Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 8 foto
  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Kalabri
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Kalabri

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Kalabri/Emshir, Banesa ndodhet në katin e dytë 90m2 Banesa është

  Prishtinë Sot, 12:40
  69.000 €
 • 6 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën e Spitalit, VA
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën e Spitalit, VA

  Ofrojm Banesen në Shitje në Lagjen e Spitalit, Vllezrit Asllani Struktura e Banesës * Siperfaqe 77.

  Prishtinë Sot, 12:40
  75.000 €
 • 0 foto
  Shiten 3 parkinga
  Garazh

  Shiten 3 parkinga

  shiten tre parkinga te ngjitur mes veti jan me fleta poseduese !

  Prishtinë Sot, 12:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lg marigo
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lg marigo

  Shitet shtepija ne prishtine - hajvali Lgj- marigona shtepija prej -300m2 Kate- 3 nga 100m2 sist

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesën(Dublex) në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit Banesa është komplet e mobiluar Struktura

  Prishtinë Sot, 12:39
  90.000 €
 • 8 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosov
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosov

  Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov mbi Viva Freshin Banesa është komplet e mobiluar me mobilje

  Prishtinë Sot, 12:39
  47.000 €
 • 5 foto
  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender
  Apartment / Banesa

  Garsoniere per qira - Ulpiane - qender

  Garsoniere.. 1 dhome plus 1 dhome.. E renovuar komplet ... Afer AAK ne Ulpiane.... Kati i pare.. Poz

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Lagjën 4 Llullat
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Lagjën 4 Llullat

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën 4 Llullat 150m larg Sheshi, 100m larg Parkut të Qytetit Objekti ë

  Prishtinë Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa, 91m2 kati i 6
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa, 91m2 kati i 6

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Qafa Banesa gjendët në një ndër Ndërtesat më të bukura në Qytet S

  Prishtinë Sot, 12:36
  1.200 €
 • 7 foto
  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Ulpianë
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Ulpianë

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Ulpiana afer Fontanës e cila gjendet në katin perdhez 55m2 Banesa

  Prishtinë Sot, 12:36
  95.000 €
 • 9 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Mati I
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Mati I

  Ofrojm banesen në shitje në lagjen Mati I, rruga Muharrem Fejza Banesa është komplet e mobiluar * S

  Prishtinë Sot, 12:36
  900 €
 • 2 foto
  Dy banesa ne shitje prishtine - afer tregut
  Apartment / Banesa

  Dy banesa ne shitje prishtine - afer tregut

  Dy banesa ne shitje prishtine - afer tregut te gjelbert Me siperfaqe banesa 1 ka nje siperfaqe prej

  Prishtinë Sot, 12:35
  800 €
 • 11 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa, 91m2 kati i 5
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje te Qafa, 91m2 kati i 5

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Qafa Banesa gjendët në një ndër Ndërtesat më të bukura në Qytet S

  Prishtinë Sot, 12:35
  1.200 €
 • 3 foto
  Shiten banesat m2 te ndryshme ne Arberi te Kfori.
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat m2 te ndryshme ne Arberi te Kfori.

  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë - | Arbëria 3 | ndërtuar nga kompania Luki Construction. Kompania L

  Prishtinë Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06
  Apartment / Banesa

  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06

  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e VI, 2*ven

  Prishtinë Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ne Prishtine -veternike ne kompleksi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine -veternike ne kompleksi

  Shitet banesa ne Prishtine -veternike ne kompleksin ART INVEST - siperfaqja :73.4m2 -:2 dhoma gjumi

  Prishtinë Sot, 12:35
  850 €
 • 0 foto
  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten banesat ne ndertim e siper ne Kalabri tek Tregu Group.Kompleksi eshte ne ndertim e siper nga

  Prishtinë Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Dardania 58m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Dardania 58m2

  Ofrojm Banesen në Shitje në lagjen Dardania te Posta e Madhe më saktsisht te qerdhja \"Lulevera\", h

  Prishtinë Sot, 12:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrohet Banesa në shitje Lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje Lagjen Dardania

  Ofrojm Banesën në Shitje në Dardani afër Postës së Madhe Struktura e Banesës * Siperfaqe 90m2, kati

  Prishtinë Sot, 12:34
  150.000 €
 • 4 foto
  Ofrojm Banesat në Shitje në Qendër Fushë Kosov
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në Shitje në Qendër Fushë Kosov

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, në Lagjën më të kërkuar nga klientët Banesat ja

  Prishtinë Sot, 12:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa ne shitje prej 65 me pamje nga qyteti - p
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 65 me pamje nga qyteti - p

  Banesa ne shitje prej 65 me pamje nga qyteti - prishtine -lgj.arberi (ish dragodani) - 1.dhome gj

  Prishtinë Sot, 12:33
  1.050 €
 • 5 foto
  Ofrohen PËR SHITJE Dy banesa në kuader të lagjes
  Apartment / Banesa

  Ofrohen PËR SHITJE Dy banesa në kuader të lagjes

  Ofrohen PËR SHITJE Dy banesa në kuader të lagjes kodrina në Prishtinë Nderuesi -TREGTIA 90m2 | 2

  Prishtinë Sot, 12:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Ulpian
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Ulpian

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Ulpiana Banesa është komplet e mobiluar Struktura e Banesës * Si

  Prishtinë Sot, 12:32
  100.000 €
 • 4 foto
  S140 Shitet banesa në Mati 1
  Apartment / Banesa

  S140 Shitet banesa në Mati 1

  Shitet banesa në Mati 1, afër banesave të bardha, rruga “Ndue Përlleshi”. Banesa gjendet në kati

  Prishtinë Sot, 12:32
  50.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Taukbashqe #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Taukbashqe #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne Taukbashqe rruges per ne Parkun e Germise.Banesa eshte ne vend mjaft te pershtatshe

  Prishtinë Sot, 12:32
  33.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria ne Prishtine.Konkretisht tek EuroPrint.Banesa eshte ne katin e II-t

  Prishtinë Sot, 12:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesen në lagjen Lakrishtë #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesen në lagjen Lakrishtë #iBRO GROUP

  Shes ose jap me qira banesen 98.7m2 kati i -VII- lagjja Lakrishte ne Prishtine.. Banesa eshte e nder

  Prishtinë Sot, 12:31
  1.200 €
 • 8 foto
  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne katin e I-re tek Parku i Qytetit.Banesa eshte perball Parkut te Qytetit dhe 4 min

  Prishtinë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim n
  Apartment / Banesa

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim n

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat e gatshme per banim në Prishtinë - mati-1 rruga C ▬ Banesat shiten e

  Prishtinë Sot, 12:31
  86 €
 • 9 foto
  Banesa 52m2 ne shitje ne lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesa 52m2 ne shitje ne lagjen Mati 1

  Banesa 52m2 ne shitje ne lagjen \"Mati 1\" saktesisht shume prane banesave te Hoxha Invest Group sak

  Prishtinë Sot, 12:31
  40.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen dardania kodi 601#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen dardania kodi 601#iBRO

  Shitet banesa ne lagjen dragodan afer komunes. Banesa eshte ndertim i kualitetit me te larte, te nde

  Prishtinë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Shtepija me 5 ari Veternik
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepija me 5 ari Veternik

  Shtepija eshte e ndertuar ne 5 air eshte e ndertune ne pjesen e siperme te oborrit ku jan te zanta

  Prishtinë Sot, 12:31
  220.000 €
 • 0 foto
  HITNO PRODAJEM KUCU U GRACANICI
  Shtepi / Vila

  HITNO PRODAJEM KUCU U GRACANICI

  Prodajem kucu u Gracanici na glavnom putu Pristina Gnjilane, sirina placa uz asvalt 35 metara, na pl

  Prishtinë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PRODAJEM KUCU U LAPLJEM SELU
  Shtepi / Vila

  PRODAJEM KUCU U LAPLJEM SELU

  Prodajem kucu u Lapljem Selu sa placem od 22,33 ara, poseduje kompletnu infrastrukturu, koeficijent

  Prishtinë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne prishtine lagjjen arberia 3
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne prishtine lagjjen arberia 3

  Shitet banesa ne Prishtine ne lagjen Arberia 3 ne afersi te ambasades Amerikane, ne kompleksin But

  Prishtinë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ne Mat 1 me Fletposeduse.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Mat 1 me Fletposeduse.

  Shitet banesa ne Mat 1, ne kompleksin Coni, kati 3, 69m2, renditja, Dhome ne je me kuzhine, dhome gj

  Prishtinë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria Nartel
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria Nartel

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Emshir) Nartel Banesa posedon: * Siperfaqe 99.44 m2, ka

  Prishtinë Sot, 12:30
  800 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Arberia ose Dragodan.Banesa gjendet tek Maxi dhe eshte ne katin e I-re me k

  Prishtinë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Dardani #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Dardania. Banesa eshte ne nje zone mjaft te mire te dardanise. Kjo banese ka

  Prishtinë Sot, 12:30
  110.000 €
 • 9 foto
  Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19
  Shtepi / Vila

  Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19

  Shitet Shtëpia me 6.5 Ari me 525 m² të banuara.Shtëpia posedon dy kate, dhe garazhdën me 140m².Kati

  Prishtinë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit.Banesa eshte ndertim i kualitetit te larte dhe e mobiluar ne

  Prishtinë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veq

  Prishtinë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrojm banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrojm banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm banesen në shitje në lagjen Bregu i Diellit në kompleksin banesor \"Dafina\" 83m2 Banesa ësht

  Prishtinë Sot, 12:29
  72.000 €
 • 11 foto
  Shitet - Shtëpia EKSLUZIVE / PRISHTINE Arberi
  Shtepi / Vila

  Shitet - Shtëpia EKSLUZIVE / PRISHTINE Arberi

  Shtepia është 5 ari me gjith oborr, ka 2 garazhda dhe parkingun jasht Kati I me hyrje te veqant: 1

  Prishtinë Sot, 12:29
  199.999 €
 • 10 foto
  Shiten 2 banesa ngjituar njara me tjetren.
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ngjituar njara me tjetren.

  Shitet 2 Banesa te reja dhe te mobiluara 65.2m² dhe 87m2 banesat janë ngjitura njera me tjetren dere

  Prishtinë Sot, 12:29
  800 €
 • 4 foto
  Ofrojm banes në shitje në Fushë Kosov 70m2 kati IV
  Apartment / Banesa

  Ofrojm banes në shitje në Fushë Kosov 70m2 kati IV

  Ofrojm banes në shitje në Fushë Kosov 70 m2 kati i IV Banesa posedon: *Sallon *Kuzhinë *Dhomë gjumi

  Prishtinë Sot, 12:29
  32.000 €
 • 7 foto
  Banesa 58m2 ne shitje ne Kalabri Rozi
  Apartment / Banesa

  Banesa 58m2 ne shitje ne Kalabri Rozi

  Banesa 58m2 ne shitje ne lagjen \"Kalabria\" ne nje kompleks me standarde te larta Europiane EXDC pr

  Prishtinë Sot, 12:28
  63.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa 65m2 e re dhe e mobiluar 880€m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 e re dhe e mobiluar 880€m2

  .Shitet banesa kati -3 banesa e re dhe ka pamje jug lindje banesa është në udhëkryq pamja shumë të m

  Prishtinë Sot, 12:28
  880 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 65m2 750€m2 .
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 750€m2 .

  shitet banesa e re dhe ka pamjen jug lindje 65m2 extra ndrtim banesa eshte mbrapa spitaleve ose te

  Prishtinë Sot, 12:28
  750 €
 • 6 foto
  shiten banesat dukagjini residence
  Apartment / Banesa

  shiten banesat dukagjini residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje