Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 7 foto
  SH001- SHitet Banesa në Bregun e Diellit Perendim.
  Apartment / Banesa

  SH001- SHitet Banesa në Bregun e Diellit Perendim.

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon 1- Bodrumin Banesa

  Prishtinë Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine-Mati 1)528/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Prishtine-Mati 1)528/19

  Shiten Banesat ne Prishtine te Mati-1: B1.65 m2-Sallon,Kuzhine,1 dhome gjumi,Wc,Depo,Terase-Kati 0-

  Prishtinë Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SH011 Shitet Banesa ne Bregun e Diellit 86.000€
  Apartment / Banesa

  SH011 Shitet Banesa ne Bregun e Diellit 86.000€

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet n

  Prishtinë Sot, 13:00
  86.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepia ne Matiqan 85.000€
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Matiqan 85.000€

  Shtepia posedon ne katin e I Sallonin me Kuzhine Banjo dhe Wc si dhe Shpajzin ne pjesesn nen shkalle

  Prishtinë Sot, 12:59
  85.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa 58m2 ne Bregun e Diellit!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 58m2 ne Bregun e Diellit!DELTA

  Ofrohet ne shitje banesa në lagjjen \"Bregu i Diellit\", ne rrugen \"Hyzri Talla\" Banesa eshte e p

  Prishtinë Sot, 12:59
  1.150 €
 • 6 foto
  Shitet banesa/lokali
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa/lokali

  Shitet banesa ne Ulpiane te fontana ne katin perdhes ne Soliter e pershtatshme per lokal,zyre apo or

  Prishtinë Sot, 12:59
  96.000 €
 • 11 foto
  SH003 Shitet 4 Dhomshe ne Dardani 139.000€
  Apartment / Banesa

  SH003 Shitet 4 Dhomshe ne Dardani 139.000€

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 2 - Ballkon Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 12:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa 66m2, kati i 3
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa 66m2, kati i 3

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Qafa Banesa gjendët në një ndër Ndërtesat më të bukura në Qytet S

  Prishtinë Sot, 12:57
  1.100 €
 • 5 foto
  Shitet banesa te Parku 3 dhomshe !DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Parku 3 dhomshe !DELTA

  Ofrohet banesa me siperfaqe 79m2 ne Shitje te Parku i Qytetit (afer Life Fitness) Banesa gjindet ne

  Prishtinë Sot, 12:57
  74.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve 66m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve 66m2

  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve afer Hotel AFA. Kati i 10, siperfaqja 66m2. Sallon me k

  Prishtinë Sot, 12:56
  62.700 €
 • 6 foto
  Shitet Banesa te Bajram Kelmendi ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Bajram Kelmendi ne qender

  Shitet Banesa ne qender ne rrugen Bajram Kelmendi, Prishtine. Kati i 6, siperfaqja 76m2. Sallon me k

  Prishtinë Sot, 12:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje në Qender
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje në Qender

  Ofrojm Banesen në shitje në Qender në Rr. Tring Smajli 85m2 kati i II Banesa posedon: *Sallon *Kuzhi

  Prishtinë Sot, 12:56
  77.000 €
 • 5 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Kalabria(Emshir) kompleksi EXDC Group Tek objekti Universiteti UB

  Prishtinë Sot, 12:56
  62.000 €
 • 7 foto
  SH021 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 37.500 €
  Apartment / Banesa

  SH021 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 37.500 €

  Banesa Posedon: 1 - Dhome Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet ne Fu

  Prishtinë Sot, 12:56
  37.500 €
 • 10 foto
  SH010 Shitet PENTHAUSE ne Mati 1 - 200.000 €
  Apartment / Banesa

  SH010 Shitet PENTHAUSE ne Mati 1 - 200.000 €

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 3 - Banjo/Wc 1 - Super Ballkon Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 12:56
  200.000 €
 • 11 foto
  SH004 Banesa SHITET prapa Spit. Amerikan 700€/m2
  Apartment / Banesa

  SH004 Banesa SHITET prapa Spit. Amerikan 700€/m2

  Shitet Banesa në Kompleksin Fa Inginiering ne Prishtine kati i 5 i banimit. 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sal

  Prishtinë Sot, 12:55
  700 €
 • 7 foto
  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17
  Shtepi / Vila

  Ringa(Shitet Shtepia ne Llamnaselle)279/17

  Shitet Shtepia ne Llamnaselle me 6.65Ari . Shtepia eshte 1 katshe dhe ka 90m2 . Shtepia ka 2 dhoma g

  Prishtinë Sot, 12:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani !DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 95m2 ne Dardani. Banesa eshte e mobiluar, me te gjitha asetet e teknikes s

  Prishtinë Sot, 12:55
  105.000 €
 • 4 foto
  Banes me Qera ne Ulpian
  Apartment / Banesa

  Banes me Qera ne Ulpian

  Lëshohet me qira banesa në lagjen Ulpian në katin 3 e 1-re. Banesa është e mobiluar, e gatshme për b

  Prishtinë Sot, 12:54
  280 €
 • 0 foto
  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën e Spitalit afër Eulex Banesa është komplet e mobiluar Struktura e

  Prishtinë Sot, 12:54
  38.000 €
 • 8 foto
  Filloj Shitja e Banesave, 40% pjesmarrje
  Apartment / Banesa

  Filloj Shitja e Banesave, 40% pjesmarrje

  Filloj Shitja e Banesave në Lagjën e Spitalit , Rruga Muharrem Fejza Banesat janë në fillimet e tyre

  Prishtinë Sot, 12:54
  800 €
 • 3 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit Banesa gjendet në Kompleksin Dafina e ndërtuar ng

  Prishtinë Sot, 12:54
  42.000 €
 • 3 foto
  banes gasionjerk
  Apartment / Banesa

  banes gasionjerk

  Lëshohet me qira banesa në lagjen ulpian në katin e 1-. Banesa është e mobiluar, e gatshme për b

  Prishtinë Sot, 12:53
  170 €
 • 3 foto
  Ofrohet Shtepia ne shitje ne lagjen Qendresa, 276m
  Shtepi / Vila

  Ofrohet Shtepia ne shitje ne lagjen Qendresa, 276m

  Ofrohet Super Shtëpia në shitje e cila gjendet në lagjen Qendresa-Prishtinë, shtëpia ka një kuadratu

  Prishtinë Sot, 12:53
  180.000 €
 • 11 foto
  SH005 Shitet Banesa e Nartel Ex me sip 86m2
  Apartment / Banesa

  SH005 Shitet Banesa e Nartel Ex me sip 86m2

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon 1- Bodrumin Banesa

  Prishtinë Sot, 12:53
  770 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa komode ne Veternik kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode ne Veternik kati 2

  Shitet Banesa komode ne Veternik, Prishtine. Kati i 2, siperfaqja 108.74m2. Sallon me kuzhine, 3 dho

  Prishtinë Sot, 12:51
  97.866 €
 • 9 foto
  SH17 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 32.000€
  Apartment / Banesa

  SH17 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 32.000€

  Banesa Posedon: 2 x Dhoma Gjumi 1 x Sallon me Kuzhine 1 x Banjo/Wc 1 x Ballkon Nxemje me Rryme Posed

  Prishtinë Sot, 12:51
  32.000 €
 • 8 foto
  SH017 Shitet Banesa ne Velani,obj.Panorama 750€/m2
  Apartment / Banesa

  SH017 Shitet Banesa ne Velani,obj.Panorama 750€/m2

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet mbi p

  Prishtinë Sot, 12:51
  750 €
 • 4 foto
  SH016 Shitet Banesa ne Nartel Center 1100€m2
  Apartment / Banesa

  SH016 Shitet Banesa ne Nartel Center 1100€m2

  Banesa Posedon: 1 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon Kuzhinë 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet ne Narte

  Prishtinë Sot, 12:51
  1.100 €
 • 4 foto
  SHitet Shtepia në Qender të Prishtinës
  Shtepi / Vila

  SHitet Shtepia në Qender të Prishtinës

  Ofrojm Shtëpin në shitje tre katëshe 240m2 te Xhamia e Madhe në Prishtinë Shtëpia është kommplet e m

  Prishtinë Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine te Mati 1)388/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine te Mati 1)388/18

  Shitet Banesa te Mati 1 ne Prishtine : Banesa ka 120 m2 dhe ka 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,2 banjo

  Prishtinë Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Mati I
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Mati I

  Filloj Shitja e Banesave në Lagjën Mati I, Rruga Muharrem Fejza Banesat janë në fillimet e tyre, dhe

  Prishtinë Sot, 12:49
  800 €
 • 5 foto
  SH010 Shitet Banesa ne Lagjen Muhagjert 75.000 eur
  Apartment / Banesa

  SH010 Shitet Banesa ne Lagjen Muhagjert 75.000 eur

  Banesa Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Banjo 1 - Wc 1 - Ballkon Banesa gjendet n

  Prishtinë Sot, 12:49
  75.000 €
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19

  Banesa gjendet ne Prishtine ne Rr.Muharrem Fejza. Banesa ka 56 m2 dhe eshte ne Katin e 4. Banesa esh

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia ne Prishtine )309/18

  Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr.Agim Qela (Lagjja Kalabria): Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari o

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Garsoniera 41m2 mjaft komode ne shitje
  Apartment / Banesa

  Garsoniera 41m2 mjaft komode ne shitje

  Garsoniera 41m2 mjaft komode ne shitje ne lagjen \"Kalabria\" shume prane kompleksit te ndertuar nga

  Prishtinë Sot, 12:48
  37.000 €
 • 11 foto
  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K
  Shtepi / Vila

  SH008 Shitet Shtepia ne Qender te 3sheshirat 300K

  Shtepia Posedon: 2 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon 2 - Kuzhina 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Shtepia gjendet t

  Prishtinë Sot, 12:48
  300.000 €
 • 7 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Pejton
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Pejton

  Ofrojm Banesën në shitje në Qendër të Prishtinës afer Hotel Grandit te shkolla fillore Faik Konica k

  Prishtinë Sot, 12:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Q17 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 35.000€
  Apartment / Banesa

  Q17 Banese ne SHITJE ne Fushe Kosove 35.000€

  Banesa Posedon: 2 x Dhoma Gjumi 1 x Sallon me Kuzhine 1 x Banjo/Wc 1 x Ballkon Nxemje me Rryme Posed

  Prishtinë Sot, 12:47
  35.000 €
 • 8 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje në lagjen Bregu i Diell
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje në lagjen Bregu i Diell

  Ofrohet Banes në shitje e cila gjendet në lagjen Bregu i Diellit, në kompleksin Dafina/ndërtim i Sta

  Prishtinë Sot, 12:46
  82.000 €
 • 3 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19

  Shitet Lokali ne Prishtine te 4-Llullat(Kater Llullat): Lokali ka 30 m2 dhe eshte Perdhes Objektit.

  Prishtinë Sot, 12:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa komode ne Veternik
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode ne Veternik

  Shitet Banesa komode ne Veternik, Prishtine. Kati i 5, siperfaqja 116.68m2. Sallon, kuzhine, 3 dhoma

  Prishtinë Sot, 12:45
  113.102 €
 • 9 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesën në shitje në Lagjën Bregu i Diellit afër Ambulantës Banesa është komplet e mobiluar (

  Prishtinë Sot, 12:44
  95.000 €
 • 11 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje ne Mati 1
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje ne Mati 1

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I 67m2 kati i IV Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon

  Prishtinë Sot, 12:44
  750 €
 • 5 foto
   Shes Banesen ne Dardani Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Dardani Kalabri.

  (SHES BANESEN E RE.+ Eshte e leshuar me Qira me kontrate 1 vjeqare dhe jane Familjar. Banesa eshte k

  Prishtinë Sot, 12:43
  55.000 €
 • 0 foto
  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit

  Ofrojm Banesën në shitje në Rr. Muharrem Fejza Lagjën e Spitalit Struktura e Banesës * Sipërfaqe 74

  Prishtinë Sot, 12:42
  770 €
 • 9 foto
  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Pejton
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Pejton

  Ofrojm Banesen Super Luksoze në shitje në lagjen Pejton(Objekti i Nartel Center) Banesa është komple

  Prishtinë Sot, 12:42
  1.250 €
 • 7 foto
  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rru
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rru

  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rruga C - kati-7 -1 dhoma gjumi -1 dhome dite me kuz

  Prishtinë Sot, 12:41
  52.000 €
 • 4 foto
  Shitet shtepija
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija

  Shitet shtepija me pllac prej 416 m2 gjithsej ne qender te qytetit ne nje vend shum atraktiv !!

  Prishtinë Sot, 12:41
  815.000 €
 • 11 foto
  Ofrojm Shtëpin në Shitje në Bërnic, 300m2 & 6 ari
  Shtepi / Vila

  Ofrojm Shtëpin në Shitje në Bërnic, 300m2 & 6 ari

  Ofrojm Shtëpin në Shitje në Bërnic, siperfaqe 300m2 dhe 6 ari truall Shtëpia posedon rrugë të asfalt

  Prishtinë Sot, 12:40
  125.000 €