Patundshmeri
Prizren

Patundshmeri në shitje në Prizren

 • 2 foto
  Banesa ne Euro Center
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Euro Center

  Shitet banesa ne Euro Center. Kati i 2te, banesa ka 75m2 me plan shume te shfrytezuar,ka 2 dhoma te

  Prizren Sot, 01:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!
  Garazh

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive!

  Ndërto kabinen tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101

  Prizren Sot, 00:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive
  Garazh

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive

  Ndërto zyrën tënde me G&G Exclusive! 📞 044 449 555 📞 044 801 101 Ju mirëpresim!

  Prizren Sot, 00:23
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtëpia Dhe Lokali Në Shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia Dhe Lokali Në Shitje

  Shesim shtepinë së bashku me një lokalë 298 metër katrore (2.2 ari). Shtëpia bashk me lokali ka 140

  Prizren Sot, 00:11
  150.000 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa prej 118 katin -1 mbi lokale Prizer
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa prej 118 katin -1 mbi lokale Prizer

  Shitet Banesa prej 118 katin -1 mbi lokale Prizeren -Çmimi : 730e 1/m2 -Sallon me Kuzhinë -2 dhom

  Prizren Dje, 23:24
  730 €
 • 2 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  Shitet shtepia Ka një sipërfaqe prej 750m2, ka podrumin dhe pesë kate të cilat mund të shfrytëzohen

  Prizren Dje, 22:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet.Shtepija ne.prizeren.me 4.ari oborr
  Shtepi / Vila

  Shitet.Shtepija ne.prizeren.me 4.ari oborr

  SHITET. SHTEPIJA. NE .PRIZEREN 4 ari oborr e gaqme per banim per me shum kontakt 045 372 738.....

  Prizren Dje, 22:22
  90.000 €
 • 1 foto
  Shitet Banesa 48 meter katrori
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 48 meter katrori

  Shitet banesa 48 m2,banesa mban kete renditje. Salloni Kuzhina Dhoma e gjumit Korodori Banjo Banesa

  Prizren Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten dy shtepiat ne nje oborr ,300 meter katrore
  Shtepi / Vila

  Shiten dy shtepiat ne nje oborr ,300 meter katrore

  Shitet shtepia ne lagjen hoqamahall afer xhamise ,300 meter katrore (3 ari) ,ne oborr jane 2 shtepia

  Prizren Dje, 22:02
  48.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia me dy lokale ne lagjen terzimahall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia me dy lokale ne lagjen terzimahall

  Shitet shtepia 2 kateshe ,me 2 lokale . Dy lokalet jane me qera njera frizerk tjetra autolarje. Kati

  Prizren Dje, 22:02
  125.000 €
 • 6 foto
  Shtepia ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne shitje

  Shtepia gjendet ne kilometrin e 12 Prizren - Prevalle (perballe restoranit Villa Park), me pamje fan

  Prizren Dje, 21:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET SHTEPIA NE ORTAKOLL
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE ORTAKOLL

  Shtëpia gjindet në lagjen Ortakoll. Vetem 30 metra prej \"Qendres Tregtare ABI\". Trualli është me

  Prizren Dje, 21:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepia urgjent me çmim te volitshem
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia urgjent me çmim te volitshem

  Shitet shtepia urgjent me 340 metra katror. Shtepia eshte dy kateshe,kati i pare eshte 124 kfadrat ,

  Prizren Dje, 21:23
  107.000 €
 • 1 foto
  Shitet shtepia rr kryesore F hoti prizren
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia rr kryesore F hoti prizren

  Shitet shtepia e bane me remet ekstra shtepia ashr ne rr kryesore me dy rrug

  Prizren Dje, 21:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banese me qera ne ortakoll
  Apartment / Banesa

  Banese me qera ne ortakoll

  Leshoj banesen me qera . 80 m2 Banesa esht ne katin e 4. ka 3 dhoma .shpjzin .banjo. balkon dhe esh

  Prizren Dje, 20:45
  250 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 ne Shengjin,Lezhe

  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 ne zonen e shengjinit,ne qender Shengjin.Apartamenti ndodh

  Prizren Dje, 20:39
  70.000 €
 • 0 foto
  Shes Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe,Te Rafaelo
  Apartment / Banesa

  Shes Apartament 1+1 ne Shengjin-Lezhe,Te Rafaelo

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2 ne Shengjin-Lezhe,prane Rafaelo Resort.Apartamenti eshte me

  Prizren Dje, 20:38
  38.000 €
 • 1 foto
  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni
  Shtepi / Vila

  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni

  shitet shtepija me dy dyqane e cila gjindet ne qender te Prizrenit ne Jenimahall rruga reshat karjja

  Prizren Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet apo jepet me qira shtepia ne Nashec
  Shtepi / Vila

  Shitet apo jepet me qira shtepia ne Nashec

  Shes apo jap shtepin me qira e cila gjindet ne Nashec dhe shtepia ka kete renditje: Sallon me kuzhin

  Prizren Dje, 19:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtëpi me 10 Ari Truall
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 10 Ari Truall

  Shitët shtëpija në lagjën Arbana,tranzit i vjetër,shtëpia ka 3 kate ësht e rregulluar brenda dhe jas

  Prizren Dje, 19:02
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Shtepia në Prizren, rruga e Kalas
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia në Prizren, rruga e Kalas

  Shitet Shtepia në Prizren, rruga e Kalas, me Pozit të veqant, pamje të shkëlqyshme të tër qytetit,

  Prizren Dje, 18:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shporeti
  Garazh

  Shitet shporeti

  Shitet shporeti drunit veq 1sezon i perdoren

  Prizren Dje, 18:16
  430 €
 • 4 foto
  SHITET SHTEPIA JU AFRU KISMETI 101m2
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA JU AFRU KISMETI 101m2

  SHITET SHTEPIA JU AFRU KISMETI PER VITRI KA ZBRITJE QUDITSHME KUSH EKA NAFAKEN MEMAR THIRNI SE JA VL

  Prizren Dje, 18:12
  53.000 €
 • 11 foto
  SHTEPIA NE SHITJE
  Shtepi / Vila

  SHTEPIA NE SHITJE

  Shitet shtepia ne qender te Prizrenit. Rruga Saraqeve 59/A, afer xhamis Qor Aga. Siperfaqe e banimi

  Prizren Dje, 17:58
  260.000 €
 • 11 foto
  Shtëpia, në Prizren
  Shtepi / Vila

  Shtëpia, në Prizren

  Shtëpia gjindet afër bazenit T&A, afër rrugës së re me katër korsi, zona kadastrale Prizren. Për

  Prizren Dje, 17:30
  75.000 €
 • 1 foto
  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1

  Shes banesen ne lagjen e spitalit mati 1 te afer rrethit te vives Prishtin ka 65 m katror eshte ne

  Prizren Dje, 17:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Shtepia 700 m2 Prizren/Marash
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 700 m2 Prizren/Marash

  9 dhoma.dy banjo.dy ballkona.nje terase ne katin e eperme.dy kuzhine.obor.eshte i pershtatshem per h

  Prizren Dje, 16:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet toka me shtepi te vjeter. Sip. 1.96 ari . Cmimi me marreveshej.

  Prizren Dje, 15:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa n’shitje afer Abi Center, cmimi i volitshem
  Apartment / Banesa

  Banesa n’shitje afer Abi Center, cmimi i volitshem

  Shes banesat afer Abi store, shih fotot Njera banese 102 m2, tjetra 117m2, ne katin e katert, ne nde

  Prizren Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lokal ne shitje te tregu i gjelbert
  Apartment / Banesa

  Lokal ne shitje te tregu i gjelbert

  Shitet lokali ne Ortakoll, afer tregut te gjelbert, ka 22 metra katrore, eshte ne katin e dyte, shih

  Prizren Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi ne shitje ne Shatervan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje ne Shatervan

  Shes dy shtepi ne qender te qytetit te Prizrenit, shtepite jane moderne, me infrastrukture moderne,

  Prizren Dje, 15:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEY Banes 62.3 m2 EURO CENTER ndertesa e re
  Apartment / Banesa

  SHITEY Banes 62.3 m2 EURO CENTER ndertesa e re

  SHITET URGJENT ME KESH KA CMIM TJETER BOJ EDHE KOMBINIM ME VETURA 1 dhome 1 banjo Kuzhine me sa

  Prizren Dje, 15:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne shitje ne lagjen ortakoll(Prizren)
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne lagjen ortakoll(Prizren)

  Banesa gjendet ne lagjen ortakoll(Prizren) perball shkolles\"Abdyl Frasheri\"(banesat me tulla te ku

  Prizren Dje, 15:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet shtepia 2 katshe me 6,5 ari tok
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 2 katshe me 6,5 ari tok

  shes shtepin 2 katshe me 6 dhoma me 6.5 ari ven afer rruges se ulqinit te gjamija e millanoviqve. in

  Prizren Dje, 14:35
  130.000 €
 • 4 foto
  Shtepi se bashku me furrë
  Shtepi / Vila

  Shtepi se bashku me furrë

  Shes shtepine se bashku me dy furrë brenda, (furra parno dhe furra e dheut) se bashku me te gjitha p

  Prizren Dje, 14:12
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet
  Shtepi / Vila

  shitet

  shitet villa . magjistralja Prizren-Prevall km 12-të në Reqane (Sredska) Perball Restaurantit Shtepi

  Prizren Dje, 14:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lokali ne shitje, kompl.Drini Company-Prizren
  Apartment / Banesa

  Lokali ne shitje, kompl.Drini Company-Prizren

  shitet lokali ne prizren, ndertese e re (afer stacionit te autobuseve) Lokali gjendet ne katin e par

  Prizren Dje, 13:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes shtepine me 8.9 ari dhe 13 pllaca - 83 ari
  Shtepi / Vila

  Shes shtepine me 8.9 ari dhe 13 pllaca - 83 ari

  shes shtepine 2 katshe, siperfaqe 200 m2 me bodrum 20 m2 dhe oborr 8.9 ari me infrstrukture komplete

  Prizren Dje, 13:01
  69.000 €
 • 3 foto
  Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia

  Shtepia me 2.2 ari 3 dhoma 1 kuzhina 1 podrumi 1 garazha Rr. Murat Kabashi nr. 12 Nr.tel. 049 360

  Prizren Dje, 12:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  SHTEPIA ESHTE E GATSHME PER BANIM,E MOBILUAR EXTRA,ME NXEMJE QENDRORE ME PELET,SHTEPIA ESHTE E IZOLU

  Prizren Dje, 12:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtepija urgjent
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepija urgjent

  Shitet shtepija 2.70 ari posedon 2 dhoma gjumi 1 dhom ditor kuzhinen banjo budrimin si dhe jasht

  Prizren Dje, 11:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ne qender
  Apartment / Banesa

  Ne qender

  Shitet banesa ne prizren rr. Zahir pajaziti afer kekut perball qendres se mjeksise familjare, kati p

  Prizren Dje, 11:06
  40.000 €
 • 2 foto
  Shitet Garazha me podrum perball Abit te Ri
  Garazh

  Shitet Garazha me podrum perball Abit te Ri

  Shitet garazha me podrum garazha asht nr 42 kurse bashk me garazhen asht edhe podrumi nr 28 shiten b

  Prizren Dje, 11:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet shtëpia banimit + objekti afarist
  Shtepi / Vila

  Shitet shtëpia banimit + objekti afarist

  Shitet shtëpia banimit + objekti afarist Prona gjendet në rrugën “Elbasani” në Prizren (afër ba

  Prizren Dje, 10:50
  645.000 €
 • 8 foto
  EURODOOR DYER PER GARAZHA* 045222571
  Garazh

  EURODOOR DYER PER GARAZHA* 045222571

  Eurodoor Company eshte e para ne Kosove dhe e vetmja per kah cilesia e larte e produkteve te cilat i

  Prizren Dje, 10:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepija ne Shtije me 5 ari vend.
  Shtepi / Vila

  Shtepija ne Shtije me 5 ari vend.

  Shitet shtepija e gatshme per banim ne rrugen e Nashecit, perball fabrikes se Perllonkes, afer My Ma

  Prizren Dje, 10:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  9 ari truall me 4 shtepi ne Prizren
  Shtepi / Vila

  9 ari truall me 4 shtepi ne Prizren

  Gjendet ne qender e Prizrenit, dokumentacion te rregullt, pronari serb Per ma shume thirr 044 928 6

  Prizren Dje, 09:41
  270.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia ne qender te qytetit 3.6 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne qender te qytetit 3.6 ari

  Shitet shtepia ne qender te qytetit,afer banesave EUROCENTAR ne Rr:Beteja E Koshares (Emin Duraku) N

  Prizren Dje, 09:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 131.5 m2 ne Jenimahall
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 131.5 m2 ne Jenimahall

  Bnaesa 131.5 m2 eshte e gatshme per banim dhe posedon kete rrendije: Sallon me Kuzhine,tre dhoma gju

  Prizren Dje, 09:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa 116.50m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 116.50m2

  Shitet Banesa e Re ne Lagjen Jenimahall.Eshte e gatshem per banim. Hapesirat jane:Dhoma e dites, 2 D

  Prizren Dje, 08:59
  Me Marrveshje