Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-s
  Apartment / Banesa

  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-s

  #SHITEN 4 banesa në kompleksin #ACG mbrapa QKUK-sē në lagjën #PRISHTINA #E #RE .... ▪️Ky kompl

  Prishtinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper P
  Apartment / Banesa

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper P

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në ndertim e siper Prishtine - lgj muhagjerve Ndertusi” RRUKOLLI â

  Prishtinë Sot, 12:28
  1.150 €
 • 5 foto
  Banesa 49m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2
  Apartment / Banesa

  Banesa 49m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

  Banesa 49m2 ne shitje te \"Bregu i Diellit 2\" saktesisht ne kompleksin Standard Dafina objekti i 3-

  Prishtinë Sot, 12:28
  43.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa e re dhe e mobiluar 65m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e re dhe e mobiluar 65m2

  Shitet Banesa e re dhe e mobiluar extra qmim,ne Lagjen e Spitalit Banesa është e re dhe është ne kat

  Prishtinë Sot, 12:28
  50.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia tek Kodra e Trimave #iBRO GROUP

  Shitet Shtepia ne lagjen Kodra e Trimave. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2003 dhe ka flete posedues

  Prishtinë Sot, 12:28
  230.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Qender te Prishtines #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Qender te Prishtines #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne qender te Prishtines,konkretisht tek Qafa.Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje pe

  Prishtinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten 4 banesa ne Emshir-Kalabri me cmim mjaft te volitshem.Banesat jane ndertim i kompanise ndert

  Prishtinë Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 65m2 extra qmim 50000€
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 extra qmim 50000€

  .Shitet banesae re dhe e mobiluar extra ndertim banesat me leje ndertimi ti bahesh direk pronar i b

  Prishtinë Sot, 12:28
  50.000 €
 • 4 foto
  Shtëpia në shitje  Shitet Shtëpia në Prishtinë. L
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje Shitet Shtëpia në Prishtinë. L

  Shtëpia në shitje Shitet Shtëpia në Prishtinë. Lokacioni afër Rezonancës, Veternik - Prishtinë. S

  Prishtinë Sot, 12:27
  315.000 €
 • 5 foto
  SHITEN 8 banesa në DRAGODAN përball komunes në kom
  Apartment / Banesa

  SHITEN 8 banesa në DRAGODAN përball komunes në kom

  SHITEN 8 banesa në DRAGODAN përball komunes në kompleksin FIA CNSTRUCTION (CIMA).... Kompleksi gjend

  Prishtinë Sot, 12:27
  950 €
 • 3 foto
  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet:
  Apartment / Banesa

  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet:

  Kerkojme Banesa per shitje dhe qira ne lagjet: Mati 1, Kater Llullat, Dodona, Muhaxher, Kalabri

  Prishtinë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shtepi ne shitje. Prishtine - hajvali me 3.5 ari
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje. Prishtine - hajvali me 3.5 ari

  Shtepi ne shitje. Prishtine - hajvali me 3.5 ari 280m2 banim 3 dhoma gjumi ,2 banjo Salloni Kuzhin

  Prishtinë Sot, 12:27
  140.000 €
 • 6 foto
  Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence.
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence.

  Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence. Gjithsejt ka 234 m2,plus 4 ari truall Podrum rret

  Prishtinë Sot, 12:27
  260.000 €
 • 11 foto
  Shiten banesat mbrapa spitaleve 65+87m2 ngjitur
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat mbrapa spitaleve 65+87m2 ngjitur

  Shitet 2 Banesa te reja dhe te mobiluara 65.2m² dhe 87m2 banesat janë ngjitura njera me tjetren dere

  Prishtinë Sot, 12:27
  800 €
 • 11 foto
  Shitet banesa e re dhe e mobiluar
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e re dhe e mobiluar

  Shitet Banesa e re dhe e mobiluar extra qmim,ne Lagjen e Spitalit Banesa është e re dhe është ne kat

  Prishtinë Sot, 12:27
  780 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 65m2 50000€ kati i 7
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 50000€ kati i 7

  .Shitet banesae re dhe e mobiluar extra ndertim banesat me leje ndertimi ti bahesh direk pronar i b

  Prishtinë Sot, 12:27
  50.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 65m2 e re dhe e mobiluar 50000
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 e re dhe e mobiluar 50000

  .Shitet banesae re dhe e mobiluar extra ndertim banesat me leje ndertimi ti bahesh direk pronar i b

  Prishtinë Sot, 12:27
  780 €
 • 7 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesën në Shitje(Duplex) në Lagjen Bregu i Diellit Banesa është komplet e mobiluar Struktura

  Prishtinë Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa ne Ulpiane te C3
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Ulpiane te C3

  Shitet Banesa ne Ulpiane ne rrugen Henri Dunant afer rruges kryesore jo larg nga AAK-ja, te hyrja c3

  Prishtinë Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO

  Shitet banesa ne qender te qytetit perball restorant Pishat. Banesa eshte mjafte e mire dhe ka nje h

  Prishtinë Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri tek Tregu Group me cmim njaft te volitshem.Banesa ka hapesire te mad

  Prishtinë Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Riera)
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Kalabria(Riera)

  Ofrojm Banesat në Shitje në Lagjën Emshir Kompleksi Riera Posedojm 6 Banesa në shitje në një ndër Ko

  Prishtinë Sot, 12:25
  800 €
 • 0 foto
  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit

  Ofrojm Banesën në shitje në Rr. Muharrem Fejza Lagjën e Spitalit Struktura e Banesës * Sipërfaqe 10

  Prishtinë Sot, 12:25
  750 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne rrugen B te Vg construcion.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne rrugen B te Vg construcion.

  Shitet banesa ne Prishtine ne rrugen B kati 5. Siperfaqja 71m2, renditja: dhome neje me kuzhine, d

  Prishtinë Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ofrohet PËR #SHITJE Banesa në Prishtinë - Lgj M
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesa në Prishtinë - Lgj M

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesa në Prishtinë - Lgj Muhaxherve • 43² Me një dhomë gjumi • kati -1

  Prishtinë Sot, 12:24
  1.050 €
 • 4 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë, Qendër
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë, Qendër

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, në Lagjën më të kërkuar nga klientët Banesat ja

  Prishtinë Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrojm Gasonjerën në Shitje në Rrugën B
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Gasonjerën në Shitje në Rrugën B

  Ofrojm Banesën(Gasonjere) në shitje në rrugën B Banesa është komplet e mobiluar me mobilje të reja S

  Prishtinë Sot, 12:23
  35.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE DARDANI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE DARDANI

  Shitet banesa ne Dardani te Bill Klintoni banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon: -Sallon kuzhi

  Prishtinë Sot, 12:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne prishtine lagjjen arberia 3
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne prishtine lagjjen arberia 3

  Shitet banesa ne Prishtine ne lagjen Arberia 3 ne afersi te ambasades Amerikane, ne kompleksin But

  Prishtinë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet banesa ne prishtin afer rr.b te royall city
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne prishtin afer rr.b te royall city

  Shitet banesa ne Prishtine afer rr. B Royall city. Siperfaqja 68m2, kati 7, 2 dhoma gjumi, ngrohje

  Prishtinë Sot, 12:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa në shitje në Lagjen e Spitalit

  Ofrojm Banesën në Shitje Super e mobiluar në Lagjen e Spitalit Banesa është e mobiluar komplet Struk

  Prishtinë Sot, 12:22
  57.000 €
 • 10 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesen në shitje në Bregun e Diellit kati përdhes 59.60 m2 Banesa është komplet e mobiluar d

  Prishtinë Sot, 12:22
  73.000 €
 • 7 foto
  Shitet Shtepia ne Qender / Prishtine
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia ne Qender / Prishtine

  Shtëpia është 3 kate. Kati 1 eshte dyqan me 80 m2. Kati 2 ka nje sallon, nje kuzhine, nje koridor,

  Prishtinë Sot, 12:21
  190.000 €
 • 4 foto
  Shes banes me 3 dhoma gjumi te Muhaxheret!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shes banes me 3 dhoma gjumi te Muhaxheret!DELTA

  Ofrohet banese 100m2 ne shitje te \"Muhaxheret\" ne nje kompleks te ndertuar me standarde te larta E

  Prishtinë Sot, 12:21
  89.000 €
 • 7 foto
  S216 Shitet banesa 3 dhomëshe 55.000 euro ,Emshir
  Apartment / Banesa

  S216 Shitet banesa 3 dhomëshe 55.000 euro ,Emshir

  Shitet banesa në Emshir-Kalabri me cmim shumë të volitshëm. Banesa është e gjitha e mobiluar me mobi

  Prishtinë Sot, 12:21
  55.000 €
 • 11 foto
  Shite banesa ne matin 1 Rr. C
  Apartment / Banesa

  Shite banesa ne matin 1 Rr. C

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 1+1 në rrugën C tek objekti me i ri nga \"Dino\". 69.9m²â”‚1 Dhomë gjum

  Prishtinë Sot, 12:20
  59.415 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Prishtine rr.b royall
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Prishtine rr.b royall

  Shitet banesa ne Prishtine rr. B ( Royall ). Siperfaqja 68m2, kati 7, 2 dhoma gjumi, dhome neje me

  Prishtinë Sot, 12:20
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA TE SLLOVENIA SPORTI
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TE SLLOVENIA SPORTI

  Banesa që ësht në shitje , ësht 78 m ( katror) . Kati i 5të , ka sallon me kuzhinë , dy dhoma të fj

  Prishtinë Sot, 12:18
  85.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne rr.b
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne rr.b

  Shitet banesa ne rr.b.91 m .ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin .2 banjo.taras.me nxemje prej termokosi..

  Prishtinë Sot, 12:18
  1.100 €
 • 0 foto
  LESHOHEN 2 BANESA ME QIRA NE MAHALLE TE MUHAXHERVE
  Apartment / Banesa

  LESHOHEN 2 BANESA ME QIRA NE MAHALLE TE MUHAXHERVE

  Leshohen dy banesa me qira ne Mahalle te Muhaxherve pa mobile nje dhomshe dhe dy dhomshe ,ndertim i

  Prishtinë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa 90m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesa 90m2 ne shitje ne Dardani

  Banesa 90m2 ne shitje ne \"Dardani\" saktesisht shume prane ish- Mellow dhe parkingut te \"Flamurtar

  Prishtinë Sot, 12:10
  90.000 €
 • 1 foto
  M O L E R Agimi .... FASADA . .GLET , ,
  Shtepi / Vila

  M O L E R Agimi .... FASADA . .GLET , ,

  Bejm ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Lokaleve me polikollor, punojm me Dekorime , Renovime dhe Ri

  Prishtinë Sot, 12:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesa 120m2 ne shitje ne Arberi
  Apartment / Banesa

  Banesa 120m2 ne shitje ne Arberi

  Banesa 120m2 ne shitje ne \"Arberi\" saktesisht afer me Mini-Max ne nje zone te pershtatshme banimi,

  Prishtinë Sot, 12:08
  105.000 €
 • 11 foto
  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne Kal
  Apartment / Banesa

  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne Kal

  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne Kalabri saktesisht ne kompleksin Model Sllovenia, ban

  Prishtinë Sot, 12:04
  820 €
 • 2 foto
  Shes shtepin ose ndroj me banes
  Shtepi / Vila

  Shes shtepin ose ndroj me banes

  Shes shtepine 3 kateshe ndertim i ri me infrastruktur te plote ne kompenzim te cmimit mar edhe nji b

  Prishtinë Sot, 12:00
  155.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 61.5 m2 ne katin e 4-
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 61.5 m2 ne katin e 4-

  Shitet banesa 61.5 m2 ne kati e 4 -ne lagje Emshire ⭕️Banesa posedun : ⭕️Sallon ⭕️1 dhom

  Prishtinë Sot, 11:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve

  Shitet Banesa komode në lagjën e Muhaxherëve afer Hotel AFA. Kati i 10, siperfaqja 87.3m2. Sallon me

  Prishtinë Sot, 11:44
  82.935 €
 • 8 foto
  ipet banesa me qera breg diellit te shkolla ismaq
  Apartment / Banesa

  ipet banesa me qera breg diellit te shkolla ismaq

  ipet banesa me qera breg diellit te shkolla ismaqemali 2 dhoma gjumit 1 sallon me kuzhin banesa osh

  Prishtinë Sot, 11:34
  320 €
 • 5 foto
  Garsoniere 35m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Garsoniere 35m2 ne shitje ne Kalabri

  Garsoniera 35m2 ne shitje ne lagjen \"Kalabria-Emshir\" saktesisht ne kompleksi EXDC, banesa ndodhet

  Prishtinë Sot, 11:29
  36.000 €
 • 8 foto
  Ipet Banesa me qera ulpian
  Apartment / Banesa

  Ipet Banesa me qera ulpian

  Ipet Banesa me Qera ne lagjen Ulpiana kati 4...Vetem per familiar afat gjat Banesa posedon 3dhoma 2

  Prishtinë Sot, 11:28
  Me Marrveshje