Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 2 foto
  Shitet garsoniere 40m2 ne qender te hotel Sirius
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere 40m2 ne qender te hotel Sirius

  Ofrohet per shitje banesa e tipit garsoniere ne qender prapa hotel \"Sirius\" mbi Albi market ne rru

  Prishtinë Sot, 13:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 62m2 ne lagjjen Dardani!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 62m2 ne lagjjen Dardani!DELTA

  Ne lagjjen \"Dardania\"mbi kurriz tek banesat e gjelberta ofrohet per shitje banesa me kuadrature pr

  Prishtinë Sot, 13:24
  78.000 €
 • 4 foto
  Banesa 61m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banesa 61m2 ne shitje ne Kalabri

  Banesa 61m2 ne shitje ne Kalabri shume prane kolegjit UBT, banesa eshte ndertim i ri ndersa ndodhet

  Prishtinë Sot, 13:23
  55.000 €
 • 11 foto
  Shes Banesen ne Prishtine perball Santes
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Prishtine perball Santes

  Shes banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton (Perball Santes) ►Kodi : D30 ►Renditja : Sallon , k

  Prishtinë Sot, 13:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa te pallati i rinis dhe sporteve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te pallati i rinis dhe sporteve

  Shitet banesa në qendër ►Adresa: Te Pallati I rinisë dhe sporteve (Boro Ramizi) te objekti ku ësht

  Prishtinë Sot, 13:23
  125.000 €
 • 2 foto
  Shiten 4 banesa ne qender te 4 llullat!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 banesa ne qender te 4 llullat!DELTA

  Ofrohen per shitje 4 banesa te madhesive 76m² perkatesisht 78m². Banesat me lokacion ndodhen ne qen

  Prishtinë Sot, 13:22
  76.000 €
 • 2 foto
  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA

  Banesa ndodhet ne katin e 1 te banimit, ka dhomen e ndejes me kuzhin, koridor banjo, lavatriqe, tv e

  Prishtinë Sot, 13:22
  200 €
 • 9 foto
  Banesa 94m2 ne shitje te Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Banesa 94m2 ne shitje te Bregu i Diellit

  Banesa 94m2 ne shitje te \"Bregu i Diellit\" saktesisht shume prane me shkollen fillore \"Ismail Qem

  Prishtinë Sot, 13:21
  165.000 €
 • 6 foto
  Shiten banesat 52,87 dhe 120m2 ne Mati 1!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat 52,87 dhe 120m2 ne Mati 1!DELTA

  Shiten 7 banesa te kualitetit te larte ne lagjjen\"Mati 1\"ne rrugen \"Shaqir Igrishta\" tek rruga C

  Prishtinë Sot, 13:21
  800 €
 • 0 foto
  Shitet garsoniera ne lagjen e Muhaxhereve!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniera ne lagjen e Muhaxhereve!DELTA

  Shitet banesa 36 m2 te lagjja e muhaxhereve, objekti banesor \"Vatra e Muhaxhereve\". Gjendet ne kat

  Prishtinë Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 1+1 ne shitje ne Velani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 1+1 ne shitje ne Velani !DELTA

  Ofrohet banesa me siperfaqe 67m2 ne #Shitje ne Velani Banesa gjindet ne katin e 7 te banimit (me

  Prishtinë Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Dy banesa 84m2 ne shitje ne Mati 1
  Apartment / Banesa

  Dy banesa 84m2 ne shitje ne Mati 1

  Dy banesa 84m2 ne shitje ne lagjen \"Mati 1\" saktesisht ne kompleksin Chelsea Point me standard Eur

  Prishtinë Sot, 13:21
  72.000 €
 • 11 foto
  Banese ne Prishtine - Lagjja e Spitalit / Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banese ne Prishtine - Lagjja e Spitalit / Mati 1

  Shitet banesa ne Prishtine, ne Rr. Muharrem Fejza ne Lagje te Spitalit (perballe Shkolles Pavaresia)

  Prishtinë Sot, 13:21
  850 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa 3 Dhomshe Afer Rruges B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 3 Dhomshe Afer Rruges B

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 0998 Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi Royal City Siperfaqe: 101

  Prishtinë Sot, 13:20
  830 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa Afer Rruges B - Kati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Afer Rruges B - Kati 1

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1393 Lokacioni: Kompleksi Cima Construction Siperfaqe: 59.45 M2 Kati

  Prishtinë Sot, 13:20
  54.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit-Ndertim i Vjeter
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit-Ndertim i Vjeter

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1404 Lokacioni: Afer Banesave te Hinta dhe Objektit Puhiza

  Prishtinë Sot, 13:20
  63.000 €
 • 8 foto
  SHITET BANESA te 4 llullat + garazh !DELTA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA te 4 llullat + garazh !DELTA

  Ofrohet Banesa ne #Shitje por edhe me #Qera me siperfaqe 72m2 ne Lagjen 4 Llullat (Kompleksi \"Tregt

  Prishtinë Sot, 13:20
  75.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa në Dardani Rr. Xhemajl Mustafa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Dardani Rr. Xhemajl Mustafa

  Shitet Banesa në lagjen Dardania Rruga Xhemajl Mustafa ka hapsirë prej 85m2 neto dhe mbi 100m2 bruto

  Prishtinë Sot, 13:20
  106.000 €
 • 5 foto
  A821 Banese me qira në lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  A821 Banese me qira në lagjen Dardania

  Lëshohet Banesa me qira në lagjen Dardania, Banesa gjindet në katin e 6-të posedon ashensor të rregu

  Prishtinë Sot, 13:20
  300 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa me 50m2 ne shitje Lagje Spitalit !D
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa me 50m2 ne shitje Lagje Spitalit !D

  Ofrohet #Banesa me siperfaqe 50m2 ne shitje ne Lagjen e Spitalit (rr. Muharrem Fejza) Banesa eshte

  Prishtinë Sot, 13:20
  46.750 €
 • 6 foto
  Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Qershia!DELTA
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 202m2 ne lagjen Qershia!DELTA

  Ofrohet per shitje shtëpia ne dalje te Prishtines ne lagjjen \"Qershia\"Shtëpia e tipit C me madhesi

  Prishtinë Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh
  Apartment / Banesa

  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh

  Shitet banesa ne rrugen B me tulla te kuqe ndertim i Royallit ►Kodi : LS9 ►Renditja : Salloni

  Prishtinë Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0173 Lokacioni: Banesat e Bardha te Maxi Siperfaqja 65m2

  Prishtinë Sot, 13:19
  59.000 €
 • 5 foto
  Banesa 53m2 ne shitje te Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesa 53m2 ne shitje te Mati 1

  Banesa 53m2 ne shitje ne lagjen \"Mati 1\" saktesisht ne kompleksin \"Royal me tulla te kuqe\" , ban

  Prishtinë Sot, 13:19
  51.000 €
 • 7 foto
  OFERT - Shitet Banesa 2 Dhomshe e Mobiluar ne Mat
  Apartment / Banesa

  OFERT - Shitet Banesa 2 Dhomshe e Mobiluar ne Mat

  OFERT - Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1401 Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Perball Tregut Ditor Siperfa

  Prishtinë Sot, 13:19
  58.800 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Dardani Perball Stacion
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Dardani Perball Stacion

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1402 Lokacioni: Perball Stacionit Siperfaqe: 90 M2 Kati Perdhes

  Prishtinë Sot, 13:19
  185.000 €
 • 8 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë

  Ofroj banes në shitje në Fushë kosovë ma saktësisht te universiteti AAB 90 m2 në katin e 5 Banesa po

  Prishtinë Sot, 13:19
  44.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit

  Shitet Banesa Komode ne lagjen e Spitalit, prishtina e re, afer Spitaleve. Kati i katert, siperfaqja

  Prishtinë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shiten dy banesa ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shiten dy banesa ne Lagjen e Spitalit

  Banes ne shitje ne lagjen e Spitalit rr. Muharrem Fejza afer shkolles Pavaresia ►Kodi : LS2 ►R

  Prishtinë Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa e mobiluar 58m2 ne Lagjen Arbëria
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e mobiluar 58m2 ne Lagjen Arbëria

  Shitet Banesa e mobiluar 58m2 ne Lagjen Arbëria - ish Dragodan C3, kati i 3te, 58m2, korridor, banjo

  Prishtinë Sot, 13:19
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Dardani Afer PTK-se
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani Afer PTK-se

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0588 Lokacioni: Mbrapa PTK afer Shk.F. Dardania dhe Xhemajl Mustafa

  Prishtinë Sot, 13:19
  60.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Mati 1 Prishtine
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mati 1 Prishtine

  Shitet Banesa Komode ne lagjen Mati 1 rruga Ndue Perlleshi. Kati i 9, siperfaqja 90.m2. Sallon me ku

  Prishtinë Sot, 13:18
  58.500 €
 • 1 foto
  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Prishtinë Sot, 13:18
  490 €
 • 1 foto
  Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ne Mati 1DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me 3 dhoma gjumi ne Mati 1DELTA

  Banesa ndodhet në kuadër të kompleksit më të ri të \"VALONI 3\" te ndertuar nga \"VALONI COMPANY\".

  Prishtinë Sot, 13:17
  80.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa 1 Dhomshe ne Mat te Milleniumi
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 1 Dhomshe ne Mat te Milleniumi

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1379 Lokacioni: Afer Milleniumit Kompleksi Erta Siperfaqe: 48.6 M2 Ka

  Prishtinë Sot, 13:17
  37.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Baruto Group
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Baruto Group

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Kodi 1381 Lokacioni: Afer Milleniumit Kompleksi Erta Siperfaqe: 9

  Prishtinë Sot, 13:17
  76.000 €
 • 11 foto
  Ofrohet banesa 125m2 per shitje ne Bregun e D !DEL
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 125m2 per shitje ne Bregun e D !DEL

  Ofrohet banesa Duplex për shitje në Bregun e Diellit - Banesat e Bardha. , gjindet në katin 5 dhe ka

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Aktash e Renovuar
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Aktash e Renovuar

  Shitet Banesa ne Aktash - Kodi 1374 Lokacioni: Te Extrem Pizza Siperfaqe: 67 M2 Kati 4 Renditjet

  Prishtinë Sot, 13:17
  92.000 €
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19

  Banesa Gjendet ne Prishtine ne Rr.Muharrem Fejza. Banesa ka 56 m2 dhe eshte ne Katin e 4. Banesa esh

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten 2 Banesa ne Prishtine)387/18

  Shiten Banesat ne Prishtine Perball Spitalit Amerikan: Banesa 1:88 m2 -Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,

  Prishtinë Sot, 13:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa 87M2 NETO ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 87M2 NETO ne Bregun e Diellit

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1265 Lokacioni: Perball Ambulances Siperfaqe: 87 M2 Neto

  Prishtinë Sot, 13:16
  110.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Dardani te Qerdhja
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani te Qerdhja

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1286 Lokacioni: Afer PTK-se te Qerdhja Siperfaqe: 55 M2 Kati 1 R

  Prishtinë Sot, 13:16
  75.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Kalabri - Kompleksi Llesna
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kalabri - Kompleksi Llesna

  Shitet Banesa ne Kalabri - Kodi 1373 Lokacioni: Kompleksi Llesna Afer Kompleksit Trio Construction

  Prishtinë Sot, 13:16
  83.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Qender te Restoran Pisha
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Qender te Restoran Pisha

  Shitet Banesa ne Qender - Kodi 1291 Lokacioni: Rr. Qamil Hoxha Perball Restoran Pisha Siperfaqe: 9

  Prishtinë Sot, 13:16
  250.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges B - ROYAL CITY
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges B - ROYAL CITY

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1313 Lokacioni: Kompleksi Royal City Siperfaqe 74 M2 Kati 6 Renditje

  Prishtinë Sot, 13:16
  64.000 €
 • 9 foto
  Shiten 3 Banesa ne Mat - Baruti Group
  Apartment / Banesa

  Shiten 3 Banesa ne Mat - Baruti Group

  Shiten 3 Banesa ne Mat - Kodi 1347 Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Afer Shkolles Millenium BANESA Nr 1

  Prishtinë Sot, 13:16
  770 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges B - KAWA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges B - KAWA

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1363 Lokacioni: Kompleksi Kawa Siperfaqe: 78 M2 Kati 2 Renditjet: -

  Prishtinë Sot, 13:16
  70.000 €
 • 7 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)501/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)501/19

  Shitet Banesa ne Prishtine te Lagjja Spitalit-Mati 1.Banesa ka 84 m2 K.5.. Banesa eshte e gatshme pe

  Prishtinë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Emshir Nartel
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Emshir Nartel

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir) Nartel Struktura e Banesës * Siperfaqe 86.01m2,

  Prishtinë Sot, 13:14
  800 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir) Nartel Struktura e Banesës * Siperfaqe 86.01m2,

  Prishtinë Sot, 13:14
  800 €