Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Emshir Nartel
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Emshir Nartel

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir) Nartel Struktura e Banesës * Siperfaqe 86.01m2,

  Prishtinë Sot, 13:14
  800 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir) Nartel Struktura e Banesës * Siperfaqe 86.01m2,

  Prishtinë Sot, 13:14
  800 €
 • 1 foto
  ⭕️Shitet banesa 97.78m2 kati 1- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 97.78m2 kati 1- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 97.78m2 kati 1- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Prishtinë Sot, 13:14
  490 €
 • 0 foto
  jap me qira banes 3 dhomeshe
  Apartment / Banesa

  jap me qira banes 3 dhomeshe

  Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ng

  Prishtinë Sot, 13:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 87m2 ne Mati 1-RRuga C!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87m2 ne Mati 1-RRuga C!DELTA

  Shiten 7 banesa te kualitetit te larte ne lagjjen\"Mati 1\"ne rrugen \"Shaqir Igrishta\" tek rruga C

  Prishtinë Sot, 13:12
  800 €
 • 0 foto
  Ofrohet per Shitje banesa te 4 llullat !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per Shitje banesa te 4 llullat !DELTA

  Ofrohet Banesa ne #Shitje me siperfaqe 64m2 ne Lagjen 4 Llullat (Kompleksi \"Tregtia Group\") Banes

  Prishtinë Sot, 13:12
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ofrohet banesa ne Shitje ne Arberi !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa ne Shitje ne Arberi !DELTA

  Ofrohet Banesa me siperfaqe 85m2 ne #Shitje ne lagjen Arbëria (Dragodan afer MiniMax) Banesa gjinde

  Prishtinë Sot, 13:12
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Filloj Shitja e Banesave në lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Filloj Shitja e Banesave në lagjen e Spitalit

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjen e Spitalit Rr. Muharrem Fejza Banesat janë në ndërtim e sipër Pos

  Prishtinë Sot, 13:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ofrohet banesa ne Shitje ne Bregun e Diellit !DELT
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa ne Shitje ne Bregun e Diellit !DELT

  Ofrohet #Banesa me siperfaqe 80m2 bruto kurse 87m2 neto ne Shitje ne Bregun e Diellit Banesa gjind

  Prishtinë Sot, 13:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir) Riera Struktura e Banesës * Siperfaqe 86m2, kat

  Prishtinë Sot, 13:11
  820 €
 • 2 foto
  SUPER OFERT, SHITEN BANESAT NE FUSH KOSOVE
  Apartment / Banesa

  SUPER OFERT, SHITEN BANESAT NE FUSH KOSOVE

  ** Super Ofertë ** Ofrojm Banesat në Shitje në Fushë Kosovë Banesat janë në ndërtim e sipër Posedojm

  Prishtinë Sot, 13:11
  490 €
 • 8 foto
  Banesa Duplex 120m2 ne shitje ne Qender
  Apartment / Banesa

  Banesa Duplex 120m2 ne shitje ne Qender

  Banesa Duplex 120m2 ne shitje ne \"Qender\" saktesisht ne rrugen \"Garibaldi\" shume afer me \"Hotel

  Prishtinë Sot, 13:11
  240.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa 2+1 ne Qender (4 llullat) !DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2+1 ne Qender (4 llullat) !DELTA

  Shitet Banese ne Qender te Prishtines ne Rrugen Bajram Kelmendi prapa Teatrit Kombetar te Kosoves.

  Prishtinë Sot, 13:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrohet Banesa luksoze ne shitje në Qender
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa luksoze ne shitje në Qender

  Ofrojm Banesën në Shitje në Qendër, Lagjen 4 Llullat Banesa është komplet e mobiluar Struktura e Ban

  Prishtinë Sot, 13:08
  1.250 €
 • 8 foto
  Ofrohet Banesa në shitje Lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje Lagjen Dardania

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Dardania Banesa është komplet e mobiluar Struktura e Banesës * S

  Prishtinë Sot, 13:08
  70.000 €
 • 3 foto
  Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen Mati I 50m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen Mati I 50m2

  Banesa është komplet e mobiluar * Siperfaqe 50m2, kati i VI * Sallon * Kuzhinë * Dhomë gjumi * Dy B

  Prishtinë Sot, 13:08
  850 €
 • 0 foto
  SH019 Shitet Urgjent Banesa ne Model SLoovenia PR
  Apartment / Banesa

  SH019 Shitet Urgjent Banesa ne Model SLoovenia PR

  Shitet Banesa në Kompleksin Model Sllovenia ne Prishtine kati i II i banimit.Banesa perfundon ne 31.

  Prishtinë Sot, 13:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesë ne shitje me garazhë dhe depo 50 mij euro
  Apartment / Banesa

  Banesë ne shitje me garazhë dhe depo 50 mij euro

  Shes banesen e cila eshte e pershtatshme per banim dhe zyre/ ordinancë. Banesa eshte e mobiluar dge

  Prishtinë Sot, 13:08
  50.000 €
 • 7 foto
  Banesë në Tokë Bashqe 34 euro
  Apartment / Banesa

  Banesë në Tokë Bashqe 34 euro

  Shes banesen ne Tokë Bashqe 35m 100 metra prej parkut te Tokë Bashqes. Banesa ka parking , lift dhe

  Prishtinë Sot, 13:08
  34.000 €
 • 6 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa, 83m2, kati i 5
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa, 83m2, kati i 5

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Qafa Banesa gjendët në një ndër Ndërtesat më të bukura në Qytet S

  Prishtinë Sot, 13:07
  1.100 €
 • 7 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë

  Ofrojm Banesat në Shitje në Fushë Kosovë në Kompleksin Eliza Posedojm 5 Banesa në Shitje në Kompleks

  Prishtinë Sot, 13:06
  460 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Kalabri/Emshir
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Kalabri/Emshir

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir) Nartel Banesa posedon: * Siperfaqe 99.44 m2, ka

  Prishtinë Sot, 13:06
  800 €
 • 0 foto
  Shitet Penthouse 200m2 ne Dragodan te fivestar!DEL
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse 200m2 ne Dragodan te fivestar!DEL

  Ne lagjjen\"Arberia\"perballe fitnesit \"Fivestar\" ofrohen per shitje 3 banesa te madhesive: ■87m

  Prishtinë Sot, 13:06
  750 €
 • 11 foto
  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Ulpiana

  Ofrojm Banesen Super luksoze në shitje në lagjen Ulpiana Banesa është super e mobiluar me të gjitha

  Prishtinë Sot, 13:06
  300.000 €
 • 0 foto
  SH020 Shitet Banesa ne Kompleksin Eliza, Fushe Ks.
  Apartment / Banesa

  SH020 Shitet Banesa ne Kompleksin Eliza, Fushe Ks.

  Shitet Banesa në Kompleksin Eliza ne Fushkosove. Banesa ka 97.78m2 me dy dhoma gjumi salon dhe kuzhi

  Prishtinë Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera neUlpiane !DELT
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera neUlpiane !DELT

  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera ne Ulpiane (afer postes) Banesa gjindet ne katin e 1 te banimit,

  Prishtinë Sot, 13:06
  230 €
 • 11 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtin)303/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtin)303/18

  Shitet Shtepia ne Prishtine ne Lagjen Kalabria -Rrugica:Aleksander Albani.. Shtepia Shitet me mobilj

  Prishtinë Sot, 13:06
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa te Narteli në Emshir - 720€
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Narteli në Emshir - 720€

  Shitet banesa me çmim shumë të volitshëm, ndërtim i ri i Nartel-it në Emshir. Banesa gjendet në kati

  Prishtinë Sot, 13:05
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet shtëpija në Emshir
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpija në Emshir

  Shitet shtëpija në lagjen Emshir, afër Hotel Gardenit. Shtepija është e ndërtuar rishtazi dhe ka një

  Prishtinë Sot, 13:05
  195.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa në Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Dardani

  Shitet banesa në lagjen Dardania, në afërsi të Termokosit dhe Fellinit. Banesa gjendet në katin e 5-

  Prishtinë Sot, 13:05
  87.000 €
 • 11 foto
  Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani !DELTA

  Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani.Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjon dhe bal

  Prishtinë Sot, 13:05
  300 €
 • 0 foto
  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit

  Ofrojm Banesën në shitje në Rr. Muharrem Fejza Lagjën e Spitalit Struktura e Banesës * Sipërfaqe 77

  Prishtinë Sot, 13:05
  700 €
 • 8 foto
  SH002 Shitet Banesa mbrap. Spitalit Amerik 750€/m2
  Apartment / Banesa

  SH002 Shitet Banesa mbrap. Spitalit Amerik 750€/m2

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 2 - Ballkona Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 13:05
  750 €
 • 7 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë, me flet poseduese me super cmim Banesa shitet komplet e mo

  Prishtinë Sot, 13:04
  35.000 €
 • 3 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, afër shkolles \"Mihal Grameno\" Banesat janë në

  Prishtinë Sot, 13:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 75m2 per zyre ne perdhes te Grandi!
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 75m2 per zyre ne perdhes te Grandi!

  Ofrohet banesa me dy nivele(duplex)siperfaqe 47.5m2+30m² ne shitje ne Qender (afer Hotel Grandit)tek

  Prishtinë Sot, 13:03
  120.000 €
 • 6 foto
  QQ01 Banese me Qera ne Dardani - 300 Euro
  Apartment / Banesa

  QQ01 Banese me Qera ne Dardani - 300 Euro

  Banesa Posedon: 2 x Dhoma Gjumi 1 x Sallon me Kuzhine 1 x Banjo/Wc 1 x Ballkon Nxemje TERMOKOS Cmim

  Prishtinë Sot, 13:03
  300 €
 • 7 foto
  Ofrohet per shitje Duplex ne B. Diellit !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje Duplex ne B. Diellit !DELTA

  Ofrohet Banesa ne shitje me siperfaqe 117m2 neto ne Bregun e Diellit 2, tek Banesat e Bardha Banesa

  Prishtinë Sot, 13:03
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SH014 Shitet Banesa prej 88me ne Velani.
  Apartment / Banesa

  SH014 Shitet Banesa prej 88me ne Velani.

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 13:03
  690 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne bregun e diellit te qendra tregta
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne bregun e diellit te qendra tregta

  Shitet banesa ne bregun e diellit afer qendres tregtare tersisht e renovuar , kati i 4-te 100 m2 me

  Prishtinë Sot, 13:03
  135.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa te Fakulteti teknik Bregu i diellitm
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Fakulteti teknik Bregu i diellitm

  Shitet Banesa tek Fakulteti Teknik,Banesa eshte ne katin 0(Perdhese). • Sallon-Kuzhine • Dhome

  Prishtinë Sot, 13:02
  39.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne arberi ish-dragodan
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne arberi ish-dragodan

  Shitet banesa ne arberi ish dragodan te komuna e re banesat e tregtsise me mobile moderne plus garaz

  Prishtinë Sot, 13:02
  55.000 €
 • 10 foto
  SH013 Shitet Banesa ne Tophane, Prishtine 770€/m2
  Apartment / Banesa

  SH013 Shitet Banesa ne Tophane, Prishtine 770€/m2

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet ne la

  Prishtinë Sot, 13:02
  770 €
 • 5 foto
  Banesa 70m2 ne shitje ne Qender
  Apartment / Banesa

  Banesa 70m2 ne shitje ne Qender

  Banesa 70m2 ne shitje ne Qender saktesisht shume prane Hotel Grand dhe shkolles fillore \"Faik Konic

  Prishtinë Sot, 13:02
  128.000 €
 • 11 foto
  Dekrime te mureve me teknika veneciane. Marmarino
  Shtepi / Vila

  Dekrime te mureve me teknika veneciane. Marmarino

  Punojm dekore të ndryshme për mure, stuba, kamina, kuzhina, sallone. Stile të bukura veneciane për n

  Prishtinë Sot, 13:01
  25 €
 • 5 foto
  Zyre me Qera te New Born-i 500€
  Apartment / Banesa

  Zyre me Qera te New Born-i 500€

  Ipet Zyre me Qera te New Borni kati 2 Ka 3 DHoma (Hapsira punuese),Wc ka dhe nje parking te sigurua

  Prishtinë Sot, 13:01
  500 €
 • 7 foto
  SH001- SHitet Banesa në Bregun e Diellit Perendim.
  Apartment / Banesa

  SH001- SHitet Banesa në Bregun e Diellit Perendim.

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon 1- Bodrumin Banesa

  Prishtinë Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine-Mati 1)528/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine-Mati 1)528/19

  Shiten Banesat ne Prishtine te Mati-1: B1.65 m2-Sallon,Kuzhine,1 dhome gjumi,Wc,Depo,Terase-Kati 0-

  Prishtinë Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SH011 Shitet Banesa ne Bregun e Diellit 86.000€
  Apartment / Banesa

  SH011 Shitet Banesa ne Bregun e Diellit 86.000€

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet n

  Prishtinë Sot, 13:00
  86.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepia ne Matiqan 85.000€
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Matiqan 85.000€

  Shtepia posedon ne katin e I Sallonin me Kuzhine Banjo dhe Wc si dhe Shpajzin ne pjesesn nen shkalle

  Prishtinë Sot, 12:59
  85.000 €