Patundshmeri
Pukë

Patundshmeri në shitje në Pukë

 • 7 foto
  Shitet Apartament OKAZION !!!
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament OKAZION !!!

  Shitet apartament ne Qender te qytetit te Pukes , apartamenti ka nje siperfaqe totale 130 m 2 , 3 dh

  Pukë 16 maj 16:03
  1 Lek
 • 7 foto
  Shitet Apartament OKAZION !!!!
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament OKAZION !!!!

  Shitet apartament ne Qender te qytetit te Pukes , apartamenti ka nje siperfaqe totale 130 m 2 , 3 dh

  Pukë 16 maj 16:00
  1 Lek
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepi / Vila

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Pukë 14 nëntor 08:43
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepiza

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Pukë 14 nëntor 06:26
  111 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament Puke
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Puke

  Shitet i Mobiluar I rikonstruktuar para dy vitesh

  Pukë 26 prill 17:36
  13.500 €