Patundshmeri
Prizren

Patundshmeri në shitje në Prizren

 • 1 foto
  Shitet banesa 131.5 m2 ne Jenimahall
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 131.5 m2 ne Jenimahall

  Bnaesa 131.5 m2 eshte e gatshme per banim dhe posedon kete rrendije: Sallon me Kuzhine,tre dhoma gju

  Prizren Sot, 11:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 105.7 m2 ne Katin e I ne Jenimahall
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 105.7 m2 ne Katin e I ne Jenimahall

  Shitet banesa 105,7 m2 ne Katin e Pare e gatshme per banim ne Jenimahall dhe posedon kete rrenditje:

  Prizren Sot, 11:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten banes ne qender te prizrenit te make pilari
  Apartment / Banesa

  Shiten banes ne qender te prizrenit te make pilari

  shiten 2 banesa 65m2 katet e lira 7 dhe 3 ne qender dhe nje banes 86 m2 kat i 5

  Prizren Sot, 11:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera ne Prizren te Liffe fitensii
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne Prizren te Liffe fitensii

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Sot, 11:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepia ne qender te qytetit 3.6 ari
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne qender te qytetit 3.6 ari

  Shitet shtepia ne qender te qytetit,afer banesave EUROCENTAR ne Rr:Beteja E Koshares (Emin Duraku) N

  Prizren Sot, 11:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepija ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepija ne shitje

  Shitet shtepija ne rrugen --Nehat Berisha -- nr 12 ish rruga Selajdin Berisha. Shtepija gjendet bash

  Prizren Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete
  Garazh

  Shes TAVOLINA per dasma dhe benkete

  Shes tavolina fintak tr reja

  Prizren Sot, 10:34
  110 €
 • 1 foto
  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni
  Shtepi / Vila

  shitet shtepija me dy dyqane ne qender te Prizreni

  shitet shtepija me dy dyqane e cila gjindet ne qender te Prizrenit ne Jenimahall rruga reshat karjja

  Prizren Sot, 09:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtëpi me 10 Ari Truall
  Shtepi / Vila

  Shtëpi me 10 Ari Truall

  Shitët shtëpija në lagjën Arbana,tranzit i vjetër,shtëpia ka 3 kate ësht e rregulluar brenda dhe jas

  Prizren Sot, 09:32
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtepi se bashku me furrë
  Shtepi / Vila

  Shtepi se bashku me furrë

  Shes shtepine se bashku me dy furrë brenda, (furra parno dhe furra e dheut) se bashku me te gjitha p

  Prizren Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHTEPİ
  Shtepi / Vila

  SHTEPİ

  Shitet shtepia. Shtepia permban 4 dhon 1 kuzhin me dhom. 2. Balkon 2. Banjo podrum Obor. Gjindet p

  Prizren Dje, 23:48
  90.000 €
 • 0 foto
  ShES SHTËPINË NË PRIZREN ME ÇMIM TË VOLITSHËM
  Shtepi / Vila

  ShES SHTËPINË NË PRIZREN ME ÇMIM TË VOLITSHËM

  Shtëpia ëdhtë e vitit 1995, është renovuar plotësishtë: e lyer me glet, dyer dhe dritare, izolim dhe

  Prizren Dje, 22:22
  130.000 €
 • 2 foto
  Shes Banesen me 90.25m2 te Die Bau kati 5
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 90.25m2 te Die Bau kati 5

  Shes banesen me çmim te volitshem tek Die Bau afer ETC-se ne katin e 5, banese siq mund te shihni ne

  Prizren Dje, 21:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1

  Shes banesen ne lagjen e spitalit mati 1 te afer rrethit te vives Prishtin ka 65 m katror eshte ne

  Prizren Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi prej 180m2 ne Prizren , lagja Bazhdarhane..
  Shtepi / Vila

  Shtepi prej 180m2 ne Prizren , lagja Bazhdarhane..

  Shitet Shtepia me 1,75 ari oborr e cila gjendet ne Lagjen Bazhdarhane,saktesishte mrapa Q.Sportive.

  Prizren Dje, 19:33
  80.000 €
 • 0 foto
  Shtepia e Re ne Lagjen ARBANA,me 5-Ari Trualle, ..
  Shtepi / Vila

  Shtepia e Re ne Lagjen ARBANA,me 5-Ari Trualle, ..

  Shitet Shtepia ne 4-Kate e cila gjendet ne lagjen Arbana ne Pz. Shtepia eshte e ndertuar para pak ko

  Prizren Dje, 19:32
  120.000 €
 • 0 foto
  Shtepia-2 ne Lagj.BarutHane afer T*A SHITEN
  Shtepi / Vila

  Shtepia-2 ne Lagj.BarutHane afer T*A SHITEN

  Shiten 2-Shtepi te Sapo Ndertuara te cilat gjenden ne Lagjen BarutHane,saktesishte afer Bazenit apo

  Prizren Dje, 19:32
  160.000 €
 • 5 foto
  shes shtepin ne terzimahall
  Shtepi / Vila

  shes shtepin ne terzimahall

  shes dy shtepi ne lagjen terzimahall.Jan dy shtepi njera ka 6 dhoma dhe banjo.Tjetra ka 4 dhoma dhe

  Prizren Dje, 19:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi me 2 ari trualle ne lagjen Ortakoll,afer ..
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 2 ari trualle ne lagjen Ortakoll,afer ..

  Shitet Shtepia me 2=ari oborr e cila gjendet afer Q.T.ABI ne Pz. Shtepia eshte extra e rregulluar dh

  Prizren Dje, 19:31
  170.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 1,75 Ari me Lockal SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1,75 Ari me Lockal SHITET

  Shitet Shtepia e cila gjendet ne lagjen Yeni Mahalla afer qendres se Qytetit . Ne kuader te pllacit

  Prizren Dje, 19:31
  250.000 €
 • 0 foto
  Shtepi me Dy Lockale L,Tabahane SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi me Dy Lockale L,Tabahane SHITET

  Shitet Shtepia e Banueshme ne 2-Kate me 3,30 Ari Oborr e cila gjendet saktesishte mrapa S.Autobuseve

  Prizren Dje, 19:30
  270.000 €
 • 0 foto
  Shtepi 650m2 4-Kate EXTRA e Mobiluar SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi 650m2 4-Kate EXTRA e Mobiluar SHITET

  Shitet Shtepia ne 4-Kate me 4-Ari Truall e cila gjendet ne Lagjen Dardania 1 ish Jaglenica... Shtep

  Prizren Dje, 19:30
  280.000 €
 • 0 foto
  Banese e Re 128m2,kat I 4te perballe Q.T.Elkos
  Apartment / Banesa

  Banese e Re 128m2,kat I 4te perballe Q.T.Elkos

  Shitet Banesa e cila Gjendet perballle Q.T.Elkos ne Pz. Banesa eshte ne katin e 4te te banimit dhe k

  Prizren Dje, 19:29
  72.500 €
 • 0 foto
  Banes 76m2 kat i 2te Bazhdarhane SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 76m2 kat i 2te Bazhdarhane SHITET

  Shitet Banesa e Re e cila gjendet tek Rrethi ne lagjen Bazhdarhane. . . Banesa eshte e gatshnme per

  Prizren Dje, 19:28
  74.500 €
 • 0 foto
  Banes e Re 114m2 Ortakoll Kat i 4 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes e Re 114m2 Ortakoll Kat i 4 SHITET

  Shitet Banesa e Re e cila gjendet afer Lagjes Ortakoll... Banesa eshte ne katin e 4te te banimit dhe

  Prizren Dje, 19:28
  75.000 €
 • 0 foto
  Banese Ortakoll 95m2 Kat i 3 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banese Ortakoll 95m2 Kat i 3 SHITET

  Shitet Banesa e Gatshme per Banim e cila gjendet ne lagjen Ortakoll. . . Banesa eshte Komplet e R

  Prizren Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET
  Apartment / Banesa

  BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET

  Shitet Banesa prej 130m2 3+2 e cila gjendet afer Q.T Elkos ne Prizren... Banesa eshte e Re dhe pr

  Prizren Dje, 19:27
  80.000 €
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,

  Prizren Dje, 17:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banese me qira te Fashon Company, afer abi qarshia
  Apartment / Banesa

  Banese me qira te Fashon Company, afer abi qarshia

  Leshoj banesen me qira, te Fashion Campany, ne katin perdhese, ka nje dhome gjumi dhe nje sallon me

  Prizren Dje, 17:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi me 4,70-Ari ne Qender te Qytetit SHTERVAN..
  Shtepi / Vila

  Shtepi me 4,70-Ari ne Qender te Qytetit SHTERVAN..

  Shitet Shtepia me 4,70-Ari Truall e cila gjendet ne Qender te Qytetit ne Shatervan, saktsishte afer

  Prizren Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepia me 5,50-Ari Truall ne Lagjen Tusuz
  Shtepi / Vila

  Shtepia me 5,50-Ari Truall ne Lagjen Tusuz

  Shitet Shtepia e vjeter por e banueshme e cila gjendet afer Spitalit Rajonal te Qytetit, saktsishte

  Prizren Dje, 16:27
  160.000 €
 • 1 foto
  Shtepi me mundesi rindertimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi me mundesi rindertimi

  Shtepi me 2.8 ari toke me mundesi rindertimi per nje shtepi te re, dy ose tri shtepi ne varg. Prone

  Prizren Dje, 16:27
  160.000 €
 • 0 foto
  Shtepi ne lagjen Dardania me 5-ari trualle SHITET
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne lagjen Dardania me 5-ari trualle SHITET

  Shitet shtepia me 5-ari truall e cila gjindet ne lagjen Dardania ish Jaglenica. Shtepia eshte ne 3-k

  Prizren Dje, 16:26
  115.000 €
 • 0 foto
  SHTEPI me 10-Ari Oborr SHITET
  Shtepi / Vila

  SHTEPI me 10-Ari Oborr SHITET

  Shitet Shtepia e gatshme per Banim e cila gjendet ne Lagjen BarutHane, saktesishte mrapa Lagjes Orta

  Prizren Dje, 16:26
  250.000 €
 • 0 foto
  BANES 108m2 Kat i 1 Jeni Mahalle SHITET
  Apartment / Banesa

  BANES 108m2 Kat i 1 Jeni Mahalle SHITET

  Shitet Banesa prej 108m2 Katt i 1re e cila gjendet ne lagjen Jeni Mahalle afer S.Autobuseve. Banesa

  Prizren Dje, 16:19
  88.000 €
 • 0 foto
  SHITEN 30 Banesa me Qelsa t Gatshme
  Apartment / Banesa

  SHITEN 30 Banesa me Qelsa t Gatshme

  Filloi Shitja e 30 Banesave te Reja t Gatshme per Banim, Qelsat ne Dore te disa llojeve m2. Banesat

  Prizren Dje, 16:18
  740 €
 • 0 foto
  Banes 57m2 Kat i 3te 2.5 Dhoma SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 57m2 Kat i 3te 2.5 Dhoma SHITET

  Shitet Banesa e gatshme per banim e cila gjendet ne Lagjen Qylhani afer Bazhdarhanes. Banesa eshte

  Prizren Dje, 16:17
  42.500 €
 • 0 foto
  BANES 83 M2 e re SHITET Q.Qytetit
  Apartment / Banesa

  BANES 83 M2 e re SHITET Q.Qytetit

  Shitet Banesa e Re e Gtashme per Banim e cila gjendet afer Qendres se Qytetit. Banesa eshte ne katin

  Prizren Dje, 16:16
  66.000 €
 • 0 foto
  Banes 95m2 Kat 4 3,5 Dhoma SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 95m2 Kat 4 3,5 Dhoma SHITET

  Shitet Banesa e Re e gatshme per Banim e cila gjendet perballe ish Q.T.Benaff. Banesa eshte e Re dh

  Prizren Dje, 16:16
  70.000 €
 • 0 foto
  Banese ne EuroCenter 157m2, kat i 3te Extra-Rend..
  Apartment / Banesa

  Banese ne EuroCenter 157m2, kat i 3te Extra-Rend..

  Shitet Banesa e cila gjendet ne kompleksin e Banimit EuroCenter ne qender te qytetit te Pz. Banesa

  Prizren Dje, 16:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Shtepia në Shadervan, PRIZREN
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia në Shadervan, PRIZREN

  Shitet shtëpia ne qender te qytetit te Prizrenit (Shadervan), Me 420 m2 (200m2), 1 apartman (100m2),

  Prizren Dje, 14:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera ne Prizren
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne Prizren

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa me qera
  Apartment / Banesa

  Banesa me qera

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shtepia ne shitje ne prizren tek rruga flamuri rruges per petrov shtepia asht ne 2 kat dhe me 2 hym

  Prizren Dje, 10:08
  240.000 €
 • 8 foto
  SHITET SHTEPIA
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA

  SHTEPIA ESHTE E GATSHME PER BANIM,E MOBILUAR EXTRA,ME NXEMJE QENDRORE ME PELET,SHTEPIA ESHTE E IZOLU

  Prizren Dje, 08:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shtepi ne shadervan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shadervan

  Shtepia esht e vjeter e pa Banueshme parcella esht ne pozit shum te mir 30 metra gjersi qe e sheh p

  Prizren Dje, 04:41
  105 €
 • 9 foto
  Kuzhina dhoma te fjetjes me porosi
  Apartment / Banesa

  Kuzhina dhoma te fjetjes me porosi

  Punojm me porosi me cilesi te lart kuzhina dhoma te fjetjes komoda per tv ormana dhe tjera ..per ma

  Prizren 29 mars 22:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kuzhina dhoma te fjetjes dhe tj... me porosi
  Shtepi / Vila

  Kuzhina dhoma te fjetjes dhe tj... me porosi

  Kuzhina dhoma te fjetjes komoda per tv ormana dhe tj..punojm me porosi me cilesi te lart per ma shum

  Prizren 29 mars 22:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET SHTEPIA NE ORTAKOLL
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPIA NE ORTAKOLL

  Shtëpia gjindet në lagjen Ortakoll. Vetem 30 metra prej \"Qendres Tregtare ABI\". Trualli është me

  Prizren 29 mars 21:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 2+1 Kati 4 Te Kullat Bazhdarane
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2+1 Kati 4 Te Kullat Bazhdarane

  Banesa gjendet te 4 kullat bazhdarane osht ne katin e 4 dhe posedon kete renditje te dhomave 2 dhoma

  Prizren 29 mars 20:57
  57.000 €