Patundshmeri në shitje në Rajoni i Durrësit

 • 0 foto
  Qender Ap. 2+1 42000euro
  Apartment / Banesa

  Qender Ap. 2+1 42000euro

  Shitet Ap.2+1 Kati 5. Tregu fshatar Durres. Dokumentacion te rregullt Hipotekor Cmimi 42000 euro DI

  Durrës Sot, 19:58
  42.000 €
 • 0 foto
  OkazionShitet Ap.65m2 Shkozet Durres
  Apartment / Banesa

  OkazionShitet Ap.65m2 Shkozet Durres

  Shitet Ap.1+1 Mundesi per tu bere 2+1 👉 Sip.65m2 👉 Kati 3 Sogiorno me dere ballkoni nga lindja 20 m

  Durrës Sot, 19:58
  32.000 €
 • 0 foto
  Shitet Ap. 2+1+2 Komleksi Rotonda Plepa Durres
  Apartment / Banesa

  Shitet Ap. 2+1+2 Komleksi Rotonda Plepa Durres

  Shitet Ap.2+1+2 Tek Kompleksi rotonda Plepa Durres Sip.86m2 Kati:9 Me dokument te rregullt hipoteko

  Durrës Sot, 19:51
  70.000 €
 • 1 foto
  Okazion apartement Mali Robit me garazhd
  Apartment / Banesa

  Okazion apartement Mali Robit me garazhd

  Shitet Apartament tek Mali I Robit , Ne kavaje .Ka nje siperfaqe prej 52m2 + 3% i perbashket dhe gar

  Durrës Sot, 19:16
  27.000 €
 • 0 foto
  Shitet Vile në shkozet të Durrësit me 500m tok
  Apartment / Banesa

  Shitet Vile në shkozet të Durrësit me 500m tok

  Shes këtë vil në shkozet të Durrësit përballë përparimit Rruga haziz Shkupi me siperfaqe 150 Godin d

  Durrës Sot, 18:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Apartment në plazh shitet 1+1 kati 2 Nderrohet
  Apartment / Banesa

  Apartment në plazh shitet 1+1 kati 2 Nderrohet

  Shitet apartament me siperfaqe 66 meter 1 +1 në katin e 2 banim në plazh tek Rrota e Kuqe 150 nga d

  Durrës Sot, 18:39
  32.500 €
 • 12 foto
  Shitet Apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 3+1

  Shitet Apartament 3+1 Rruga Sabri Tuci Durres prane stacionit te trenit ne katin e 8-te te nje pa

  Durrës Sot, 18:34
  800 €
 • 11 foto
  ***NACIONALE SHIJAK DURRES***
  Shtepi / Vila

  ***NACIONALE SHIJAK DURRES***

  rruga nacionale shijak durres eshte buz rruges kryesore shtepija ka dy hyrje nga rruga kryesore dhe

  Durrës Sot, 18:30
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET GARSONIERE NE PLAZH!
  Apartment / Banesa

  SHITET GARSONIERE NE PLAZH!

  Prona ndodhet ne zonen e plazhit, shume prane Hotel \" PALACE\". Siperfaqja totale e prones eshte 38

  Durrës Sot, 17:58
  22.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, TEK SHKEM
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI, TEK SHKEM

  Apartamenti ndodhet ne zonen e Shkembit e Kavajes. Siperfaqja totale e prones eshte 65 m2 dhe organi

  Durrës Sot, 17:57
  40.000 €
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TEK MALI I ROBIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR TEK MALI I ROBIT!

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 63 m2 totalisht me mobilim te ri prane kompleksit Fafa tek Mali R

  Durrës Sot, 17:57
  40.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT NE GOLEM!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE GOLEM!

  Century 21 gate sjell per ju nje apartament per shitje ne Golem. Prona ndodhet ne katin e katert te

  Durrës Sot, 17:57
  22.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT NE VOLLGA 2+1+2!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE VOLLGA 2+1+2!

  Super apartament per shitje dhe qira ne Vollga! Siperfaqja totale e prones eshte 146.3 m2 dhe organi

  Durrës Sot, 17:56
  124.100 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH ILIRIA!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH ILIRIA!

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te lakmuara te plazhit, shume prame shkolles \" Bajram Curri

  Durrës Sot, 17:56
  65.000 €
 • 7 foto
  APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA NE DURRES!
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA NE DURRES!

  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113m2 dhe ndodhet prane Gjykates Durres. Organizohet ne 2 dhoma gj

  Durrës Sot, 17:56
  63.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UJE SJELLESI !
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK UJE SJELLESI !

  Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri prane ujesjellesit, organizohet ne dy dhoma gjumi, soxhorno,

  Durrës Sot, 17:56
  55.000 €
 • 8 foto
  Shitet shtepi nje kateshe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi nje kateshe

  Shitet shtepia nje kateshe, model elbasani, me letra te rregullta, me uje te rrjedhshem, shtepia ka

  Durrës Sot, 17:54
  5.500.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion shtepi 3 katshe
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 3 katshe

  Okazion shitet shtepi 3 katshe te spitali durres me pamje nga deti 4dhoma 2guzhina 2sallone shtepia

  Durrës Sot, 17:39
  87.000 €
 • 9 foto
  SHITET SHTEPI NE DURRES
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI NE DURRES

  Shtepia ndodhet ne Porto Romane, me siperfaqe 168 m2 ndertese dhe 400 m2 truall. Organizohet me 2 dh

  Durrës Sot, 17:35
  75.000 €
 • 6 foto
  SHITET 3+1+2 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET 3+1+2 NE DURRES

  Apartamenti ndodhet ne vollga ne katin e 12 me orjentim Lindje-Perendim, siperfaqe 149m2 ne certifik

  Durrës Sot, 17:34
  120.000 €
 • 7 foto
  SHITET 2+1 NE DURRES 115M2
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1 NE DURRES 115M2

  Apartamenti ndodhet tek ish fabrika bukes me orientim Lindje-Jug me siperfaqe 115m2. Oraganizohet ne

  Durrës Sot, 17:34
  63.000 €
 • 11 foto
  SHITET 2+1 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET 2+1 NE DURRES

  Apartament ndodhet ne nje zone shume te qete me nje pamje shume te bukur nga deti dhe qyteti me sipe

  Durrës Sot, 17:33
  75.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES

  Apartamenti ndodhet te ish rajoni policise me siperfaqe 180m2 ne katin e pare ne pallat te ri me ash

  Durrës Sot, 17:33
  140.000 €
 • 6 foto
  SHITEN SUPER SUPER APATAMENTR NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITEN SUPER SUPER APATAMENTR NE DURRES

  📣📣SHITEN SUPER APARTAMENTE NE DURRES📣📣 🌍 Ndodhen tek vila e zogut ne nje pozicion fantastik ku te gj

  Durrës Sot, 17:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT NE QENDER TE DURRESIT, 200 M2!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE QENDER TE DURRESIT, 200 M2!

  Apartamenti ndodhet prane rruges se re te portit, katin e 12 te nje pallati te ri me ashensor te per

  Durrës Sot, 17:33
  135.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NE DURRES 2+1

  Apartamenti ndodhet ne afersi me shkollen Hajdar Dushi ne katin e 2 te nje pallati eksistus me siper

  Durrës Sot, 17:33
  48.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES

  Apartamenti ndodhet prane qendres tregtare Flagship, ka Orientim Jug-Lindje-Perendim-Veri me siperfa

  Durrës Sot, 17:32
  115.000 €
 • 11 foto
  ULET CMIMI SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES KATI 0
  Apartment / Banesa

  ULET CMIMI SHITET APARTAMENT 2+1 NE DURRES KATI 0

  Apartamenti ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues. Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi nj

  Durrës Sot, 17:32
  42.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 NE DURRES!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome

  Durrës Sot, 17:32
  65.000 €
 • 12 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE DURRES!

  Apartamenti ndodhet prane shkolles \"Nene Tereza\" ne Durres ne nje pallat te ri teper cilesor me as

  Durrës Sot, 17:28
  107.000 €
 • 8 foto
  JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE CURRILA
  Apartment / Banesa

  JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE CURRILA

  Apartamenti ndodhet ne Currila prane restorant \"Sardi\" ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri m

  Durrës Sot, 16:18
  350 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 1+1 NE PLAZH

  Apartamenti ndodhet ne Iliria ne katin e 3 te banimit. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuz

  Durrës Sot, 16:18
  28.000 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA NE DURRES!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK GJYKATA NE DURRES!

  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 113m2 dhe ndodhet prane Gjykates Durres. Organizohet ne 2 dhoma gj

  Durrës Sot, 16:18
  63.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENTI 2+1 PRAN HOTEL MAJESTIC, SHKEMB
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENTI 2+1 PRAN HOTEL MAJESTIC, SHKEMB

  Apartamenti eshte i organizuar ne nje kuzhine bashke me dhomen e ndenjes, nje dhome gjumi, dhomen e

  Durrës Sot, 16:17
  25.000 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM

  Apartamenti ndodhet ne Golem dhe ka nje siperfaqe te brendshme 60.9m2. Organizohet nga nje dhome gju

  Durrës Sot, 16:17
  30.000 €
 • 2 foto
  Super apartament mali robit
  Apartment / Banesa

  Super apartament mali robit

  Shitet apartament mal i robit pallat i ri 20 metra larg detit.per me shum nr cel 0692284779 okazion

  Durrës Sot, 16:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 2+1 ne qender te Durresit.

  Shitet apartamenti okazion i mobiluar 2 + 1 ne pallat ekzistues 5 katesh me tulla. Pallati ka vetem

  Durrës Sot, 15:54
  55.000 €
 • 11 foto
  OKAZION Apartament 3+1
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 3+1

  Shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 135 m2,Plus garazhd i perfshire ne cmim Adresa:Rruga Taulantia, D

  Durrës Sot, 15:35
  120.000 €
 • 7 foto
  ??SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!?
  Apartment / Banesa

  ??SHITET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!?

  📐Siperfaqja: 113m2 📍Zona: Gjykata e Durresit 💶Çmimi:57.000€ 🌅Orientimi: Jug-Perendim 📄Dokumentacion

  Durrës Sot, 14:42
  57.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI PER SHITJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI PER SHITJE

  📐Siperfaqja: 60m2 ne çertifikate 📍Zona: Shkembi I Kavajes 💶Çmimi:39.000€ 📄Me Hipoteke 🏢Pallat i r

  Durrës Sot, 14:42
  39.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes dhe tuale

  Durrës Sot, 14:36
  81.550 €
 • 9 foto
  SHITET PAPAFINGO NE QENDER TE DURRESIT!
  Apartment / Banesa

  SHITET PAPAFINGO NE QENDER TE DURRESIT!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati afer \"BlueStarit\". Orientimi Jug-Perendimi ofron n

  Durrës Sot, 14:36
  130.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhoma e ndenjes dhe tuale

  Durrës Sot, 14:35
  69.200 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe te 5 nga toka. Pallati eshte mjaft cilesor i pajisur

  Durrës Sot, 14:35
  43.200 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA E

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dho

  Durrës Sot, 14:35
  94.500 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH-RAJONI!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ISH-RAJONI!

  Apartamenti ndodhet te ish-rajoni ne nje nga zonat me te kerkuara ne Durres. Eshte ne katin e pare t

  Durrës Sot, 14:35
  61.400 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 TE SHKEMBI I KAVAJES!

  Aprtamenti ndodhet te Shkembi i Kavajes afer hotel \"Bella Vista\". Eshte pallat vije e pare me ball

  Durrës Sot, 14:35
  85.000 €
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1+2 VOLLGA!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1+2 VOLLGA!

  Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te frekuentuar ne Vollga, ne katin e 4 me ashensor. Organizohe

  Durrës Sot, 14:35
  150.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH TE RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE PLAZH TE RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 2 dho

  Durrës Sot, 14:34
  82.400 €
 • 5 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RROTA E KUQE!

  Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit dhe i 5 nga toka. Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dho

  Durrës Sot, 14:34
  49.200 €