Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 1 foto
  Apartment
  Apartment / Banesa

  Apartment

  Shitet per arsye emigrimi apartamenti 1+1 ne L. "15-tetori" Fier afer qendres shendetesore. Apartame

  Fier 2 mars 19:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  dyqan myslym shyri
  Garazh

  dyqan myslym shyri

  shitet dyqan myslim shyri 360 metra katror l, x info me teprnnr celit

  Fier 1 mars 01:02
  750.000 €
 • 0 foto
  SHTEPI E RREGULLUAR TE SHKOLLES SE MUZIKES FIER
  Shtepi / Vila

  SHTEPI E RREGULLUAR TE SHKOLLES SE MUZIKES FIER

  Ambienti eshte rregulluar para 3-4 vitesh. Pallati komplet i rikonstruktuar. Shtepia eshte me dokume

  Fier 24 shkurt 19:02
  27.000 €
 • 9 foto
  apartament 136m2 3+2 kompleksi apollon
  Apartment / Banesa

  apartament 136m2 3+2 kompleksi apollon

  apartament 136 m2 3+2 kati 5 kompleksi apollon fier

  Fier 23 shkurt 12:02
  45.000 €
 • 0 foto
  SHITET OSE JEPET ME QERA APARTAMET 2+1, 100 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET OSE JEPET ME QERA APARTAMET 2+1, 100 m2

  SHITET APARTAMENT NE FIER LAGJA 15 TETORI PALLATI OMERIT 2 KULLAT TE BANKA AMERIKAN RRUGA FRED GJI

  Fier 21 shkurt 22:22
  50.000 €
 • 7 foto
  Okazion
  Apartment / Banesa

  Okazion

  Shitet apartamenti kati 11 pallati roil lagjia 16 prilli

  Fier 21 shkurt 22:12
  370 €
 • 5 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shtepi e rrethuar e sistemuar me te gjitha kushtet

  Fier 21 shkurt 19:02
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Objekt Biznesi Industrial per shitje ose me qera
  Truall / Toke

  Objekt Biznesi Industrial per shitje ose me qera

  Shitet objekti per veprimtari industriale ose jepet me qera. Disponohen disa ndertesa si zyra, gara

  Fier 21 shkurt 07:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pran etc Apartament 2+1 k i pare per bisnes banim
  Apartment / Banesa

  Pran etc Apartament 2+1 k i pare per bisnes banim

  Apartamenti 2+1 pallat me tulla i firmes 2 +1 banj parabanj e ballkon me munci shtese 150 m me park

  Fier 20 shkurt 10:02
  32.000 €
 • 0 foto
  Hyrje 2+1 me 2 banjo
  Apartment / Banesa

  Hyrje 2+1 me 2 banjo

  Lagjia 16 prilli pallati roil

  Fier 20 shkurt 03:12
  370 €
 • 4 foto
  Shtepi Private ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private ne Lushnje

  Shitet shtepi private me siperfaqe 310m2 truall 90m2 siperfaqe objekti. Oragnizuar ne 3 dhoma dhe gu

  Lushnjë 19 shkurt 18:12
  3.300.000 Lek
 • 7 foto
  Okazionnnnn shtepi private
  Shtepi / Vila

  Okazionnnnn shtepi private

  Shitet shtepia 77 meter hapsir e brendeshme .. 150 meter hapsir e jashtme trualli.. Shtepia e ndertu

  Fier 18 shkurt 22:02
  28.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet nje shtepi prej 120 m2 porgjithashtu afer shtepis ndodhet dhe nje tjeter shtepi prej 80m2 ,

  Fier 18 shkurt 18:02
  80.000 €
 • 9 foto
  Shitet Shtepi Private
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi Private

  Shitet shtepi private ne Fier. Shtepia eshte me 3 kate , e organizuar ne katin e pare dy poste parki

  Fier 17 shkurt 11:22
  90.000 €
 • 1 foto
  Fier, shes shtepi 1 Katshe 342 m² (Lagja 16 Prilli
  Shtepi / Vila

  Fier, shes shtepi 1 Katshe 342 m² (Lagja 16 Prilli

  Zona/Rruga : Lagjia 16 Prilli "Ne Fier, ne rrugen 16 Prilli shitet nje shtepi private me dy hyrje t

  Fier 16 shkurt 11:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet apartament ne qendr te Fierit pran gjukates
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne qendr te Fierit pran gjukates

  Shitet apartament 2+1, Kati i Vll ( 7 ) banimi me çertifikat pronsie. Apartamenti eshte i mobiluar,

  Fier 15 shkurt 19:02
  1 €
 • 11 foto
  Obiekt ne shitje fier seman
  Garazh

  Obiekt ne shitje fier seman

  Shitet objekti 420m2 me cmim te arsyshem

  Fier 12 shkurt 12:22
  1 Lek
 • 0 foto
  Hyrje 1+1
  Shtepi / Vila

  Hyrje 1+1

  Shitet hyrje pallati 1+1, kati 5 ne lagjen Liri Gero, tek rrethrrotullimi i sharres. Hyrja eshte me

  Fier 11 shkurt 19:02
  30 Lek
 • 6 foto
  Shiites dyqan 27.5 m2.ose je per me qera.
  Apartment / Banesa

  Shiites dyqan 27.5 m2.ose je per me qera.

  Shitet ose jepe me qera dyqan Te kupola ne fier,27.5 m2.me certificar pronesie.per me teper info,te

  Fier 11 shkurt 18:02
  1 €
 • 4 foto
  Shtepi Vile 2 kateshe ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi Vile 2 kateshe ne Fier

  Vile 2 kateshe me shkalle nga brenda . Vila disponon 1600m2 toke , vend parkim etj ... Pjeserisht e

  Fier 11 shkurt 16:14
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet apartament , Fier lagja 15 tetori
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament , Fier lagja 15 tetori

  Shitet apartament 2+1 64m2+15m2 (verand ballkoni) Kat i par banim fier lagja 15 tetori. Apartament

  Fier 10 shkurt 18:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  okazion
  Shtepi / Vila

  okazion

  shitet toka brostar ferkos mbrapa kalcetos

  Fier 10 shkurt 14:12
  8.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NE FIER !!!
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NE FIER !!!

  SHITET APARTAMENT TEK RRUGA E KOMBIT , LAGJA LIRI ,KATI I 4 . SHTEPIA ESHTE ME TE GJITHA DOKUMENTAT

  Fier 9 shkurt 18:03
  3.500.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Okazion!! Shitet shtepi 1+1, 70 m2, 25,000 Euro. Me dokumenta te rregullta, ne nje pallat ekzitues 5

  Fier 8 shkurt 09:22
  25.000 €
 • 7 foto
  Shitet 1+1 ne Fier, 15 Tetori
  Apartment / Banesa

  Shitet 1+1 ne Fier, 15 Tetori

  Shitet hyrje apartamenti 59m2, Kati I katert me pallat egzistues pesekatesh, me lagjen 15 Tetori, Rr

  Fier 7 shkurt 05:22
  2.700.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET APARTAMENT 4+1 NE QENDER TE LUSHNJES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 4+1 NE QENDER TE LUSHNJES

  Shtepia ndodhet ne rrugen kryesore ne Lushnje.Perfshin : -4 kondicioner -lavatrice -tavan me gips -p

  Lushnjë 6 shkurt 14:13
  34.000 €
 • 9 foto
  Cerm sektor, Lushnje.
  Shtepi / Vila

  Cerm sektor, Lushnje.

  Shtepia shitet per arsye emigrimi, eshte shtepi perdhese me vend perpara me Parking makine me plack

  Lushnjë 3 shkurt 18:22
  55.000 €
 • 0 foto
  Shitet apartament 4+1
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 4+1

  Shitet apartament 4+1 ne Lushnje. E mobiluar. E rregulluar nga brenda. Me cdo paisje elektroshtepiak

  Lushnjë 3 shkurt 14:02
  34.000 €
 • 11 foto
  Shitet 3+1 e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Shitet 3+1 e mobiluar

  Shitet shtepi 3+1 120m e mobiluar ne menyre bashkekohore. Kati i dyte banimi, Shtepia ndodhet ne qen

  Fier 3 shkurt 09:22
  117.000 €
 • 6 foto
  Vile 2 kateshe SHITET cmimi. Okazion
  Shtepi / Vila

  Vile 2 kateshe SHITET cmimi. Okazion

  shtepia eshte me 6 dhoma...ka toke te vogel me peme..nje tend druri....50m larg rruges kryeseore...a

  Fier 2 shkurt 20:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet shtepia 3katshe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia 3katshe

  Shitet shtepia 3katshe n lagjen “29 Marsi” Patos me siperfaqe te pergjithshme 700m2 dhe siperfaq

  Fier 31 janar 17:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shtepi
  Shtepi / Vila

  shtepi

  shitet shtepia per arsye emigrimi eshte ne gjendje shum te mir ka 4 dhoma koridor dhe banjo me

  Lushnjë 29 janar 21:02
  100 Lek
 • 0 foto
  Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi

  Shitet shtepi private lagjen loni dhamo perballe gjimnazit jani nushi mbrapa pallatit bardhe shtepia

  Lushnjë 26 janar 17:12
  35.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Shitet aparatamenti me siperfaqje 100 m2 i pebere nga dy dhoma gjumi,guzhine,sallon dhe dy tualete.

  Fier 26 janar 16:02
  42.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament
  Shtepi / Vila

  Shitet Apartament

  Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 100m2 Apartamenti ndodhet ne katin e 6 gjashte i perbere nga dy

  Fier 26 janar 12:02
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Apartament 124 m2 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 124 m2 ne Lushnje

  Apartamenti eshte ne katin e 7 ,perballe rruges kryesore me siperfaqe 124 m2 . Ka 2 dhoma gjumi,2

  Lushnjë 23 janar 18:47
  42.000 €
 • 7 foto
  Apartament I mobiluar
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar

  Apartamenti kati I dyte banim,ne legjen Kastrioti ne rruge kryesore,eshte I mobiluar me shije dhe mo

  Fier 22 janar 23:02
  65.000 €
 • 0 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shiten 2 Apartamente nga 114 m2 ne lagjen Kastrioti, kati 9 banim me cmim ne oferte me pagese Cash

  Fier 22 janar 23:02
  50.000 €
 • 3 foto
  Oferte ,Shtepi Private!
  Shtepi / Vila

  Oferte ,Shtepi Private!

  Shitet shtepi private ne lagjen Kryengritja e Fierit,140 m2 banim kati I dyte. Shtepia ka dy dhoma

  Fier 21 janar 23:22
  5.000.000 Lek
 • 1 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  Apartament 107m2, i Kompletuar me mobilje moderne, lagjja 16 Prilli, kulla roil, godina 13 kateshe p

  Fier 21 janar 13:02
  45.000 €
 • 12 foto
  shitet papafingo 130m 2+1
  Apartment / Banesa

  shitet papafingo 130m 2+1

  shitet papafingo 130m banim dhe 130 tarac e perber nga 2 dhoma gjumi ,2 tualete ,2 ballkone sallon o

  Fier 20 janar 23:02
  58.000 €
 • 1 foto
  Shtepi banimi
  Shtepi / Vila

  Shtepi banimi

  Shitet shtepi banimi dhe 1 dylym tok me certifikat 50 rrenje ullinje ne prodhim te gjithe cmimi i di

  Lushnjë 20 janar 20:02
  20.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepi 3 katshe!
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 3 katshe!

  Shtepia ndodhet ne rrugen nacionale Fier-Berat , fshati Zharrëz perball shkolles.Shtepia esht e mobi

  Fier 19 janar 17:02
  110 €
 • 0 foto
  Shtepi 1+1 ne qender
  Apartment / Banesa

  Shtepi 1+1 ne qender

  Shitet shtepia 1+1 ne qender te Fierit perballe ishfarmacise Nr. 1, kati i peste (i fundit) e rregul

  Fier 19 janar 07:22
  25.000 €
 • 0 foto
  Shitetet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitetet shpia

  Shitet ne lagjen 8 shkurti e rinovuar totalisht dhe me guzhin t mobiluar

  Fier 16 janar 22:02
  30.000 €
 • 0 foto
  Okazion Apartament ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament ne Lushnje

  Apartamet me hipotek kati 2, 96 m2 i rikostruktuar kohet e fundit me mobilim bashkohor! Adresa lagjj

  Lushnjë 16 janar 21:22
  36 €
 • 0 foto
  Shitet Apartament
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament

  Apartament 2+1 65meter katror+ 15 meter katror verand bollkon Apartamenti shitet i mobiluar dhe i pa

  Fier 16 janar 17:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  apartament 2+1

  shes apartament 2+1...ndodhet ne lagjen konferenca e pezes..cmimi i diskutueshem

  Fier 15 janar 11:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet shtepi 1+1
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 1+1

  Shtepia esht e mirmbajtur dhe e rregulluar shitet per arsye zgjerimi (pa mobilje) kati i kater Lagj

  Fier 14 janar 13:12
  28 Lek
 • 3 foto
  shtepi per shitje
  Shtepi / Vila

  shtepi per shitje

  Shtepi 3 kateshe Kati i pare eshte per dyqan ose per biznes me siperfaqe 150m2 Kati i dyte per bani

  Lushnjë 13 janar 22:04
  160.000 €