Patundshmeri
Prishtinë

Patundshmeri në shitje në Prishtinë

 • 10 foto
  ME QIRA - 2 Ordinanca të reja, me Paisje Medicinale 🇨🇭
  Apartment / Banesa

  ME QIRA - 2 Ordinanca të reja, me Paisje Medicinale 🇨🇭

  OBJEKTI ME QERA (ose SHITET shum lirë, 57'000€/komplet) URGJENT! Dy Ordinanca të reja me të gji

  Prishtinë Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Banesen n Qender te Prishtines
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen n Qender te Prishtines

  #Ekstra Banesen në shtije n Prishtinë Zona Qender te Sllovenia Sportit 73 m2 kati 6

  Prishtinë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banesa 100m2 ne shitje te Lagja e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Banesa 100m2 ne shitje te Lagja e Spitalit

  Banesa 100m2 ne shitje ne lagjen e Spitalit saktesisht ne rrugen \"Holger Petersen\" banesat e Avni

  Prishtinë Sot, 09:35
  85.000 €
 • 10 foto
  Banesa 75m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2
  Apartment / Banesa

  Banesa 75m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

  Banesa 75m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2 saktesisht shume prane Banesave te Bardha ne \"Kompleksin

  Prishtinë Sot, 09:25
  67.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 114 m2 ne lagjen e Muhaxhereve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 114 m2 ne lagjen e Muhaxhereve

  Shitet banesa me siperfaqe 114 m2! Sallon me kuzhine Tre dhoma gjumi Banjo Wc Shpajz Dy ballkona Çmi

  Prishtinë Sot, 09:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne Fus
  Apartment / Banesa

  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne Fus

  Banesa te siperfaqeve te ndryshme ne shitje ne \"Fushe Kosove\" ne nje zone shume te pershtatshme ba

  Prishtinë Sot, 09:16
  600 €
 • 3 foto
  Shitet banesa perballe AAK 22m me qmim 32 mij €
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa perballe AAK 22m me qmim 32 mij €

  Banesa gjendet ne qender te Prishtines perball A AK ndertim i vjeter kati i dyte e mobiluar ,dokum

  Prishtinë Sot, 09:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet garsonjerka 35 m te Termokosi e mobil.
  Apartment / Banesa

  Shitet garsonjerka 35 m te Termokosi e mobil.

  Shitet garsonjerka 35 m e mobiluar siq shihet ne foto,kati i 6 te banesat e exluzivit perball FSK.Ba

  Prishtinë Sot, 09:15
  38.000 €
 • 2 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  Banesa gjendet në lagjen Dragodan, tek Mini Max. Kuadratura: 82.7m2 Kati: 4 Struktura e baneses: - D

  Prishtinë Sot, 09:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesa 80m2 ne shitje ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Banesa 80m2 ne shitje ne Ulpiane

  Banesa 80m2 ne shitje ne lagjen Ulpiana saktesisht tek banesat e oficirave poshte fushes se betonit.

  Prishtinë Sot, 09:11
  1.750 €
 • 5 foto
  Banesa 70m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banesa 70m2 ne shitje ne Kalabri

  Shitet banesa 70.7m2 ne lagjen \"Kalabria\" saktesisht ne kompleksin e ndertuar nga Llesna - Blerti

  Prishtinë Sot, 09:09
  65.000 €
 • 5 foto
  Banesa në shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa në shitje

  Banesa në shitje: Banesa ka 73m2 me këtë renditje: sallon me kuzhine dhe me dy dhoma gjumi, banjo,

  Prishtinë Sot, 08:59
  68.000 €
 • 11 foto
  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash

  Banesa 73m2 ne shitje ne Aktash saktesisht ne rrugen \"Agim Ramadani\" perballe fakultetit filologji

  Prishtinë Sot, 08:48
  110.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 65m2 ne qender te 4 llullat!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 ne qender te 4 llullat!Delta

  Shitet banesa 65m2 ne qender te 4 llullat.Banesa perbehet nga 2 dhoma te gjumit,dhoma e dites me kuz

  Prishtinë Sot, 08:44
  68.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa 50m2 ne Ulpiane mbrapa AAK!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 50m2 ne Ulpiane mbrapa AAK!Delta

  Shitet banesa ne lagjjen Ulpiana,banesa ndodhet ne katin e dyte te banimit dhe eshte e renovuar.Info

  Prishtinë Sot, 08:44
  65.000 €
 • 3 foto
  Prishtine (arberi -dragodan) shiten 2.5 ari trull
  Shtepi / Vila

  Prishtine (arberi -dragodan) shiten 2.5 ari trull

  Përmbajtja Shes shtepin 250m2 dy katshe + nenkulem me 2.5 ari truall afer \"kfori-t\" lagjja Arberi

  Prishtinë Sot, 08:42
  240.000 €
 • 5 foto
  Banese 85m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banese 85m2 ne shitje ne Kalabri

  Banese 85m2 ne shitje ne lagjen Kalabria saktesisht ne kompleksin \"Prishtina Stars Konak Investment

  Prishtinë Sot, 08:41
  87.000 €
 • 7 foto
  Banesa 99m2 ne shitje ne Lakrishte
  Apartment / Banesa

  Banesa 99m2 ne shitje ne Lakrishte

  Banesa 99m2 ne shitje ne lagjen \"Lakrishte\" kompleksi banesat \"Shqiperise\" ne katin e katert me

  Prishtinë Sot, 08:37
  99.000 €
 • 8 foto
  SHITEN DY SHTEPI ME 10 ARI TRUALL NE VETERNIK AF..
  Shtepi / Vila

  SHITEN DY SHTEPI ME 10 ARI TRUALL NE VETERNIK AF..

  Shiten dy Shtepi te Vendosura ne Lagjen me te Bukur te Qytetit Shtëpit + 2 Garazha me nga 4.80 Ari

  Prishtinë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani

  Banesa 70m2 ne shitje ne Dardani saktesisht ndertim i vjeter shume prane ores dhe semaforave, banesa

  Prishtinë Sot, 08:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesa 58m2 ne shitje ne Arberi
  Apartment / Banesa

  Banesa 58m2 ne shitje ne Arberi

  Banesa 58m2 ne shitje ne lagjen Arberia saktesisht kompleksi Tregtia, banesa ndodhet ne katin e 3-te

  Prishtinë Sot, 08:30
  60.000 €
 • 9 foto
  SHITET BANESA SHUMË E MIRË NË KODRËN E DIELLIT
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA SHUMË E MIRË NË KODRËN E DIELLIT

  Banesa gjendet në Kodrën e Diellit, zona Qendër (ndërmjet sh.f.”Ismail Qemali” dhe Qend. Tregtar

  Prishtinë Sot, 08:28
  103.000 €
 • 3 foto
  Banesa 98m2 ne shitje te Muhaxheret
  Apartment / Banesa

  Banesa 98m2 ne shitje te Muhaxheret

  Banesa 98.3m2 ne shitje te Muhaxheret ne kompleksin Kulla e Muhaxhereve, ne nje kompleks me standard

  Prishtinë Sot, 08:25
  900 €
 • 0 foto
  Banesë për shitje në Mati
  Apartment / Banesa

  Banesë për shitje në Mati

  - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kompania ndërtimore | BB Home | Kompan

  Prishtinë Sot, 08:23
  690 €
 • 7 foto
  Banesa 78m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesa 78m2 ne shitje ne Dardani

  Banesa 78m2 ne shitje ne Dardani saktesisht tek banesat e kalterta shume prane bas trade dhe Viva Fr

  Prishtinë Sot, 08:18
  110.000 €
 • 7 foto
  Banesa 62m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesa 62m2 ne shitje ne Dardani

  Banesa 62m2 ne shitje ne Dardani saktesisht ne \"Kurriz\" kompleksi \"Banesat e Gjelberta\" banesa l

  Prishtinë Sot, 08:17
  70.000 €
 • 4 foto
  Banesa 60m2 ne shitje te Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Banesa 60m2 ne shitje te Bregu i Diellit

  Banesa 60m2 ne shitje te Bregu i Diellit shume prane te \"Banesat e Hirta\", banesa ndodhet ne perdh

  Prishtinë Sot, 08:14
  1.250 €
 • 8 foto
  Banesa 63m2 ne shitje ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banesa 63m2 ne shitje ne Dardani

  Super Banesa 63m2 ne shitje ne Dardani ne nje zone shume te pershtatshme prane Ores, banesa ndodhet

  Prishtinë Sot, 08:10
  82.000 €
 • 7 foto
  Shtepia 180m2 ne shitje ne Qender
  Shtepi / Vila

  Shtepia 180m2 ne shitje ne Qender

  Shtepia 180m2 ne shitje ne \"Qender\" saktesisht ne rrugen \"Nazim Gafurri\" shume afer me kolegjin

  Prishtinë Sot, 08:06
  250.000 €
 • 0 foto
  Dy banesa 99m2 dhe 86m2 ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Dy banesa 99m2 dhe 86m2 ne Kalabri

  Dy banesat 99m2 dhe 86m2 ne shitje ne Kalabri saktesisht ne kompleksi e sapo ndertuar Nartel, shume

  Prishtinë Sot, 08:05
  800 €
 • 4 foto
  Shesim Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW dhe 4.5kW
  Apartment / Banesa

  Shesim Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW dhe 4.5kW

  Shesim termo të prodhimit magnohrom MK. Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të c

  Prishtinë Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHTEPI GJINDUM 25 km prej PRISHTINE
  Shtepi / Vila

  SHTEPI GJINDUM 25 km prej PRISHTINE

  Shpia osht e rregulluar mrena e gjitha mundet me banu meniher i ka 3 dhoma te fjetjes 1 sallon t mad

  Prishtinë Sot, 07:33
  69.999 €
 • 10 foto
  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.
  Shtepi / Vila

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25km prej Pr.

  Shtepi me qera ne Llapushnik 25 km prej Pr.Shpia osht e rregulluar mrena e gjitha mundet me banu men

  Prishtinë Sot, 07:21
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ipet banesa me qera ne qender te bambuja
  Apartment / Banesa

  Ipet banesa me qera ne qender te bambuja

  Banesë exklusive për zyre, banim në Pejton Qendër të Prishtinës Ruga Garibaldi përball ishë pallatit

  Prishtinë Sot, 07:04
  400 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 87m2 Te “Sami Frasheri"
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87m2 Te “Sami Frasheri"

  Shitet banesa 87m2+10m2 ne katin e 3-te te gjimnazi “Sami Frasheri” perballe ish teknikes.Banesa

  Prishtinë Sot, 05:59
  770 €
 • 9 foto
  Shiten Banesat ne Prishtine 75 dhe 83 m2
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Prishtine 75 dhe 83 m2

  Shiten 2 banesa ne Prishtine 75m2 dhe 83m2. Banesa 75m2 eshte 3 dhomshe dhe gjindet ne lagjen Bregu

  Prishtinë Sot, 05:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 83m2 ne Lagjen e Muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 83m2 ne Lagjen e Muhaxherve

  Shitet banesa 83m2 ne katin e 10-te.Banesa gjindet ne Lagjen e Muhaxhereve perball objektit "Kulla e

  Prishtinë Sot, 05:59
  780 €
 • 2 foto
  Banesa ne shitje ne Prishtin
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne Prishtin

  Shitet banesa ne Prishtin ne lagjen kalabria,kati i 7 ne objektin Exkluzivit.Ka nje sallon me kuzhin

  Prishtinë Sot, 04:02
  40.000 €
 • 4 foto
  ⭕️Shitet banesa 69.50 m2 në katin e 6-të ne
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 69.50 m2 në katin e 6-të ne

  ⭕️Shitet banesa 69.50 m2 ne katin e 6-te ne Lagjen e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 04:02
  520 €
 • 11 foto
  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4-të në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4-të në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 124m2 kati 4 ne Fushekosove afër shkolles Mihal Banesa posedon: ⭕️Sallon â­

  Prishtinë Sot, 03:44
  500 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 89.36m2 ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 89.36m2 ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 89.36m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen ⭕Arberia ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Ku

  Prishtinë Sot, 03:44
  999 €
 • 5 foto
  Banese ne shitje ne Emshir_1+1
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Emshir_1+1

  Shitet banese ne lagjen Kalabria, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 5-te, 40m2 Ba

  Prishtinë Sot, 03:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 112.5m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 112.5m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 112.5m2 ne Lagjen Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 03:43
  950 €
 • 10 foto
  ⭕Shitet banesa 105.79m2 ne ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 105.79m2 ne ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 105.79m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 03:43
  999 €
 • 7 foto
  Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Sot, 03:43
  130.000 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 89m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 89m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 89m2 në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️2 d

  Prishtinë Sot, 03:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  ⭕️Shitet banesa 129m2 në katin e 5-të
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 129m2 në katin e 5-të

  ⭕️Shitet banesa 129m2 në katin e 5-të në ⭕️FushKosovë (mbrapa Vivafreshit) Banesa posedon: â

  Prishtinë Sot, 03:42
  530 €
 • 7 foto
  Banesë 52m2 në shitje te Bregu i Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 52m2 në shitje te Bregu i Diellit.

  Banesa gjendet në Bregun e Diellit te banesat e hirta. Banesa ndodhet në katin e 3-të, është tërësi

  Prishtinë Sot, 03:42
  49.000 €
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 94.5m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 94.5m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 94.5m2 ne katin 4 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 03:41
  720 €
 • 7 foto
  Banesa në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesa në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesat gjenden në Fushe Kosovë shumë afër Rr. “Dardania”. Banesat janë në ndërtim e sipër dhe k

  Prishtinë Sot, 03:41
  45.000 €