Patundshmeri në shitje në Rajoni i Elbasanit

 • 7 foto
  Shitet ndertesa
  Shtepi / Vila

  Shitet ndertesa

  Shitet ne cerrik lagjja nr3 tek ish serat 1500m2 tok ne te cilen ndodhet skelet betoni projektuar pe

  Elbasan Sot, 01:14
  45.000.000 Lek
 • 3 foto
  Vile nje kateshe Qender Belsh
  Shtepi / Vila

  Vile nje kateshe Qender Belsh

  Shitet vile nje kateshe (e mirembajtur) me siperfaqe 100m2 dhe truall 350m2 ne Qender Belsh. Distan

  Elbasan Sot, 00:01
  80.000 €
 • 3 foto
  Shtepi 1 1 ne Elbasan
  Shtepi / Vila

  Shtepi 1 1 ne Elbasan

  Me gjithçka brenda. E pajisur me çertifikate pronesie dhe taksat e shtetit likujdohen nga shitesi. R

  Elbasan Dje, 22:15
  25.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 2 kateshe ne Elbasan ne lagjen partizani rruga “pusi qe lahet vete “ me dokumenta

  Elbasan Dje, 21:44
  80.000 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne Elbasan
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Elbasan

  Shitet

  Elbasan Dje, 19:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet apartamenti 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet apartamenti 2+1

  Shitet apartementi 2+1 e mobiluar shitet bashk ke plackat cmimi 40000 milion kati i pare dhoma esht

  Elbasan Dje, 18:17
  40.000 Lek
 • 0 foto
  Vile 2 kateshe ne Elbasan
  Shtepi / Vila

  Vile 2 kateshe ne Elbasan

  Vile 2 kate 600 m2 truall buze rruges kryesore me hipotek me kaldaj dhe kondicioner.shitet ose nder

  Elbasan Dje, 10:13
  130.000 €
 • 5 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Apartament ne qender te Elbasanit. Perballe ambulances qendrore. Tek pallati 12 katesh. Ka goxha inv

  Elbasan 19 shkurt 19:07
  52.500 €
 • 7 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2wc PALAT I IRI 110M2
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2wc PALAT I IRI 110M2

  Shitet Super Apartament ne qender te Elbasanit, I pozicionuar ne katin e fundit te pallatit, ne kati

  Elbasan 19 shkurt 16:04
  75.000 €
 • 6 foto
  SHITET TOKE ME CERTIFIKATE PRONESIE
  Truall / Toke

  SHITET TOKE ME CERTIFIKATE PRONESIE

  Shitet toke ne elbasan 2700 m2 rruges se vjeter qe shko per ne qytet buze rruge kryesore 3 km larg n

  Elbasan 18 shkurt 18:19
  8.000.000 Lek
 • 1 foto
  Apartament
  Apartment / Banesa

  Apartament

  Shitet apartament pozicioni ish kinemaja pran divino. 2+1 , 2 dhoma gjumi ,dhome ndenje + guzhine ,

  Elbasan 18 shkurt 15:27
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2

  Shitet apartament i ri, 1+1, siperfaqe 60 m2, kati i 3 banese, ne kompleksin e banimit Rezidenca Sho

  Elbasan 18 shkurt 15:08
  36.300 €
 • 7 foto
  Shitet Shtepi ne Elbasan 60m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi ne Elbasan 60m2

  Shitet shtepi 1+1 e rinovuar mobiluar ne katin e 5 ne pallat ekzistues. Pozicioni i shtepise ka pamj

  Elbasan 16 shkurt 22:56
  25.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 2+1, Rezidenca Shopi, Elbasan
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1, Rezidenca Shopi, Elbasan

  Shitet apartament i ri, 2+1, 100 m2 tek Rezidenca Shopi, lagja 28 nentori, tek lulet, Elbasan. Apart

  Elbasan 15 shkurt 10:25
  52.500 €
 • 1 foto
  Shes shtepi private.
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi private.

  Shitet shtepi private.2 dhoma gjumi,nje guzhine,sallon te madh plus korridor plus dhome tharje plus

  Elbasan 14 shkurt 18:53
  115.000 €
 • 7 foto
  Apartament 3+1 120m2 ne Elbasan OKAZION
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 120m2 ne Elbasan OKAZION

  Shitet apartament 3+1 120m2 i mobiluar ne gjendje te shkelqyr, planimetria e te cilit, 3 dhoma gjumi

  Elbasan 14 shkurt 14:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  OKAZION!!!!Shitet shtepi private me truall
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!!!Shitet shtepi private me truall

  Shitet shtepi private me sip 140m2 dhe sip trualli 500 m2.Shtepia ndodhet ne lagjen Skenderbej,prane

  Elbasan 13 shkurt 22:36
  50.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 645 m2 me tapi te re e nxjerrur ne 2015. Cmimi diskutueshem ose jepet dhe per ndert

  Elbasan 11 shkurt 22:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje

  Shtepi private. siperfaqe trualli 400 m2, siperfaqe ndertimi 125 m2 kati i pare, 125 m2 kati i dyte,

  Elbasan 11 shkurt 15:25
  200 €
 • 9 foto
  Shitet ose nderrohet 360 m2 ose jepet me qera
  Apartment / Banesa

  Shitet ose nderrohet 360 m2 ose jepet me qera

  shtepia ndodhet ne qender te qytetit pran postet vetem 200 m larg..shtepia esht ne katin e fundit

  Elbasan 10 shkurt 11:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Apartament 1+1 kati pare 63 metra katror
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 kati pare 63 metra katror

  Apartament 1+1 ne katin e pare ndodhet te Sara.e rregulluar..Pallati esht 5 katesh .hyrje e past

  Elbasan 5 shkurt 23:03
  30 Lek
 • 0 foto
  apartament 1 + 1
  Apartment / Banesa

  apartament 1 + 1

  Mundesi shfrytezimi per biznes( zyra, bar-cafe, dyqan)

  Elbasan 5 shkurt 09:02
  29.000 €
 • 9 foto
  Okazion Shitet Shtepia
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet Shtepia

  Okazion shitet shtepia 107 m2 . Me te gjitha dokumentacionet e nevojshme . E mobiluar . Ka tre dhoma

  Elbasan 3 shkurt 23:46
  85.000 Lek
 • 0 foto
  Apartament 2+1 CMIMI I DISKUTUESHEM...
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 CMIMI I DISKUTUESHEM...

  SHITET NJE APARTAMENT NE ELBASAN PRANE STADIUMIT ELBASAN ARENA KATI I 4 PERBALLE BAR LIVING BALLKON

  Elbasan 1 shkurt 20:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Apartament okazion
  Apartment / Banesa

  Apartament okazion

  Shitet apartament rruga Emin Matraxhiu nga ana e pasme e stadiumit Elbasan Arena . 2 dhoma gjumi dho

  Elbasan 26 janar 17:28
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN

  Jepet me Qira apartament 2+1 në Lagjen 5 Maj, Elbasan. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pa

  Elbasan 25 janar 13:37
  30.000 Lek
 • 11 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 5 MAJ, ELBASAN

  Shitet apartament 2+1 në Lagjen 5 Maj, Elbasan. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një pallati n

  Elbasan 25 janar 13:36
  60.000 €
 • 4 foto
  Shtepi e re ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi e re ne shitje

  Shitet shtepi e re 300m2 ne truall 250m2,100m nga parku rinia e ndertuar me skelet betoni kunder ter

  Elbasan 20 janar 12:26
  165.000 €
 • 9 foto
  Shtepi 2 Kat + Papafingo
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2 Kat + Papafingo

  Vile 2 kate + Papafingo me dokumenta te rregull pronesie. Kati 1 ka siperfaqe 130 m2 ku perbehet nga

  Elbasan 11 janar 12:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Apartament 112m2 prane parkut rinia
  Apartment / Banesa

  Apartament 112m2 prane parkut rinia

  Apartamenti i ri me certifikat pronsije me ashesor dhe uje 24 ore ndodhet ne katin e 3banimi, prane

  Elbasan 28 dhjetor 21:00
  59.000 €
 • 6 foto
  JEPET ME QERA
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QERA

  JEPET ME QERA ..apartament pallati i ri kati i 3 banimi 2+1 me dokumenta te rregullta pronesie. Apar

  Elbasan 20 dhjetor 23:48
  300 €
 • 15 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Shitet apartament pallati i ri kati i 3 banimi 2+1 me dokumenta te rregullta pronesie. Apartamenti e

  Elbasan 20 dhjetor 23:44
  68.000 €
 • 0 foto
  Shes apartment në Elbasan Rruga 11 Nentori 2+1 130 meter katror
  Apartment / Banesa

  Shes apartment në Elbasan Rruga 11 Nentori 2+1 130 meter katror

  Apartment në Elbasan Rruga 11 Nentori Kati 4 2+1 2 banjo 1 ballkon Pjeserisht i mobiluar P

  Elbasan 11 dhjetor 21:00
  80 €
 • 1 foto
  A reliable and guaranteed online loan offer:
  Apartment / Banesa

  A reliable and guaranteed online loan offer:

  A reliable and guaranteed online loan offer: I am an individual who offers loans internationally. W

  Gramsh 11 dhjetor 08:50
  2.000 €
 • 1 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN AQIF PASHA, ELBASAN
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN AQIF PASHA, ELBASAN

  Shitet Shtëpi private + ambjente biznesi, në lagjen Aqif Pasha, Elbasan. Shtepia është 3-katëshe, ka

  Elbasan 9 dhjetor 12:00
  280.000 €
 • 11 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + DYQAN NË LAGJEN KALA , ELB
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + DYQAN NË LAGJEN KALA , ELB

  Shitet shtëpi private + dyqan me sipërfaqe totale 86.75 m² në Elbasan . Dyqani ka sipërfaqe 25 m² me

  Elbasan 7 dhjetor 17:11
  7.000.000 Lek
 • 10 foto
  SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN LUIGJ GURAKU
  Apartment / Banesa

  SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN LUIGJ GURAKU

  Shitet super apartament 1+1 në lagjen Luigj Gurakuqi, Elbasan. Ka një sipërfaqe prej 57 m² dhe ndodh

  Elbasan 7 dhjetor 15:31
  4.500.000 Lek
 • 15 foto
  SHITET VILË NË LAGJEN ÇARQET, ELBASAN
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË NË LAGJEN ÇARQET, ELBASAN

  Shitet vilë 2-katëshe në lagjen Çarqet, Elbasan. Vila ka sipërfaqe totale 330 m² nga të cilat: 197 m

  Elbasan 7 dhjetor 11:06
  70.000 €
 • 15 foto
  OKAZION!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Apartment / Banesa

  OKAZION!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Shitet apartament 2+1 kati i 3 ne nje pallat 5-katesh i ,rinov

  Elbasan 6 dhjetor 19:34
  45 Lek
 • 0 foto
  Okazion
  Shtepi / Vila

  Okazion

  3+1, 3 ballkone, 2 kuzhina gatimi, e mobiluar sipas standarteve, instalimet elektriket ne toke ,2 ko

  Elbasan 2 dhjetor 21:37
  70.000.000 Lek
 • 9 foto
  vile 2 kate
  Shtepi / Vila

  vile 2 kate

  shitet vila me dok te rregullta. shiperfaqe totale ne 2 kate 300 m2. sip toke 330 m2. shtepia esht n

  Elbasan 29 nëntor 05:58
  150.000 €
 • 3 foto
  Shitet, Apartament 4+1, Elbasan
  Shtepi / Vila

  Shitet, Apartament 4+1, Elbasan

  Shitet apartament në Elbasan në rrugën Institut.Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallat

  Elbasan 16 nëntor 10:40
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament Elbasan 30 milion lek 0696513588
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament Elbasan 30 milion lek 0696513588

  SHITET APARTAMENT NE ELBASAN, LAGJA “11 Nentori” 53m2 ME HIPOTEKE KATI PARE Cel: 0696513588 Cmi

  Elbasan 3 nëntor 23:11
  3.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shes Shtepine e mobiluar se fundmi 1+1.
  Shtepi / Vila

  Shes Shtepine e mobiluar se fundmi 1+1.

  Shes Shtepine e mobiluar se fundmi 1+1. Shes edhe garazhd 56 m2 me dokumenta per veprimtari ekonomik

  Elbasan 1 nëntor 20:21
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament 1+1 ne Elbasan,prane stadiumit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 ne Elbasan,prane stadiumit

  Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75 m2 ne zonen e Elbasanit.,PRANE STADIUMIT.Apartamenti eshte mja

  Elbasan 22 tetor 07:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shite stepi 2+1 e rindertuar dhe mobiluar
  Shtepi / Vila

  Shite stepi 2+1 e rindertuar dhe mobiluar

  Shitet shtepi e rindertuar plotesisht dhe e mobiluar.

  Elbasan 18 tetor 12:03
  4.500.000 Lek
 • 3 foto
  Apartament 3 + 1
  Apartment / Banesa

  Apartament 3 + 1

  Shitet apartament 3 + 1 .kati i peste .pallat ekzistues .siperfaqa 110 metra .i mobiluar . Per info

  Elbasan 16 tetor 07:10
  5.000.000 Lek
 • 7 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN DYLI HAXHIRE , ELBASAN
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN DYLI HAXHIRE , ELBASAN

  Shitet shtëpi private me sipërfaqe 116 m² + 344 m² truall në lagjen Dyli Haxhire , Elbasan . Shtëpia

  Elbasan 14 tetor 14:43
  23.000.000 Lek
 • 5 foto
  JEPET ME QIRA APARTAMENT PËR STUDENTE NË LAGJEN ÇLIRIMI , ELBASAN
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA APARTAMENT PËR STUDENTE NË LAGJEN ÇLIRIMI , ELBASAN

  Jepet me qira apartament për 3 studente në lagjen Çlirimi , Elbasan . Sipërfaqja e shtëpisë është 54

  Elbasan 14 tetor 14:27
  12.000 Lek
 • 10 foto
  SHITET SHTEPI NJE KAT 195 m^2 ME BACE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTEPI NJE KAT 195 m^2 ME BACE

  SHTEPI E NDERTUAR NE VITIN 1994, ME 4 DHOMA TE GJERA, KUZHINE, BANJO DHE SALLON TE MADHE. DRITARE AL

  Elbasan 8 tetor 21:55
  65.000 €