Patundshmeri
Rahovec

Patundshmeri në shitje në Rahovec

 • 3 foto
  Kontenjer zyre dhe banim
  Garazh

  Kontenjer zyre dhe banim

  Shitet kontenjeri per zyre apo banim,esht i shtruar me laminat ka rrymen te instaluar dhe klimen Vi

  Rahovec Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shtepi me truall ne shitje Rr. Agim Qela -rru..
  Shtepi / Vila

  Shtepi me truall ne shitje Rr. Agim Qela -rru..

  Shes shtepine tre kateshe me nen kulm dhe podrum. Posedon sallon me kuzhine,dhome te pritjes, tri b

  Rahovec 20 maj 16:10
  88.000 €
 • 11 foto
  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi
  Shtepi / Vila

  Plane,Projekte dhe Ndertim per Shtepi

  Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme. gjithashtu posedojm edhe katalo

  Rahovec 19 maj 11:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banese ne Rahovec
  Apartment / Banesa

  Banese ne Rahovec

  SHES BANESEN NE RAHOVEC AFER POLICIS BANESA ESHTE NE KATIN E 5 .. SHUM NE VEND TE MIRE DHE TE QEHT

  Rahovec 28 prill 10:35
  13.500 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpia më 3 ari truall në Rahovec
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpia më 3 ari truall në Rahovec

  Shitet Shtëpia me 3 ari truall në Rahovec. Me sipërfaqe 300 m2. Shtëpia është në gjendje të shkëlqye

  Rahovec 27 prill 21:53
  81.500 €
 • 0 foto
  Shiten 2 shtepi
  Shtepi / Vila

  Shiten 2 shtepi

  Shiten 2 shtepi te sapo ndertuara ne lagjen barut hane perball golld poll.apo pishines t&a.shtep

  Rahovec 4 prill 01:45
  160 €
 • 10 foto
  Shitet shtepia e mobilune
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia e mobilune

  Shitet shtepia Me mobile ose pa mobile.shtepia ka gjitha kushtet moderne.shtepia ka alarm .kamera.in

  Rahovec 3 prill 18:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shtëpia është larg qendrës së qytetit afro 500 m. Shtëpia me truall së bashku kan sipërfaqe mbi 9 ar

  Rahovec 3 prill 07:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shtëpia në shitje
  Shtepi / Vila

  Shtëpia në shitje

  Shtëpia është larg qendrës së qytetit afro 500 m.shtpia me truall së bashku kan sipërfaqe mbai 9 ari

  Rahovec 1 prill 08:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qelsa per kontinjer urgjent
  Garazh

  Qelsa per kontinjer urgjent

  Jan te ri te pa perdorur origjinal gjerman 12 cop

  Rahovec 1 prill 07:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Kontanieri
  Garazh

  Shitet Kontanieri

  Shitet Kontanieri

  Rahovec 31 mars 18:47
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet Kontanieri/ Baraka
  Garazh

  Shitet Kontanieri/ Baraka

  Shitet Kontanieri/ Baraka

  Rahovec 31 mars 18:47
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet
  Garazh

  Shitet

  Shitet garazhda Montazh 50 metra e gjat dhe 9 metra e gjon prodhim i ZENICES .Eshe e qmuntune

  Rahovec 31 mars 16:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shator Univerzal - Montues
  Garazh

  Shator Univerzal - Montues

  Shator universal i pershtatshem per shume gjera . Gjatesia 30metra , gjersia 12 metra . Te gjitha p

  Rahovec 31 mars 10:17
  13.500 €
 • 4 foto
  Shiten qeremidet
  Shtepi / Vila

  Shiten qeremidet

  Shiten qeremidet 2500 copa dhe disa samara jan

  Rahovec 31 mars 08:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Trualli
  Truall / Toke

  Shitet Trualli

  Shitet trualli 8.5 ARI I gatshem per ndertim Gjendet ne rrugen e quajtur "Dackoll" Foto qe jan

  Rahovec 17 shkurt 15:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHTEPIA NE RAHOVEC
  Shtepi / Vila

  SHTEPIA NE RAHOVEC

  Shitet shtepia ne Rahovec ne qender te qytetit. Shtepia eshte e gatshme per banim. Shtepia ka oborri

  Rahovec 15 shkurt 21:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes shtepin ne Rahovec
  Shtepi / Vila

  Shes shtepin ne Rahovec

  Shes shtepin ne rugen Ali Sokoli me madhsin 2ari e 30m2

  Rahovec 1 janar 21:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitët shtëpia me 13 ari tok,
  Shtepi / Vila

  Shitët shtëpia me 13 ari tok,

  Shitët shtëpia me 13 ari tok, rruga luftetari në Rahovec. Shtëpia është e renovumë dhe nuk nevoiten

  Rahovec 22 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Shtepiza

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Rahovec 5 mars 12:22
  60.000.000 €