Patundshmeri në shitje në Rajoni i Dibrës

 • 5 foto
  Apartament 2+1 Peshkopi
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Peshkopi

  Shitet apartament 2+1 + ballkon Lagjja Kamen Peshkopi Apartamenti ka dy dhoma dhe kuzhine dhe ballk

  Dibër 21 maj 16:31
  45.000 €
 • 9 foto
  Shpi 2 kaq ne Diber Peshkopi (kamen)
  Shtepi / Vila

  Shpi 2 kaq ne Diber Peshkopi (kamen)

  Shpija ka nje batce (850m), 2 kat 3 dhoma posht 3 lart edhe 2 panja nje pisht nje lart, te kati i pa

  Dibër 18 maj 21:28
  80 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepia dhe biznesi Shupenze-Bulqize
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia dhe biznesi Shupenze-Bulqize

  Shitet shtepia dhe biznesi ne rrugen nacionale Bulqize -Peshkopi vendodhja te pazari iShupenzes ,sht

  Bulqizë 25 prill 07:36
  200.000 €
 • 0 foto
  SHTEPI BANIMI
  Shtepi / Vila

  SHTEPI BANIMI

  KATI I SIPERM ESHTE I MOBILUAR, KATI I PARE MUND TE SHFRYTEZOHET SIPAS DESHIRES TUAJ. CMIMI I DISKU

  Librazhd 23 prill 20:27
  65.000 Lek
 • 11 foto
  Apartament prej 93m dhe 115 m2 ne Librazhd
  Apartment / Banesa

  Apartament prej 93m dhe 115 m2 ne Librazhd

  Kemi ne shitje 2 hyrjet e fundit Sallon, Kuzhine + 2 dhoma gjumi .. Me siperfaqe 93 m katror dhe 115

  Librazhd 22 prill 20:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   OKAZION! Shitet Shtepia !
  Shtepi / Vila

  OKAZION! Shitet Shtepia !

  Shitet shtepia ne lagjen gjoke doci shtepi e kompletura me zdo gje lagje e qete mundesi per te ngrit

  Dibër 14 prill 21:08
  38.000 €
 • 11 foto
  SHITET SHTEPI + GARAZHD
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI + GARAZHD

  Shitet Shtepi + Garazhd ne qytetin e Peshkopise.Shtepia eshte ne katin e dyte dhe ndodhet afer Fushe

  Dibër 9 prill 17:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Shtepia 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia 1+1

  Shitet Shtepia Tek ish Nderrmarrja Perpunim Druri Me Sufatime Dhe Instalime Te Reja Pllaka Te Reja B

  Librazhd 14 mars 17:30
  2.700.000 Lek
 • 0 foto
  shitet
  Apartment / Banesa

  shitet

  shes apartament ne kate te dyte dhom gjumi guzhine e ndare ne vete 2balkone te dy te bbyllur e me pe

  Dibër 15 shkurt 16:34
  20.000 €
 • 5 foto
  Shtepi Banimi ( Cmimi i Arsyeshem )
  Shtepi / Vila

  Shtepi Banimi ( Cmimi i Arsyeshem )

  Shtepi banimi 2 kateshe , kati i pare i perdorshem dhe per biznes, ndersa kati i dyte per banim. Sht

  Librazhd 4 shkurt 08:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Pallat ne qender te Librazhdit (Shtepi - Duqan - Bodrum - 116m2 cdo kat)
  Shtepi / Vila

  Shitet Pallat ne qender te Librazhdit (Shtepi - Duqan - Bodrum - 116m2 cdo kat)

  Shitet Pallat 2 kateve + bodrum 348m2 (116m2 cdo kat) Shitet shtepia private ne qender te Librazh

  Librazhd 12 janar 19:06
  140.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 i mobiluar.Lagja Drita kati i 2-te banim ngjitur me kepucarin Hajredin Kola.Ap

  Mat 19 nëntor 11:40
  3.700.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi

  Shitet Shtepi Private 348m2 Shitet shtepia private ne qender te Librazhdit me dokumenta te regull

  Librazhd 9 nëntor 23:14
  160.000 €
 • 5 foto
  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi 348m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private Bodrum+Dyqan+Shtepi 348m2

  Shitet Shtepi Private 348m2 Shitet shtepia private ne qender te Librazhdit. Shitet sepse jetoj jas

  Librazhd 9 nëntor 21:20
  185.000 €
 • 4 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepia 2 dhoma e guzhine me oborr masiv per rreth shtepise,pus uji+oborri esh i mbjell me

  Mat 15 shtator 14:48
  45.000.000 Lek
 • 3 foto
  Apartament ne Mat
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Mat

  Shitet apartamenti 1+1 ne burrel afer stadiumit te burrelit,shtepia ndodhet ne kat 2 dhe ka brenda t

  Mat 14 shtator 11:26
  36.000.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet shtepi + dyqan 130m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi + dyqan 130m2

  Shtepi 2+1 80m2 Dyqan 50m2 2 bodrume nga 25m2

  Dibër 8 shtator 02:06
  155.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi dhe restaurant
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe restaurant

  Shitet shtepia +restorant ne gjendje shum te mir ne gjendje pune restoranti me klientel ge perhersh

  Librazhd 3 shtator 18:32
  220.000 Lek
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Shtepiza

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Dibër 14 nëntor 07:46
  111 €
 • 9 foto
  Super okazion
  Apartment / Banesa

  Super okazion

  Shitet apartament 1+1 me hapsir I pershtatshem dhe per 2+1. I mobiluar me shije dhe cilsi nga produk

  Dibër 5 shkurt 19:51
  4.500 €
 • 1 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +2296200209
  Shtepi / Vila

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +2296200209

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit 2018 : [email protected]

  Bulqizë 28 dhjetor 00:03
  50.000.000 €