ne lagje te spitalit Ndertimi acl&Lirimi mrapa kawes banes gjendete ne katin 5 e gat

  Prishtinë Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet banes kat 5
  Apartment / Banesa

  shitet banes kat 5

  Shitet banesa ne lagje te spitalit ndertim acl&lirimi kati 5 mrapa kawes. banesa e gatshme per

  Prishtinë Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa 87m2 ne Qender te Sami Frasheri !DEL
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87m2 ne Qender te Sami Frasheri !DEL

  Ofrohet #Banesa me siperfaqe 87m2+10m2 ne Shitje ne Qender prane gjimnazit “Sami Frasheri” Bane

  Prishtinë Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO

  Shitet banesa ne qender te qytetit perball restorant Pishat. Banesa eshte mjafte e mire dhe ka nje h

  Prishtinë Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë. Banesa gjendet në lagjën Apolonia 7 pas Kolegjit AAB dhe ësh

  Prishtinë Sot, 15:56
  85.000 €
 • 7 foto
  Banese ne shitje ne Rrugen B_Royal
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Rrugen B_Royal

  Shitet banesa ne Rrugen B, kompleksi Royal, ka nxemje qendrore me Termokos, eshte komplet e mobiluar

  Prishtinë Sot, 15:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne Dragodan
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Dragodan

  Shiten dy banesa ne Dragodan - Rubin Invest. - 73m2 - me nje dhome gjumi,kati V - 92m2 - me dy dhoma

  Prishtinë Sot, 15:56
  900 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 73m2 ne qender te Dodona!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 73m2 ne qender te Dodona!DELTA

  Ofrohet per shiitje banesa ne qender te qytetit afer teatrit \"Dodona:ne rrugen \"Zenel Salihu\". Ba

  Prishtinë Sot, 15:55
  950 €
 • 6 foto
  Banesë 100m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 100m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesa gjendet në Lagjën e Spitalit në rrugën “Holger Petersen“. Banesa ndodhet në katin e 3-të,

  Prishtinë Sot, 15:55
  85.000 €
 • 3 foto
  Super banese ne shitje afer teatrit Dodona
  Apartment / Banesa

  Super banese ne shitje afer teatrit Dodona

  Shitet super banese afer teatrit Dodona, rruga: Zenel Salihu. Eshte super moderne, e mobiluar komple

  Prishtinë Sot, 15:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 81.9m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 81.9m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën Sokol Sopi përballë shkollës “Mileniumi i tretë”, në kompleks

  Prishtinë Sot, 15:55
  65.000 €
 • 6 foto
  Ofrohet banesa ne shitje te QAFA !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa ne shitje te QAFA !DELTA

  Ofrohet banesa 60m2 ne shitje te \"Qafa\" ne rr \"UÇK\" Ndodhet ne katin e 5-te (pa ashensor) ka fl

  Prishtinë Sot, 15:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet banese me qira ne lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese me qira ne lagjen Dardania

  Ofrohet banese me qira ne lagjen Dardania, afer termokosit. Eshte komplet e mobiluar, gjendet ne kat

  Prishtinë Sot, 15:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, afër shkolles \"Mihal Grameno\" Banesat janë në

  Prishtinë Sot, 15:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrojm Banesat në Shitje në Qendër Fushë Kosov
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në Shitje në Qendër Fushë Kosov

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, në Lagjën më të kërkuar nga klientët Banesat ja

  Prishtinë Sot, 15:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë 57m2 në shitje në Ulpianë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 57m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesa gjendet në Ulpianë blloku D9 afër pompës së benzinës “Exfis”. Banesa ndodhet në katin 4-t

  Prishtinë Sot, 15:54
  82.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa në lagjen Bregu i Dielli #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në lagjen Bregu i Dielli #iBRO GROUP

  Shitet Banesa në lagjen Bregu i Diellit. Banesa është në një zonë tejet të mirë tek banesat me tulla

  Prishtinë Sot, 15:54
  95.000 €